Streda, 5. august 2015. Meniny má Hortenzia, zajtra Jozefína.

Domáci

Mojsejová sa bojí o život: Ďalší útok podpaľača... Hrozný výbuch!

Nora Mojsejová

Nora Mojsejová

Foto
pred 55 minútami

KOŠICE - To snáď už ani nie je možné! Odkedy sa Nora Mojsejová (56) vrátila z vyšetrovacej väzby, neustále je terčom útokov neznámych páchateľov. V utorok v noci sa niekto opäť snažil podpáliť dom jej sestry Eriky, v ktorom ešte nedávno bývala. Bolo počuť hlasný výbuch a nehnuteľnosť je viditeľne poškodená. viac »

Rýchlo a zbesilo! Ďurovčíkovu šialenú jazdu stopli až policajti: Som blbec...

Rýchlo a zbesilo! Ďurovčíkovu

pred 2 hodinami

BRATISLAVA/PRAHA - Prehnal to! Ján Ďurovčík (44) sa v nedeľu hnal vo svojom luxusnom aute po českej diaľnici viac než nedovolenou rýchlosťou. Policajti mu namerali až 189 km/h. Známy režisér musel uhradiť kauciu približne 280 eur a jeho priestupok sa bude riešiť v správnom konaní. Po udalosti si porotca z tanečných súťaží sypal popol na hlavu a označil sa za blbca. viac »


Plačková 2 roky po škandalóznom rozchode: Orálny sex ako pomsta a teraz... Toto nepochopíte!

Plačková 2 roky po

pred 6 hodinami

BRATISLAVA - Opäť sú v tom až po uši! Zuzana Plačková (24) sa pred dvoma rokmi rozišla so snúbencom Reném Strauszom. Bývalí zaľúbenci si v tom čase nedokázali prísť na meno a neslávne známy taxikár dával najavo, že môže mať báb, koľko chce - dokonca sa fotil v aute pri orálnom sexe. Nečudo, že blondínka o ňom už nechcela ani počuť. Zdá sa však, že po ... viac »


Najkrajší športovci a ich telá: Ktorí z týchto Slovákov sú zadaní a ktorí na tú pravú ešte len čakajú?

Najkrajší športovci a ich

pred 6 hodinami

BRATISLAVA – Slovenskí športovci majú niečo do seba. Pozreli sme sa na tých, ktorých poznáte i na tých, ktorých možno nie. Ako sú na tom so ženami? viac »


Slovenská speváčka so 4 deťmi: Predvádza postavičku aj silikóny!

Anna Gajová
Foto

FOTO vnútri! včera o 00:00

CHORVÁTSKO – Fíha, to je telíčko! Speváčka Anna „Gaja” Gajová (43) je dobre známa všetkým Košičanom. Je totiž vydatá za starostu mestskej časti Sever Mariána Gaja (46). Aktuálne si však užívajú dovolenku a matka štyroch detí sa na sociálnej sieti chváli aj fotografiami z obľúbenej destinácie Slovákov. A nedá sa nevšimnúť, že predviedla doslova ukážkovú ... viac »


VIDEO: Novinka Mira Šmajdu a Terrapie - namiesto tvrdosti presladený čaj

VIDEO: Novinka Mira Šmajdu

včera o 16:59

BRATISLAVA - Tvrdšia rocková hudba je mu podľa vlastných slov bližšia, no zdá sa, že ani vymäknutý pop rock Mira Šmajdu ešte neomrzel. V prípade nového videosingla z debutového albumu jeho novej kapely Terrapie ide o obrat o 180 stupňov a jediné, čo spája skladbu Každý deň s januárovým singlom Odpovede, je nie príliš kvalitný text. viac »


Vychudnutá Kalisová v spoločnosti: Fúha, ani by ste ju nespoznali!

Vychudnutá Kalisová v spoločnosti:
Foto

včera o 11:30

BEŠEŇOVÁ - Je to naozaj ona?! Cez víkend sa v Bešeňovej konala módna prehliadka. Okrem profesionálnych modeliek sa po móle prešli aj tváre známe z televíznych obrazoviek. Medzi nimi nechýbala ani markizáčka Miriam Šmahel Kalisová (30). Moderátorku v úlohe modelky však prítomní hostia takmer nespoznali. Brunetka totiž na móle predviedla ultra štíhlu postavu a zmenenú tvár. viac »


Czoborová (48) rok po tajnej svadbe: Zobrala si o 14-rokov mladšieho... A dnes je z nej sexi kosť!

Czoborová (48) rok po
Foto

včera o 09:30

BRATISLAVA - Fúha, to je kočka! Zora Czoborová (48) je jasným dôkazom toho, že mladší partner robí s človekom hotové divy. Pred rokom sa totiž vydala za 34-ročného IT-čkára Petra Illiáša. A treba povedať, že aktuálne fitneska vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým. Svojím vzhľadom a dokonalou postavou by pokojne mohla konkurovať aj o polovicu mladším ... viac »


Vážne chorá Kmotríková ušla zo svojho domu: Vieme, kde sa skrýva!

Vážne chorá Kmotríková ušla

včera o 06:00

BRATISLAVA - Doma nevydržala! Adriana Kmotríková (45) sa už dnes má od konzília lekárov dozvedieť, aká ďalšia liečba ju čaká. Ako sme zistili, moderátorka na toto rozhodnutie už nečakala vo svojom bydlisku v Záhorskej Bystrici. Rozhodla sa ho opustiť a presunúť sa bližšie k centru Bratislavy. Aj s ošetrovateľkou sa usídlila v luxusnom bytovom komplexe. viac »


Jojkárska učiteľka sexu robí správy: Prsia v priamom prenose!

Erika Barkolová
Foto

04.08.2015 00:00

SENEC – Tá sa teda nezdá! Tvár televízie Joj Eriku Barkolovú (37) si mnohí diváci pamätajú ako moderátorku erotickej relácie. Najnovšie sa však objavuje ako redaktorka v spravodajstve. V nedeľných Novinách dokonca pred celým národom ukázala svoje silikónové vnady, čo rozhodne pri takejto serióznej práci nebýva zvykom. viac »


Sympatickej Miriam Kalisovej rastie dcérka ako z vody: Takto si ukážková manželka hýčka svojich najmilších!

Rodinná idylka je u

03.08.2015 23:59

BRATISLAVA – Tridsaťročná brunetka si užíva dokonalé chvíle pohody po boku manžela Martina a takmer dvojročnej dcérky Mie. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Jail Escape

Jail Escape

Utečte z väzenia!Cyberhorde

Cyberhorde

Invázia robotov na vašu planétu.