Streda, 20. august 2014. Meniny má Anabela, zajtra Jana.

Domáci

Pamätáte sa na Konopnici zo Slunce, seno? Prvá FOTO po rokoch!

Mária Pilátová, ktorá v trilógii Slunce, seno... stvárnila Konopnici, prekypuje aj vo veku 93-rokov energiou.

Mária Pilátová, ktorá v trilógii Slunce, seno... stvárnila Konopnici, prekypuje aj vo veku 93-rokov energiou.

Foto
pred 9 hodinami

BRATISLAVA - Trilógia Slunce, seno... patrí aj po rokoch k najobľúbenejším filmom mnohých Čechov a Slovákov. Veď prostý život na dedine v kombinácii s poriadnou dávkou humoru a klebetnými babkami si ľahko získa srdcia divákov. No zatiaľ čo mnohé staré herečky či neherečky už bohužiaľ nie sú medzi nami, predstaviteľka nezabudnuteľnej Konopnice - Mária ... viac »

Vrazil jej pri nakrúcaní televíznej šou: Krehkú Češku zaliala krv!

Vrazil jej pri nakrúcaní
FotoVideo

pred 11 hodinami

PRAHA - Toto nečakala! Aj kuchárska súťaž môže byť poriadne tvrdá. Presvedčila sa o tom Češka Michaela v šou televízie Prima Prostřeno. Ako zábavu si totiž pre svojich hostí pripravila kickbox, ktorému sa venuje. Keď sa však oproti nej postavil statný chlap, všetko sa vymklo spod kontroly. Útla blondínka skončila zakrvácaná. viac »


Strašné odhalenie rok po smrti: Posledné chvíle Jozefa Bednárika (†65)!

Strašné odhalenie rok po

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Jozef Bednárik odišiel z tohto sveta 22. augusta 2013. Po jeho smrti na verejnosť prenikli len niektoré informácie o jeho posledných chvíľach. Všetko, čo sa vtedy za zatvorenými dverami dialo, najnovšie vyšlo na povrch vďaka knihe spisovateľky Andrey Coddington. Tá odhalila, že pomoc pre obľúbeného režiséra meškala niekoľko hodín. Za všetko ... viac »


Krásna Slovenka silno konkuruje najžiadanejším topmodelkám sveta: Podarilo sa jej to, čo žiadnej inej

Adriána Čerňanová

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Slovenská modelka Adriana Čerňanová, známa skôr v zahraničí ako u nás doma, sa môže pýšiť naozaj obdivuhodnými krivkami. Podarilo sa jej dokonca uchmatnúť lukratívny džob svetoznámemej Mirande Kerr. viac »


Sexi Twiinska odhodila na párty zábrany: Veď načo tričko?

Sexi Twiinska odhodila na
Foto

pred 20 hodinami

BRATISLAVA - Sexi cica parádnica! Pondelkový večer sa na bratislavských Zlatých pieskoch niesol v znamení módy. Konala sa tam totiž prehliadka letných kúskov. Spolu so svojou sestrou Veronikou (28) si ju prišla vychutnať aj Daniela Nízlová (28) z dua Twiins. A hneď, ako sa na akcii objavila, strhla na seba všetky pohľady. Zvodná brunetka mala totiž ... viac »


Gottova žena ako Miss mokré tričko: Úplne premočená v priamom prenose!

Gottova žena ako Miss
Foto

včera o 11:30

PRAHA - Prekvapila! Ivana Gottová (38) pôsobí po boku mnohonásobného českého slávika Karla Gotta (75) ako pravá dáma. V záujme dobrej veci však nemá problém priamo pred kamerami sa obliať studenou vodou a skončiť ako mokrá myš. Spolu s kolegom sa totiž zapojila do ľadovej výzvy, ktorá poukazuje na problematiku amyotrofickej laterálnej sklerózy. viac »


Drobovej dovolenka hrôzy: Útok nožom a prebodnutý krk!

Drobovej dovolenka hrôzy: Útok

včera o 09:15

BRATISLAVA - Strach a hrôza! Tieto pocity prežívala počas letnej dovolenky riaditeľka módnej televízie Gabriela Drobová (40). Blondínka sa totiž spolu s partnerom Karolom Rumanom vybrala do netradičnej destinácie - na ostrov Island. Chvíle plné spoznávania novej krajiny a oddychu však poznačil nepríjemný incident. Dvojica sa stala svedkom krvavého konfliktu, ... viac »


Autorka knihy o Jozefovi Bednárikovi (†65) bude online vo štvrtok o 11.00

Autorka knihy o Jozefovi

včera o 09:00

BRATISLAVA - Andrea Coddington patrí k najobľúbenejším slovenským autorkám súčasnosti. Po smrti uznávaného režiséra Jozefa Bednárika sa podujala vytvoriť knihu o tomto jedinečnom človeku. Všetko, čo vás o tejto publikácii a aj živote umelca zaujíma, sa môžete spýtať v online rozhovore na topkách. viac »


Kauza, aká tu ešte nebola: Poznáme verdikt policajného vyšetrovania Kormúthovej!

Kauza, aká tu ešte

včera o 06:00

BRATISLAVA - Prípad ukončený! V máji tohto roka sa Kristína Kormúthová (28) stala obeťou zlodeja. Svoje pocity si nešťastným spôsobom ventilovala na sociálnej sieti. Následne bola za údajný rasizmus vyhodená z verejnoprávnej televízie. Jej facebookovým statusom sa nakoniec zaoberala aj polícia. Dnes je už vyšetrovanie ukončené. Topky.sk poznajú jeho ... viac »


Tieto Slovenky majú čo ukázať: Rafinovaná Rakovská žiarila, dlhonohá modelka pozná svoje prednosti!

Tieto Slovenky majú čo

včera o 05:14

BRATISLAVA - Slovenky, okrem toho, že sú krásne, majú aj výborný vkus. Svoj cit pre módu už neraz predviedli, či už v civile alebo na spoločenských udalostiach. Pozrite sa, ako to známe tváre zvládli v posledných dňoch a vyberte tú NAJ! viac »


Známe slovenské prsnatky sa vytŕčajú: Jedna odhalenejšia ako druhá!

Známe slovenské prsnatky sa
Foto

včera o 00:00

BRATISLAVA - Akoby ich jedna mater mala! Známe Slovenky, ktoré živí hlavne ich vzhľad, sú aktívne aj na sociálnych sieťach. Občas sa však stane, že fanúšikom pripadajú ako naklonované. Aktuálne je evidentne v kurze záber nahého tela zahaleného len do miniatúrnych nohavičiek. Po Zuzane Plačkovej (23) známej napríklad z Hotela Paradise si totiž takmer ... viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Nightmares the Adventures 4

Nightmares the Adventures 4

Pomôžte Viktorovi zbaviť sa zlých snov!Spyke

Spyke

Pozbierajte všetky hviezdičky a vyhýbajte sa nástrahám.