Utorok, 26. september 2017. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Domáci

Zákulisie 4. kola Let's Dance: Skrývaná manželka tancujúceho kuchára aj intímne chvíle Drobnej a Lakatošovej!

Michal Konrád s manželkou, Emma Drobná a Silvia Lakatošová si s partnermi vymieňali horúce bozky.

Michal Konrád s manželkou, Emma Drobná a Silvia Lakatošová si s partnermi vymieňali horúce bozky.

Foto
pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Diváci televízie Markíza mali v nedeľu večer možnosť pozrieť si už štvrté kolo tanečnej šou Let's Dance. Na televíznych obrazovkách predviedlo deväť párov svoje tanečné umenie. A na to, čo sa dialo mimo kamier, sme si posvietili my. Ukážeme vám skrývanú manželku kuchára Michala Konráda a zachytili sme aj intímne chvíle Emmy Drobnej (23) a Silvie Lakatošovej (44). viac »

Zaľúbené dvojice na Let´s Dance: Miriam Kalisová s novým mužom, Adela Vinczeová pri Viktorovi kvitne!

Zaľúbené dvojice na Let´s

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Nedeľné finále Let´s Dance opäť prilákalo mnoho známych tvárí, medzi ktorými nechýbali ani partnerské dvojice slovenského šoubiznisu. Komu to podľa vás pristalo najviac? viac »


MRAZIVÉ VIDEO Posledné minúty umierajúcej legendy: Takto Tříska bojoval po páde z mosta o život v rieke!

Jan Tříska
FotoVideo

pred 9 hodinami

PRAHA – Minúty hrôzy! Český herec Jan Tříska (†80) v sobotu z doposiaľ nevyjasnených príčin spadol v Prahe z Karlovho mosta do Vltavy. Topkám sa podarilo získať mrazivé video, ktoré zachytáva topiaceho sa umelca v rieke i záchranu jeho života. viac »


Obrovská radosť slovenskej herečky: Opäť sa stala mamou!

Obrovská radosť slovenskej herečky:

pred 10 hodinami

BRATISLAVA - Slovenská herečka Milena Minichová (35) má obrovský dôvod na radosť. Na sociálnej sieti Facebook sa totiž pochválila radostnou správou - stala sa dvojnásobnou mamou. Na svet priviedla dievčatko, ktorému spolu s partnerom dala meno Hanka. viac »


VIDEO Akí ľudia učia na slovenských školách? Násilníci, alkoholici aj sexsymboly, ukazujú youtuberi

VIDEO Akí ľudia učia

pred 13 hodinami

BRATISLAVA - Školstvo je pre mnohých ľudí téma číslo jeden. Či už sú to politici, učitelia alebo samotní žiaci, dotýka sa takmer každého z nás. Aj slovenských youtuberov. Komediálna dvojica Matej Zrebný a Lukáš Frlajs sa teda rozhodla pozrieť na to, akí učitelia učia na dnešných školách. viac »


Hryc prezradil, čo nemal: Wanda s deťmi má vážne problémy na dovolenke!

Hryc prezradil, čo nemal:
Video

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Spackaná dovolenka! V týchto dňoch si dcéra známeho herca Andyho Hryca (67), producentka Wanda Adamik Hrycová (40) mala užívať dni plné oddychu a radosti v slnečnom Turecku. Zdá sa, že namiesto toho momentálne prežívajú za hranicami nepríjemné starosti, čo nám prezradil v rozhovore jej otec. viac »


Popletená Adela, hádka porotkýň a buchtička Evelyn ako femme fatale!

Popletená Adela, hádka porotkýň
Foto

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Štvrté kolo nablýskanej šou Let's Dance prinieslo aj tentoraz množstvo zaujímavých momentov. Pozornosť divákov si bezpochyby vyslúžila najmä známa komička Eva Evelyn Kramerová (27), ktorá sa na tanečnom parkete predviedla ako hotová femme fatale. No a bez povšimnutia zaiste neostala ani hádka porotkýň, či mierne popletená moderátorka Adela Banášová (36)! viac »


Zomrela legenda československého filmu: Tragédia za záhadných okolností!

Jan Tříska

pred 15 hodinami

PRAHA – Umelecký svet smúti! Český herec Jan Tříska (†80), ktorý v sobotu spadol v Prahe z Karlovho mosta do Vltavy, bol v kritickom stave prevezený do nemocnice. Umelec však boj o život nezvládol, čo českému portálu idnes.cz potvrdil herec Jiři Mádl (30), ktorý s nim mal točiť už o dva dni film Na streche. viac »


Zrada na Farme: Toto nikto nečakal!

Zrada na Farme: Toto
Foto

pred 20 hodinami

BRATISLAVA - Karty sa opäť zamiešali! O šokujúci ťah na hospodárstve sa najnovšie postaral mladý farmár Peter Poruban (29), ktorý voľbou nového pána statku prekvapil viacerých svojich súperov. Kto sa ujme "kraľovania" tentoraz? viac »


Schudnutý Ďurovčík: Prepadnuté líca, ale to brucho... Takto vyzerá po vážnych zdravotných problémoch!

Schudnutý Ďurovčík: Prepadnuté líca,
FotoVideo

pred 23 hodinami

BRATISLAVA – Režisér a choreograf Ján Ďurovčík (46) sa za posledné obdobie výrazne zmenil. Diváci nablýskanej markizáckej šou Let's Dance ho ešte pred dvoma týždňami mohli vidieť o barlách. Tie však v posledných dňoch zahodil a na premiére svojej novej tanečnej divadelnej hry Richard III. už ani nekrivkal. O tom, že mal zdravotné problémy, však svedčal jeho pochudnutý výzor. viac »


VIDEO: Slovenky v luxusných outfitoch: Romana Škamlová ako bohyňa, omladnutá Adriana Kmotríková a ďalšie

Slovenky sa ukázali v

včera o 05:44

BRATISLAVA - Naše krásne ženy sa pred pár dňami zúčastnili exkluzívneho otvorenia butiku s hodinkami a musíme uznať, že im to opäť raz pristalo. Pozrite si atmosféru a výber tých najlepších outfitov. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!