Štvrtok, 17. apríl 2014. Meniny má Rudolf, zajtra Valér.

Domáci

Róbert Vizvári vďaka Eugenovi Botošovi nahrával s Victorom Wootenom

pred 4 hodinami

BRATISLAVA - Slovenská kapela Finally, ktorú v roku 2002 založil huslista Eugen Botoš, pripravuje dvojalbum, aký na slovenskej a svojím spôsobom ani na svetovej scéne ešte nebol. Botošovi sa totiž podarilo spojiť hudobnícke osobnosti – 25 zvučných mien z USA - aké sa na žiadnom nosiči ešte spoločne neobjavili. viac »

Prvý konflikt v markizáckom Hlase: Vieme, čo predchádzalo hádke!

Prvý konflikt v markizáckom

pred 9 hodinami

BRATISLAVA - Poriadne dusná! Presne takáto atmosféra vládla vo včerajšej časti Hlasu Česko Slovenska medzi súperkami Veronikou Strapkovou (23) z Bratislavy a Anetou Šrolerovou (21) z Prahy. Príčinou bolo, že sa nádejné speváčky nevedeli pred prvým spoločným vystúpením dohodnúť, ako si podelia jednotlivé časti skladby. A tak to napokon vyústilo do konfliktu. ... viac »


Desivý pohľad aj pre policajtov: Jojkársky VyVolený sa polial benzínom a zapálil sa!

Desivý pohľad aj pre

Aktualizované pred 11 hodinami

RIMAVSKÁ SOBOTA – Zúfalí ľudia robia zúfalé veci! Martin Boháčik (34), ktorého si môžu diváci pamätať z jojkárskej reality šou VyVolení – Dom snov, sa v stredu večer pokúsil o samovraždu. Bývalý trestanec si siahol na život tak, že sa polial benzínom. Horiaceho muža museli zachraňovať muži zákona. viac »


Banášová bonzovala na kolegov: Natrela aj Ďurianovej exmanžela!

Banášová bonzovala na kolegov:

pred 12 hodinami

BRATISLAVA - Vytiahla pikošky zo šatne! Adela Banášová (33) patrí k televíznym tváram, ktoré nemajú problém zabávať sa na svoj účet. Moderátorka však pred kamerami občas nešetrí ani svojich kolegov. Príkladom môže byť jej účinkovanie v relácii Nikto nie je dokonalý, kde si riadne zgustla na českých moderátoroch Leošovi Marešovi (37) a Liborovi Boučkovi ... viac »


Najsilnejší súboj v Hlase zviedli kráska Eliška a rocker Nesnídal. Kto v ňom obstál?

Najsilnejší súboj v Hlase

pred 12 hodinami

BRATISLAVA - Šesť týždňov si koučovia počas výberov naslepo budovali svoje tímy. Teraz nastal čas poslať svojich zverencov do súťažného ringu, v ktorom vo dvojiciach zabojujú o svoj postup. Počet spevákov v jednotlivých tímoch sa tak radikálne zmenší takmer na polovicu. Pozrite si prvé dramatické súboje. viac »


Mojsej odkryl tajomstvá života s Norou: Poviem, prečo som musel v manželstve chľastať!

Mojsej odkryl tajomstvá života

pred 14 hodinami

BRATISLAVA – Otvoril svoju trinástu komnatu! Život kontroverzného Braňa Mojseja (45) je úzko spätý s alkoholom, vďaka ktorému sú jeho excesy dobre známe celému Slovensku. Najnovšie sa hudobník rozhodol priblížiť túto tienistú stránku svojho súkromia v knihe s názvom Vytriezvenie. V nej odkrýva viacero tajomstiev spätých s metlou ľudstva. Tá ovplyvnila ... viac »


Krásna speváčka Monika Bagárová ukázala maminu: Z jej výzoru padnete na kolená!

Krásna speváčka Monika Bagárová

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Hovorí sa, že jablko nepadá ďaleko od stromu. V prípade tejto nádhernej mladej ženy to platí dvojnásobne. Všetku krásu zdedila po mame, s ktorou vyzerajú ako sestry! viac »


Ivan Tásler otvorene: Vo vzťahoch medzi slovenskými kapelami cítim smiešnu rivalitu

Ivan Tásler otvorene: Vo

včera o 18:01

BRATISLAVA - Ostatné mesiace boli pre kapelu IMT Smile hektické - vydali live album, spevník pre fanúšikov a v čase nášho rozhovoru ešte stále prebiehalo turné s kapelou Desmod. O tom všetkom porozprával Ivan Tásler pre Hudba.sk a neopomenul ani kauzu vianočného koncertu v Inchebe, klamstvá na popovej scéne či názor na Peter Bič Project. viac »


Sexuálne narážky v markizáckom Hlase: Kreslo Dary Rolins sa zapotilo!

Sexuálne narážky v markizáckom
Video

včera o 13:00

BRATISLAVA - Rozvášnili ju! Zdá sa, že dnešné kolo markizáckej šou Hlas Česko Slovenska bude bohaté na sexi momenty. Predpovedá to totiž reakcia porotkyne Marty Jandovej (40), ktorá zdieľa to isté koučovské kreslo s Darou Rolins (41). Rockerku vyviedlo z miery vystúpenie chlapčenskej dvojice v zostave Viktor Holomek (23) a Adam Urban (21). Mladíkom ... viac »


Od žiaľu nevedel stáť na nohách: Srdcervúci odkaz Roba Miklu do neba!

Od žiaľu nevedel stáť

včera o 11:00

ŽIAR NAD HRONOM – Smútok a slzy! Spevák Robo Mikla (32) pred pár dňami pricestoval z USA späť na Slovensko. Domov ho spoza veľkej mláky pritiahla nešťastná udalosť. Minulý týždeň ho navždy opustila po dlhodobých problémoch so srdcom milovaná mama Magdaléna (†59). Tú predvčerom už aj pochoval. Ako prezradil priateľom na sociálnej sieti, rozlúčka bola preňho enormne náročná. viac »


Módne (s)hity z Miss: Okukaná kráľovná krásy, Čírová ako víla Amálka!

Módne (s)hity z Miss:

včera o 09:00

BRATISLAVA - Počas uplynulého víkendu sa konala voľba Miss Slovensko 2014. Hostia a tváričky späté s touto súťažou sa snažili na galavečer obliecť čo najlepšie. Komu to vyšlo a komu nie, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Tequila Zombie

Tequila Zombie

Zombíci by sa mali vyhýbať Mexiku.testtt

testtt

Začína tu byť teplo...