Štvrtok, 11. február 2016. Meniny má Dezider, zajtra Perla.

Domáci

Zrútená Lucie Bílá: Smrť jej vzala najcennejšieho človeka!

Lucie Bílá

Lucie Bílá

pred 38 minútami

PRAHA - Najhoršie chvíle v živote! Pre speváčku Lucie Bílú (49) je rodina všetkým. Bohužiaľ, včera oznámila svojim fanúšikom tú najhoršiu správu. Zomrela jej totiž maminka Hana Zaňáková (†76). viac »

Šimkovičová 5 mesiacov po vyhadzove z Markízy: Návrat do hlavného spravodajstva!

Šimkovičová 5 mesiacov po

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Opäť na obraze! Martina Šimkovičová (44) v októbri po dlhých 17 rokoch dostala v Markíze vyhadzov. Dôvod? Zdieľala na sociálnej sieti negatívne príspevky o utečencoch. No už po piatich mesiacoch sa blondínka opäť vracia na televízne obrazovky. Prijala totiž ponuku novovzniknutej televízie IN TV a mieri rovno do hlavného spravodajstva. viac »


Známa markizáčka žiari spokojnosťou a vyrovnanosťou: Krásnu postavu si udržiava takto!

Známa markizáčka žiari spokojnosťou

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Hovorí sa, že žena je najkrajšia práve vtedy, keď je zamilovaná. Dôkazom toho môže byť aj známa moderátorka Diana Hágerová, ktorá po boku Romana Juraška žiari, ako nikdy. viac »


Heringhová s kilami navyše: Som plnoštíhla a nevadí mi to!

Heringhová s kilami navyše:
Foto

pred 9 hodinami

BRATISLAVA – Zaguľatila sa! Bývalá playmate a partnerka Borisa Kollára (50) Andrea Heringhová (34) je matkou troch detí a donedávna sa mohla pochváliť výstavnou figúrou. Teraz bez okolkov priznáva, že má kilá navyše a vôbec sa za to nehanbí. Pre Jojkársky Top Star magazín sa dokonca označila za plnoštíhlu. viac »


Celé Slovensko v kŕčoch od smiechu: Pozrite, čo sa stalo na obrazovkách RTVS!

Celé Slovensko v kŕčoch
Video

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Pobavila! Hana Gregorová (63) bola po prvý raz hostkou relácie Nikto nie je dokonalý. A zapísala sa tam naozaj nezabudnuteľným spôsobom. Herečka je totiž vtipná a má kopu veselých príhod. Najväčší rehot však divákom spôsobila pri historke kolegu Vladimíra Kobielskeho (40). Pred kamerami totiž od smiechu vypľula na zem vodu, ktorú chvíľku predtým pila. viac »


Nevera! Česko-slovenská legenda podviedla manželku!

Nevera! Česko-slovenská legenda podviedla

pred 15 hodinami

PRAHA - Hudobník Michal David (55) patril pred rokmi k obrovským česko-slovenským hviezdam. Vydával jeden hit za druhým, písal piesne k filmom, koncertoval... A fanúšičky sa mu doslova hádzali k nohám. Celých 32 rokov ho však verejnosť pozná ako vzorného manžela. Ako však sám priznal, nie je to celkom tak. Svoju polovičku totiž za roky spoločného života ... viac »


Plačková sa odhodlala k veľkej zmene: Zuza, čo si to so sebou porobila?!

Plačková sa odhodlala k

pred 16 hodinami

BRATISLAVA - Zuzana Plačková sa zmeny jednoznačne nebojí. Najprv fanúšikov omráčila neočakávanou svadbou, teraz pre nich prichystala ďalšiu bombu. Pokiaľ ste si už zvykli na peroxidovú blondínu, čaká vás poriadne prekvapenie. viac »


Slovenka v novom filme Michala Davida: Keď som dostala ponuku, zhrozila som sa!

Slovenka v novom filme

pred 17 hodinami

BRATISLAVA - Slovenskú muzikálovú herečku Alžbetu Bartošovú ponuka stvárniť hlavnú úlohu vo filme Decibely lásky Michala Davida a Miloslava Halíka vraj spočiatku trochu vyviedla z miery. Doslova sa vraj zhrozila. viac »


Mutňanskej rozlietané prsia: Provokovala v »starých« šatách... Aha, kto ich mal predtým!

Mutňanskej rozlietané prsia: Provokovala
Foto

pred 20 hodinami

BRATISLAVA - Nebola prvá! Na nedávnom Plese medikov najviac pozornosti pútala Jana Mutňanská (26), ktorá donedávna pracovala pre Fashion TV. Modelka a moderátorka odhaľovala svoje vnady v rafinovane riešených šatách. Lenže tie už na sebe mala iná známa tvár. Zhodou okolností najnovšia kráska v tíme módnej televízie Dominika Ducová (18). Predviedla sa ... viac »


Mojsejová dlží viac ako 15 tisíc eur: Platiť to nebudem, tvrdí... Omyl, Nora, musíš!

Mojsejová dlží viac ako

včera o 06:00

BRATISLAVA – Dlhov sa ešte stále nezbavila! Známa východniarka Nora Mojsejová (56) sa už vyše roka trápi. Po prepustení z väzenia ju na slobode totiž čakali aj poriadne nepríjemné starosti. Okrem útokov na jej rodinu čelí aj nekonečným súdnym sporom a má aj vysoké dlžoby voči sociálnej a zdravotnej poisťovni. Ich výška presahuje 15 tisíc eur. Ona tvrdí, ... viac »


Známe Slovenky sa opäť predviedli: Mutňanská ako filmová star, ultraštíhla Zelinová a iné!

Takto sa Slovenky v

včera o 05:59

BRATISLAVA – Dámy sa za posledné dni v spoločnosti ukázali nahodené do štýlových outfitov i elegantných rób. Pozrite sa ako im to pristalo. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.skPop Em Up

Pop Em Up

Čas nakŕmiť mačky.