Nedeľa, 1. február 2015. Meniny má Tatiana, zajtra Erika, Erik.

Domáci

Nepríjemný pohľad na markizácku moderátorku: Uhnite z cesty, ide namosúrená Almásy!

Namosúrená Miroslava Almásy počas cesty do práce.

Namosúrená Miroslava Almásy počas cesty do práce.

Foto
pred hodinou

BRATISLAVA – Žiaden úsmev, iba zachmúrená tvár! V tejto podobe sme pred pár dňami zastihli v areáli Záhorskej Bystrice moderátorku Počasia Miroslavu Almásy (39). Markizáčka mala cestou do práce nie práve najlepšiu náladu. Keďže na obraze je vždy pozitívne pôsobiaca, neprívetivý výraz nás prekvapil. Žeby ju rozladila práve nehostinná klíma uplynulých dní? viac »

Šimkovičová opäť v Markíze: Martina, toto si naozaj ty?!

Šimkovičová opäť v Markíze:
Foto

pred 8 hodinami

BRATISLAVA - Viac sexi ako zamlada! Martina Šimkovičová (43) sa po viac ako roku na materskej dovolenke začne opäť objavovať na obrazovkách žlto-modrej televízie. Jej návrat je o to zaujímavejší, že namiesto Televíznych novín bude divákov sprevádzať novou reláciou Reflex špeciál. Blondínka je markizáčkou, ktorá v rámci tejto stanice prešla najväčším ... viac »


Partlovej v Jojke zavarili: Ťah, ktorý jej milenca Cmorika nepoteší!

Partlovej v Jojke zavarili:

pred 15 hodinami

BRATISLAVA - Polená pod nohami! Mirka Partlová (29) už v Paneláku nebude jedinou krehkou blondínkou za seriálovým barom. No okrem toho, že televízia Joj angažovala typovo rovnakú Dominiku Richterovú (23), kompetentní vyviedli herečke aj ďalší kúsok. Spolu s novou postavou totiž vstúpi do deja aj jej brat. A toho si nezahrá nikto iný než herečkin expriateľ ... viac »


Maroš Kramár vyzerá v civile ako Ivan z Mrázika: Pozrite na tú podobu!

Maroš Kramár, Mrázik
Foto

včera o 13:00

BRATISLAVA – Keď sa vidím v zrkadle, som so sebou spokojný! Legendárnu ruskú rozprávku o pracovitej Nastenke a statočnom, no samoľúbom Ivanovi poznajú snáď všetci. Hlavného hrdinu by preto priaznivci Mrázika vedeli opísať bez mihnutia oka. Typické je preňho načechrané blond háro, bledý zvršok a výrazné čižmy po kolená. Ako sme sa mohli pred pár dňami ... viac »


Andrea Verešová namol: Kopla do seba pár poldecákov a potom...

Andrea Verešová namol: Kopla

30.01.2015 11:00

BRATISLAVA - Kto by to bol povedal?! Andrea Verešová (34) je už takmer osem rokov vydatá za právnika Daniela Volopicha (49). Ako ale vyplýva z jej najnovšieho priznania, nebola to láska na prvý pohľad. Jej budúci manžel sa však poriadne snažil, a tak napokon modelku získal. Prvotnú nedobytnosť sa mu však podarilo prekonať až poldecákmi hruškovice. Lial ... viac »


Toto je finálová dvanástka Miss Universe SR: Vyberte si novú kráľovnú krásy!

Toto je finálová dvanástka

30.01.2015 09:00

BRATISLAVA - Toto sú ony! Sedemnásty ročník Miss Universe SR už pozná finálovú dvanástku. Po náročnom výbere o nej rozhodla riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová (40) spolu so svojím tímom. Ako prezradila, v poslednej fáze už išlo iba o detaily, no práve tie sú podľa nej veľmi dôležité. Ktoré dievča má podľa vás najväčšiu šancu na úspech? Hlasujte v ankete pod článkom. viac »


Podzámska takmer úplne na dne: Mesiace bez práce a peňazí sa na nej poriadne podpísali!

Podzámska takmer úplne na

30.01.2015 06:00

BRATISLAVA - V ústraní! Elena Podzámska (43) patrila kedysi medzi najobsadzovanejšie televízne mrchy a išla z jedného seriálu do druhého. V polovici minulého roka sa však zrazu dozvedela, že televízia Markíza s ňou už v projekte Chlapi neplačú neráta. Po herečke nesiahla ani konkurencia, a tak bola dlhé mesiace bez práce a stabilného príjmu. Ako sme ... viac »


Slovenka so sexepílom na rozdávanie: Kedysi vyhrala súťaž Miss, teraz naplno využila ženské zbrane

Kristína Krajčírová

30.01.2015 05:59

BRATISLAVA - Táto dlhonohá blondínka už raz dokázala, že patrí medzi najkrajšie Slovenky, no s odstupom času teraz žiari ešte viac ako vtedy. viac »


Markíza prekvapila divákov novinkou: Spustila ju v tajnosti a s Puškárovou!

Zlatica Puškárová

30.01.2015 00:00

BRATISLAVA – Neohlásený ťah! Markíza v stredu večer krátko pred pol deviatou večer zaskočila televíznych divákov. Nečakane totiž zaradila do svojho vysielania nový spravodajský formát s názvom Krátke Televízne noviny. Ide o rýchly prehľad najdôležitejších udalostí dňa. Premiéru programu si zobrala pod taktovku ostrieľaná moderátorka Zatica Puškárová ... viac »


Trapas v jojkárskych správach: Pani redaktorka, toto na obraze nemá čo hľadať!

Veronika Daubnerová
Video

29.01.2015 13:00

RUŽOMBEROK/BRATISLAVA – Toto jej nevyšlo! Televízia Joj v pondelkových Krimi novinách odvysielala reportáž o tragickej autonehode z Bešeňovej, ktorú spracovala redaktorka z Ružomberka Veronika Daubnerová (30). Jej výstup však mnohých pozorných divákov poriadne zaskočil. Mladá novinárka totiž zrejme nevie rozprávať spisovnou slovenčinou. Čo veta, to brebt. viac »


Vierka Berkyová zverejnila "novú" pesničku. Pomôže jej k návratu na scénu?

Vierka Berkyová zverejnila

29.01.2015 12:59

S odstupom času možno povedať, že v histórii slovenských a česko-slovenských SuperStar nebolo väčšieho "omylu" ako víťazstvo Vierky Berkyovej v roku 2007. Bola príliš mladá, rodina jej neposkytla podmienky pre rozbehnutie profesionálnej kariéry a nakoniec sa zo Slovenska doslova vyparila. Tento týždeň však po dlhom čase zverejnila nový singel. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Soviet Rocket Giraffe Go Go Go!

Soviet Rocket Giraffe Go Go Go!

Kontrolujte vystrelený krk žirafy :)Puppet Rush

Puppet Rush

Dostaňte vašich zverencov do cieľa.