Sobota, 22. júl 2017. Meniny má Magdaléna, zajtra Oľga.

Domáci

Karin Haydu prekvapila vlastná dcéra: Toto o nej netušila!

Karin Haydu s dcérou Vanesskou.

Karin Haydu s dcérou Vanesskou.

Video
pred 5 hodinami

BRATISLAVA – Zaskočili sme ju rovno pred kamerou! Karin Haydu (40) je hrdou mamou 12-ročnej Vanessky, ktorá aktuálne zažiarila v slovenskom filme Čiara. Keď sme obe dámy oslovili na rozhovor, herečka zostala zo slov svojej dcéry jemne prekvapená. viac »

Slovenská speváčka v sexshope: Tak to je šok!

Lucia Olešová

pred 12 hodinami

NEMECKO - Speváčka Lucia Olešová (28) sa u nás stala známou vďaka SuperStar. Kariéru si nakoniec vybudovala v Nemecku. Tam sa najnovšie vybrala aj do sexshopu, kde zažila šokujúce prekvapenie. viac »


Slovenské herečky sa ukázali úplne NAHÉ: Prsia predviedla Fialová, aj kráska z rozprávky!

Slovenské herečky sa ukázali
Foto

pred 23 hodinami

BRATISLAVA - V stredu večer sa konala slávnostná premiéra nového slovenského filmu s názvom Čiara. Dej je o šéfovi pohraničnej kriminálnej skupiny, ktorého stvárňuje Tomáš Maštalír (39). Jeho manželku si zahrala Zuzana Fialová (43) a mladá herečka Kristína Kanátová (25) zas jeho dcéru. A obidve herečky sa pred kamerami ukázali úplne nahé! viac »


ŽIADNY ROZCHOD: Títo dvaja slovenskí herci sú opäť spolu!

ŽIADNY ROZCHOD: Títo dvaja
Video

včera o 18:45

BRATISLAVA - Trápeniu je koniec! Keď sa pred dvomi mesiacmi na verejnosti objavila správa, že herci Kristína Greppelová (32) a Tomáš Palonder (37) sa rozišli, množstvo ľudí zostalo v šoku. Dvojica totiž počas niekoľkoročného vzťahu ani raz nepôsobila, že by sa v ich partnerskom živote vyskytovali závažnejšie problémy a svoj partnerský život často opisovali ako ideálny. viac »


To idete vydávať v lete? To nemôže fungovať... Nvmeri - I Don't Think So

To idete vydávať v

včera o 17:59

BRATISLAVA - Dva týždne po premiére nových skladieb na festivale Pohoda vychádza druhý album slovenskej skupiny Nvmeri. Štyri roky po eponymnom debute sa žiada povedať, že dlho očakávaný, no bolo by to klišé, akým sa trio snaží vyhýbať. Na otrepaných frázach a otázkach postavila aj kampaň albumu I Don't Think So, ktorou pobavila fanúšikov. viac »


Zmena imidžu bývalej miss Čičátkovej: Z krásnej čiernovlásky... Ehm, no pozrite na ňu!

Zmena imidžu bývalej miss
Foto

včera o 13:30

BRATISLAVA - Miss z roku 1998 Karolína Čičátková (37) bola vždy známa svojou havraňou hrivou. Dlhé, husté, lesklé vlasy boli jej korunou krásy. Nedávno sa však objavila v kine s úplne zmeneným imidžom. A teda ide o poriadnu zmenu. Svoju čiernu farbu totiž vymenila za... No veď pozrite sami! viac »


Psychické problémy mladej superstaristky: Môžu za to drogy a alkohol?!

Psychické problémy mladej superstaristky:
Foto

včera o 12:00

PRAHA - Po hviezdnej sláve pád na dno! Bývalá superstaristka Deborah Kahlová (24), známejšia pod pseudonymom Debbi, aktuálne bojuje s vážnou psychickou chorobou. Podľa jej vlastných slov za to môže najmä jej divoká minulosť, kedy speváčka viackrát okúsila aj to, čo radšej nemala. viac »


Ďalšia pod čepcom: Zo superstaristky bola nádherná nevesta!

Ďalšia pod čepcom: Zo
Foto

včera o 10:10

BRATISLAVA - So svadbami známych ľudí akoby sa roztrhlo vrece. Do stavu manželského už vstúpila aj krehká Petra Humeňanská (32), ktorá účinkovala v prvej sérii Slovensko hľadá SuperStar. viac »


Toto keby počula Studenková: Braňo, veď by ťa nechala tak!

Toto keby počula Studenková:
Foto

včera o 09:00

BRATISLAVA - Herecká diva Zdena Studenková (63) a spevák skupiny Fragile Braňo Kostka (46) tvoria aj napriek veľkému vekovému rozdielu jeden z najstabilnejších párov nášho šoubiznisu. Zaľúbenci sa dali dokopy ešte pred 24 rokmi, čo bolo približne v čase, keď známy muzikant končil konzervatórium. Neuveríte, akým „drzým“ oslovením chcel vtedy Braňo častovať svoju lásku! viac »


Celebritné mamičky a ich ratolesti: Dara Rolins s Laurou vyzerajú roztomilo

Momentkami na svojej sociálnej

včera o 08:59

BRATISLAVA - Známe slovenské mamičky sa rozhodli stráviť so svojimi ratolesťami pár chvíľ osamote. No ak si myslíte, že všetky sa rozhodli pre slnko a more, ste na omyle. Niektoré stavili aj na čaro hôr, jazier, vrchov, niektoré dokonca kombinovali. viac »


Hrmová očarujúca ako nikdy predtým: Jej fotografie sú sexi pozvánkou do exotiky

Hrmová očarujúca ako nikdy

včera o 19:59

BRATISLAVA - Jana Hrmová sa do povedomia širokej verejnosti dostala vďaka účinkovaniu v reality šou Farma. Vtedy sa do pamätí ľudí zapísala ako dievčina, ktorej viac ako na práci záležalo na tom, aby mala vždy upravený vzhľad. Odvtedy ubehlo už pár rokov a Jana dozrela do krásy. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.