Sobota, 23. máj 2015. Meniny má Želmíra, zajtra Ela.

Domáci

Prekvapivý zvrat s Pariškovej rozvodom: Toto Aneta určite nečakala!

Manžel Anety Sedlmair Pariškovej Mark podal žiadosť o rozvod.

Manžel Anety Sedlmair Pariškovej Mark podal žiadosť o rozvod.

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Definitívny koniec! Jojkárska moderátorka Aneta Sedlmair-Parišková (41) už dlhšiu dobu prežíva manželskú krízu. Jej anglicky hovoriaci partner Mark Sedlmair (36), za ktorého je štyri roky vydatá, s ňou nežije v jednej domácnosti a o troch synov sa momentálne stará sama. Kanaďan doteraz tvrdil, že svoju rodinu miluje a manželstvo chce zachrániť, ... viac »

Macatá finalistka medzinárodnej súťaže: Veď je to celá Droběna z Popelky!

Macatá finalistka medzinárodnej súťaže:
FotoVideo

pred 10 hodinami

VIEDEŇ - Akoby jej z oka vypadla! Zraky skoro celého sveta sa v týchto dňoch upierajú do Rakúska. Práve tam aktuálne prebieha medzinárodná hudobná súťaž Eurovízia. A ako už býva zvykom, medzi súťažiacimi je opäť niekto, kto doslova vytŕča z davu. Reprezentantka Srbska Bojana Stamenov (28) totiž nápadne pripomína Droběnu z obľúbenej rozprávky Tri oriešky ... viac »


V Jojke to v správach domrvili: Divákom chybu nepriznali!

V Jojke to v

pred 12 hodinami

BRATISLAVA - Toto im nevyšlo! Diváci včerajších Krimi novín na Jojke museli byť poriadne zmätení. Televízii sa totiž podarilo do vysielania vypustiť pomýlené správy. Moderátorská dvojica Stanislava Kováčik (38) a Pavol Michalka (36) totiž zahlásila úplne inú reportáž, ako bola tá, ktorá reálne nasledovala. No hoci zámena bola zjavná, problém na obrazovkách ... viac »


Slovenská herečka Henrieta Mickovičová akoby ani nestarla: Po boku partnera doslova žiari

Henrieta Mickovičová a Alexander

pred 14 hodinami

BRATISLAVA – Od herečky, ktorá je väčšinu svojho času vystavená záujmu verejnosti, sa akosi vyžaduje, že bude vyzerať stále mlado a upravene. Jednou z nich je aj Henrieta Mickovičová. Prezradila, ako sa jej darí udržiavať mladistvý vzhľad a dobrú náladu. viac »


Markizácka farmárka si koleduje o problém: Veď toto, čo robí, je trestné!

Markizácka farmárka si koleduje
Foto

pred 18 hodinami

BRATISLAVA - Pozor na políciu! Exfarmárka Nikola Komorová (24) po odchode z reality šou začala doslova nový život. Bujaré večierky vymenila za rodinný život a vyzliekanie pred objektívmi fotoaparátov za podnikanie v oblasti módy. No tým si tmavovláska doslova koleduje o veľký problém. Na svojej stránke totiž okrem iného predáva aj napodobeniny luxusných značiek. viac »


Exmarkizáčka na zábere ako z porna: Verejne JU ukázala!

Exmarkizáčka na zábere ako
Foto

včera o 00:00

BRATISLAVA - Nemá súdnosť?! Exmoderátorka športovej relácie na Dajto a bývalá markizácka farmárka Gabriela Bullová (32) sa neustále vystavuje na webe polonahá. Tomu sa už ani netreba čudovať, veď jej prácou je vyzliekanie sa v kvíze menšej televíznej stanice. Najnovšie však opäť dokázala šokovať. V sieťovanom overale bez bielizne totiž na sociálnej ... viac »


Fíha, veď ona je Slovenka: Pôvod známej hollywoodskej krásky prezradený!

Fíha, veď ona je

včera o 22:30

ŽILINA - Je naša! Herečku Jessicu Biel (33) určite mnohí poznajú z obľúbeného televízneho seriálu V siedmom nebi. Tam stvárnila najstaršiu reverendovu dcéru Mary. V týchto dňoch však oveľa viac púta pozornosť ako manželka speváka Justina Timberlaka (34). Málokto však vie, že svetoznáma hviezda je pôvodom zo Slovenska. viac »


Trpké tajomstvo čerstvého ženáča Skrúcaného: Chcel zomrieť!

Trpké tajomstvo čerstvého ženáča

včera o 14:00

BRATISLAVA – Zrútil sa a nevládal žiť! Tak sa cítil humorista Štefan Skrúcaný (55) pred rokmi, keď sa mu zmenil život úplne naruby. Zapríčinil totiž vážnu dopravnú nehodu, po ktorej zomrela 74-ročná žena. S ťažkou situáciou si známa tvár v tom čase nevedela rady. Po nehode herec podľa vlastného priznania uvažoval, či má vôbec význam žiť. viac »


Miláčik žien z Búrlivého vína: Trapas so sexom!

Miláčik žien z Búrlivého

včera o 09:30

BRATISLAVA - Toto mu nevyšlo! Milo Kráľ (39) je obľúbený diváčkami Búrlivého vína a mnohé ho označujú za sexsymbol. Za svojich mladých čias však nebol žiadny zvodca. Ako totiž najnovšie prezradil vo verejnoprávnej televízii, jeho plánovaný prvý sex skončil veľkým trapasom. viac »


Slovenka s najdlhšími nohami sveta: Takto sa kráska, ktorú nám celý svet závidí, rokmi (ne)zmenila!

Táto Slovenka sa rokmi

včera o 09:29

BRATISLAVA – Prekrásna Adriana Sklenaříková Karembeu, najnovšie pani Ohanianová, zreje ako víno. viac »


Studenkovú všetci neznášajú: Je to trápna ...! zhodujú sa Slováci

Studenkovú všetci neznášajú: Je

včera o 06:00

BRATISLAVA - Nechcú ju! Po dlhých ôsmich rokoch sa v pondelok večer na televízne obrazovky vrátila obľúbená jojkárska šou Inkognito. Do kresiel určených pre hádačov povolaní si okrem ďalších známych tvárí sadla opäť aj Zdena Studenková (60). No diváci z tohto faktu nie sú veľmi nadšení. Svedčia o tom ich reakcie na sociálnej sieti Facebook. Herečku ... viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Super Mafia Land

Super Mafia Land

Hra v štýle Mária.Papa's Pastaria

Papa's Pastaria

Opäť budeme variť.