Piatok, 6. marec 2015. Meniny má Radoslav, zajtra Tomáš.

Domáci

»Šeredka« z Discopříběhu sa úplne zmenila: Pozrite, ako skvelo vyzerá po takmer 30 rokoch!

Jaroslava Stránská stvárnila kučeravú kaderníčku vo filme Discopříběh.

Jaroslava Stránská stvárnila kučeravú kaderníčku vo filme Discopříběh.

Foto
FOTO VNÚTRI pred 33 minútami

PRAHA - Úplne iná! Scéna, v ktorej uplakaná kaderníčka Jitka strihá vlasy sklamanému Jirkovi, patrí v hudobnej komédii Discopříběh azda k najznámejším. No kučeravú dievčinu so strojčekom v ruke by ste po rokoch vôbec nespoznali. Herečka Jaroslava Stránská (45) totiž v súčasnosti púta pozornosť ako atraktívna blondínka. Vyzerá naozaj skvelo. Veď posúďte sami. viac »

Náhrada za Dangla v Milujem Slovensko: Známy moderátor so sexi hlasom?!

Náhrada za Dangla v

pred 2 hodinami

BRATISLAVA – Zmena! Iba nedávno sa objavili informácie o tom, že v obľúbenej šou RTVS Milujem Slovensko majú v úlohe kapitánov skončiť herec Dano Dangl (40) a moderátorka Adela Banášová (34). A už sú tu aj prvé správy o tom, kto ich má nahradiť. Zabávača s nezameniteľným smiechom by mal vystriedať známy moderátor so sexi hlasom a ponuku vraj dostala ... viac »


Diváci sa búria: Jojka čelí ohromnej vlne kritiky!

Diváci sa búria: Jojka

pred 4 hodinami

BRATISLAVA – Zaskočení a sklamaní! Televízia Joj si pre divákov obľúbeného jojkárskeho seriálu Panelák pripravila nemilé prekvapenie. Jeden z najdlhších slovenských projektov sa z ničoho nič rozhodla zrušiť. Po zverejnení týchto správ sa fanúšikovia začali okamžite búriť a krok televízie poriadne skritizovali. Za zachovanie seriálu už dokonca bojujú aj prostredníctvom petície. viac »


Škandál pred dnešným finále Miss SR: Unikli erotické fotky krásky č. 8!

Škandál pred dnešným finále
Foto

pred 7 hodinami

BRATISLAVA - Odvaha jej nechýba! Finalistka Miss Universe SR Andrea Behúnová (18), ktorá sa počas dnešného finále súťaže krásy predstaví televíznym divákom pod číslom 8, má iba pár hodín pred galavečerom na krku škandál. Do redakcie Topiek sa totiž dostali dosť šteklivé zábery z jej súkromného albumu. Mladú rodáčku z Udavského zachytávajú polonahú v naozaj zmyselných pózach. viac »


Nádherná Barbora Rakovská nám dovolila nahliadnuť do jej súkromia: Prezradila to, čo o nej tušil málokto

Moderátorka Barbora Rakovská nás

pred 7 hodinami

BRATISLAVA – Sympatická moderátorka Barbora Rakovská má doma už veľkú slečnu a so svojou dcérkou Amiou si užívajú babské chvíle, ako sa patrí. viac »


Nora Mojsejová v koncoch: Môžu za to tieto správy!

Nora Mojsejová v koncoch:

pred 13 hodinami

KOŠICE - Stále nemá pokoj! Pre Noru Mojsejovú (56) nezačal tento rok práve najlepšie. V prvých januárových dňoch jej totiž niekto vypálil luxusný butik. Podnikateľka sa z udalosti síce pomerne rýchlo otriasla, no na kolená ju dostali ďalšie udalosti. Aktuálne totiž žije v obavách o svoj život. Dostáva výhražné správy, ktorými sa už zaoberá polícia. viac »


Takáto premena v Nákupných maniačkach ešte nebola: Naozaj je to tá istá žena?!

Nákupné maniačky

FOTO vnútri pred 23 hodinami

BRATISLAVA – Na nepoznanie! Vo včerajšej časti jojkárskej šou Nákupné maniačky sa predstavila vedúca pokladne Lucia (25). Tá už predtým mnohých divákov i stylistu Mariána Kočišíka (32) nepríjemne šokovala svojím nelichotivým mejkapom. Oči orámované čiernymi kruhmi všetci poriadne skritizovali. Napriek tomu v deň, kedy si vyberala outfit práve ona, pri ... viac »


Pocisková v poli porazených, nováčikovia útočia: Takýto scenár si Nela nepredstavovala!

Nela Pocisková

včera o 11:30

BRATISLAVA - Nečakané! Nela Pocisková (24) napriek svojmu mladému veku už nejaký ten čas patrí medzi slovenské herecké hviezdy. Niet teda divu, že patrí medzi nominovaných v ankete Telkáč roka 2014. Zatiaľ sa jej tam však akosi nedarí, nepodarilo sa jej prepracovať ani do prvej štvorky v rámci svojej kategórie. viac »


Šok z Jojky: Náhly koniec Paneláku... Po 7 rokoch ho zrušili!

Šok z Jojky: Náhly

včera o 09:00

BRATISLAVA - Veľké prekvapenie! Televízia Joj začiatkom tohto roka oslavovala siedme výročie Paneláku a krátko na to odštartovala 15. sériu tohto projektu. No tá je už posledná, ktorá sa na obrazovky dostane. Na Kolibe sa totiž svoj najúspešnejší projekt zrazu rozhodli zrušiť. viac »


Zdrvujúce rozhodnutie pre Patríciu Vittekovú: Po dnešku je všetko inak!

Zdrvujúce rozhodnutie pre Patríciu

včera o 06:00

BRATISLAVA - Končí! V novembri 2013 sa Patrícia Vitteková (35) stala majiteľkou slovenskej verzie časopisu OK! Okrem postu vlastníčky v ňom zastávala aj funkciu riaditeľky a šéfredaktorky. No ako sa nám podarilo zistiť, po roku a štvrť je už všetko úplne inak. Od dnešného dňa sa tmavovláska svojich pozícií v časopise vzdáva. Dohnali ju k tomu turbulentné ... viac »


Známe Slovenky v civile prekvapili vzhľadom: Kvôli práci z nich mejkap robí iné ženy!

Diana Mórová je v

včera o 05:59

BRATISLAVA - Chcete vedieť, ako vyzerajú slovenské herečky a moderátorky bez nánosov líčidiel a mejkapu? V súkromí vyzerajú celkom inak ako ich poznáme. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Enigmata 2

Enigmata 2

Vesmírna strieľačka.