Nedeľa, 28. august 2016. Meniny má Augustín, zajtra Nikola.

Domáci

Obrovský strach Adely Banášovej: Skoro sa tam rozplakala!

Adela Banášová

Adela Banášová

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Ledva čakala, kedy to skončí! Moderátorka Adela Banášová (35) je síce známa tým, že má rada dobrodružstvo, no k veľkým adrenalínovým nadšencom teda rozhodne nepatrí. Dokazuje to aj zážitok, na ktorý sa nedávno nechala nahovoriť. Ako sama priznala, mala strach a skoro sa tam rozplakala! viac »

Karin, toto sa nerobí: Haydu zatienila nevestu!

Karin, toto sa nerobí:
Foto

pred 11 hodinami

TOMÁŠOV - Karin Haydu (39) patrí k najsexi herečkám a pôvab sa jej nedal uprieť ani na svadbe kamarátky Lindy Zubčákovej-Čongrády. Nie že by nevesta nevyzerala dobre, ale známa brunetka vzbudzovala nesmierny obdiv. Všetci z nej boli paf. viac »


Uhádnete, ktorá z najznámejších domácich modeliek sa pochválila touto fotografiou z detstva?

Viete, ktorá známa modelka

pred 17 hodinami

BRATISLAVA - Pátrí medzi najúspešnejšie modelky domácej scény a jej kariéra odštartovala taktiež súťažou Elite Model Look. viac »


Ostrihoňovej rozlúčka so slobodou: Nechýbal polonahý chlap... Je tiež známy z telky!

Budúca nevestička Veronika Ostrihoňová
Foto

FOTO vnútri! pred 20 hodinami

BRATISLAVA – Odviazala sa! Známy moderátor Matej Sajfa Cifra (36) sa už čoskoro ožení. Jeho vyvolenou sa stala krásna markizáčka Veronika Ostrihoňová (26), ktorá sa vo štvrtok večer lúčila so slobodou. A o tom, že to bola poriadna divočina, svedčia veľavravné priznania na sociálnej sieti. Pozrite, veď nechýbal ani polonahý chlap, ktorý je dokonca známy z telky! viac »


Fialová a Hrycová v šoku: Z takéhoto prístupu sa nevedia spamätať!

Fialová a Hrycová v
Foto

pred 22 hodinami

SOBRANCE – Na východe Slovenska a na Ukrajine sa momentálne natáča film Čiara. Okrem známych hercov, ako sú Tomáš Maštalír, Emília Vášáryová, či Zuzana Fialová, v komparze účinkujú aj rómske deti. A práve tie sa stretli so zvláštnym správaním. viac »


Mladá Barkolová je riadna šupa: Pozrite, aké priesvitné plavky vytasila!

Mladá Barkolová je riadna

včera o 20:00

CYPRUS – Provokuje! To, že známa jojkárka Erika Barkolová (38) je mamou dvoch krásnych dcér, nie je žiadnym tajomstvom. Staršia Patrícia (19), ktorá v roku 2015 skúšala šťastie aj v Miss Slovensko, síce v súťaži krásy neuspela, no o jej pôvaboch niet pochýb. Atraktívna blondínka totiž pravidelne zásobuje svojich priateľov na sociálnej sieti odvážnymi ... viac »


Podzámska v deň svadby svojho EX: Kopla si do Chrena!

Elena Podzámska
Foto

včera o 19:00

BRATISLAVA - Robí si z nich srandu! Keď sa koncom roka 2013 na verejnosť dostala informácia o rozchode herečky Eleny Podzámskej (44) a Mateja Chrena (35), bol to pre mnohých šok. Dvojica totiž otvorene hovorila o svadbe a plánovala spoločnú budúcnosť. No dnes je už všetko inak a tanečník sa v stredu oženil s vdovou po údajnom mafiánovi Petrovi Čongrádym, ... viac »


Miro Žbirka a Marika Gombitová naskúšali spoločný koncertný repertoár

Miro Žbirka a Marika

včera o 14:59

BRATISLAVA - Slovenský spevák a hudobník Miro Žbirka absolvoval spoločné skúšky s Marikou Gombitovou k pripravovaným vystúpeniam v rámci jeho turné Road to Abbey Road. Slovenské koncerty sa uskutočnia 20. septembra na bratislavskom Zimnom štadióne O. Nepelu a o dva dni neskôr v košickej Steel Aréne. Okrem toho vystúpia aj v Prahe (16.9.) a Ostrave (18.9.). viac »


Prvé zábery z novej série Tvoja tvár znie povedome: Najšialenejšia premena odhalená!

Prvé zábery z novej
Foto

včera o 13:00

BRATISLAVA - O najnezabudnuteľnejšie momenty prvej série šou Tvoja tvár znie povedome sa jednoznačne postaral zabávač Andrej Bičan (41). A inak to evidentne nebude ani v tej druhej - na Facebook totiž moderátor zavesil fotku svojej jednoznačne najšialenejšej premeny. Pozrite, čo s ním porobili! viac »


Toto je vojna: Neverný Slováček drsne o manželke Patrasovej!

Toto je vojna: Neverný

včera o 11:00

PRAHA - Stále to u nich vrie! Po tom, čo si Felix Slováček (73) našiel milenku, jeho manželka Dagmar Patrasová (60) bola rok v šoku, ale potom aj ona nadviazala nový vzťah. Manželia sa vraj dohodli, že si budú každý žiť svoj život, hoci sa nerozvedú. Herečka však na oplátku požadovala, aby hudobník na ňu prepísal polovicu vily. Ten ale nesúhlasil a ... viac »


Kucherenko má už muža v slovenskej base: Za všetkým sú prachy!

Kucherenko má už muža

26.08.2016 09:00

BANSKÁ BYSTRICA - V decembri minulého roka sa modelke Silvii Kucherenko (33) obrátil život na ruby. Jej muža Sergeja totiž zatkli v Rakúsku a posadili ho do basy. Hoci bolo rozhodnuté o kaucii, podnikateľ sa von nedostal. Potrebné peniaze teda zrejme nemá, hoci sa jeho žena vždy chválila luxusným životom. Od stredy sedí Kucherenko dokonca vo väzení na Slovensku. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnú do stredoveku.Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!