Piatok, 25. júl 2014. Meniny má Jakub, zajtra Anna, Hana.

Domáci

Jojkárka Hriadelová plakala v priamom prenose: Ste blázni, vykríkla!

Lenka Čviriková Hriadelová sa v priamom prenose neubránila slzám. Kolegovia a jej rodina si pre ňu pripravili narodeninové prekvapenie.

Lenka Čviriková Hriadelová sa v priamom prenose neubránila slzám. Kolegovia a jej rodina si pre ňu pripravili narodeninové prekvapenie.

pred 11 hodinami

BRATISLAVA – Vyrazili jej dych! Lenka Čviriková Hriadelová (41) zažila počas dnešného vysielania relácie Dobré ráno šok. Kolegovia si totiž pre ňu pripravili spoločne s rodinou narodeninové prekvapenie, ktoré sa odohralo priamo pred zapnutými kamerami. Jojkárka sa od dojatia rozplakala a len ťažko hľadala vhodné slová. viac »

Hviezdy Pohody Travis sú ako Rolling Stones, ale slávu nepotrebujú

Hviezdy Pohody Travis sú

pred 11 hodinami

BRATISLAVA - Prvýkrát prišli na Slovensko v roku 2009, no pre nešťastie na Pohode svoj koncert neodohrali. Tentokrát sa vystúpenie podarilo a patrilo k najlepším. Ešte pred koncertom sme mali možnosť pozhovárať sa s polovicou kapely - lídrom Franom Healym a gitaristom Andym Dunlopom. Prečo sa prirovnávajú k Rolling Stones a z čoho majú ešte stále strach? viac »


Verešovú odmietli a nepredýchala to: Klameš o televíznom kšefte, tvrdia Česi!

Verešovú odmietli a nepredýchala

pred 13 hodinami

PRAHA - Koniec nádejám! Andrea Verešová (34) patrila k tváram, ktoré oslovila televízia Prima kvôli miestu vo VIP Správach. No kým iná Slovenka - Daniela Šinkorová (41) na tomto poste zarezáva už od marca, angažovanie modelky sa stále odkladalo. Až teraz stanica potvrdila, že kráska flek vôbec nedostane. Zaujímavé však je, že samotná tmavovláska sa ... viac »


Divákom jojkárskeho Paneláku dochádza trpezlivosť: Dosť! Kazíte našu mládež

Divákom jojkárskeho Paneláku dochádza

pred 16 hodinami

BRATISLAVA – Búria sa! Jojkársky Panelák má síce v týchto dňoch na obrazovkách prestávku, no na Kolibe sa už nakrúca jeho ďalšia séria. Tá by so sebou mala priniesť viacero noviniek. Napríklad aj zaujímavú zápletku medzi Maslákom (Ján Koleník) a Baškou (Gabriela Marcinková). Tento fakt však priaznivcov seriálu príliš nepotešil. Práve naopak. Diváci ... viac »


Slovenky, ktoré nie sú z kategórie XS: Sexi napriek ženskejším krivkám!

Tieto známe Slovenky sa

pred 16 hodinami

BRATISLAVA - Nie všetky Slovenky obliekajú najmenšiu konfekčnú veľkosť, no na kráse a sexepíle im to rozhodne neuberá, čo poviete? viac »


Hriešne šaty slovenskej moderátorky: Ukázala (ne)opálené prsia aj stehná!

Hriešne šaty slovenskej moderátorky:
Foto

pred 22 hodinami

BRATISLAVA – Bola stredobodom pozornosti! Exmoderátorka Jojky Miroslava Luberdová (30) rozhodne vie, ako zaujať. Potvrdila to na aj na stredajšej premiére filmu Hercules, kam prišla nahodená do vyzývavých šiat červenej farby. Tie rafinovane odkrývali plavovláskine stehná i zaujímavo opálené vnady. viac »


Kapela Zoči Voči bude online v pondelok o 10:00

Kapela Zoči Voči bude

včera o 20:00

BRATISLAVA - Kapela Zoči Voči má v týchto dňoch poriadne nabitý program. Okrem koncertov a festivalov ich zamestnáva aj nahrávanie nového albumu a tiež finišovanie videoklipu ku skladbe Láska - Nenávisť. No napriek tomu si chalani našli chvíľu čas, aby sa zastavili v topkách a odpovedali na vaše otázky. Skupina bude online v pondelok o 10:00. viac »


Barbara Haščáková po rokoch na Slovensku: Aha, ako teraz vyzerá!

Barbara Haščáková po rokoch
Foto

včera o 11:00

BRATISLAVA - Opäť v rodnej krajine! Barbara Haščáková (34) žije za veľkou mlákou dlhé roky. V týchto dňoch sa však vrátila na Slovensko. Doviedli ju sem zaujímavé pracovné projekty. Dnes napríklad predstavila v jojkárskej relácii Dobré ráno novú pieseň, ktorú nahrala spolu s Mirom Jarošom (36). No spomedzi jej aktivít to zďaleka nie je všetko. Po dlhej ... viac »


Silvia Kucherenko sa pochválila mamou (56): Fíha, veď vyzerá mladšie ako ona!

Silvia Kucherenko sa pochválila
Foto

včera o 09:00

BRATISLAVA - Samé komplimenty! Silvia Kucherenko (31) pravidelne zásobuje fanúšikov na sociálnych sieťach svojimi fotkami. No nevynecháva ani rodinných príslušníkov. Aktuálne sa pochválila svojou maminou Monikou (56). Tá všetkých doslova očarila. Vidieť totiž, že sa o seba stará - do vrecka by strčila aj oveľa mladšie ročníky. Niektorí diskutéri by ... viac »


Známe tváre prekvapili svojím vkusom: Lámač ženských sŕdc vyrazil dych, štýlové Slovenky vytasili zbrane!

Známe tváre prekvapili svojím

včera o 08:59

BRATISLAVA - Posledné dni priniesli naozaj teplé počasie a slovenskí muži i ženy prevetrali svoje šatníky. Pozrite sa na tých, ktorí a v čom zaujali najviac! viac »


Podzámska opustila Slovensko: Zamaskovaná a nabalená!

Podzámska opustila Slovensko: Zamaskovaná
Foto

včera o 06:00

BRATISLAVA - Vypeká sa na pláži! Po rozchode s Matejom Chrenom (32) nie je v živote Eleny Podzámskej (42) zatiaľ žiaden nový muž. O každodenné radosti sa jej teda stará len dcérka Radka. A zdá sa, že jej to ide dobre. Na herečkinej tvári sa totiž čoraz častejšie objavuje široký úsmev. Ten mala aj na bratislavskom letisku, keď v utorok odlietala spolu ... viac »


Najčítanejšie články




Online hry

pauzicka.sk

Fujitsu Defender

Fujitsu Defender

Obrana územia.



Sushi Chef

Sushi Chef

Obsluhujte zákazníkov v sushi bare.