Sobota, 28. november 2015. Meniny má Henrieta, zajtra Vratko.

Domáci

Nová hviezda Markízy rýchlo zhasla: Slováci, prichádzate o túto krásku!

Mária Havranová

Mária Havranová

Foto
pred 6 hodinami

BRATISLAVA - Je definitívny koniec! Na obrazovkách markizáckej televízie Doma v piatok poobede vyvrcholil seriál Kukučka. Diváci si mohli pozrieť jeho úplne poslednú časť. Spolu s počinom z pekárenského prostredia však v Záhorskej Bystrici skončila aj mladá herecká hviezda - na Slovákov sa už viac zo seriálu nebude usmievať Mária Havranová (21). A to ... viac »

Markizácki farmári sa neštítia ničoho: Totálny podraz a intrigy pred duelom!

Markizácki farmári sa neštítia

pred 13 hodinami

BRATISLAVA - Drsná hra! Markizácka Farma pomaly speje do finále a na statku sa evidentne pritvrdzuje. Keď Miriam pod vplyvom alkoholu vyzradila prvej duelantke Petre, aké disciplíny by si zvolila, ostatní si len mädlili ruky. Čiernovlasej súperke nič neprezradili a kuli plány, ako to dopadne po jej vyhadzove. Hlavní konšpiranti Tomáš a Katarína dokonca ... viac »


Šimkovičovej flek v novej telke: To vážne?! Martina, neblázni!

Šimkovičovej flek v novej

včera o 21:00

BRATISLAVA - Chce sa vrátiť na obraz! Televízia Markíza v októbri ukončila spoluprácu s Martinou Šimkovičovou (44). Blondínka je v tomto čase síce na rodičovskej dovolenke s dcérkou Sofiou (23 mes.), no aktívne si hľadá nové uplatnenie. Aktuálne rokuje s úplne novou IN TV, kde bude dodávať spravodajstvo Norbert Lichtner, odídenec z rádia Slobodný vysielač. ... viac »


Peter Bič Project na turné: Košiciam odovzdali srdce na dlani

Peter Bič Project na

včera o 16:29

BRATISLAVA – Skupina Peter Bič Project má už za sebou množstvo odohraných koncertov, no až tento týždeň odštartovala svoje prvé naozajstné turné. Za tri dni navštívila tri mestá, my sme si nenechali ujsť úvodný koncert v ich rodných Košiciach. V Historickej radnici ponúkli viac než dvojhodinovú intenzívnu šou, v ktorej svoju žánrovú rôznorodosť novými ... viac »


65 hostí a skvelá forma: Vidiek s oblohou je silným adeptom na domáci album roka

65 hostí a skvelá

včera o 15:29

BRATISLAVA - Mnohí ľudia už ani nedúfali, že sa niekedy dočkajú. Vidiečania sa štúdiu roky vyhýbali ako čert krížu, no našťastie Nové časy (2003) sa nestanú posledným zárezom v ich skromnej diskografii. Postarala sa o to novinka Vidiek s oblohou a už z názvu je jasné, že to nebude obyčajná, ale bohatá nádielka, ktorá sa snaží fanúšikom plne vynahradiť ... viac »


Puškárovej problémy v priamom prenose: Zlatica, čo sa to dialo?!

Zlatica Puškárová
Foto

včera o 13:30

BRATISLAVA – Úsmevný trapas, ktorý sa nevidí tak často! Moderátorka markizáckych Televíznych novín Zlatica Švajdová Puškárová (38) sa vo štvrtok v Televíznych novinách nevyhla menším problémom, ktoré si ihneď všimli pozorní diváci a okamžite nás na to upozornili. Známa blondínka totiž mala neposlušné vlasy, vďaka ktorým vyzerala každú chvíľu inak. Vyviedol ... viac »


VIDEO Rozborilov striptíz: Toto v televízii nemalo byť!

VIDEO Rozborilov striptíz: Toto
Video

včera o 11:30

BRATISLAVA - Vilo Rozboril (48) už začiatkom týždňa na svojom Facebooku avizoval, že štvrtková časť V siedmom nebi bude o čosi pikantnejšia ako tie predchádzajúce. Prezrádzala to fotka, na ktorej moderátor spolu s ďalšími tromi mužmi pózoval polonahý v kostýme Santa Clausa. Napokon si diváci skutočne mohli na televíznych obrazovkách vychutnať vtipný ... viac »


Kontroverzná ryšavka z markizáckej Farmy: Doma o nej nechcú ani počuť, vyrobila hanbu pred celým Slovenskom!

Kontroverzná ryšavka z markizáckej

včera o 09:30

BRATISLAVA - Pohnojila to! Po poslednom dueli opustila markizácku Farmu Katarína Cíbiková (21). Dnes je to presne týždeň, čo si divoška v očiach verejnosti vychutnáva realitu. No návrat do nej nebol taký sladký, ako by sa mohlo zdať. Ryšavka toho totiž na statku predviedla oveľa viac, ako by mnohí považovali za prípustné. Slováci tvrdia, že sebe aj ... viac »


Slovenské celebritné páriky nemajú ďaleko od tých svetových: Táto podobnosť je neuveriteľná!

Ivana Surovcová a Marián

včera o 05:59

BRATISLAVA - Celebritné páry slovenského šoubiznisu, versus tie svetové. Čo hovoríte na túto podobnosť? viac »


Odvážna FOTO slovenskej missky: Wau, veď ona je úplne holá!

Odvážna FOTO slovenskej missky:
Foto

27.11.2015 00:00

BRATISLAVA - Slovensko je plné pekných žien! Dôkazom je aj tmavovláska Silvia Križanová (28), ktorá sa v roku 2009 zúčastnila súťaže krásy Miss Universe. Kráska je totiž majiteľkou dokonalých kriviek. A rada sa nimi pýši aj na sociálnej sieti Instagram, kde pridáva jednu zvodnú fotku za druhou. Tou najnovšou sa postarala o poriadne šteklivé myšlienky ... viac »


Celebritná lekárka Pallová v spoločnosti: Fúha, zabudla si obliecť sukňu?!

Alena Pallová
Foto

26.11.2015 19:00

BRATISLAVA – Poriadne dráždi! Lekárka Alena Pallová (35) pridala na sociálnu sieť Instagram záber, ktorý mnohých poriadne prekvapil. Blondínka je zjavne na nejakej spoločenskej akcii, kde ju fotograf zastihol sediacu na stoličke, ako tlieska. Na tom by nebolo nič zvláštne, kým vám pohľad nezablúdi na jej dlhé nohy, ktoré odhalila v plnej kráse. Na prekvapenie ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Escape Library

Escape Library

Nájdite cestu von z knižnice.Road to Lust

Road to Lust

Chytajte padajúce predmety do bedničky.