Piatok, 3. júl 2015. Meniny má Miloslav, zajtra Prokop.

Domáci

Vyprsená jedna aj druhá: Bývalá superstaristka a jej mama ohurovali vnadami!

Lucia Olešová a jej mama Zuzana rady nosia výstrihy.

Lucia Olešová a jej mama Zuzana rady nosia výstrihy.

Foto
FOTO vnútri! pred hodinou

BRATISLAVA - Aká matka, taká Katka! Toto príslovie rozhodne platí o bývalej superstaristke Lucii Olešovej (27) a jej mame Zuzane (47). Obe dámy sa totiž pred nedávnou akciou rozhodli, že stavia na odvážne výstrihy. Na módnej prehliadke sa poriadne vyprsili. viac »

Zuzana Smatanová: "Najlepšie sa mi tvorí, keď mám depku"

Zuzana Smatanová:

pred 9 hodinami

Slovenská hudobníčka Zuzana Smatanová sa v súčasnosti zameriava na tvorbu nových piesní, ktoré by sa mohli objaviť na jej ďalšom albume. V rozhovore pre agentúru SITA 31-ročná interpretka uviedla, že termín vydania novinky si nestanovila a tak jej to aj vyhovuje. Taktiež prezradila, čo ju najviac inšpiruje. viac »


Sajfu vyprovokovala vyprsená kolegyňa: Stiahol gate a...!

Sajfu vyprovokovala vyprsená kolegyňa:
Foto

FOTO vnútri!  pred 11 hodinami

BRATISLAVA - On sa jednoducho nezaprie! Hoci je Matej Sajfa Cifra (35) čerstvo zasnúbený, pohľadu na pekné ženy sa nevyhýba. A hlavne, keď ich má rovno pred nosom. Najnovšie ho doslova vyprovokovala vyprsená kolegyňa z rádia. Jej odhalený dekolt ho dohnal k tomu, že si stiahol nohavice a ... Na Facebook zavesil fotku svojho holého zadku! viac »


Nora Mojsejová psychicky na dne: Samovražedné myšlienky!

Nora Mojsejová psychicky na

pred 13 hodinami

KOŠICE - Úplne na dne! Dlhých trinásť mesiacov vo vyšetrovacej väzbe sa na psychike Nory Mojsejovej (56) viditeľne podpísalo. Netajila sa tým ani v markizáckom magazíne Reflex. Tam si zaspomínala na najhoršie chvíle svojho života. Situácia za mrežami vraj bola taká vypätá, že v istých momentoch neverila už ani sama sebe. Keď zostala v cele úplne sama, ... viac »


Takto slovenský hit nepoznáte: Zaspievajte si Mááácejkóóó po novom!

Mafia Corner
Video

PREMIÉRA VIDEOKLIPU pred 14 hodinami

BRATISLAVA – Odviazali sa! Mafia Corner prichádza so špeciálnym letným hitom. Ide o kompletný remake známej ľudovky Macejko. Ku skladbe je už natočený aj klip, ktorý si môžete v premiére pozrieť práve na Topkách. viac »


Exmarkizáčka Mečiarová opäť hviezdi: V novej telke rovno tri fleky!

Martina Mečiarová

pred 16 hodinami

BRATISLAVA – Nezaháľa! Moderátorka Martina Mečiarová (35) nemala posledný rok a pol práve jednoduchý. Koncom roka 2013 po ôsmich rokoch skončila v televízii Markíza a o pár mesiacov neskôr sa prevalila jej manželská kríza a následný rozvod s podnikateľom Milanom Mečiarom (42). Hoci to kráska niesla zo začiatku ťažko, pozbierala sily, prefarbila si vlasy ... viac »


Podivné praktiky v slovenskom šoubiznise: Televízny konflikt sa vyostruje!

Podivné praktiky v slovenskom

pred 19 hodinami

BRATISLAVA - Tvrdý boj! Televízia Markíza pred viac ako dvomi rokmi začala vysielať seriál Búrlivé víno. Jojka zas včera priniesla na obrazovky český projekt Vinaři. Na sociálnych sieťach však pri promovaní tejto novinky televízna dvojka použila obrázok takmer identický s logom počinu zo Záhorskej Bystrice. Žlto-modrí na to po krátkom čase zareagovali ... viac »


Slovak Fashion for Rainbow child: Vydražte si fotografie Michaely Kocianovej a pomôžete

Michaela Kocianová
Foto

pred 19 hodinami

Slovenská topmodelka Michaela Kocianová sa rozhodla pomôcť Ivanke Danišovej, ktorá už niekoľko mesiacov bojuje o život. Vydražte si exkluzívne fotografie od fotografa Marcela Gonzaleza – Ortiza. viac »


Najväčší nevkus vyplastikovanej Slovenky: Na verejnosti v outfite ako pre PORNOherečku!

Najväčší nevkus vyplastikovanej Slovenky:
Foto

FOTO vnútri!  pred 20 hodinami

BRATISLAVA - Sodoma, Gomora! Michaela Gašparovičová (22) alias Mia Bella Michaella patrí k Slovenkám, ktoré sa do povedomia verejnosti dostali najmä počtom svojich plastických vylepšení. Blondínka je majiteľkou najväčších umelých pŕs na Slovensku. A zdá sa, že sa to rozhodla dokazovať pri každej príležitosti. Na nedávnej módnej prehliadke ich totiž ... viac »


Krásne sestry, o ktorých ste (možno) netušili: Každá prerazila v inej sfére, no obe bodujú na plnej čiare!

Vedeli ste, že tieto

pred 20 hodinami

BRATISLAVA – Sú krásne a úspešné. Mnohí však ani len netušia, že bývalá kráľovná krásy a známa dermatovenerologička sú rodina. Vedeli ste to? viac »


70. roky Deža Ursinyho: Svojbytný art rock, ktorý mohol konkurovať zahraničiu

70. roky Deža Ursinyho:

včera o 16:59

BRATISLAVA - Pred 20 rokmi prišla slovenská hudba o nenápadnú, no o to väčšiu osobnosť. Dežo Ursiny neohuroval davy, pretože jeho tvorba mala osobitý a intímny výraz. Bola určená ľuďom, ktorí nechceli len počúvať, ale mali záujem premýšľať a diskutovať. Zamestnávala viacero zmyslov naraz, podnecovala k úvahám, bola náročná na pochopenie, no ak sa človeku ... viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Bownse

Bownse

Dostaňte laser na určené miesta.Nancy Drew Dossier

Nancy Drew Dossier

Vyznamenajte sa v detektívnej činnosti!