Utorok, 31. marec 2015. Meniny má Benjamín, zajtra Hugo.

Domáci

Mojsejová sa vážne nezdá: Na toto sa dala na staré kolená?!

Nora Mojsejová má nové hobby.

Nora Mojsejová má nové hobby.

Foto
pred 2 hodinami

KOŠICE - Tvrdo na sebe maká! Nora Mojsejová (56) bola vždy povestná kyprými tvarmi. To sa však zmenilo a aktuálne sa chváli naozaj štíhlou postavou. Pekné telo ale nie je zadarmo, a tak sa podnikateľka rozhodla, že potrebuje pohyb. Začala preto krátko pred šesťdesiatkou chodiť na hodiny tanca. viac »

Známe kočky, po boku ktorých sa neobjavuje žiaden chlap: Pozor, páni, tieto krásne Slovenky sú single!

Známe kočky, po boku

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Tieto krásne slovenské hviezdy nemajú v živote partnera, ktorý by ich sprevádzal v spoločnosti. Ktoré známe Slovenky sú zatiaľ samy? viac »


Podozrivé ťahy okolo Tanca snov: Obavy z podvodu... Môže za všetko Heringhová?!

Podozrivé ťahy okolo Tanca

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Definitívny koniec! V nedeľu sa s Tancom snov rozlúčili Andrea Heringhová (34) a Michal Potocký. Mnohí diváci sa však na sociálnych sieťach sťažujú, že tomuto páru nevedeli počas priameho prenosu odoslať hlasy. Rodina chorého Rada, pre ktorého tancovali, prezradila aj ďalší podozrivý fakt ohľadom vypadnutia tejto dvojice zo súťaže. A konšpiračné ... viac »


Zadok ako po silikóne, tvár bez mejkapu: Fúha, toto že je tá sexi Weiterova dcéra?!

Nikola Weiterová
Foto

pred 11 hodinami

BRATISLAVA – Je z nej iná žena! Dcéra známeho repeťáka Otta Weitera (57) sa do povedomia verejnosti dostala kritizovaným klipom ku skladbe Sexy Lady. Napriek tomu Nikolinou (23) hlavnou prioritou bol už vtedy fitnes. No ako vidno na aktuálnych záberoch, niekdajšia kráska podľahla cvičeniu snáď až príliš. Jej sexi zadoček vyzerá teraz ako napichaný silikónom. ... viac »


Česká herečka na verejnosti bez hanby: Aha, ako rozťahovala nohy!

Česká herečka na verejnosti
Foto

pred 22 hodinami

PRAHA - Budila pozornosť! Na párty po víkendovej Českej Miss bola viac ako víťazky neprehliadnuteľná herečka Pavla Vitázková (36). Tá si totiž dopriala zrejme aj niečo ostrejšie než len minerálku, s ktorou sa nechala fotiť. Inak sa totiž jej polohy s rozkročenými nohami asi ani nedajú vysvetliť. A pózovanie s odhalenými nohavičkami už vôbec nie. viac »


VIDEO, ktoré vám nemôže ujsť: Boris Kollár vrtí zadkom s Mázikovou na parkete!

VIDEO, ktoré vám nemôže
FotoVideo

včera o 11:30

BRATISLAVA - Takto ho doteraz videl asi málokto! Boris Kollár (49) je síce podnikateľ, no vážnosť v každej situácii sa od neho čakať nedá. Už viackrát dokázal, že si vie zo seba vystreliť. Napriek tomu asi len málokto veril, že v priamom prenose prijme ponuku zatancovať si sambu s Evou Mázikovou (65). Boháč však opäť prekvapil. Postavil sa pred kamery ... viac »


Opitý Plesník obeťou paródie: Zábery, ktoré musíte vidieť!

Opitý Plesník obeťou paródie:
FotoVideo

včera o 09:30

BRATISLAVA - Došlo aj na neho! Začiatkom februára všetkých šokoval opilecký prejav komentátora RTVS Jána Plesníka (58) v priamom prenose. Tento prešľap ho stál miesto v televízii a stal sa aj terčom mnohých vtipov. Najnovšie sa jeho indisponovanosťou inšpirovali tvorcovia markizáckeho Kredenca. Topky.sk vám prinášajú malú ochutnávku. viac »


Samé šoky v Tanci snov: Heringhová úplne mimo, Kollárov nečakaný úlet a nakoniec... Mórovej kolaps!

Samé šoky v Tanci
Foto

včera o 06:00

BRATISLAVA - S týmto nikto nerátal! Diváci jojkárskeho Tanca snov sa včera nestíhali čudovať. Celý večer sa totiž niesol v znamení nečakaných udalostí. Najprv všetkých prekvapila rozhodená Andrea Heringhová (34), ktorá bola počas celého vystúpenia úplne mimo. O šok sa postaral aj otec jej dvoch detí, najznámejší slovenský boháč Boris Kollár (49). Ten ... viac »


Známe Slovenky prekvapujú: Soňa Müllerová pozná elixír mladosti či šmrncovná Monika Hilmerová

Známe Slovenky prekvapujú: Soňa

včera o 05:59

BRATISLAVA – Na Slovensku máme nielen talentované ženské pokolenie, ale tieto dámy majú aj cit pre módu. Ako sa obliekli a komu to najviac pristalo? viac »


Prsnatá Járová v nemom úžase: Preboha, túto retuš snáď nemyslia vážne!

Prsnatá Járová v nemom
Foto

včera o 00:00

MIAMI - Čo to s ňou porobili?! Po pohľade na najnovší záber playmate Andrey Járovej (31) si túto otázku určite položia viacerí jej fanúšikovia. Slovenská kráska totiž v Amerike nedávno nafotila plavkový kalendár Tropicbeauty. No tamojší grafici ju na snímke totálne doriadili. Poriadne prekvapená zostala aj samotná modelka. A my sa jej vôbec nečudujeme. viac »


Podvod s Bratislavou v hollywoodskom trháku: Neuveríte vlastným očiam!

Podvod s Bratislavou v
Foto

včera o 22:00

BRATISLAVA/VIEDEŇ - Všetkých „oklamali”! U našich západných susedov sa v uplynulých dňoch objavil Jeroen Krabbé (70), ktorý stvárnil zloducha v bondovke Dych života. Pri tejto príležitosti si herec zaspomínal aj na to, ako vo Viedni nakrúcali zábery, ktoré sa podľa scenára odohrávali v Bratislave. Zahraniční diváci zrejme ani neprišli na to, že sa vôbec ... viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

War Machines

War Machines

Staňte sa kráľom bojových robotov.Mr.Snoozleberg 6

Mr.Snoozleberg 6

Pomôžte námesačnému pánovi Snoozlebergovi prekonať všetky nástrahy, ktoré naňho v tomto stave číhajú.