Nedeľa, 30. august 2015. Meniny má Ružena, zajtra Nora.

Domáci

Vyzývavá Mórová: Bez podprsenky a odhalila aj stehienka!

Diana Mórová

Diana Mórová

Foto
včera o 22:30

BRATISLAVA – Je to proste sexi kosť! Diana Mórová (45) napriek tomu, že už nemá dvadsať rokov, vyzerá skvelo. Najnovšie sme sa o tom presvedčili na piatkovej tlačovej konferencii k novej sérii Česko Slovensko má Talent, kde sa zišli moderátori a slovenskí porotcovia. Známa herečka tak medzi mužmi jednoznačne pútala pozornosť. Navyše prišla v letnom ... viac »

Martin Harich opäť prekvapil: Pozrite si dojímavý videoklip s hrdinami SNP

Martin Harich opäť prekvapil:

včera o 19:59

BRATISLAVA - Po dvoch energických anglicky spievaných singloch Martin Harich opäť svojich fanúšikov prekvapil. Tentokrát jednou z najemotívnejších piesní svojej kariéry, ktorá je zhudobnenou básňou Marcela Herza, ktorého ako 19-ročného v roku 1944 pre účasť v Slovenskom národnom povstaní popravili nacisti. viac »


Čerstvá mamička a manželka má smelé plány: Dominika Mirgová chce zanechať takýto odkaz

Dominika Mirgová sa prednedávnom

včera o 16:00

BRATISLAVA - Slovenská speváčka Dominika Mirgová by raz chcela svojou hudbou osloviť i deti svojich súčasných fanúšikov. viac »


No Name sú na Slovensku stále pojmom, Chinaski potvrdili status obľúbencov

No Name sú na

včera o 15:59

BRATISLAVA – Fanúšikovia kvôli ich jedinečnému dvojkoncertu precestovali aj stovky kilometrov. Stačilo, aby sa v Pezinku vo štvrtok stretli dve vychytené československé stálice No Name a Chinaski na jedinom spoločnom vystúpení tohto roka. viac »


Trapas vyplastikovanej slovenskej blondínky: Ukázala holú riť!

Trapas vyplastikovanej slovenskej blondínky:
Foto

včera o 06:00

BRATISLAVA – Pikantná nehoda! Michaela Gašparovičová (22) sa do povedomia verejnosti dostala najmä vďaka svojim plastickým vylepšeniam. Blondínka sa svojím telíčkom aj pravidelne chváli na sociálnej sieti, kam pridáva sexi fotky. Najnovšie sa však sexbomba z Trnavy prezentovala snímkou, za ktorú by sa zrejme iné slečny priadne hanbili. Ona s tým však ... viac »


Nová séria markizáckej SuperStar: Netradičná CD voľba aj iné nečakané zmeny!

Nová séria markizáckej SuperStar:

28.08.2015 16:30

BRATISLAVA – Na obrazovkách televízií Markíza a Nova odštartuje v nedeľu 30. augusta ďalšia séria populárnej speváckej súťaže SuperStar. Tvorcovia obľúbenej speváckej šou prichádzajú tento rok s viacerými novinkami. viac »


Gizka Oňová počas natáčania Svokry stratila nervy: Toto nie je normálne!

Gizka Oňová

28.08.2015 16:29

BRATISLAVA - Obľúbený program televízie Markíza, Svokra, pokračuje. V premiérových častiach sa diváci môžu tešiť na nové príbehy a najmä na Gizku Oňovú, ktorá bude pomáhať ďalším rodinám. Ste zvedaví ako to vlastne robí? Nie je to vždy jednoduché, občas aj anjelsky trpezlivá Gizka stratí nervy. viac »


Dubajská rozlúčka s letom: Thomas Puskailer a jeho veľká exotická párty

Dubajská rozlúčka s letom:

28.08.2015 15:29

BRATISLAVA – Imigrant, ktorý na Slovensku maká aj za troch, Thomas Puskailer, má nový klip k optimistickej skladbe Live for the Moment. Nakrúcal ho v Spojených arabských emirátoch v extrémnych podmienkach. Počas šiestich dní si spevák užil 52-stupňové horúčavy, extrémnu vlhkosť, piesok, divokú zver aj moslimské tradície. viac »


Najväčšie ŠUPY markizáckej Farmy 6: Plné prsia, sexi telo... Radosť pozerať!

Najväčšie ŠUPY markizáckej Farmy
Foto

28.08.2015 14:00

BRATISLAVA - Wau! Vo štvrtok sa na obrazovkách televízie Markíza predstavila dvanástka finalistov, ktorí budú v drsných podmienkach opusteného statku súťažiť o rozprávkovú výhru. Boj bude náročný, no dve zo súťažiacich vlastnia tajné zbrane, ktoré rozhodne plánujú použiť. Bratislavčanka Laura Foltínová (20) disponuje poriadne sexi telom a rodáčka z ... viac »


Prekliatie nového klipu Adama Ďuricu: Toto všetko musel pretrpieť!

Adama Ďurica
Foto

28.08.2015 13:30

BRATISLAVA – Musel si toho veľa preskákať! Spevák Adam Ďurica (27) sa zviditeľnil v prvej sérii Slovensko hľadá SuperStar, kde sa dostal do užšieho výberu na divokú kartu. Hoci ju nezískal, na hudbu nezanevrel a v roku 2008 bodoval v ankete Slávik. Teraz prichádza s novou skladbou a klipom, kvôli ktorému si toho dosť vytrpel. Ohrozil svoje zdravie ... viac »


KIKS v správach RTVS: Haló, pane, veď vysielate!

KIKS v správach RTVS:
Video

28.08.2015 11:30

BRATISLAVA - Toto im nevyšlo! Vo štvrtkových Správach RTVS evidentne došlo k nedorozumeniu medzi moderátormi a štábom. Kým totiž cca v 30. minúte čítala zahlásenie Jana Košíková, réžia na obraze ukazovala Viliama Stankaya zahĺbeného do papierov. Situáciu vyriešili vo verejnoprávnej televízii zaujímavým spôsobom - v polovici vety proste začal uvádzať reportáž namiesto kolegyne. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Earn To Die

Earn To Die

Nekompromisne ich prejdite!Monsterland 2 Junior Revenge

Monsterland 2 Junior Revenge

Prečo by stále spali?