Nedeľa, 23. november 2014. Meniny má Klement, zajtra Emília.

Domáci

Bolesť ma urobila krásnou, tvrdí rozchodom zdrvená farmárka!

Jana Kállayová si prežila veľmi ťažké životné obdobie.

Jana Kállayová si prežila veľmi ťažké životné obdobie.

Foto
pred hodinou

BRATISLAVA - Spokojná a krásna! Jana Kállayová (29) vie, aké to je, keď sa najhorší sen stane skutočnosťou. V lete, len pár mesiacov po narodení synčeka Janka, sa totiž prevalila nevera jej životného partnera. Bolesť, ktorú si blondínka prežila, má však aj svoju pozitívnu stránku. Ako totiž ona sama tvrdí, ťažké životné obdobie ju urobilo peknou. viac »

Diana Mórová po sado-maso praktikách: Orálny sex priamo pred divákmi?!

Diana Mórová po sado-maso
Foto

pred 8 hodinami

BRATISLAVA - Diana Mórová (44) patrí k herečkám, ktoré sa pravidelne objavujú nielen na televíznych obrazovkách, ale aj na divadelných doskách. A vo svojom repertoári má aj poriadne pikantné úlohy. Spomeňme napríklad dielo Venuša v kožuchu, kde polonahá s bičom v ruke predvádza masochistické praktiky. Najnovšie sa však umelkyňa objaví v ďalšej kontroverznej ... viac »


Módne (s)hity: Najkrajšia Slovenka ako skriňa, výstredná Haasová a ležérna Čobejová!

Módne (s)hity: Najkrajšia Slovenka

pred 16 hodinami

BRATISLAVA - Honosná akcia! Pred pár dňami sa u nás konala charitatívna módna šou, ktorej sa zúčastnil aj vychytený španielsky návrhár Diego Villalba. Jeho luxusným modelom sa snažili konkurovať aj prítomné dámy. Či naozaj trafili do čierneho, zhodnotil Ivan Bednárik. Vy svoj názor na róby môžete vyjadriť v našej ankete či diskusii pod článkom. viac »


Zúfalstvo na markizáckej Farme: Prečo práve ja?!

Zúfalstvo na markizáckej Farme:
Foto

včera o 06:00

BRATISLAVA - Na markizáckej Farme sa v piatok večer opäť vyraďovalo. Proti sebe sa tentokrát postavili dobrí kamaráti - Ľuboš Jankech (37) a Matúš Lengvarský (25). Do súboja ich dostal podraz od farmára týždňa Rezu Giviliho (31), ktorý tvrdil, že do vyraďovania pošle ženy. Sľub však nesplnil a kolegom sa tak postaral o poriadne krušné chvíle. Počas ... viac »


Peter Bič o najhranejšej skladbe roka: Ostala mojou srdcovou záležitosťou

Peter Bič o najhranejšej

včera o 17:59

BRATISLAVA – Peter Bič Project má po tomto týždni za sebou ďalší hviezdny večer. Počas slávnostného odovzdávania Cien SOZA 2013 si totiž kapela vypočula tri nominácie - Peter Bič bol nominovaný na Cenu pre skladateľa najhranejších hudobných diel a hneď dve piesne Hey Now a Thinking About You sa uchádzali o honor pre najhranejšiu skladbu. viac »


Paľo Drapák šokovaný vlastnou ženou: Toto by od nej nikdy nečakal!

Oslava Paľa Drapáka
FotoVideo

21.11.2014 11:45

BRATISLAVA – Ostal poriadne zaskočený! Spevák Paľo Drapák včera večer oslavoval okrúhle jubileum - päťdesiatku. Jeho manželka Janette (44) si pre neho pripravila prekvapenie, z ktorého zostal doslova v šoku. Čo blondínka vyparatila? viac »


Barkolová po 10 rokoch s exmanželom: Veď vyzerá ako rovesník jej dcéry!

Barkolová po 10 rokoch
Foto

21.11.2014 09:00

SENEC - Nečakané! Erika Barkolová (37) je už dlhé roky rozvedená, logicky ju teda nebolo v spoločnosti vídať s otcom jej detí Patrikom Barkolom (38). Exmanželia však pred pár dňami urobili výnimku. Verejne sa ukázali na stužkovej slávnosti svojej dcéry Patrície (17). Tínedžerka následne na sociálnej sieti zverejnila fotografiu, na ktorej po dlhých 10 ... viac »


Róby z červeného koberca: Najkrajšia Slovenka ohúrila jednoduchosťou, Verešová opäť za princeznú!

Róby z červeného koberca:

21.11.2014 08:59

BRATISLAVA - V historických priestoroch Slovenskej filharmónie sa konal charitatívny večer Fashion Sparkling Charity Night 2014, ktorý prilákal množstvo prominentných hostí. Pozrite si, ako sa premenili ženy na dámy a vyberte tú naj! viac »


Honzík Novotný po rokoch na Slovensku: Je z neho pribratý ocino... A skrýva tajomstvo!

Honzík Novotný po rokoch
Foto

21.11.2014 06:00

BRATISLAVA – Spôsobil poriadny rozruch! V stredu večer sa v Bratislave konalo charitatívne podujatie Fashion Sparkling Charity Night 2014. Na prekvapenie mnohých prítomných sa ho zúčastnil aj lámač ženských sŕdc Honzík Novotný (36). Medzi slovenskú smotánku si totiž vyrazil po dlhých rokoch života v ústraní. Ako vidno, z bývalého playboya zo šou Nevesta ... viac »


Škandál v zákulisí módnej šou Gabriely Drobovej: Potupné chvíle pre najkrajšie Slovenky!

Škandál v zákulisí módnej

21.11.2014 00:00

BRATISLAVA - Toto asi nečakali! V stredu sa v hlavnom meste konalo veľkolepé charitatívne podujatie za účasti svetovo známeho návrhára Diega Villalbu (42). Organizátorka večera Gabriela Drobová (40) preto oslovila tie najkrajšie modelky, ktoré mali predviesť kúsky z vychyteného španielskeho módneho domu. Dizajnér však počas kastingu nekompromisne vyradil ... viac »


Ceny SOZA sú rozdané: Triumfovali Tásler, Filan, Kontrafakt aj Peter Bič Project

Ceny SOZA sú rozdané:

20.11.2014 19:59

BRATISLAVA - V bratislavskom divadle Aréna sa v stredu večer konal ceremoniál odovzdávania cien SOZA. Slovenský ochranný zväz autorský oceňoval domácich autorov už po sedemnásty raz, pričom za rok 2013 si sošky odniesli Ivan Tásler, Peter Bič Project, Kamil Peteraj, Vašo Patejdl, Boris Filan i Kontrafakt. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Dependant

Dependant

Poskladajte jednoduché obrazce.2D World

2D World

Tretí rozmer netreba.