Utorok, 21. október 2014. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Domáci

Tehotná Viki Ráková po rokoch v telke: Pozrite, aké už má bruško!

Viki Ráková by sa mala stať mamou približne o tri mesiace.

Viki Ráková by sa mala stať mamou približne o tri mesiace.

Foto
pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Čoskoro mamou! Ako sme vás na topkách už informovali, Viki Ráková (33) čaká svoje prvé dieťa. Herečka však ani v tehotenstve nezaháľa. Opäť totiž začala pracovať na seriáli Panelák. Po trojročnej prestávke sa preto v pondelok znovu vybrala do ateliérov na bratislavskej Kolibe. Nám sa ju podarilo zachytiť pri príchode na nakrúcanie. Ako ... viac »

Banášová v outfite, ktorý pobúril svet: Aha, v čom išla Adela na obraz!

Banášová v outfite, ktorý
Foto

pred 18 hodinami

BRATISLAVA - V centre pozornosti! Verejnoprávna televízia v piatok odvysielala reláciu Milujem Slovensko, v ktorej nechýbala ani Adela Banášová (33). Moderátorka však tentoraz okrem pohotovosti zaujala aj svojím oblečením. Mala na sebe blúzku, ktorej sa už niekoľko dní venujú všetky zahraničné médiá. Potlač drobných bleskov totiž pripomína logo nacistických ... viac »


Výstredný miliardár mieri na Slovensko, túži po našich prsnatkách: Tieto sú naj, ale...

Výstredný miliardár mieri na

pred 20 hodinami

BRATISLAVA - Na Slovensko čoskoro príde módny návrhár James Goldstein (71). Američan je známy hlavne vďaka svojmu výstrednému spôsobu života. Niet sa však čo čudovať - ako miliardár si totiž môže dovoliť prakticky všetko. Okrem iného má záľubu aj v prsnatých modelkách. A spoločnosť takých požaduje aj počas návštevy našej krajiny. Nejaké sa tu samozrejme ... viac »


Takto ju doma vidí len Boris Kollár: Heringhová pristihnutá na ulici bez mejkapu!

Takto ju doma vidí
Foto

pred 23 hodinami

BRATISLAVA - V tejto podobe sa neukazuje! Andrea Heringhová (33) sa do povedomia verejnosti dostala vďaka vzťahu s Borisom Kollárom (49). Odvtedy sa blondínka objavuje na najvýznamnejších spoločenských udalostiach a prispôsobuje im aj svoju vizáž. Neupravenú alebo nebodaj bez mejkapu ju preto doposiaľ azda nikto nevidel... Nám sa však podarilo modelku ... viac »


Známe tváre v civile: Monika Bagárová s týmto mužom bodovali a ďalšie krásky ako ich nepoznáte!

Známe Slovenky sú v

pred 23 hodinami

BRATISLAVA – Ako sa obliekajú známe Slovenky a Češky, keď sú mimo kamier či prehliadkových mól? Tieto ženy môžu pokojne konkurovať svetovým celebritám! viac »


Christová vzdala boj s kilami: Takáto kyprá ešte nikdy nebola!

Christová vzdala boj s
Foto

včera o 00:00

BRATISLAVA - Opäť sa nám zaokrúhlila! Po opustení modelingu prestala Ivana Christová (44) s drastickými diétami. S pribúdajúcim vekom potom priberala aj na váhe. Hoci sa viackrát pokúšala chudnúť, vždy sa na ňu kilá opäť prilepili. Dnes to vyzerá tak, že tieto pokusy už vzdala. V spoločnosti sa totiž objavila s plnými tvarmi, aké ešte doposiaľ nemala. ... viac »


Hlboká rana pre Eriku Judínyovú: Zasiahla ju smrť!

Hlboká rana pre Eriku
Foto

včera o 21:00

BRATISLAVA - Veľký smútok! Erika Judínyová prežíva v týchto dňoch najťažšie chvíle svojho života. Minulý týždeň totiž pochovala milovaného otca - uznávaného lekára MUDr. Jozefa Judínyho (†84). Hoci sa dožil úctyhodného veku, i tak to je pre moderátorku veľmi bolestivé. Poslednýkrát sa s ním symbolicky rozlúčila v závere sobotňajšej Smotánky. viac »


Markizáckej farmárke sa rozplynul sen: Je to strašné, na hanbu!

Markizáckej farmárke sa rozplynul
Foto

včera o 11:00

BRATISLAVA - Každý týždeň sa na Farme končí duelom. Inak to nebolo ani v závere toho siedmeho. No zmenou pre divákov Markízy bolo, že si ho namiesto piatka pozreli až v sobotu. V súboji sa stretli dve ženy - Miriam Pribaničová (53) a Alžbeta Janíčková (46). Tá, keďže sa stala druhou duelantkou, mala právo vyberať disciplíny. No jej voľba nebola správna. ... viac »


Nová hviezda Markízy v sexuálnych scénach: Jej prsia už pozná každý!

Nová hviezda Markízy v
Foto

18.10.2014 22:00

BRATISLAVA - Nehanbí sa! Judit Bárdos (26) sa pomaly stáva filmovou hviezdou na Slovensku aj v Čechách. Niet teda divu, že ju Markíza obsadila do hlavnej úlohy v novom seriáli Doktori. A mladá herečka sa podľa našich zistení hneď v úvodných epizódach predvedie v horúcich scénach. Vášnivé chvíle s hereckým kolegom sa však obídu bez nahoty. Brunetka pritom ... viac »


Katka Brychtová z Pošty pre teba pribrala: Pozrite na tie macaté stehná a trčiace bruško!

Katka Brychtová z Pošty
Foto

18.10.2014 13:00

BRATISLAVA - Žiadna modelka! Je už tradíciou, že počas módnych dní sa u nás premávajú po móle nielen profi manekýnky, ale aj herečky a moderátorky. Jednou zo známych tvárí, ktoré si počas uplynulého týždňa na chvíľu odskočili od svojej práce, bola aj Katarína Brychtová (47). Vo svetle reflektorov však predviedla pribratú postavu, na akú pri nej nie ... viac »


Krásna Barbora Rakovská nás pustila do svojho súkromia: Budete prekvapení, čo v jej šatníku nikdy nenájdete!

Krásna Barbora Rakovská nás

18.10.2014 05:59

BRATISLAVA - Moderátorka Barbora Rakovská nás prostredníctvom televíznych obrazoviek sprevádza už pár rokov. V spoločnosti sa objavuje pomerne často a vždy je krásne upravená. V rozhovore pre Feminity TV nám však prezradila, čo v jej šatníku, ani na nej, (nikdy) oblečené neuvidíme. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Match 3 Platformer

Match 3 Platformer

Spojte 3 a prejdite.Roboblox

Roboblox

Plňte rôzne úlohy.