Streda, 29. marec 2017. Meniny má Miroslav, zajtra Vieroslava.

Domáci

Jojka pobúrila fanúšikov: Toto ste prečo urobili?!

Ján Koleník

Ján Koleník

Foto
VIDEO vnútri! pred hodinou

BRATISLAVA - Už onedlho sa na obrazovkách televízie JOJ objaví mimoriadne obľúbený seriál o úteku z väzenia. Ten sa však ešte ani nezačal a mnohí jeho skalní priaznivci, sú už pobúrení. Dokrútka sa totiž dočkala negatívnych reakcií. viac »

Známy moderátor vytočený do nepríčetna: Naštvala ho kritika a negatívne ohlasy!

Známy moderátor vytočený do
Foto

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Poriadne ho pobúrili! Známy moderátor Michal Sabo (32) bude novým porotcom v šou Nákupné maniačky. Po zverejnení tejto informácie sa však sympatický spíker stal doslova terčom ostrej kritiky. Negatívne reakcie a štipľavé poznámky „hejterov“ však nenechali na seba dlho čakať a vyštudovaného dizajnéra vytočili do nepríčetna! viac »


Najväčší hulvát v Baby Boome: Takto vulgárne vynadal rodiacej partnerke!

Najväčší hulvát v Baby
Video

pred 4 hodinami

BRATISLAVA - Toto nemyslí vážne! Mamičky určite dosvedčia, že taký pôrod rozhodne nie je med lízať. Hoci je narodenie dieťatka obrovským zázrakom, sprevádzajú ho nemalé bolesti. Preto si každá žena zaslúži, aby sa k nej v tejto chvíli všetci správali s citom a porozumením. No vo včerajšej časti markizáckeho Baby Boomu sa diváci mohli presvedčiť, že ... viac »


Šarköziová pred 20 rokmi ako nevesta: Pozrite, zostarla do krásy!

Šarköziová pred 20 rokmi

FOTO vnútri! pred 5 hodinami

BRATISLAVA – Úplne iná! Cigánska diablica Silvia Šarköziová (43) a jej manžel Ernest tvoria zamilovaný pár už viac ako 25 rokov. Nedávno sa známa hudobníčka pochválila svojim fanúšikov na sociálnej sieti súkromným záberom zo svojej svadby, ktorý skrývali v rodinnom albume viac ako 20 rokov. Na fotografii je brunetka na nepoznanie... Veď posúďte sami! viac »


Zabudnutá slovenská hviezda: Zo spievajúceho kaderníka invalid, trpí psychickým ochorením!

Zabudnutá slovenská hviezda: Zo
Foto

pred 7 hodinami

KOŠICE - Jeho videoklipy kedysi v hudobnej televízii Music box lámali rekordy sledovanosti a mladé dievčatá boli ochotné minúť celé svoje mobilné kredity, len aby sa pieseň ich miláčika dostala na pár minút na obrazovky. Spievajúci kaderník Martin Kittner (41), ktorý kedysi patril k slovenským hudobným fenoménom, sa však po niekoľkých rokoch spred svetiel ... viac »


Známe Slovenky v civile: Stanka Pavolová nechala vyniknúť svoje krivky, herečka Kristína Svarinská a ďalšie

Pozrite sa na ležérne

pred 7 hodinami

BRATISLAVA - Vo svojom voľnom čase, na premiérach filmu, či v súkromí dávajú prednosť pohodlným outfitom. Takto im to v nich pristane. viac »


Fallgrapp výzvu druhého albumu zvládli. Priniesli osvieženie, ktoré scéna potrebuje

Fallgrapp výzvu druhého albumu

pred 15 hodinami

BRATISLAVA - Tri roky od debutového albumu Rieka sa zdali naozaj dlhé, no dnes vieme, že čakanie sa oplatilo. Fallgrapp pred pár dňami vypustili do sveta svoj druhý štúdiový album a o pozitívne reakcie nie je núdza. Oprávnene. Kým Rieka priniesla okrem originálneho zvuku aj chytľavé hity, ktoré nováčikom na scéne zabezpečili raketový štart, novinka ... viac »


Kali prezradil, prečo chce skončiť s rapom. Vo voľnom čase budem štrikovať, tvrdí

Kali prezradil, prečo chce

pred 17 hodinami

BRATISLAVA - Momentálne asi najpopulárnejší slovenský raper Kali sa rozhodol do dvoch rokov ukončiť svoju hudobnú kariéru. "Idem teraz na turné, zverejním ešte niekoľko videoklipov a potom chcem vydať ešte jednu výberovku a končím," povedal v rozhovore pre agentúru SITA. viac »


Švidraňovej utajovaný milenec: Toto je jej frajer z Talianska!

Švidraňovej utajovaný milenec: Toto

pred 18 hodinami

BRATISLAVA - Je to bubeník! Barbora Švidraňová (28) o svojom súkromí veľmi nehovorí, nedávno však priznala, že je zamilovaná. A teraz konečne prezradila aj identitu svojho priateľa. Vedelo sa, že je Talian a hudobník a teraz už vieme aj to, ako vyzerá. A máme aj spoločnú fotku! viac »


EXEKÚCIA na dom jojkárky Hriadeľovej: FOTO z dražby!

Lenka Čviriková - Hriadelová
Foto

pred 18 hodinami

BRATISLAVA - Lenka Čviriková Hriadeľová (43) prechádza posledný rok náročným životným obdobím. Na jej vysnívané hniezdočko, ktoré si kúpila pred 12 rokmi v bratislavskej Rači, totiž banka uvalila exekúciu. A v týchto chvíľach sa už dom predáva prostredníctvom opakovanej dražby. Jej prvým krokom je obhliadka potenciálnych záujemcov. Tá sa konala v pondelok... ... viac »


Čobejová bez hanby: V súkromí by ju spoznal iba málokto!

Čobejová bez hanby: V

FOTO vnútri! pred 19 hodinami

BRATISLAVA - Stavila na prirodzenosť! Michaela Čobejová (46) patrí medzi známe herečky, ktoré sú na televíznych obrazovkách zväčša bezchybne upravené a majú dokonalú vizáž. Aj ona je však len obyčajná žena, ktorá si občas rada oddýchne od nánosov hereckých líčidiel. V súkromí by ste ju veru spoznali oveľa ťažšie. Blondínka totiž nemá problém vybehnúť ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!