Streda, 30. júl 2014. Meniny má Libuša, zajtra Ignác.

Domáci

Superstaristka po 5 rokoch odkopla frajera: A už je tehotná s iným!

Leona Šenková bude o pár mesiacov mamou.

Leona Šenková bude o pár mesiacov mamou.

pred 11 hodinami

PRAHA - Poriadne prekvapila! Leona Šenková (21) patrila počas SuperStar k súťažiacim, ktorí mali v súkromí stabilný vzťah. Po piatich rokoch však tmavovláska svojho priateľa zrazu opustila a začala chodiť s podstatne starším mužom. Odvtedy, ako svojim fanúšikom predstavila novú lásku, uplynulo len pár mesiacov. Napriek tomu si už spolu zakladajú rodinu. viac »

Krásy slovenského vidieka aj stopárka hore bez: Pozrite si nový klip IMT Smile!

Krásy slovenského vidieka aj

pred 11 hodinami

PREŠOV – Prešovská kapela IMT Smile zverejnila nový klip k piesni Cesty II. triedy. Video, ktoré skupina natáčala v okolí obce Turecká, je plné záberov na krásy Slovenska a neopomína ani "stopárku hore bez", o ktorej sa spieva v texte. viac »


Barbara Haščáková odhodila na Slovensku zábrany: Úplne holá v prezidentskej vani!

Barbara Haščáková odhodila na
Video

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Fúha, to je pohľad! Barbaru Haščákovú (34) sme v minulosti mohli pokojne radiť k našim najatraktívnejším speváčkam. No ani po rokoch, keď sa tmavovláska vrátila z Ameriky späť na Slovensko, svojej povesti nezostáva nič dlžná. V novom videoklipe k piesni Nepozerám, ktorú naspievala s Mirom Jarošom (36), sa totiž úplne nahá kúpe v prezidentskej ... viac »


Úžasná premena Nely Pociskovej: Z nevinného dievčatka je dnes pôvabná dáma

Úžasná premena Nely Pociskovej:

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Herečka Nela Pocisková sa pohybuje v oblasti šoubiznisu už od puberty. Talentovaná mladá slečna pôsobila nevinným dojmom, no dnes je z nej sebavedomá krásna žena, veď posúďte sami. viac »


Po pôrode markizáckej farmárky prišlo zdrvujúce odhalenie!

Po pôrode markizáckej farmárky

pred 17 hodinami

BRATISLAVA - Zlomené srdce! Markizácka exfarmárka Jana Kállayová (29) prežíva v týchto dňoch veľké sklamanie. Hoci ešte donedávna žila svoj sen o krásnej rodine, stačila chvíľa a razom sa všetko rozplynulo. Príčinou sú problémy vo vzťahu s jej partnerom a zároveň otcom spoločného dieťaťa - Jánom. Blondínka má podozrenie, že jej intenzívne zahýba s inou ženou. viac »


Známa silikónová Slovenka polonahá: Preboha, veď ju tie melóny zlomia v páse!

Známa silikónová Slovenka polonahá:
Foto

pred 23 hodinami

BRATISLAVA - Fúha, neprevážia ju?! Slovenská sexbomba Michaela Gašparovičová (22) patrí k ženám, ktoré svoje krivky rady vystavujú na obdiv. Profil na sociálnej sieti Facebook plní jednou odhalenou fotkou za druhou. Najnovšie tmavovláska zverejnila snímku, na ktorej je zboku zvečnené jej takmer nahé telo. Pohľad na naozaj útly pás a mimoriadne objemný ... viac »


Detaily prvého sexu: Speváčka z markizáckej SuperStar už nie je panna!

Detaily prvého sexu: Speváčka

včera o 13:30

PRAHA - Verejne o prvom milovaní! Markéta Konvičková (20) sa zviditeľnila v speváckej šou SuperStar. V čase svojho účinkovania mala 15 rokov a celkom logicky sa jej posteľové intímnosti ešte netýkali. Medzitým však blondínka dospela a sexuálnu skúsenosť už má za sebou. Prekvapujúce je, že pred kamerami sa podelila aj o detaily tohto zážitku. viac »


Puškárová a Švajda ako Barbie a Ken: Sme úžasní aj bez retuše, tvrdí Zlatica!

Puškárová a Švajda ako

včera o 11:30

BRATISLAVA – Totálna idylka! Zlatica Puškárová (37) a Patrik Švajda (42) tvoria zohranú dvojicu, čo pravidelne dokazujú aj na obrazovkách Markízy. Páriku to však neladí iba v Televíznych novinách, ale aj v súkromí. Niektorí priatelia dokonca moderátorov prirovnávajú k Barbie a Kenovi. viac »


Desivé svedectvo z patológie: Nové zistenia o smrti Bartošovej (†48)!

Desivé svedectvo z patológie:

včera o 09:15

PRAHA - Šokujúce informácie! Po troch mesiacoch od samovraždy Ivety Bartošovej (†48) sa vynorili nové správy o tom, ako vyzeralo jej telo po osudnej zrážke s vlakom. Nešlo len o zdeformovanú tvár, ale aj o amputované časti. Navyše sa objavili aj doteraz utajované výsledky pitvy. Podľa najnovších zistení bola speváčka pri svojom čine pod vplyvom antidepresív a alkoholu. viac »


Joss Stone v Bratislave zmenšila fanúšikov až na dušu

Joss Stone v Bratislave

včera o 09:14

BRATISLAVA - Nič neočakávané nepriniesol bratislavský koncert soul-jazzovej speváčky Joss Stone. Nebolo by to preto, že by sa fanúšik počas jej premiérovej návštevy nudil. Dôvodom bolo skôr to, že namiesto obrovskej šou, ktorú hviezdy jej formátu ponúkajú, spravila sympatická Britka aj z rozľahlých priestorov Refinery Gallery "iba" intimitu jeden na jedného. viac »


Smutný pohľad: Toto si Zora Kolínska (†60) naozaj nezaslúžila!

Smutný pohľad: Toto si
Foto

včera o 06:00

BRATISLAVA - Nikto si nespomenul?! Zora Kolínska (†60) bola populárna najmä vďaka hitom v relácii Repete. Okrem toho však bola známa aj ako herečka. Práve uplynulú nedeľu to bolo presne 73 rokov od doby, kedy prišla na svet. Ani pri príležitosti jej nedožitých narodenín sa však pri hrobe umelkyne nič nezmenilo. Nepribudli žiadne kvety a ani sviečky. ... viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk