Sobota, 18. november 2017. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

Domáci

Rozlúčka plna sĺz: Tento muž na markizáckych obrazovkách definitívne skončil!

Zronený muž niesol svoj odchod veľmi ťažko.

Zronený muž niesol svoj odchod veľmi ťažko.

Foto
pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Zostať mohol iba jeden! Uplynulý piatok sa niesol v znamení silných emočných návalov. Na obrazovkách Markízy totiž definitívne skončil Martin Urban (26), ktorý sa musel rozlúčiť nielen s rozprávkovou výhrou 75 000 eur, ale aj s milovanou „farmárskou rodinkou“. Slzy doslova tiekli potokom! viac »

Prominentný žúr v centre Bratislavy: Sexi Cibulková, Kollárova milenka a Dara... PREBOHA, čo to robíš?!

Prominentný žúr v centre
Foto

pred 13 hodinami

BRATISLAVA - V centre Bratislavy sa vo štvrtok večer konal prominentný žúr. Otvárala sa totiž klinika krásy Envy, ktorú vedie Natália Selveková a zároveň butik známeho stylistu Andreja Kusalíka a kaderníctvo Patrika Sušiho Veselého. Niet preto divu, že na akcii nechýbalo obrovské množstvo známych tvárí. Medzi nimi aj tenistka Dominika Cibulková (28), ... viac »


VIDEO: Skupina Kryštof predstavila svoj najemotívnejší klip Zůstaň tu se mnou

VIDEO: Skupina Kryštof predstavila

pred 21 hodinami

PRAHA - Jedna z najpopulárnejších českých kapiel Kryštof nakrútila v spolupráci s režisérkou Karin Babinskou poetický čiernobiely klip k singlu Zůstaň tu se mnou (Za sny). Pieseň napísal frontman skupiny Richard Krajčo na základe Karininho scenára k pripravovanému filmu Za sny, podľa ktorého v súčasnosti píše aj rovnomennú knihu. viac »


VIDEO Ďalší youtuberi sa púšťajú do hudobného biznisu: Slušný výsmech scéne aj slovenským raperom

VIDEO Ďalší youtuberi sa

včera o 10:59

#Plytké texty, videá so sexi dievčatami a video, ktoré rýchlosťou blesku zbiera tisíce pozretí na Youtube. Aj tak to z času na čas vyzerá na slovenskej hudobnej scéne. Tá sa v poslednom období začala výrazne prekrývať tiež s youtubermi, ktorí čoraz častejšie pripravujú klipy a miešajú sa tak do hudobného biznisu. viac »


Nezvláda vedenie a všetkých buzeruje: Aktuálneho šéfa už majú všetci plné zuby!

Nezvláda vedenie a všetkých
Foto

včera o 06:00

BRATISLAVA - Šéfom sa stal už po druhýkrát, no podľa všetkého to vyzerá tak, že ani tentoraz svoje „kraľovanie“ nezvládne. Reč je o aktuálnom lídrovi Jožkovi Bohdanovi (40), ktorého rýchle pracovné nasadenie, rozkazovanie a neustále buzerovanie už lezie ostatným obyvateľom salaša pekne na nervy. Hrozí útlemu pracantovi ďalšie farmárske fiasko? viac »


Miriam Kalisová sa po boku Dušana Pašeka mení: Aj takto jej to v novom vzťahu neskutočne pristane

Miriam a Dušan sa

včera o 05:59

BRATISLAVA - Krásna moderátorka je už niekoľko mesiacov partnerkou Dušana Pašeka. Je zjavné, že jej tento vzťah neskutočne prospieva. viac »


Nová tvár televíznych obrazoviek: Rozhodnite, ktorá bude moderátorkou!

Nová tvár televíznych obrazoviek:

včera o 20:50

BRATISLAVA - Televízia Fashion Tv už niekoľko týždňov vysiela reality šou, počas ktorej si preveruje rozličné zdatnosti svojich potenciálnych moderátoriek. Do samotného záveru projektu sa dostala štvorica ambicióznych Sloveniek a Češiek, ktoré majú šancu stať sa novou tvárou módnej televízie. O tom, ktorá z nich tento titul získa, môžete rozhodnúť aj vy! viac »


Jojka naštvala divákov: Toto naozaj nikto nečakal!

Jojka naštvala divákov: Toto

včera o 18:30

BRATISLAVA - Podpásovka! Diváci televízie Joj ostali v stredu večer nepríjemne prekvapení. Obľúbený seriál Za sklom totiž kompetentní zrazu stiahli z vysielania. Fanúšikovia tohto počinu tak sedeli pred obrazovkami zbytočne. Zaujímalo nás, prečo ho vedenie zrazu nedalo do vysielania. Aký je dôvod zmeny vysielacieho času? viac »


Náhla smrť odrovnala Rozborila: Obrovský smútok a slová plné bolesti

Náhla smrť odrovnala Rozborila:

včera o 18:00

BRATISLAVA - Smrť si nevyberá! Zdrvujúca správa ohľadom nečakanej smrti nedávno zasiahla aj známeho moderátora Vila Rozborila (50). Zákerná rakovina zobrala život mladému 21-ročnému Mirovi, ktorému chcel Vilo pomôcť aj v relácii V siedmom nebi. viac »


Kabát-mánia nekončí. Vypredané štadióny sú svedkami prvotriednej rockovej šou

Kabát-mánia nekončí. Vypredané štadióny

včera o 17:59

BRATISLAVA - Turné Kabátu je vždy sviatkom nielen pre zarytých fanúšikov, je zárukou kvalitného koncertného zážitku aj pre nezainteresovaného pozorovateľa hudobného diania. Českí rockeri majú arzenál spoľahlivých, profesionálne odohraných hitov, originálnu pódiovú šou s vypilovaným zvukom a vedia vytvoriť naozaj strhujúcu atmosféru. viac »


Zomrel legendárny český pesničkár: Jeho hit sa stal hymnou trampov

Wabi Daněk

včera o 17:36

PRAHA - Po dlhej chorobe dnes vo veku 70 rokov zomrel Wabi Daněk, folkový pesničkár, autor a pôvodné interpret neoficiálnej trampskej hymny Rosa na kolejích. ČTK o tom informovala rodina zosnulého. Viac informácií rodina oznamovať nebude. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.