Piatok, 6. máj 2016. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Domáci

Pauhofovej kolegyňa z filmu: SEXškandál... Po natáčaní robila prostitútku!

Táňa Pauhofová a jej herecká kolegyňa Lucie Šteflová.

Táňa Pauhofová a jej herecká kolegyňa Lucie Šteflová.

Foto
FOTO vnútri!  pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Už v sobotu večer si diváci televízie Markíza budú môcť vychutnať česko-slovenský film Nežné vlny. Jednu z hlavných úloh v ňom stvárňuje hviezda jojkárskeho seriálu ZOO Táňa Pauhofová (32). No hrá v ňom aj iná ryšavka - česká herečka Lucie Šteflová (20). Mladučká kráska má však poriadne divokú minulosť. Pred pár mesiacmi totiž otriasol ... viac »

Dlhoročné tajomstvo Ibrahima Maigu: O tejto prominentnej milenke sa nevedelo!

Dlhoročné tajomstvo Ibrahima Maigu:

pred 9 hodinami

BRATISLAVA - Prasklo to! Ibrahim Maiga (53) má africkú manželku, s ktorou vychováva dcérku Fatim. Predtým však dlhé roky pôsobil v našom šoubiznise a hoci svoje vzťahy tajil, neznamená to, že žiadne nemal. Dôkazom je aj jeho slávna milenka, ktorej meno sa Slovensko dozvedelo v utorok v relácii Nikto nie je dokonalý. Hoci sa tomu Ibi snažil zabrániť, ... viac »


Esprit 2015: Najlepší album roka nahrali Sisa Michalidesová a Benito Gonzalez

Sisa Michalidesová a Benito

pred 12 hodinami

BRATISLAVA - Vysoko imaginatívny, kreatívny a vyzretý. Aj taký je Dream Rhapsody - najlepší slovenský jazzový album roka, ktorý sa od sobotňajšej noci pýši prestížnou hudobnou cenou Esprit. Sisa Michalidesová a Benito Gonzalez si ocenenie prebrali počas galavečera v bratislavskom Mestskom divadle P.O. Hviezdoslava. Cenu verejnosti získala speváčka Ingrid Bezáková. viac »


Luxus slovenského hokejistu: Zlaté hodinky v hodnote limuzíny!

Luxus slovenského hokejistu: Zlaté
Foto

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Už čoskoro opäť odštartuje veľké hokejové šialenstvo - zajtra totiž začínajú Majstrovstvá sveta. A nebudú na nich chýbať ani naši reprezentanti. Ešte pred odletom do Ruska sa nám ich však podarilo zachytiť. No okrem sústredenej tváre niektorí z nich pútali pozornosť aj niečím úplne iným. Konkrétne kapitánovi Andrejovi Sekerovi (29) sa na ... viac »


Evita Urbaníková (40) o svojom tehotenstve: Piate dieťa na ceste!

Evita Urbaníková (40) o
Foto

pred 16 hodinami

BRATISLAVA - Prežíva tie najkrajšie chvíle! Spisovateľka Evita Urbaníková (40) sa opäť teší na prírastok do rodiny. Spolu s priateľom Pawlom pritom už vychovávajú štyri deti. V markizáckej relácii Teleráno prezradila, či bolo dieťatko plánované. viac »


Krásne TWiiNSKY radia, ako sa dostať pred letom do skvelej formy

Speváčky Veronika Krúpa Nízlová

pred 20 hodinami

BRATISLAVA - Speváčky Veronika Krúpa Nízlová a Daniela Nízlová sa zverili do rúk odborníkom a s výsledkami sú viac, než spokojné. viac »


Záhadná choroba Karola Machatu (†88): Minulý rok bol v poriadku, teraz už blízkych ani nespoznával!

Karol Machata

pred 21 hodinami

BRATISLAVA - Slovenskú umeleckú obec v stredu ráno zasiahla správa o nečakanej smrti herca Karola Machatu (†88). Dlhoročný člen Slovenského národného divadla skonal v utorok poobede na následky dlhej choroby. Ešte minulý rok pritom jeho rodina tvrdila, že legenda je zdravotne v úplnom poriadku... No v posledných týždňoch už nespoznával ani svojich blízkych. viac »


Kmotríkovej staré zábery: Toto okamžite vymažte!

Kmotríkovej staré zábery: Toto
Foto

včera o 00:00

BRATISLAVA - Tak plynie čas! Televízia JOJ funguje už 14 rokov a medzitým sa v tíme pôsobiacom na Kolibe mnoho pomenilo. Zmeny sa nepochybne dotkli aj moderátorských stálic, ktoré sa divákom roky prihovárajú z televíznych obrazoviek. Na svoje začiatky si v týchto dňoch zaspomínala aj obľúbená moderátorka Adriana Kmotríková (45), ktorá si pozrela retro ... viac »


Donutil vyvetral manželku: Doktore, vždyť ta má nohy jako laňka!

Donutil vyvetral manželku: Doktore,

včera o 20:00

PRAHA - Minisukňu si môže stále dovoliť! Uznávaná česká herečka Jiřina Bohdalová oslávila včera 85. narodeniny. Pri tej príležitosti jej prišlo zablahoželať množstvo kolegov. Medzi gratulantami nechýbal ani Miroslav Donutil (65). Spoločnosť mu robila sympatická manželka Zuzana (56), ktorá vyzerala v krátkych šatách perfektne. viac »


Zomrel herec Karol Machata (†88): Zápasil s ťažkou chorobou!

Karol Machata

včera o 19:00

BRATISLAVA - Po dlhej chorobe zomrel v utorok (3.5.) poobede vo veku 88 rokov herec a dlhoročný člen činohry Slovenského národného divadla Karol Machata. Informoval o tom dnes jeho syn Marián Machata. viac »


Parišková pripútaná na vozík: Život sa s ňou vôbec nemazná!

Parišková pripútaná na vozík:

včera o 18:00

BRATISLAVA – V bolestiach ju odviezla sanitka! Jojkárska moderátorka Aneta Sedlmair Parišková (42), ktorá sama vychováva troch synov a okrem moderovania aj podniká, už týždeň leží v nemocnici pripútaná na lôžko. Pri presunoch je odkázaná na vozík. Dôvodom je zápal bedrového kĺbu, ktorý vždy usmiatej blondínke spôsobil poriadne vrásky na tvári. Zisťovali ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Seafight (Global Map)

Seafight (Global Map)

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.