Záhada ukradnutých bicyklov: Pomôžte polícii vyriešiť prípad! | Topky.sk

Streda, 20. jún 2018. Meniny má Valéria, zajtra Alojz.

Záhada ukradnutých bicyklov: Pomôžte polícii vyriešiť prípad!

Záber z priemyselnej kamery
Záber z priemyselnej kamery, Zdroj: PZ
27.04.2012 12:20

BRATISLAVA - Predajňu na Karloveskej ulici v Bratislave navštívil pred tromi týždňami v skorých ranných hodinách nežiadúci "zákazník". Ten krádežou dvoch bicyklov spôsobil majiteľovi škodu vo výške 9-tisíc eur. Polícia teraz pátra po totožnosti páchateľa, ktorého zachytila priemyselná kamera.


Ku krádeži podľa záznamu prišlo ešte v piatok 6. apríla približne o 04.45 ráno. "Jeden z odcudzených bicyklov je čiernej farby s bielym nápisom a druhý je čierno červenej farby, taktiež s bielym nápisom. Na priložených fotografiách sa nachádzajú bicykle, ktoré sú totožné s bicyklami odcudzenými dňa 06.04.2012. Existuje dôvodné podozrenie, že aj tieto boli odcudzené. Pre objasnenie spáchaného skutku je dôležité identifikovať aj miesto, na ktorom boli fotografie vyhotovené," uviedla v správe bratislavská policajná hovorkyňa Petra Hrášková.

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli v tomto prípade pomôcť, môžete oznámiť na bezplatné číslo polície 158, alebo na čísle 09610/34 155, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Záhada ukradnutých bicyklov: Pomôžte
Zdroj: PZ

Záhada ukradnutých bicyklov: Pomôžte
Zdroj: PZ

Záhada ukradnutých bicyklov: Pomôžte
Zdroj: PZ


Galéria

Záber z priemyselnej kamery Záber z priemyselnej kamery Záber z priemyselnej kamery Záber z priemyselnej kamery

Nástroje k článkuZDROJ: sz, PZ
FOTO: PZ

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články