Streda, 25. apríl 2018. Meniny má Marek, zajtra Jaroslava.

Hollywoodsky fešák nevedel od ženy odtrhnúť oči: Pozrite na FOTO, pochopíte!

Matt Damon
Matt Damon
15.02.2016 17:00

LONDÝN - Stále je z nej namäkko! Nedeľný večer patril odovzdávaniu cien BAFTA, ktorého sa zúčastnil aj známy a obľúbený herec Matt Damon (45). Tomu na čevenom koberci robila spoločnosť atraktívna manželka Luciana Barroso (40). Štvornásobná mamička si dala na svojom outfite záležať a niet pochýb, že sa za ňou otočili mnohí prítomní páni. Bodaj by nie, hercova polovička bola vďaka odvážnemu výstrihu neprehliadnuteľná.


Herecká smotánka sa v nedeľu večer zišla v priestoroch Kráľovskej opery v Londýne, kde sa konalo odovzdávanie cien, ktoré od roku 1947 udeľuje Britská akadémia filmového a televízneho umenia. Podujatia sa zúčastnili mnohé hviezdy a ako to v prípade známych žien či prominentných manželiek býva zvykom, predviedli sa v očarujúcich i menej oslnivých róbach. 

Množstvo obdivných pohľadov si užila napríklad polovička herca Matta Damona - Luciana Barroso. Na podujatie si totiž obliekla modrú róbu s trblietavými aplikáciami z dielne známej značky. Oveľa viac ako výrazná farba však pútal pozornosť hlboký výstrih šiat, ktorý odhaľoval tmavovláskine prsia.  

Lucianna má so známym hercom tri dcéry a spoločne vychovávajú aj jej dieťa z prvého manželstva. Matt sa nikdy netajil tým, že ho tmavovláska zaujala od prvej chvíle, čo sa zoznámili. Ako vidno, svojou krásou ho ohuruje dodnes.  

Luciana Barroso si na odovzdávanie cien obliekla šaty s hlbokým výstrihom. Na jej prsia sa nevedel vynadívať ani jej manžel Matt.
Matt Damon


Pozrite si tiež: Dobrý Will Hunting vyvetral svaly, výstavná manželka luxusnú postavičku!


Páčia sa vám šaty, ktoré mala Luciana oblečené?

21 % nie
áno 79 %

Hlasovalo: 507Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články