Krásna Julia Roberts celkom nahá: Oh, Pretty Woman! | Topky.sk

Streda, 20. jún 2018. Meniny má Valéria, zajtra Alojz.

Krásna Julia Roberts celkom nahá: Oh, Pretty Woman!

Julia Roberts je krásna žena.
Julia Roberts je krásna žena. , Zdroj: telkac.sk
23.01.2016 00:00

LOS ANGELES - Nádherná! Presne taká je Julia Roberts (48) na jednej z najodváženjších fotografií svojho života. Záber, na ktorom je hviezda filmu Pretty Woman úplne nahá, vznikol v čase, keď ani len netušila, aký úspech ju v Hollywoode čaká. Niet ale pochýb, že keby si to teraz na prahu 50-tky zopakovala, výsledok by tiež stál za to.


Nebola vždy hanblivka! Vidieť herečku Juliu Roberts nahú a odhalenú sa podarí len výnimočne. Nie je tajomstvom, že v kultovom filme Pretty Woman dokonca využila na určité scény dablérku. 


Pikošky z filmu Pretty Woman: Podvod na divákov, problém so sexom aj brutálne zostarnutý krásavec!


Ešte skôr, než sa herečka stala známou po celom svete, pózovala v Evinom rúchu pred objektívom uznávanej fotografky Brigitte Lacombe. Tento záber vznikol niekedy v roku 1989. Julia bola mladá a kompletne vyzlečená,” zaspomínala si autorka vydarenej snímky.  

Tá podľa vlastných slov už vtedy vedela, že Roberts nie je obyčajnou ženou. „Milujem ten okamih, keď človek ešte nie je slávny a napriek tomu vidíte, že je veľmi výnimočný. Julia tu vyzerá divoko, ale zároveň z nej srší niečo rozkošné,” uzavrela Lacombe.

Julia Roberts očami známej fotografky Brigitte Lacombe. Záber vznikol v roku 1989.
Julia Roberts
Zdroj: Brigitte Lacombe

Je podľa vás Julia Roberts atraktívna žena?

8 % nie
áno 92 %

Hlasovalo: 1801Galéria

Julia Roberts je krásna Julia Roberts očami známej Takto vyzerala Julia Roberts Julia Roberts ako legendárna Julia Roberts ani po Julia Roberts je stále

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Brigitte Lacombe, SITA, Samuel Goldwyn Company, Touchstone Pictures, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články