Streda, 29. jún 2016. Meniny má Peter a Pavol, Petra, zajtra Melánia.

Krásna Julia Roberts celkom nahá: Oh, Pretty Woman!

Pošlite nám tip
Julia Roberts je krásna žena.
Julia Roberts je krásna žena.
23.01.2016 00:00

LOS ANGELES - Nádherná! Presne taká je Julia Roberts (48) na jednej z najodváženjších fotografií svojho života. Záber, na ktorom je hviezda filmu Pretty Woman úplne nahá, vznikol v čase, keď ani len netušila, aký úspech ju v Hollywoode čaká. Niet ale pochýb, že keby si to teraz na prahu 50-tky zopakovala, výsledok by tiež stál za to.


Nebola vždy hanblivka! Vidieť herečku Juliu Roberts nahú a odhalenú sa podarí len výnimočne. Nie je tajomstvom, že v kultovom filme Pretty Woman dokonca využila na určité scény dablérku. 


Pikošky z filmu Pretty Woman: Podvod na divákov, problém so sexom aj brutálne zostarnutý krásavec!


Ešte skôr, než sa herečka stala známou po celom svete, pózovala v Evinom rúchu pred objektívom uznávanej fotografky Brigitte Lacombe. Tento záber vznikol niekedy v roku 1989. Julia bola mladá a kompletne vyzlečená,” zaspomínala si autorka vydarenej snímky.  

Tá podľa vlastných slov už vtedy vedela, že Roberts nie je obyčajnou ženou. „Milujem ten okamih, keď človek ešte nie je slávny a napriek tomu vidíte, že je veľmi výnimočný. Julia tu vyzerá divoko, ale zároveň z nej srší niečo rozkošné,” uzavrela Lacombe.

Julia Roberts očami známej fotografky Brigitte Lacombe. Záber vznikol v roku 1989.
Julia Roberts

Je podľa vás Julia Roberts atraktívna žena?

8 % nie
áno 92 %

Hlasovalo: 1722


Zdielať článok na Facebooku

Galéria

Julia Roberts je krásna Julia Roberts očami známej Takto vyzerala Julia Roberts Julia Roberts ako legendárna Julia Roberts ani po Julia Roberts je stále

Nástroje k článkuFOTO: Brigitte Lacombe, SITA, Samuel Goldwyn Company, Touchstone Pictures, profimedia.sk
ZDROJ: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články