Sobota, 21. apríl 2018. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Diabol nosí Pradu, tehotná herečka mini bikiny: Aha, nárastlo jej nielen bruško!

Anne Hathaway nosí pod srdcom svoje prvé dieťatko. Hrdo sa pýši okrúhlym bruškom a zaoblenými vnadami.
Anne Hathaway nosí pod srdcom svoje prvé dieťatko. Hrdo sa pýši okrúhlym bruškom a zaoblenými vnadami.
04.01.2016 20:00

LOS ANGELES - Všetkých zaskočila! Herečka Anne Hathaway (33), známa napríklad z filmu Diabol nosí Pradu, si svoje súkromie prísne stráži. A rozhodne nepatrí k hviezdam, ktoré sa na sociálnych sieťach pretŕčajú polonahé, či vyzlečené. Nečudo, že keď na instagrame zverejnila fotku v bikinách, mnohí neverili vlastným očiam. Čo sympatickú brunetku k takémuto, na jej pomery odvážnemu, kroku viedlo?!


Narástlo jej bruško, zaokrúhlili sa i prsia! Herečka Anne Hathaway prežíva najradostnejšie chvíle svojho života. Už čoskoro totiž svojmu manželovi Adamovi Shulmanovi porodí dieťatko a stane sa tak po prvýkrát matkou. Tehotenstvo zvláda známa brunetka bez problémov, takže si na prelome rokov pokojne vyrazila za oddychom. 

More a slniečko si však celebritná tehuľka neužívala celkom podľa svojich predstáv. „Zachytila som, že ma niekto fotí. Preto som sa rozhodla zverejniť túto fotografiu v bikinách, čo je pre mňa dosť nezvyčajné,” poznamenala Anne, ktorá na instagram pridala plavkový záber a predbehla tak tých, čo ju zvečnili.   

Na fotke vyzerá herečka fantasticky a srší z nej radosť a spokojnosť. Rukami si hrdo obopína guľaté bruško. Tehotenstvo sa podpísalo už aj na prsiach hanblivej brunetky, ktorá taký plný dekolt ešte donedávna nemala. Nuž, hormóny robia so ženským telom divy.   

Anne Hathaway zaskočila fanúšikov záberom, na ktorom pózuje v červených bikinách.
Anne Hathaway

Prekvapilo vás, že Anne zverejnila na instagrame takúto fotku?

67 % nie
áno 33 %

Hlasovalo: 221Galéria

Anne Hathaway nosí pod Anne Hathaway zaskočila fanúšikov Anne Hathaway vo filme Anne Hathaway je skôr Anne Hathaway patrí medzi Anna Hathaway sa na Anne Hathaways manželom Adamom

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk, 20th Century Fox

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články