Nedeľa, 20. máj 2018. Meniny má Bernard, zajtra Zina.

Mladá Slovenka ohúrila režiséra z Hollywoodu: Hlavná hviezda nového filmu!

Gabriela Marcinková získala hlavnú rolu v novom filme.
Gabriela Marcinková získala hlavnú rolu v novom filme.
17.07.2012 11:00

BRATISLAVA – Úspech! Gabriela Marcinková (24) síce patrí k mladým herečkám, na konte už ale má viacero výrazných úspechov. Po tom, čo si zahrala v jednom filme spoločne s Judom Lawom, dostala ďalšiu obrovskú príležitosť presadiť sa. Režisér so skúsenosťami z Hollywoodu ju totiž obsadil do hlavnej ženskej roly interaktívneho filmu Move On!


Spomínaná snímka je výnimočná v tom, že do príbehu zasiahnu alebo sa v ňom v rôznych rolách objavia filmoví fanúšikovia z 11 európskych krajín. Ide o interaktívne dielo. Nakrúcanie sa začalo v Rotterdame, odkiaľ sa filmový štáb presunul do Amsterdamu. Tvorcovia však v nadchádzajúcich týždňoch neobídu ani Rakúsko, Maďarsko, Chorvátsko, Čiernu Horu, Macedónsko, Nemecko a Slovensko. Prvá klapka v našej krajine padne už túto nedeľu. Ak sa chcete aj vy zúčastniť nakrúcania a ovplyvniť dej filmu, treba sa zaregistrovať na stránke www.tvojfilm.sk.

Režisérsku taktovku interaktívneho diela drží Asger Leth, ktorý má skúsenosti z Hollywoodu. Jeho posledným dielom je film s názvom Na hrane (2012), kde ústrednú postavu stvárnil Sam Worthington. Ten je známy najmä z Oscarmi ovenčeného Avatara, kde si zahral tiež hlavnú rolu.

Asger Leth si ako ústrednú postavu spomínaného filmu Move On! vybral slovenskú herečku Gabrielu Marcinkovú. Tá si zahrá po boku Madsa Mikkelsena, známeho napríklad aj z bondovky Casino Royale, kde stvárnil hlavného protivníka agenta Jamesa Bonda. Od mladej brunetky má režisér veľké očakávania. „Som nesmierne šťastný, že táto pôvabná a pôsobivá vychádzajúca herecká hviezda sa stala súčasťou nášho tímu. Podpora nových mladých talentov je jednou z prvoradých motivácií a cieľov tohto výnimočného projektu,“ povedal Asger Leth.

Chceli by ste sa zúčastniť slovenskej časti nakrúcania tohto filmu?

36 % nie
áno 64 %

Hlasovalo: 1226


Tip: Pozrite si večer dobrý film v televízii. Vyberte si z ponuky na telkac.sk


Galéria

Gabriela Marcinková získala hlavnú Gabriela Marcinková si zahrá Gabriela Marcinková s hercom Lucia Siposová a Gabriela

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: ST

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články