Jandovej úlet v priamom prenose Talentu: Ukázala prsia! | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Jandovej úlet v priamom prenose Talentu: Ukázala prsia!

Marte počas vystúpenia doslova vyskákali prsia.
Marte počas vystúpenia doslova vyskákali prsia.
15.11.2010 06:01

BRNO – Odviazala sa! Špeciálnym hosťom včerajšieho semifinálového kola šou Česko Slovensko má Talent bola rockerka Marta Jandová (36). Speváčka toho počas priameho prenosu ukázala viac, než pôvodne plánovala.


Zatiaľ čo minulý týždeň sa špeciálnym hosťom talentovej šou stal raper Patrik Rytmus Vrbovský, včera sa pre zmenu predviedla česká rockerka Marta Jandová. Tá dostala publikum do varu hneď v úvode šiesteho semifinálového kola.

Počas priameho prenosu sa totiž na pódiu odviazala pri rockovej verzii známej skladby od Destiny´s Child s názvom Survivor tak, že jej doslova vyskákali prsia z výstrihu. Hoci išlo o menšiu nehodu, rockerka si z toho ťažkú hlavu určite robiť nebude. V minulosti totiž bez problémov ukázala v jednom klipe svoje pozadie.

„Je to iba zadok. Iné známe osobnosti sa nechávajú fotiť úplne nahé a ukazujú bradavky. Ja som si iba stiahla nohavice,“ povedala topkám o zábere z roku 2003 Marta Jandová.

Ak chcete vedieť, ako sa obliekajú moderátori šou Česko Slovensko má Talent, kliknite SEM!

 

VIDEO: Marta Jandová ukázala... talent! 


Galéria

Po vystúpení si Jandová Po vystúpení si Jandová Výsledkom divočenia na pódiu Výsledkom divočenia na pódiu Počas svojho vystúpenia si Počas svojho vystúpenia si Marta Jandová a jej

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články