Sobota, 21. október 2017. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Starenka (76) je hviezdou internetu: VIDEO, ako zruinovala odhalenie pohlavia bábätka

Margaret pokazila prekvapenie
Margaret pokazila prekvapenie
10.10.2017 20:58

WALES - Možno až príliš úprimná bola dôchodkyňa z Walesu po tom, ako sa dozvedela, že ďalším členom rodiny bude dievčatko. Tento fakt ju totiž vôbec neoslnil, čomu zodpovedá aj reakcia starenky. Bola naozaj svojská a už zabáva užívateľov sociálnej siete.


Tridsaťtriročná Carrie Ann-Sancová sa rozhodla oznámiť mame oznámiť pohlavie svojho nenarodeného dieťatka originálnym spôsobom. Do balónika vložila ružové konfety, ktoré mali symbolizovať, že do rodiny pribudne dievčatko, balón nafúkla a požiadala matku, aby ho praskla. Keď nastávajúca babička Margaret videla, že ju zasypávajú konfety ružovej farby, bola veľmi sklamaná a len utrúsila, že to bude "vy**bané dievča".

Starenka (76) je hviezdou

Zaskočená dcéra spočiatku nevedela, ako na to reagovať, no nakoniec sa na všetkom zasmiala a video zachytávajúcu túto udalosť zavesila na internet. Úspech prišiel okamžite a jej mamina sa stala hviezdou sociálnej siete."Mama má deväť detí, dvadsaťtri vnukov a devätnásť pravnukov. A stále hovorí, že s dievčatami je to oveľa horšie ako s chlapcami," usmieva sa Carrie-Ann. Vraj si myslela, že keď matka uvidí, ako ju nakrúca, trochu pribrzdí svoje emócie. Lenže ona zostala rovnaká, ako vždy. 

Starenka (76) je hviezdou

Dcére jej reakcia veľmi neprekáža, maminu, babku a prababku akceptuje celá rodina a majú ju radi. Vedia, že sa v nej skrýva skvelá a nápomocná žena, hoci jej slovník a postoje sú niekedy nevyspytateľné. "Myslela som si, že ju zaujme aspoň originálny spôsob oznámenia a trošku to schladí jej reakciu. Ale ona nesklamala," dodala Sancová.  


Galéria

Margaret pokazila prekvapenie

Nástroje k článkuZDROJ: gab
FOTO: Youtube
VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články