Nedeľa, 20. máj 2018. Meniny má Bernard, zajtra Zina.

Silikónová sexbomba vyhrabala staré fotky: Fúha, je to možné?!

Coco Austin sa v priebehu rokov ani veľmi nezmenila.
Coco Austin sa v priebehu rokov ani veľmi nezmenila.
22.01.2016 22:00

LOS ANGELES - Aj po rokoch stále rovnaká! Mini bikiny a maxi obliny je kombinácia typická pre silikónovú sexbombu Coco Austin (36). Tá sa nedávno stala mamičkou a na fotenie v obľúbených "šnúročkách" si zatiaľ veľmi netrúfa. Preto vytiahla z archívov staré zábery. Pri pohľade na ne je záražajúce, že blondínka pôsobí dojmom, akoby sa vôbec nemenila.


Nicole Coco Austin patrí k celebritkám, ktoré sú na sociálnych sieťach mimoriadne aktívne. Nezmenilo sa to ani po tom, čo priviedla na svet dcérku Chanel. Hoci väčšina mamičiek nemá veľa času nazvyš, manželka známeho rapera si vždy nájde čas na to, aby fanúšikov informovala o svojom súkromí.  


Slávna prsatka ukázala bábätko: Chúďa, veď ho tými bombami rozpučí!


Pred pár dňami zverejnila blondínka na sociálnych sieťach zábery zo začiatkov svojej kariéry. Má na nich sladkých 20 rokov, no ako vidno, už v tom čase mala vnady a zadok, ktoré nebolo možné prehliadnuť. A už vtedy nosila, tak veľmi obľúbené, miniatúrne bikiny.    

Fanúšikovia ihneď zasypali Coco nadšenými komplimentami. „Wau, veď ty vôbec nestarneš. Ice-T je šťastný muž,” znel jeden z nich. Nie je žiadnym tajomstvom, že Nicole sa o svoju figúru poctivo stará. A je len otázkou niekoľkých dní, keď sa po nedávnom pôrode ukáže svetu opäť tak, ako to má najradšej. 

Takto vyzerala Nicole Coco Austin, keď mala sladkých 20 rokov.
Coco Austin

Pre Nicole Coco Austin sú typické miniatúrne bikiny a oblé krivky.
Coco Austin

Máte v okolí niekoho, kto sa rokmi vôbec nemení?

22 % nie
áno 78 %

Hlasovalo: 177Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články