Sobota, 21. apríl 2018. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Doteraz nepriznané dieťa Borisa Kollára: Tajil ho dva roky!

Boris Kollár
Boris Kollár
28.03.2016 22:00

BRATISLAVA - Ukázal ďalšie dieťa! Boris Kollár (50) pred niekoľkými mesiacmi priznal, že má deväť potomkov - zahrnul tam aj tých, ku ktorým sa dovtedy nehlásil. To znamená syna s Paulou Simoes aj dcérku s Monikou Ostrihoňovou. A kým čokoládovú krásku sme nedávno pristihli aj s malým Christianom v uliciach hlavného mesta, druhá spomínaná ratolesť bola dva roky prísne utajovaná. Akého anjelika má v rodine, ukázal až teraz samotný multiotecko.


Poriadne prekvapil! Boris Kollár v nedeľu na sociálnej sieti zverejnil fotografie svojich potomkov. Po prvý raz ukázal fanúšikom syna Christiana, ktorého sa nedávno podarila Topkám nafotiť aj s jeho mamou Paulou Simoes

Doteraz nepriznané dieťa Borisa

Oveľa viac však zaujalo dievčatko, ktoré doteraz verejnosť ešte nikdy nevidela. „Malá Zaira a už stačí, lebo mám pocit, že som to s tými deťmi prehnal,” napísal Kollár k záberu blonďavej dcérky s veľkými očami. 

Na prvý pohľad to pôsobilo, akoby podnikateľ ukázal svoje desiate dieťa. Pri zvážení veku dievčatka a pri pohľade na jej snímku sme však prišli k záveru, že ide o dobre utajovaného potomka s mamičkou číslo 7, Monikou Ostrihoňovou. Hovorilo sa síce, že sa volá Sára, meno Zaira však nie je príliš odlišné a ľahko mohlo prísť k zámene.

A túto domnienku nám nakoniec potvrdil aj samotný Boris. „Zaira je moja s Monikou,” prezradil pre Topky.sk po prvý raz. V podstate dva roky sa k nej mutliotecko nepriznával a nezverejňoval jej fotografie. Údajne si to neželala mama dievčatka. 

Doteraz nepriznané dieťa Borisa

Myslíte si, že sa rodinka Borisa Kollára ešte rozrastie?

6 % nie
áno 94 %

Hlasovalo: 3656


 


Galéria

Boris Kollár Monika Ostrihoňová má s Paula Simoes so synom

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: SITA, Facebook BK, e-miss.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články