Piatok, 27. máj 2016. Meniny má Iveta, zajtra Viliam.

Streľby v USA neutíchli ani na Vianoce: Strelec zastrelil dvoch hasičov, postrelil aj policajta!

Pošlite nám tip
Požiar v chalupárskej oblasti, kde došlo k streľbe
Požiar v chalupárskej oblasti, kde došlo k streľbe
24.12.2012 19:55

WASHINGTON - Muž zastrelil dnes v americkom štáte New York dvoch dobrovoľných hasičov, ktorých jednotka zasahovala proti požiaru v niekoľkých domoch. Po tom, čo sa dostal do prestrelky s políciou, strelec spáchal samovraždu.


Požiarnici hasili oheň, ktorý zachvátil niekoľko budov v chalupárskej osade pri jazere Ontario severne od mesta Rochester. Pred jedným z horiacich domov po nich z neznámych dôvodov jeden muž rozpútal streľbu. Dvoch hasičov zabil na mieste a dvoch zranil. Tí boli následne prevezení do nemocnice. Zranený bol aj prechádzajúci policajt.

Najmenej jeden člen privolanej policajnej hliadky potom začal vraha prenasledovať a pustil sa s ním do prestrelky. Následne sa potom neznámy ozbrojenec sám zastrelil.

Požiar celkom zničil štyri domy a štyri ďalšie vážne poškodil. Hasiči evakuovali 33 ľudí, ktorých pred strelcom krylo obrnené vozidlo.

Zdielať článok na Facebooku

Galéria

Požiar v chalupárskej oblasti, Požiar v chalupárskej oblasti, Požiar v chalupárskej oblasti, Požiar v chalupárskej oblasti, Policajná jednotka na mieste Požiar v chalupárskej oblasti,

Nástroje k článkuFOTO: SITA
ZDROJ: ČTK

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články