Módne (s)hity: Mórová ako Zubatá z Perinbaby, neučesaná Evita! | Topky.sk

Pondelok, 18. jún 2018. Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd.

Módne (s)hity: Mórová ako Zubatá z Perinbaby, neučesaná Evita!

Ivan Bednárik zhodnotil outfity známych dám.
Ivan Bednárik zhodnotil outfity známych dám.
15.06.2012 09:00

BRATISLAVA - Kto hviezdil a kto v stylingu prepadol? Odborník Ivan Bednárik zhodnotil, ako sa známe tváre nášho šoubiznisu obliekli na spoločenské akcie uplynulých dní. Vy svoj názor na najlepší outfit môžete vyjadriť v ankete pod článkom.


Módne (s)hity: Mórová ako

Kristína Svarinská, herečka

Bellissima. Aj flipflopy môžu byť k takýmto šatočkám. A nejaká špirála a lesk na pery by sa v kabelke nenašli? A ešte nejaké zdravíčko na líčka...

Módne (s)hity: Mórová ako

Alexandra Orviská, redaktorka

Toto sú naozaj krásne šaty. Bodky síce nie sú moje favoritky, ale tieto šaty sa naozaj podarili. Jemne by som doladil červený rúž na pery, a to teda taký krvavý, poriadny. A vlasy zopol do chvostu, nech vynikne krásna tvár. Ale je to veľmi podarené.

Módne (s)hity: Mórová ako

Veronika Husárová, modelka

A toto je aký cool kúsok! Veľmi pekné. A tie sandáliky naozaj úžasné. Nenápadná kombinácia jednoduchých línií a skvelých detailov je nesmrteľná. Veroniku budem tuším častovať prívlastkom štýlová. Gratulujem!

Módne (s)hity: Mórová ako

Diana Mórová, herečka

Myslíte, že aj kovboji v Texase poznajú Zubatú z Perinbaby? Krepovačku na vlasy by som naozaj nevyťahoval, ani keby vybuchli všetky fény v meste. Lebo toto nie je ani pekné, ani štýlové. A ani tigrovské, tuším sa tomu hovorí levia hriva. (záber je z premiéry filmu Tigre v meste, pozn. red.)

Módne (s)hity: Mórová ako

Evita Urbaníková, spisovateľka

Ja neviem, Evitu buď hodnotím preupravenú alebo nedoupravenú. Teraz sa mi to zdá ako ten druhý prípad. Oblečenie farebne výborné. Neviem ale síce, prečo čierny opasok a baleríny. Lebo k svetríku by pasovali podpätky. No a trošku učesať by to chcelo!

Módne (s)hity: Mórová ako

Gabriela Bullová, účastníčka šou Farma

Juj, a toto čo je? Reklama na retro potlače? V pozadí sa črtá nejaká pipka na vajíčkach a čuduje sa spolu so mnou, koľko sa toho zmestí na tričko. A keď už nie je miesto, dáme niečo aj na rifle. Aj tá Audrey Hepburn na tetovaní sa tuším čuduje.

Kto sa podľa vás obliekol naozaj dobre?


Galéria

Ivan Bednárik zhodnotil outfity Kristína Svarinská Alexandra Orviská Veronika Husárová Diana Mórová Evita Urbaníková Gabriela Bullová

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články