Utorok, 24. máj 2016. Meniny má Ela, zajtra Urban.

Drogový škandál v Teleráne naberá na obrátkach: Trestné stíhanie za šírenie toxikománie!

Pošlite nám tip
21.01.2016 20:35

BRATISLAVA - Slovenský škandál, ktorý otriasol svetovými médiami. Šéfkuchár ranného vysielania televízie Markíza čelí poriadnej hanbe. V živom vysielaní Ľubomír Herko predviedol neprípustnú vec. Topkám sa ako prvým podarilo zistiť, že polícia už v prípade začala trestné stíhanie.


"Vyšetrovateľ PZ v uvedenom prípade začal trestné stíhanie vo veci trestného činu šírenia toxikománie," informovala hovorkyňa bratislavských policajtov Lucia Mihalíková a doplnila, že obvinenie voči konkrétnej osobe vznesené doposiaľ nebolo.

Na prípade polícia v súčasnosti intenzívne pracuje. Prebiehajú všetky úkony s cieľom vec náležite objasniť.

Drogový škandál v Teleráne

Kvôli škandálu, ktorý Herko predviedol v utorok ráno, s tzv. lajnou z bieleho prášku, dostal seba aj televíziu do poriadnych problémov. Národná kriminálna agentúra nabehla v stredu vo večerných hodinách do priestorov televízie. „Nejednalo sa o raziu, polícia iba doručila žiadosť o poskytnutie záznamu relácie a zoznamu štábu,“ povedala hovorkyňa televízie Tatiana Tóthová. Bezprostredne po zverejnení šokujúcich záberov sa vyjadrila: „Považujeme to za absolútne nevhodný „vtip“, ktorý nemá v takejto relácii čo robiť. V rámci televízie z toho vyvodíme dôsledky.

Zdielať článok na Facebooku

Galéria

vpravo Ľubomír Herko

Nástroje k článkuFOTO: Archív
ZDROJ: Alena Kvasnicová/miš

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články

Feminity.sk