Piatok, 20. apríl 2018. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

FOTO totálneho hnusu zo slovenskej nemocnice: Tu sa liečiť, radšej človek utečie domov!

Aj takto to vyzerá v našich nemocniciach
Aj takto to vyzerá v našich nemocniciach
01.02.2016 18:56

KOŠICE - Večným problémom tohto štátu, okrem množstva iných vecí, sú jednoznačne nemocnice. Mnohé z nich až príliš dobre pamätajú časy minulé a pobyt v nich človek naozaj berie ako za trest. Pohľad do jednej nemocnice v Košiciach vystihuje jediné slovo - hnus.


Vaše tipy

"Košická nemocnica na Terase - hrôza a des, ale hlavné je, že minister, primátor Raši a hlavne Paškovci a spol. sú spokojní! A Fico tvrdí, že všetko je, ako má byť, tak len si ich voľte zas a tu skapete. Hnus," okomentovala na Facebooku Katarína stav nemocnice v košickej mestskej časti Západ. 

FOTO totálneho hnusu zo

FOTO totálneho hnusu zo

Pohľad na jej fotografie hovorí naozaj za všetko. Počmárané steny, zhrdzavená posteľ, dotrhané žalúzie na oknách - to je presný obraz súčasného slovenského zdravotníctva, ktoré je doslova na kolenách. "Je to škoda vôbec komentovať. Ako zo zlého sna," napísala Mirka. 

Predstava, že v týchto priestoroch sa má človek uzdravovať, sa vymyká realite a zdravému rozumu. Možno aj tieto strašné zábery zobudia kompetentných, ktorí si konečne uvedomia, že tadiaľto cesta nevedia. 

FOTO totálneho hnusu zo

FOTO totálneho hnusu zo

Na druhej strane ale treba taktiež povedať, že za otrasný stav, v akom sa nachádzajú zdravotnícke zariadenia na Slovensku, sčasti môžu aj samotní pacienti, ktorí ich svojim konaním znehodnocujú. Čarbať na steny ich predsa nikto nenúti, či? "Prečo to je v takom otrasnom stave? Lebo ľudia sú hlúpi a ničia si to sami," podotkol aj jeden z užívateľov. 

Máte aj vy podobné FOTO zo slovenských nemocníc? Pošlite nám ich na foto@topky.sk. Tie najhoršie odmeníme!


Galéria

Aj takto to vyzerá

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články