Piatok, 27. apríl 2018. Meniny má Jaroslav, zajtra Jarmila.

Toto je Bartošovej nástupkyňa: Vidíte tú podobu s Ivetou?!

Iveta Bartošová
Iveta Bartošová
18.03.2017 22:00

PRAHA - Opäť zamilovaný! Koncom apríla to budú už tri roky, čo legendárna česká speváčka Iveta Bartošová (†48) spáchala samovraždu. V tom čase bola vydatá za Josefa Rychtářa (58), ktorý sa podľa jeho vlastných slov doteraz z tragédie úplne nespamätal. Dnes je však v jeho živote už nová žena - predavačka Iva. Vidíte tú podobu s Ivetou?!


Koncom apríla 2014 sa Iveta Bartošová rozhodla svoj život dobrovoľne ukončiť pod kolesami vlaku. Správa o jej smrti zasiahla nielen Česko, ale aj celé Slovensko. No v neposlednom rade jej manžela Josefa Rychtářa. Ten tvrdí, že sa z tragédie nespamätal dodnes. 

Zdá sa však, že sa vo svojom živote predsa len posunul o krok ďalej. Ako totiž zistili české médiá, v jeho živote je nová žena. A mnohí ju prirovnávajú k zosnulej speváckej dive - je totiž rovnako drobná a navyše aj vlasy má veľmi podobné ako Iveta. 

Dokonca aj menom pripomína Bartošovú... Volá sa totiž Iva. S Rychtářom sa spoznala na pumpe a ich stretnutie považuje za osudové. Lepšieho muža, ako je on, vraj nepozná. 

Josef Rychtář je opäť zamilovaný. Po jeho boku stojí ďalšia útla blondínka Iva.
Toto je Bartošovej nástupkyňa:

Podobá sa podľa vás Iva na Ivetu Bartošovú?

95 % nie
áno 5 %

Hlasovalo: 4819Galéria

Iveta Bartošová Josef Rychtář je opäť Iveta Bartošová strávila posledné Iveta Bartošová sa pár Josef Rychtář sa vraj

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Facebook, Jakub Ludvik/Fan page Ivety Bartošovej, Tv Prima, Isifa,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články