Štvrtok, 26. apríl 2018. Meniny má Jaroslava, zajtra Jaroslav.

Podnikateľ Kollár šokoval Slovensko: Pozrite sa, ako sa vyjadril na adresu homosexuálov!

Boris Kollár
Boris Kollár
24.01.2015 18:00

BRATISLAVA - Milionár a mnohonásobný otecko Boris Kolár perlil na svojom profile na sociálnej sieti Facebook na adresu homosexuálov, ktorých má podľa vlastných slov rád a nemá s nimi problém. Podnikateľa Kollára (49) blížiace sa referendum zrejme poriadne naštartovalo a silným slovám sa nevedel ubrániť.


Prostredníctvom svojho facebookového profilu zdieľaľ článok, v ktorom pápež podporil slovenské referendum, čo by bolo v poriadku, keby k nemu nepripojil svoj poriadne štipľavý komentár. Podľa vlastných slov nemá Kollár s homosexuálmi ako takými žiaden problém, ale s manželstvom a výchovou detí homosexuálmi nesúhlasí.

Svoj názor patrične vyjadril v popisku, ktorý bolo potrebné vycenzurovať. "Absolútne súhlasím. Rodina je otec, mama a deti. Maximálne mama, mama, mama, mama, mama, mama, mama a moje deti! Nič iné! Dvaja teploši a dieťa? Zvrátené! Ospravedlňujem sa gejom, mne neprekáža, keď sa majú radi, mne neprekáža, keď si to robia, mne neprekáža, keď sa ľúbia a šu*ajú si ritky, kur*a, ale nech zo svojej úchylky nechcú vytvoriť rodinu!" Ako je vidieť, podnikateľ vulgarizmami vôbec nešestril.

Komunitu homosexuálov to poriadne nasrdilo a naštval tým nielen homosexuálov, ale aj niektorých heterosexuálnych občanov, ktorí vyjadrili svoj názor komentármi pod kontroverzným príspevkom.


Galéria

Boris Kollár Boris Kollár Boris Kollár

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: RTVS, Facebook, SITA

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články