Sobota, 25. marec 2017. Meniny má Marián, zajtra Emanuel.

Domáci

Markizácka kráska provokuje: Výstrih až po pupok a... bradavka von!

Lucia Mokráňová

Lucia Mokráňová

Foto
FOTO vnútri! pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Vrr, tá je ale sexi! Lucia Mokráňová (25) patrí k tým ženám, ktoré rady provokujú a často neváha poodhaliť ani tie intímnejšie partie svojho tela. Svojej povesti neostala nič dlžná ani tentoraz a mužských priaznivcov potešila opäť. V rajcovnom kúsku totiž poodhalila nielen napumpovaný dekolt, ale aj vytŕčajúcu bradavku! viac »

Najťažšie slová Beňovej priateľky: So slzami v očiach oznámila Robov pohreb!

Najťažšie slová Beňovej priateľky:
Foto

20.03.2017 17:00

BRATISLAVA - Bývalý markizák a politik Robo Beňo († 54) náhle opustil tento svet v sobotu, keď sa mal zúčastniť rodinnej oslavy. Jeho smrť zaskočila nielen rodinu a blízkych, ale jaj kolegov, ktorí s ním v minulosti spolupracovali. Najťažšie to však nesie jeho partnerka Lenka Kapustová (30), ktorá s politikom vychovávala spoločného syna Nikolu Róberta ... viac »


Toto je smrrrrť! Cuky Luky Film spojil Drobnú, Švidraňovú a Kuka z Horkýže Slíže

Toto je smrrrrť! Cuky

20.03.2017 15:59

BRATISLAVA - Je to smrrrrť a zároveň je to Sexy, čo je to? Správna odpoveď znie: titulná skladba prvého celovečerného filmu o dvojici afektovaných bratislavských paničiek Cuky a Luky. Na tvorbe chytľavej pesničky, ktorá zaznie v záverečných titulkoch filmu, sa stretla celkom nečakaná zostava. A ešte viac prekvapení prináša videoklip. viac »


Módne (s)hity z premiéry: Nechutná Jurčová, šmrncovný Lasica, najhorší miš-maš Siposovej!

Módne (s)hity z premiéry:
Foto

20.03.2017 14:30

BRATISLAVA - Vyšli si do spoločnosti! Nedávno konala premiéra česko-slovenského filmu Masaryk, ktorú si nenechali ujsť viaceré známe tváre. Na ich outfity si opäť posvietila známa odborníčka - stylistka Andrea Ziegler. viac »


Bičan ako gay z Modrej ustrice, vulgárna Fialová a diskoguľa Máziková!

Bičan ako gay z
FotoVideo

20.03.2017 12:00

BRATISLAVA - Zábavná šou Tvoja tvár znie povedome má za sebou tretie kolo. Na pódiu sa aj tentoraz stretla partia spevákov, ktorú stvárnila osmička známych tvárí slovenského šoubiznisu. Okrem pôvodnej zostavy však svojím vystúpením zaujala aj poriadne bláznivá zostavička Andrej Bičan (42) a Juraj „Šoko“ Tabáček (36), ktorí svojím stylingom pripomínali ... viac »


Robo Beňo je mŕtvy: Toto naňho prezradila užialená Šuvadová!

Robo Beňo je mŕtvy:

20.03.2017 11:00

BRATISLAVA -Takto si na neho bude pamätať! Bývalý markizák a politik Robo Beňo († 54) náhle opustil tento svet v sobotu, keď sa mal zúčastniť rodinnej oslavy. Jeho smrť zaskočila nielen rodinu a blízkych, ale jaj kolegov, ktorí s ním v minulosti spolupracovali, či účinkovali v šou Celebrity Camp. Jednou z nich je aj herečka Silvia Šuvadová (43), ktorá ... viac »


Smatanová v pyžame u zadaného muža: Zuzana, takto sa správajú kamaráti?

Smatanová v pyžame u

20.03.2017 09:00

BRATISLAVA - Súkromie si prísne stráži, ale navštevovať zadaných mužov v pyžame nemá problém. Zuzana Smatanová (32) zrejme nebude taká konzervatívna, ako by sa naoko mohlo zdať. Svoje by o tom vedel povedať aj Michal Hudák (47), ktorého speváčka nenavštevuje práve v súlade s bežnými zásadami slušnosti. viac »


Krásky, ktoré podľahli novému trendu: Ivana Surovcová má top telo, Daniela Peštová konkuruje už roky mladším

Známe osobnosti, ktoré podľahli

20.03.2017 05:44

BRATISLAVA - Aj známe Slovenky a Češky podľahli novému trendu, ktorý sa šíri sociálnymi sieťami. Sexi krásky odhalili tajomstvo ich vyšportovaných postáv! viac »


Tajomné vyjadrenia Kmotríkovej o novej láske: Našla toho pravého?

Tajomné vyjadrenia Kmotríkovej o

20.03.2017 00:00

BRATISLAVA - Novú lásku nepoprela! Hoci sa sympatická moderátorka Adriana Kmotríková (46) už roky neukázala na verejnosti s nádejným partnerom, nie je vylúčené, že novú lásku našla. V poslednom období totiž blondínka totiž napriek nedávnym zdravotným komplikáciám žiari, a tak sme sa jej rovno spýtali, či sa za jej večne usmiatou tvárou skrýva šťastie v láske. viac »


Smrť Roba Beňa: Desivé tušenie Dana Krajcera... Celebrity v šoku!

Smrť Roba Beňa: Desivé

19.03.2017 22:00

BRATISLAVA - Robo Beňo († 54) náhle opustil tento svet v sobotu, keď sa mal zúčastniť rodinnej oslavy. Jeho smrť zaskočila aj ľudí, ktorí ho nepoznali až tak dobre, o to viac jeho blízkych kolegov, ktorí s ním v minulosti spolupracovali, či účinkovali v šou Celebrity Camp. Dano Krajcer ho napríklad len nedávno nabádal, aby operáciu srdca neodkladal... ... viac »


Legendárny Milan Markovič opäť na obrazovkách: Pozrite, aký je z neho dedko!

Legendárny Milan Markovič opäť
Foto

19.03.2017 13:00

BRATISLAVA - Čas nešetrí nikoho! Nezabudnuteľný slovenský glosátor Milan Markovič (73) je slovenskej verejnosti dobre známy. Objavoval sa totiž v reláciách, ktoré si viacerí pamätajú až dodnes. Od čias jeho najväčšej mediálnej slávy už však ubehlo veľa rokov, čo sa pochopiteľne podpísalo aj na jeho zovňajšku. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.