Pondelok, 23. október 2017. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Domáci

Gregorová po útokoch od exmilenca opäť v spoločnosti: Kŕčovitý úsmev a rýchly útek!

Hana Gregorová

Hana Gregorová

Foto
pred hodinou

PRAHA – Nezvládla to! Herečka Hana Gregorová (65) sa niekoľko týždňov od rozchodu s mladým milencom Ondřejom Koptíkom (34) skrývala pred verejnosťou. Dôvodom boli neustále útoky od jej exmilenca. Teraz sa však rozhodla vyjsť si do spoločnosti. Z divadelného predstavenia, na ktoré sa vybrala, však doslova zutekala. viac »

Zásah záchranárov a nutná operácia: Kruté bolesti markizáckeho farmára!

Zásah záchranárov a nutná
Foto

17.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Kedysi najväčší šoumen, dnes mĺkvy a ubolený farmár! Reč je o cieľavedomom hráčovi Stanovi Madzíkovi (30), ktorého už niekoľko týždňov trápia nepríjemné bolesti oboch rúk. Jeho problémy sa podľa privolaných záchranárov môžu už len zhoršovať a hrozí dokonca, že Popradčan bude musieť ísť „pod nôž“. Sú jeho dni na statku zrátané? viac »


Módne (s)hity z Let's Dance: Výnimočná Adela, neprehliadnuteľná Fialová a bývalá playmate ako od kolotočov!

Módne (s)hity z Let's

17.10.2017 12:00

BRATISLAVA - Markizácka šou Let's Dance je nablýskaná, nielen čo sa tanečných kostýmov týka, ale aj hostia by mali chodiť patrične vyobliekaní. Ako sa vyparádili na siedme kolo, zhodnotila stylistka Andrea Ziegler. viac »


Známy slovenský herec o strachu: Takto prebiehal jeho boj o holý život!

Známy slovenský herec o
Foto

17.10.2017 10:30

BRATISLAVA - Marián Mitaš (37) je známy slovenský herec a moderátor, ktorý už čo nevidieť opäť zažiari v novom filmovom počine s názvom Dogg. Kontroverzná snímka hovorí hlavne o strachu vo všetkých jeho podobách - no a výnimku netvorí ani samotný boj o holý život. Podobný hrozivý zážitok okúsil na vlastnej koži aj samotný herec. A takto to celé prebiehalo! viac »


Markizák Pršo sa zotavuje z mozgovej príhody: Takto dohliadal na svoju televíznu šou!

Markizák Pršo sa zotavuje

17.10.2017 09:00

BRATISLAVA - Obrovská nádej pre všetkých! Keď markizák Boris Pršo (34) začiatkom septembra skolaboval počas generálky Let's Dance, vystrašil svoju rodinu aj kamarátov. Prognózy vyzerali hrozivo, no zdá sa, že mladý redaktor má neskutočnú životnú silu. V týchto chvíľach sa totiž už zotavuje v opatere svojich rodičov a dokonca v nedeľu dohliadal aspoň ... viac »


Dara Rolins vymenila intenzívne cvičenia za toto: Prezradila nám, vďaka čomu má štíhlu postavu

Nie sú za tým

17.10.2017 08:59

BRATISLAVA - Speváčka Dara Rolins je vyťažená žena, ktorá sa ešte v minulosti venovala boxu a rôznym iným cvičeniam. V poslednej dobe si však zamilovala niečo úplne iné. viac »


Škandalózne tajomstvo Gregorovej exmilenca: Živil sa ako... Preboha, a ona to vedela?!

Škandalózne tajomstvo Gregorovej exmilenca:

16.10.2017 19:30

PRAHA - Tak toto už je naozaj vrchol všetkých prasačín, ktoré ma Ondřej Koptík (34) na konte. Ohrdnutý exmilenec Hany Gregorovej (65), ktorý sa ju snaží stoj čo stoj ponížiť, vytiahol najnovšie z rukáva ďalšie eso. V minulosti si totiž na živobytie zarábal poriadne nechutne a... Hana o tom vraj vedela! viac »


Katastrofálna Drobná, samica Vavrinčíková a milostný akt na parkete!

Katastrofálna Drobná, samica Vavrinčíková
Foto

16.10.2017 18:40

BRATISLAVA - V tanečnej šou na Markíze už zostalo len 6 párov, ktoré v nedeľu predviedli dych berúce výkony. Len Emma Drobná bola v istom detaile doslova katastrofálna. Zato Lenka Vavrinčíková sa predviedla ako samica z džungle a Braňo Deák predviedol so svojou partnerkou takmer až milostný akt v priamom prenose. viac »


Pamätník pre Jozefa Bednárika: Rodná obec nezabúda!

Jozef Bednárik

16.10.2017 17:30

ZELENEČ - Divadelníka Jozefa Bednárika bude v rodnom Zelenči pripomínať pamätník, ktorý v blízkosti jeho rodného domu odhalia v poslednú októbrovú nedeľu. viac »


Slobodná Európa a Para už o dva dni vyrazia na česko-slovenské Spolu Tour

Slobodná Európa a Para

16.10.2017 17:29

BRATISLAVA - V posledných mesiacoch znížili skupiny Para a Slobodná Európa počet svojich koncertov na minimum s jasným cieľom. Sústreďujú sa na spoločné turné, ktoré bude pre mnohých koncertnou udalosťou jesene. Spolu Tour 2017 začína už túto stredu (18.10.) v Prahe a pokračuje v Brne (19.10.), Ružomberku (20.10.) a ďalších mestách. viac »


VIDEO Kali vypustil do sveta ďalšiu pecku: Prierez kariérou, vďačnosť a spomienka na Majstra N!

VIDEO Kali vypustil do

16.10.2017 14:59

#Aj keď Kali už skôr avizoval, že už nevydá žiadny ďalší album, zároveň hovoril, že to neznamená definitívny koniec a pokračovať bude nielen v koncertovaní, ale aj vo vydávaní jednotlivých singlov. Mnohých síce toto rozhodnutie o nevydaní ďalšieho albumu zarmútilo, avšak jeden z najlepších raperov na Slovensku si to u fanúšikov vyžehlil. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.