Utorok, 3. marec 2015. Meniny má Bohumil, Bohumila, zajtra Kazimír.

Domáci

Škandál, aký český šoubiznis nepamätá: Magálovej filmový syn sa zachoval ako hajzel!

Roman Vojtek, filmový syn Kamily Magálovej, opustil manželku Terezu 3 týždne pred pôrodom.

Roman Vojtek, filmový syn Kamily Magálovej, opustil manželku Terezu 3 týždne pred pôrodom.

pred 3 hodinami

PRAHA - Poriadny prúser! Český šoubiznis je aktuálne v šoku zo správania herca Romana Vojtka (42), ktorý stvárnil filmového syna Kamily Magálovej v snímke Líbáš jako Bůh. Muž, ktorého všetci vnímali v podstate ako anjelika, zrazu opustil svoju tehotnú manželku Terezu (34). A to len tri týždne pred narodením ich druhého dieťaťa. Prečo to urobil?! viac »

Prekvapivé rozhodnutie Markízy rozdelilo Slovákov: Definitívny koniec!

Prekvapivé rozhodnutie Markízy rozdelilo

23.02.2015 11:15

BRATISLAVA - Nič nie je večné! Markizácki fanúšikovia zostali v týchto dňoch poriadne zaskočení. Modro-žltá televízia totiž oznámila, že obľúbený seriál Chlapi neplačú po roku a pol definitívne skončí. No zatiaľ čo jedna skupinka priaznivcov tento krok schvaľuje, druhú nečakané rozhodnutie poriadne rozhnevalo. viac »


Jano Bučko ju vyhnal spred oltára: Tehotnú milenku posadil na taxík a maj sa!

Jano Bučko

23.02.2015 09:00

SIHLA - Horšie ako telenovela! Stredoslovenský playboy Ján Bučko (31), ktorý sa naposledy objavoval v jojkárskej šou Bučkovci, má naozaj bohatý milostný život. Po tom, čo od neho ušla partnerka Lucia (25), loví jednu ženu za druhou. Nedávno sa nám však farmár pochválil chystanou svadbou s jeho údajnou životnou láskou Miladou, s ktorou sa už pripravovali ... viac »


Veľký návrat do Markízy: Po tvrdých slovách a vyhadzove nečakaný zvrat!

Barbora Švidráňová
Foto

23.02.2015 06:00

BRATISLAVA – Opäť v hre! Barbora Švidraňová (26) dlho patrila k ústredným a stabilným postavám markizáckeho seriálu Búrlivé víno. Začiatkom decembra však prišla nečakaná správa a seriálová mrcha Karin dostala padáka. No ani nie po dvoch mesiacoch došlo k zmene o 180 stupňov. Od tvorcov dostala druhú šancu. Scenáristi sľubujú, že známa ryšavka poriadne ... viac »


Krásna Slovenka s neskutočným talentom ohúrila svet: Táto mladá tenistka zažiarila vo svete na plnej čiare!

O tejto talentovanej kráske

23.02.2015 05:59

BRATISLAVA – Slovenská tenistka Tereza Miháliková, ktorá vyhrala grandslamový turnaj Australian Open 2015 oplýva talentom, ktorý sa rodí len raz za niekoľko rokov! viac »


To snáď ani nie je ona! Fúúú, z Podzámskej je konečne riadne sexi kosť!

Elena Podzámska
Foto

23.02.2015 00:00

BRATISLAVA – Po ťažkom období konečne zmena! Elena Podzámska (43) si prešla ťažkými chvíľami v súkromnom aj pracovnom živote. Trápenie a mesiace bez stabilného príjmu sa prejavili aj na jej strhanej tvári. Možno aj preto sa radšej držala v úzadí. Dnes už však herečka opäť doslova žiari. Topkám sa totiž podarilo získať zábery zo seriálu Panelák, kde ... viac »


Náhrada za Šimkovičovú: Markíza prekvapivo stavila na (staro)novú tvár!

Peter Šarkan Novák

22.02.2015 22:00

BRATISLAVA - Ponuka, ktorá sa neodmieta! Televízia Markíza chystá v tichosti nový formát, ktorý má potrápiť konkurenčnú Jojku. Ide o program o bývaní s názvom Domov na kľúč. Vysielať sa má od polovice marca, pričom by mal uspieť tam, kde sa to nepodarilo Reflexu špeciál s Martinou Šimkovičovou (43). Kompetentní zo Záhorskej Bystrice sa totiž rozhodli ... viac »


Patrícia Vitteková sa chváli zvodným telom: Viem, že som sexi!

Patrícia Vitteková sa chváli
Foto

22.02.2015 13:00

BRATISLAVA - Predviedla svoje telo! Patrícia Vitteková (35) mala kedysi problém s kilogramami navyše. Zdravotné problémy však už porazila a teraz sa smelo chváli zvodnými krivkami. A má čo vystavovať. Nejedného fanúšika totiž ohúri plným dekoltom a štíhlymi nohami. A nebojí sa priznať, že sa cíti byť naozaj sexi. viac »


Nechutný podraz pred kamerami: Kraus to prehnal, diváci sú zhnusení!

Nechutný podraz pred kamerami:
Video

21.02.2015 22:30

PRAHA - Podpásovka! Jan Kraus (61) je známy tým, že hostí vo svojej šou často privádza do rozpakov. Pri lyžiarovi Ondřejovi Bankovi (34), ktorý sa spamätáva z dôsledkov nedávneho hrozivého pádu, však mnohí čakali aký-taký súcit. No namiesto empatického prístupu sa športovec dočkal od moderátora toho najhoršieho, čo mu teraz kto mohol urobiť. Diváci ... viac »


Zabudnite na diéty! Vypočujte si, čím chce Lukáš Adamec (de)motivovať ženy

Zabudnite na diéty! Vypočujte

21.02.2015 17:00

BRATISLAVA - Víťaz Česko Slovenskej SuperStar z roku 2011 Lukáš Adamec vydáva nový singel s názvom Dýchaj. Chce ním upokojiť dámy na ich ceste za dokonalým telom. Text k piesni Dýchaj napísal samotný spevák, s hudbou mu pomohol Tomi Okres. Svoj pôvodný nápad dopracovali do finálnej podoby s ďalším členom kapely Jozefom Dvořákom. viac »


Mojsejová nemá dosť: Aha, do čoho sa pustila!

Mojsejová nemá dosť: Aha,

21.02.2015 13:00

KOŠICE – Na súdoch ako doma! Nora Mojsejová už niekoľko mesiacov figuruje ako obžalovaná v spore so svojím bývalým kamarátom Františkom Kabrheľom alias Versačem. Ten tvrdí, že jej požičal státisíce eur, ktoré mu nevrátila. Podnikateľka však nie je spokojná s činnosťou vyšetrovateľov v tomto prípade, a preto pred pár dňami podala vlastnú žalobu. Pustila ... viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Dean Kart

Dean Kart

Dostaňte sa do cieľa prvý.Chainz

Chainz

Vytvárajte rovnaké trojice!