Nedeľa, 21. december 2014. Meniny má Bohdan, zajtra Adela.

Domáci

Svetovo krásna herečka spod Tatier: Zbalila vlasatého Tarzana!

Gabriela Marcinková s priateľom Martinom.

Gabriela Marcinková s priateľom Martinom.

Foto
pred 2 hodinami

BRATISLAVA – Po uši zamilovaná! Herečka Gabriela Marcinková (25) je nielen talentovaná, ale aj mimoriadne krásna. Jej šarm ocenila napríklad aj americká stránka, ktorá zaradila mladú Slovenku do stovky najkrajších žien roku 2012. Ak by ste však o mladú fešandu mali záujem, máte smolu. Tmavovláska je už zadaná. Ulovil ju tento vlasatý Tarzan. viac »

David Koller o práci so svetovými producentmi: 16 hodín denne, bez pauzy

David Koller o práci

12.12.2014 11:29

PRAHA - David Koller aktuálne vo svojom štúdiu v Mikulove nahráva nový album. Ten vzniká v spolupráci so svetovými producentmi Steveom Lyonom (Depeche Mode, The Cure, Laura Pausini, Paul McCartney) a Kipperom alias Markom Eldridgeom (Sting, Gary Numan). viac »


Zo štíhlej krásky buchta: Markizácka farmárka sa vykŕmila!

Zo štíhlej krásky buchta:
Foto

12.12.2014 09:00

BRATISLAVA - O pár kíl ťažšia! Anna Koleňáková (20) sa na začiatku Farmy 5 jednoznačne zaraďovala medzi sexi kočky, ktoré zavítali na markizácky statok. Zo súťaže však vypadla pomerne skoro a odišla domov. V tomto týždni sa ale do šou vrátili takmer všetci finalisti vrátane tmavovlásky. Ako sa však jej kolegovia a tiež diváci pri obrazovkách mohli presvedčiť, ... viac »


Krásna moderátorka prežíva najšťastnejšie obdobie: Blondínke sa podarilo to, po čom túži každá!

Barbora Rakovská prežíva najšťastnejšie

12.12.2014 08:59

BRATISLAVA – Barbora Rakovská patrí medzi naše najsympatickejšie a najkrašie ženy v šoubiznise. To, že mladá mamička zvláda dokonale skĺbiť kariéru i súkromie, sa nedá prehliadnuť. viac »


Kruhy pod očami a utrápená tvár: Kollárov nový objav ničí Heringhovú!

Kruhy pod očami a
Foto

12.12.2014 06:00

BRATISLAVA - Zlomilo ju to! Včera sme na topkách priniesli informáciu o najnovšom objave Borisa Kollára (43). Na povrch vyplávalo, že známy slovenský playboy prežil počas uplynulého leta románik s exotickou Michaelou Ngovou (23). Tá obývala jeho luxusnú vilu v americkom Miami. Táto správa zjavne vôbec nepotešila Andreu Heringhovú (34), ktorá je považovaná ... viac »


Prekvapivé odhalenie o otcovi Bučkovi: Kyprá Martina odtajnila jeho sexuálne chúťky!

Prekvapivé odhalenie o otcovi

12.12.2014 00:00

SIHLA - Prehovorila o spoločnej noci! Nie je žiadnym tajomstvom, že Ján Bučko (62) si občas odskočil od svojej zákonitej manželky Anky k Martine Málekovej (38), ktorá je známa zo šou Slnko, seno, slanina. Pred televíznymi kamerami a aj svojou rodinou však otec uviedol tak absurdný dôvod týchto návštev, že blondínka sa poriadne naštvala. Rozhodla sa ... viac »


Pohľad na Mojsejovú vyráža dych: Telo má ako tínedžerka!

Pohľad na Mojsejovú vyráža
Foto

11.12.2014 09:30

KOŠICE - Ako prútik! Nora Mojsejová (56) počas uplynulých dvoch rokov schudla neuveriteľných 30 kíl. Mnohí, čo si ju pamätajú ako bacuľku sediacu v kresle na Pereši, by nikdy nepovedali, že bude mať raz 57 kíl. No predsa. Podnikateľka svojou najnovšou fotkou, ktorá ju zachytáva v obtiahnutých teplákových legínach, vyráža dych. viac »


Zo Superstaristov traja králi: Táto vianočná spolupráca sa podarila!

Zo Superstaristov traja králi:

11.12.2014 09:29

BRATISLAVA - Predvianočný čas je vďačným obdobím aj pre interpretov, na ktorých sa už takmer zabudlo. Pred dvoma rokmi sa po dlhšej pauze s vianočným singlom vrátil na scénu Tomáš Bezdeda, skladbu Vianočný sen neskôr vydal aj na svojom treťom albume. Teraz sa fanúšikom pripomína Michal Chrenko, ktorý takisto stavil na vianočnú pieseň. viac »


Česko-slovenskí lamači sŕdc v akcii: Padali aj facky!

United 5 už má
Video

11.12.2014 08:59

BRATISLAVA - Nový boyband United 5 už má na konte prvý videoklip. Na nakrúcanie určite nezabudne spevák Norbert Brand. Jeho herecká partnerka si s ním totiž priamo pred kamerami vymenila názory ručne-stručne. viac »


Boris Kollár má nový úlovok: Zbalil škandalóznu exmilenku slovenského herca!

Boris Kollár má nový
Foto

11.12.2014 06:00

BRATISLAVA/FORT LAUDERDALE - Ďalší románik! Boris Kollár (43) si so ženami asi nikdy nedá pokoj. Svoju priazeň totiž venuje stále novým a novým objavom. Podľa našich informácií mu už podľahla aj Michaela Ngová (23), expriateľka herca Michala Nemtudu (27). Jej telo je všetkým dobre známe vďaka účasti na českom pornokastingu. A topky.sk majú dôkaz, že ... viac »


Nádherná Slovenka je žena mnohých tvárí: Svojou tvárnosťou strčí do vrecka aj veľké hviezdy!

Nenalíčená, nežná žena sa

11.12.2014 05:59

BRATISLAVA - Nie nadarmo Kristína Krajčírová vyhrala titul Miss Slovensko 2012. Jej tvárnosť v profesijnom i súkromnom živote je neuveriteľná a preto niet divu, že patrí medzi naše najkrajšie ženy. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.skCreate a Ride

Create a Ride

Upravte si jedno z viacerých áut podľa predstáv.