Piatok, 28. apríl 2017. Meniny má Jarmila, zajtra Lea.

Domáci

Legendárny Gary Numan vystúpi na jeseň prvýkrát na Slovensku!

pred 4 hodinami

BRATISLAVA - 24. októbra 2017 zažije Bratislava koncertnú udalosť jesene. Premiérovo na Slovensku vystúpi priekopník elektronickej a industriálnej hudobnej scény Gary Numan. Lístky sú už v predaji exkluzívne v sieti Predpredaj.sk. viac »

Lucie Bílá šokuje: Na smrť je už pripravená! Vážna choroba?

Lucie Bílá šokuje: Na

24.04.2017 13:30

PRAHA – Prekvapuje! Hoci je česká speváčka Lucie Bílá (51) momentálne čerstvo zamilovaná, napriek tomu myslí na smrť. Prekvapujúco priznala, že už má spísaný závet a dokonca vybraté miesto večného odpočinku. Čo sa s ňou deje? Prečo má tieto morbídne myšlienky? viac »


Srdcervúce tajomstvo Adriany Sklenaříkovej: Potrat!

Srdcervúce tajomstvo Adriany Sklenaříkovej:

24.04.2017 12:00

PARÍŽ - Byť matkou a založiť si rodinu je zbožným želaním takmer každej jednej ženy. Inak na tom nie je ani Adriana Sklenaříková Karembeu (45), ktorej doteraz život vytúžené bábätko nedoprial. Krásna modelka však najnovšie vyšla von s bolestivým tajomstvom. Tehotná už bola... viac »


Skrúcaný má zmysel pre humor: Takto si zaspomínal na uniknuté intímne video!

Skrúcaný má zmysel pre
Video

24.04.2017 09:00

BRATISLAVA – Toto by sme nečakali! To, že herec Štefan Skrúcaný (57) má zmysel pre humor, vie zrejme každý. Z televíznej obrazovky sú mnohým známe jeho vtipné scénky, ale to, že si vie vystreliť aj sám zo seba, zrejme tušil iba málokto. Pred pár dňami sme sa o tom presvedčili sami. Pozrite, čo vypustil humorista z úst! viac »


VIDEO: Krásna Lucia Hablovičová sa za posledných 17 rokov od nezmenila: Prezradila nám, čo je za tým

Krásna Lucia Hablovičová si

24.04.2017 05:49

BRATISLAVA - Pri pohľade na bývalú riaditeľku súťaže krásy, moderátorku Luciu Hablovičovú máte pocit, že nestarne, práve naopak. Vďačí za to jednej veci, na ktorej si ona sama zakladá najviac. viac »


Kmotríková šokovala divákov: Ukazovala im podprsenku v priamom prenose!

Kmotríková šokovala divákov: Ukazovala

23.04.2017 22:00

BRATISLAVA - Fíha! Tá sa naozaj nezdá... Adriana Kmotríková (46) v sobotu prekvapila všetkých divákov televízie Joj. V spravodajskej relácii mala totiž na sebe top, spod ktorého jej viditeľne presvitala podprsenka. viac »


Barbora Švidraňová otvorene: O priateľovi, prečo nechce pracovať s Ďurovčíkom a aká je v súkromí...

Barbora Švidraňová otvorene: O

23.04.2017 21:40

BRATISLAVA - Barbora Švidraňová (28) sa do povedomia Slovákov dostala najmä ako seriálová mrcha a neskôr aj ako talentovaná speváčka, ktorá zahviezdila v šou Hlas Česko Slovenska či Tvoja tvár znie povedome. Napriek tomu, že energická ryšavka pôsobí na javisku ako poriadna dračica, prekvapila nás priznaním, že v súkromí je skôr introvert a bujarú spoločnosť ... viac »


Šmahelova údajná „známosť“ aj hore bez: Toto telo nahradilo Kalisovú?!

Šmahelova údajná „známosť“ aj
Foto

23.04.2017 21:39

BRATISLAVA - Koncom minulého roka sa verejnosť dozvedela, že manželstvo moderátorky Miriam Šmahel Kalisovej (31) a fitnes trénera Martina Šmahela (34) po 4 rokoch stroskotalo. Podľa našich informácií však bývalý muž roka už vraj randí so známou političkou Janou Cigánikovou. Tá sa zviditeľnila aj vďaka kontroverznej politickej kampani, pre ktorú sa fotila ... viac »


Marián Varga na veľkolepej oslave sedemdesiatky obdaroval gratulantov

Marián Varga na veľkolepej

23.04.2017 17:59

BRATISLAVA - Hoci svoje životné jubileum oslávil ešte koncom januára, narodeninový koncert vo veľkom štýle mu jeho priatelia naplánovali a zorganizovali na 19. apríla. Reč je o jednom z najvýznamnejších slovenských hudobníkov a skladateľov, Mariánovi Vargovi. viac »


Pribrala 19 kíl: Sexi slovenská herečka pred rokom a teraz!

Pribrala 19 kíl: Sexi
Foto

22.04.2017 22:00

PRAHA - Je z nej bacuľka! Vlastina Svátková (35) aktuálne prežíva vo svojom súkromnom živote veľmi šťastné obdobie. Zoznámila sa s mužom, za ktorého po krátkom čase vydala a... Toto radostné obdobie vyvrcholilo tým, že kráska v priebehu pár mesiacov pribrala neuveriteľných 19 kíl. Pozrite, ako vyzerá dnes! viac »


Zvodná moderátorka Telerána: V SEXI bodyčku ukázala jazvičku!

Zvodná moderátorka Telerána: V
Foto

22.04.2017 13:00

BRATISLAVA - Nehanbí sa za ňu! Moderátorka z markizáckeho Telerána Klaudia Kristiníková (25) je bez pochýb krásna žena. Pred pár dňami však na sociálnu sieť Instagram zavesila fotku, na ktorej odhalila svoju malú chybičku krásy. Na nohe má niekoľkocentimetrovú jazvu po operácii členka. Ona ju však neskrýva... Práve naopak! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?