Štvrtok, 21. august 2014. Meniny má Jana, zajtra Tichomír.

Domáci

Nový výstrelok Zuzy Plačkovej: Aha, čo si zas nechala urobiť s prsiami!

Zuzana Plačková si nechala na brucho urobiť tetovanie, ktoré bude pokračovať aj medzi prsiami.

Zuzana Plačková si nechala na brucho urobiť tetovanie, ktoré bude pokračovať aj medzi prsiami.

Foto
pred 6 hodinami

BRATISLAVA - Ďalšie do zbierky! Zuzana Plačková (23) sa netají tým, že má k tetovaniam či pírsingom kladný vzťah. Veď sama je majiteľkou hneď niekoľkých takýchto ozdôb. No zdá sa, že hoci pre mnohých je už aj jedna z menovaných čačiek veľa, blondínka nemá stále dosť. Najnovšie si pod ihlu ľahla znova - nechala si pod prsiami vykúzliť veľký obrázok. ... viac »

Pocisková sa hrala na americkú hviezdu: Nela, neblázni!

Pocisková sa hrala na

13.08.2014 11:00

BRATISLAVA – Zbytočné manévre! Tvár Nely Pociskovej (23) pozná na Slovensku snáď každý. Je teda celkom prirodzené, že kdekoľvek sa mladá herečka zjaví, má o pozornosť postarané. Občas však brunetka akosi pozabudne na nadhľad a správa sa, akoby žila rovno v Hollywoode. viac »


Rakby s novým klipom Dudy: Nič horšie ste toto leto nevideli a ani neuvidíte

Rakby s novým klipom

13.08.2014 10:59

BRATISLAVA - Ty kokso, tá má ale dudy! Veta, ktorú ste asi naposledy počuli na základnej škole. Presne pre chlapcov prvýkrát objavujúcich krásy ženského tela je zrejme určený aj nový klip Rakbyho, rapera, ktorý podľa zvyšku scény nevie rapovať. To mu však nebráni na podklade drsného beatu ešte drsnejším hlasom rýmovať o tom, ako chce vidieť tie vaše. viac »


Temné tajomstvá Verešovej rodiny: Život skrývaného brata je jedna veľká dráma!

Temné tajomstvá Verešovej rodiny:

13.08.2014 06:00

BRATISLAVA - Rodinu si človek nevyberá. Svoje o tom vie aj slovenská modelka Andrea Verešová (34). Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že kráska s otcom Ondrejom nemá príliš vrúcny vzťah. No práve on sa postaral o to, že brunetka má ďalších dvoch nevlastných súrodencov. A podľa našich informácií tí toľko šťastia v živote ako ich úspešná sestra nemali. ... viac »


Najkrajšia Slovenka bohyňou pláže: Ani v civile nestráca na svojom pôvabe!

Najkrajšia Slovenka bohyňou pláže:

13.08.2014 05:59

BRATISLAVA - Miss Slovensko 2012 Kristína Krajčírová dokonale využila svoje víťazstvo a oveľa viac zažiarila po skončení súťaže krásy. V civile vyzerá ešte krajšie ako na vyretušovaných fotografiách. viac »


Prsia von a dokonalý mejkap: Takto cvičí slovenská playmate!

Prsia von a dokonalý
Foto

13.08.2014 00:01

MIAMI - Príliš sa jej nechcelo! Andrea Járová (30) v poslednej dobe žije viac v USA než na Slovensku. No aj za veľkou mlákou sa snaží udržiavať vo forme. Na korčule sa vybrala aj pred pár dňami, ale viac než športovanie si užívala fotenie. Fanúšikov potešila zábermi, na ktorých je dokonale nalíčená a poriadne vyprsená. Je jasné, že vydať zo seba litre potu nebolo jej zámerom. viac »


Módne (s)hity: Úžasná Banášová, Pavolová ako plameniak!

Módne (s)hity: Úžasná Banášová,

12.08.2014 13:00

BRATISLAVA – Vyšlo im to?! Známe tváre z televíznych obrazoviek sa počas uplynulých dní opäť ukázali v spoločnosti. Pri tej príležitosti prevetrali svoje šatníky a previedli sa vo vydarených i menej pútavých outfitoch. Na vkus vybraných prominentných Sloveniek si posvietil stylista a vizážista Ivan Bednárik. viac »


Czoborovej zajačik zrazu hviezdou: Ohuroval svalmi... Všetky oči na ňom!

Czoborovej zajačik zrazu hviezdou:
Foto

12.08.2014 09:00

BRATISLAVA – Šťastná a hrdá! Zo Zory Czoborovej (47) je už pár dní vydatá pani. Svoje áno povedala o 14 rokov mladšiemu Petrovi (33), ktorého doposiaľ na verejnosti príliš neukazovala. Po svadbe sa ale očividne zmenil nielen rodinný stav bývalej fitnessky, ale aj prístup jej partnera k prominentným akciám. Novomanželia totiž v nedeľu zavítali do spoločnosti ... viac »


Daň za škandál z letiska: Markizácka farmárka po nevere vracia úder!

Daň za škandál z
Foto

12.08.2014 06:00

BRATISLAVA - O mužskú priazeň núdzu nemá! Topky.sk nedávno informovali o škandále, aký náš šoubiznis ešte nezažil. Markizácka farmárka Jana Kállayová (29) si totiž na bratislavskom letisku vyrovnávala účty s neverným partnerom, ktorého pristihla pri návrate z dovolenky s inou ženou. No hoci odvtedy ubehli len krátke 2 týždne, blondínka rozhodne nesmúti ... viac »


Najsexi telo Slovenska v plavkách: Túto šupu by chcel mať doma každý!

Najsexi telo Slovenska v
Foto

12.08.2014 00:01

CHORVÁTSKO – Krásna tvár, božské krivky! Tanečnica Ivana Surovcová (28) je bez pochýb považovaná za jednu z najsexi žien nášho šoubiznisu. Jej srdce však už viac ako tri roky patrí len hokejistovi Mariánovi Gáboríkovi (32). Pohľadom na krivky atraktívnej blondínky sa ale teraz môže pokochať ktokoľvek. Napríklad aj vy! viac »


Obľúbené tváre z obrazovky sa zabávali: Diablica s dcérou ako sestry, nevinná kráska sa zmenila na šelmu!

Obľúbené tváre z obrazovky

11.08.2014 23:59

BRATISLAVA - Mohlo by sa zdať, že slovenské krásky nám už nemôžu ukázať nič, čo by nás prekvapilo. Opak je však pravdou, pretože i tento raz sme ich „nachytali“ v niečom, čo by ste (možno) nečakali. Svoj štýl teraz predviedli v uliciach Bratislavy, kde sa konala módna prehliadka. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

BMREX

BMREX

Dostaňte sa s dinosaurom do cieľa.Moverage

Moverage

Sila je kľúčová!