Streda, 26. október 2016. Meniny má Demeter, zajtra Sabína.

Domáci

Hrozivá bitka slovenských hercov: Loj skončil s rozbitým nosom!

Juraj Loj skončil s odreninami a rozbitým nosom.

Juraj Loj skončil s odreninami a rozbitým nosom.

Foto
pred hodinou

BRATISLAVA - Pobili sa! Medzi slovenskými hercami Jurajom Lojom (33) a Milanom Ondríkom (36) došlo k drsnej potýčke. Svoje sily si zmerali v boxerskom ringu, v ktorom lietali tvrdé údery hlava-nehlava. Počas hrozivej roztržky Loj utrpel aj nepríjemné zranenie. Pozrite, ako ho jeho herecký kolega doriadil! viac »

Obnažená FOTO z ulice: Müllerová šokovala nahotou!

Ema Müllerová
Foto

19.10.2016 18:00

PARÍŽ - Odvážna! Taká je bezpochyby modelka Ema Müllerová (21). Dcéra moderátorky Sone Müllerovej (54) a speváka Richarda Müllera (54) svoje okolie už veľakrát prekvapila. Aj najnovšie zverejnila poriadne pikantný záber, ktorý mnohým jej známym doslova vyrazil dych. viac »


VIDEO Sexistické a nechutné: Mokrý v obľúbenom programe poriadne prestrelil!

Juraj Mokrý v šou

19.10.2016 16:29

Tak toto mu fakt nevyšlo! Juraj Mokrý má zrejme časy väčšej popularity už za sebou. Zabávač sa s touto situáciou asi nechce zmieriť a využíva všetky možnosti, ako na seba upútať. Jeho účinkovanie v súťaži Uhádni môj vek mu však vynieslo viac kritiky ako pochvaly. Pred kamerami sa totiž zachoval poriadne sexisticky a vulgárne. viac »


Bratislavská lýra oslávila päťdesiatku vo veľkom štýle - nechýbal ani Karel Gott

Bratislavská lýra oslávila päťdesiatku

19.10.2016 16:28

BRATISLAVA - Súčasnej mladej generácii už Bratislavská lýra veľa nehovorí. Pritom od druhej polovice šesťdesiatych rokov a hlavne v priebehu 70. a 80. rokov minulého storočia zanechal tento festival v histórii slovenskej i česko-slovenskej pop music výraznú stopu. viac »


Provokácia na televíznych obrazovkách: Sexi markizáčka predviedla chrumkavý zadoček!

Provokácia na televíznych obrazovkách:
Foto

19.10.2016 13:30

BRATISLAVA - Markizáčka Lenka Vavrinčíková (29) je nielen krásna, ale aj poriadne sexi žena. Tento fakt dokazuje najmä svojimi dokonalými premenami na zvodné spevácke divy v šou Tvoja tvár znie povedome. Rosničkina popularita stúpla aj počas uplynulej epizódy, v ktorej sa opäť zhostila úlohy podmanivej dračice v odvážnom kostýme. viac »


Stále to vedia roztočiť: Roztancovaná Vondráčková (69) v mini, Laiferová (71) s obrovským rozparkom!

Stále to vedia roztočiť:
Foto

19.10.2016 11:30

BRATISLAVA – Včera večer sa v našom hlavnom meste konala spomienka na jedno z najvýznamnejších kultúrnych podujatí minulosti – na Bratislavskú lýru. Každoročne sa na nej stretávali osobnosti českej i slovenskej populárnej hudby a nebolo to inak ani po polstoročí. Zaspomínať si včera večer na koncert s názvom Lýra 50 prišlo viac ako 30 interpretov. Nechýbala ... viac »


Krutý osud: Gombitovej milenec skončil na vozíčku!

Krutý osud: Gombitovej milenec

19.10.2016 09:30

BRATISLAVA - Marika Gombitová (60) sa nikdy nevydala. K svadbe však mala blízko - a nielen raz. Milovaného Rudiho zo západného Nemecka po zásnubách pustila k vode kvôli speváckej kariére. Talian Albert ju zas opustil na naliehanie svojej rodiny, ktorá nechcela, aby mal ženu na vozíčku. V roku 2004 však na ňom skončil aj on sám. viac »


Toto sú najlepšie outfity štýlovej Dominiky Cibulkovej: Tá žena sa vie obliecť, čo poviete?

Ktorí z jej outfitov

19.10.2016 09:29

BRATISLAVA - Dominika nie je len úspešná športovkyňa, ale aj krásna žena s nezameniteľným štýlom. viac »


Ty brďo, to čo je? Mirgová šokovala celé Slovensko!

Dominika Mirgová sa prednedávnom

18.10.2016 19:30

BRATISLAVA - Totálna zmena! Dominika Mirgová (24) sa dnes ukázala v markizáckom Teleráne a všetkým vyrazila dych. Bez akejkoľvek predchádzajúcej zmienky sa totiž pred kamerami objavila s ružovými vlasmi. Pozrite na ňu! viac »


Strašná hanba pre jojkársku hviezdičku: Ožrala sa a... To je TRAPAS!

Strašná hanba pre jojkársku
Foto

18.10.2016 18:45

BRNO - Poriadne sa strápnila! Nela Slováková (26) sa môže chváliť super postavou a robí to naozaj často. Najnovšie sa však rozhodla pomôcť si vylepšením svojej fotografie. Usvedčili ju krivé steny v pozadí. A hoci spočiatku grafické úpravy popierala, nakoniec sa k nim priznala. Usvedčila sa z klamstva a zároveň tiež prezradila, že bola poriadne naliata. ... viac »


Marcelu Laiferovú dostal úspech na Lýre do sveta, doma o tom radšej nepísali

Marcelu Laiferovú dostal úspech

18.10.2016 15:29

BRATISLAVA - Na mnohé hviezdy z bývalého režimu sa časom zabudlo a len zlomok z nich si udržal popularitu aj po páde železnej opony. Jednou z týchto výnimiek je aj Marcela Laiferová, ktorá sa už dnes večer predstaví na megakoncerte k 50. výročiu Bratislavskej lýry so svojou víťaznou piesňou Slová z roku 1970. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.