Piatok, 3. júl 2015. Meniny má Miloslav, zajtra Prokop.

Domáci

Vyprsená jedna aj druhá: Bývalá superstaristka a jej mama ohurovali vnadami!

Lucia Olešová a jej mama Zuzana rady nosia výstrihy.

Lucia Olešová a jej mama Zuzana rady nosia výstrihy.

Foto
FOTO vnútri! včera o 00:00

BRATISLAVA - Aká matka, taká Katka! Toto príslovie rozhodne platí o bývalej superstaristke Lucii Olešovej (27) a jej mame Zuzane (47). Obe dámy sa totiž pred nedávnou akciou rozhodli, že stavia na odvážne výstrihy. Na módnej prehliadke sa poriadne vyprsili. viac »

Prekvapivý pohľad na Martu Dvorskú: Pribratá a kompletne šedivá!

Prekvapivý pohľad na Martu
Foto

26.06.2015 13:30

BRATISLAVA - Toto je vážne ona?! Dcéra operného speváka Petra Dvorského (63) na seba pred rokmi upútala pozornosť vzťahom so superstaristom Petrom Končekom (†26). Dnes sa Marta (35) v jednom z bratislavských nákupných centier živí ako mejkap artistka. A práve tam sa nášmu čitateľovi podarilo vizážistku nafotiť. Pohľad na ňu je po rokoch viac než prekvapivý ... viac »


Kmotríková vystrašila kolapsom blízkych a teraz... Pozrite na ňu!

Adriana Kmotríková na Fashion
Foto

26.06.2015 11:30

BRATISLAVA – Odreagovala sa! Moderátorka jojkárskeho spravodajstva Adriana Kmotríková (44) prežívala v stredu počas Novín nepríjemné chvíle. Sympatická blondínka kolabovala v polovici živého vysielania a vystrašila tak nielen divákov, ale predovšetkým svojich blízkych. Ako však tvrdí, o nič vážne nešlo, a vo štvrtok večer si už vyšla vysmiata do spoločnosti. viac »


Sexi moderátorka (28) to má v televízii nahnuté: Dôvod vás prekvapí!

Sexi moderátorka (28) to

26.06.2015 09:30

BRATISLAVA - Blíži sa jej koniec?! Soňa Skoncová (28) je nielen tvárou jojkárskeho Top Star magazínu, ale už nejaký ten rok sa prihovára divákom aj z obrazoviek Fashion TV. No zdá sa, že už čoskoro to tak nebude. Po chodbách módnej televízie sa totiž šepká, že tmavovláska to má u nich poriadne nahnuté. Riaditeľka Gabriela Drobová (41) si v súťaži o ... viac »


Najhorší krok Markízy: Toto im diváci neodpustia!

Najhorší krok Markízy: Toto

26.06.2015 06:00

BRATISLAVA - Koniec! Televízia Markíza vo štvrtok večer odvysielala posledný diel Búrlivého vína v tejto sezóne. Obľúbený slovenský počin sa na televízne obrazovky vráti opäť po letných prázdninách. No nie v kompletnej zostave. Vo finále piatej série totiž spáchala samovraždu postava Michala Oláha. Ten preto v projekte nadobro končí. Toto však nebol ... viac »


"Nebezpečná" ryšavka Barbora Švidraňová: Tejto mladej herečke ide momentálne karta

Keď sa prvýkrát ukázala

26.06.2015 05:59

BRATISLAVA - Energická mladá žena, ktorá vie, čo od života chce a ide si za tým. Popritom však nezabúda, že život si treba aj vychutnávať. viac »


Pikantný TRAPAS krásnej Slovenky: Aha, čo predviedla na verejnosti!

Pikantný TRAPAS krásnej Slovenky:
Foto

26.06.2015 00:00

BRATISLAVA - Hups, ukázala ho všetkým! Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková (20) si v uplynulých dňoch zašla do jedného z bratislavských nákupných centier, kde ju odfotil náš čitateľ. Tmavovláska sa po obchodoch premávala v dlhých bielych šatách. To však nebola najšťastnejšia voľba - módny kúsok sa totiž kráske postaral o pikantný trapas. ... viac »


Cmorik a Harich si poriadne uleteli: Anglický singel, rýdzo slovenský videoklip!

Cmorik a Harich si

25.06.2015 13:59

BRATISLAVA – Speváci Peter Cmorik a Martin Harich dnes predstavili avizovaný spoločný letný singel. Ako napovedá názov skladby Oh My Bro, spievaná je v angličtine. O to väčším prekvapením je sprievodný vizuál v štýle Maťka a Kubka s krásnou slovenskou prírodou, ovečkami a tradičnými krojmi. viac »


Strach o Gotta: Maestro priznal zdravotné problémy!

Karel Gott

25.06.2015 12:00

PRAHA - Obavy! Českí novinári včera pristihli Ivanu Gottovú, ako ráno vezie svojho manžela Karla Gotta (75) do nemocnice špecializovanej na srdcové choroby. Celý národ sa už dlhšie bojí, že mnohonásobný slávik má vážne problémy. Napokon sa k nim vyjadril aj on sám. viac »


Kmotríkovej bývanie: Taký luxus si nemôže dovoliť hocikto!

Kmotríkovej bývanie: Taký luxus
Foto

25.06.2015 09:30

BRATISLAVA - Nemôže sa sťažovať! Adriana Kmotríková (44) aktuálne účinkuje v jojkárskej relácii Sladký život. V stredajšej časti sa pochválila svojimi rodičmi, ale ukázala čo-to aj zo svojho bývania. A to by jej mohli mnohí závidieť. Nielen rozlohu a zariadenie samotného domu, ale aj bazén a veľký súkromný pozemok, ktorý má moderátorka k dispozícii. viac »


Nora Mojsejová bola online: Čo by vo svojom živote zmenila?!

Nora Mojsejová bola online:

25.06.2015 09:29

BRATISLAVA - Dlhých trinásť mesiacov strávila podnikateľka Nora Mojsejová (56) vo väzení. Po návrate na slobodu začala písať o ťažkých životných momentoch knihu. V týchto dňoch uzrela svetlo sveta novinka s názvom Spoza mreží. Veľa sa o brunetke dozviete aj z nášho online rozhovoru. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Aquarium Pool

Aquarium Pool

Klasický biliard v odlišnom podaní.Microbe Kombat

Microbe Kombat

Zvíťazte nad súperom vo vojne mikróbov.