Streda, 22. október 2014. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Domáci

Táňa Pauhofová: Na ruke záhadný prsteň, na nohách zvláštne nohavice!

Tatiana Pauhofová pútala pozornosť aj svojimi dlhými nohavicami a záhadným prsteňom na ruke.

Tatiana Pauhofová pútala pozornosť aj svojimi dlhými nohavicami a záhadným prsteňom na ruke.

Foto
pred 34 minútami

BRATISLAVA - Tatiana Pauhofová (31) bola hlavnou hviezdou utorkového večera v rámci stretnutia Herial Ladies Clubu. Prítomným dámam čo-to porozprávala o svojom živote. No to nebolo jediné, čím ryšavka pútala pozornosť. V priestoroch bratislavskej Reduty sa totiž objavila v kostýme, pri ktorom zrejme neodhadla veľkosť - snehobiele nohavice totiž doslova ... viac »

Problematická hviezda po »únose« na psychiatriu: Tak skoro sa odtiaľ nedostane!

Amanda Bynes

14.10.2014 19:59

LOS ANGELES - Americká herečka Amanda Bynes, ktorú v piatok umiestnili na 72 hodín do psychiatrickej liečebne v kalifornskom meste Pasadena, zostane na liečení ešte minimálne dva týždne. Dvadsaťosemročná herečka v piatok po prílete do Los Angeles nastúpila do taxíka, ktorý ju mal zaviezť do jedného z hotelov v meste, kde sa mala stretnúť s rodinou a ... viac »


Katka Koščová: Vybrala som si ľahšiu cestu, už neklamem seba ani publikum

Katka Koščová: Vybrala som

14.10.2014 18:00

Z víťazky prvej série Slovensko hľadá SuperStar sa za niekoľko rokov stala "superstar slovenskej alternatívy". Za tento vývoj môže jej hudobné cítenie, ktoré je úplne inde ako súčasné rádiové trendy - nadväzuje na tradíciu folkového pesničkárstva, šansónu, koketuje s jazzovým spevom, a pritom zostáva prístupná pre všetkých, ktorí v hudbe hľadajú obyčajnú čistú krásu. viac »


Kam sa hrabe Gangnam style: Junior, Marcel a Jaro Bekr rozosmiali celé Slovensko!

Kam sa hrabe Gangnam

14.10.2014 15:48

BRATISLAVA - Zabavili celú krajinu! Posledné vydanie relácie Nikto nie je dokonalý prinieslo nielen úsmevné debaty, ale aj vtipnú pohybovú vložku. Postaral sa o ňu tanečník Jaro Bekr (41). Ten totiž divákom v štúdiu aj pred televíznymi obrazovkami predviedol nevydarené kreácie, ktoré sú profesionálom na smiech. Moderátori Marcel Forgáč (43) a Milan ... viac »


Rakovskej trapas na móle, pripečená Czoborová: To nič baby, aj to sa stáva!

Rakovskej trapas na móle,
Foto

14.10.2014 11:15

BRATISLAVA - Ups! Jesenné Bratislavské módne dni včera odštartovali predstavením nádejných návrhárov. Ich najnovšie kolekcie si prišlo pozrieť mnoho známych žien. Medzi nimi nechýbala napríklad Zora Czoborová (47). Najznámejšia slovenská fitnesska počas večera pútala pozornosť svojimi extrémne opálenými nohami. Pohľady všetkých prítomných si však vyslúžila ... viac »


Videopremiéra: Svetlanna prekvapila novým zvukom a umeleckým klipom Utekám

Videopremiéra: Svetlanna prekvapila novým

14.10.2014 11:14

BRATISLAVA - Nový zjav na slovenskej hudobnej scéne Svetlanna je ako chameleón, ktorý sa hudobne nedá ľahko zaškatuľkovať. Jej najnovšia skladba Utekám, ktorú predstavuje spolu s videoklipom, ju odhaľuje v úplne novej a veľmi zaujímavej polohe. Atmosféra klipu a piesne je rovnako tajuplná ako samotná speváčka. viac »


Koniec, aký na markizáckej Farme ešte nebol: Už ťa tu nechcem viac vidieť!

Koniec, aký na markizáckej
Foto

14.10.2014 09:00

BRATISLAVA - Toto tu ešte nikdy nebolo! Uplynulý piatok boli diváci markizáckej reality šou Farma svedkami duelu, v ktorom za kratší koniec ťahala Jana Ivaničová (33). No hoci tmavovláska súboj prehrala, kufre si baliť nemusela. Moderátorka Kveta Horváthová (37) totiž vyzvala konkrétnu päticu súťažiacich, aby predstúpili. A čo nasledovalo potom, nikto ... viac »


S Norou Mojsejovou to nevyzerá dobre: Vážne psychické problémy!

S Norou Mojsejovou to

14.10.2014 06:00

KOŠICE - Trpké následky! Noru Mojsejovú (56) pred vyše týždňom prepustili z ústavu na výkon väzby, no pobyt za mrežami si na nej evidentne vyberá daň. V pondelok sa totiž podnikateľka nedostavila na súdne pojednávanie. Podľa lekárov nebola schopná zúčastniť sa ho kvôli psychickým problémom. Advokátka známej Košičanky dokonca tvrdí, že nie je vylúčená ... viac »


Slovenské a české krásky opäť single: Týmto ženám rozchod prospel už na prvý pohľad!

Slovenské a české krásky

14.10.2014 05:59

BRATISLAVA - Slovenské a české ženy nie sú výnimkou a i ony musia čeliť rozchodom s partnermi. Tieto krásky to však zvládli skvelo a už na prvý pohľad je vidieť, že im prospeli. viac »


Z Maslákovej ženy sexica v plavkách: Chrumkavá je aj jej kolegyňa z Paneláku!

Z Maslákovej ženy sexica
Foto

14.10.2014 00:00

BRATISLAVA - Zvodné postavičky! Zdá sa, že herečky z Paneláku netrávia spoločné chvíle len na pľaci, ale aj v súkromí. Dôkazom sú Petra Bubeníková (24) a Petra Blesáková (24), ktoré sa spolu vybrali relaxovať do wellnessu. Predstaviteľka recepčnej z kliniky a aj Maslákova žena tam ukázali svoje krivky v plavkách. Prvá menovaná je s figúrou maximálne ... viac »


Zuzana Smatanová o Petrovi Nagyovi: Jeho rozhodnutie mi zmenilo život

Zuzana Smatanová o Petrovi

13.10.2014 18:01

Už o mesiac oslávi Peter Nagy svoje 30. výročie na hudobnej scéne exkluzívnymi koncertami. V Bratislave a v Košiciach sa fanúšikovia môžu tešiť aj na špeciálnych hostí - legendárny spevák a skladateľ si zaspieva so Zuzanou Smatanovou a Jankom Ledeckým. V Prahe zase budú jeho hosťami Petr Janda z Olympici a Jožo Ráž z Elánu. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

The Slob

The Slob

Hopsačka so slimákom.Kveendolnitza

Kveendolnitza

Dostanete sa ďalej?