Nedeľa, 29. november 2015. Meniny má Vratko, zajtra Ondrej, Andrej.

Domáci

Smotánka sa zabávala: Toto musíte vidieť! Mega výstrihy, bradavky a vysoké rozparky!

Na Fashion Sparkling Charity Night 2015 sa predviedlo množstvo známych dám v sexi róbach.

Na Fashion Sparkling Charity Night 2015 sa predviedlo množstvo známych dám v sexi róbach.

Foto
pred 3 hodinami

BRATISLAVA – Bolo sa veru na čo pozerať! Vo štvrtok večer sa v priestoroch historickej budovy Národnej Rady Slovenskej republiky konala prestížna charitatívna akcia Fashion Sparkling Charity Night 2015 pod vedením riaditeľky televízie Fashion Tv Gabriely Drobovej (41). Túto pompéznu udalosť si nenechali ujsť mnohé lekárske kapacity, biznisová elita ... viac »

Víťazka ČSMT Gyöngyi Bodišová bola online: Už nie som naivná!

Víťazka ČSMT Gyöngyi Bodišová

23.11.2015 09:29

BRATISLAVA - Šou Česko Slovensko má talent pozná svojho víťaza. V sobotu večer sa konalo veľké finále, kde spomedzi desiatky súťažiacich najviac zaujala svojím výkonom speváčka Gyöngyi Bodišová. Ak vás zaujímajú jej pocity krátko po triumfe v televíznej šou, prečítajte si online rozhovor. viac »


SuperStar: Finalisti predviedli rozpačité výkony, v súťaži zostala jediná speváčka

SuperStar: Finalisti predviedli rozpačité

23.11.2015 09:28

BRATISLAVA - Včerajší finálový večer patril hudobným legendám, ku ktorým finalisti nejakým spôsobom vzhliadajú. Prevažná väčšina zo šestice finalistov však podala výkony, z ktorých bola porota mierne zmätená. Všetci spievali dve skladby, pričom niektorí podali priepastne rozdielne vystúpenia. viac »


Mórovej nečakané odhalenie: Prezradila najväčšie tajomstvo Talentu... V Jojke budú zúriť!

Mórovej nečakané odhalenie: Prezradila

23.11.2015 06:00

BRATISLAVA – Odhalenie zvláštnych praktík! Talent skončil, víťaz už je jasný, a tak sme sa rozhodli po týždňoch mlčania vyjsť s pravdou von. Diana Mórová (44) ako čerstvá posila štvorčlenného porotcovského tímu nám totiž v priebehu šou prezradila tajomstvo o porote a výbere súťažiacich. viac »


Po uši zaľúbená Celeste Buckingham: Jej priateľ Matej Vávra na koncerte urobil nečakané gesto...

Celeste Buckingham je síce

23.11.2015 05:58

BRATISLAVA - Rockerka telom i dušou má zážitok, o ktorom sníva asi každá žena a to nielen tá, ktorá má doma hudobníka. viac »


Trapas slovenskej speváčky v spoločnosti: Juj, ale toto je dosť nechutné!

Trapas slovenskej speváčky v

23.11.2015 00:00

BRATISLAVA - Toto vážne spravila?! Marcela Molnárová (50) sa dá označiť ako „veľká voda” – je energická a rada sa zabáva. Svoju nespútanosť ukázala aj na akcii, ktorú nakrúcala markizácka Smotánka. Speváčka nemala problém jesť tortu rukami a oblizovať krém zo svojho prsta. To však nebolo všetko. Sladká pochúťka totiž skončila aj v jej vlasoch, ktoré ... viac »


Počiatková pred 11 rokmi: Vtedy neznáma modelka, dnes najluxusnejšia žena Slovenska!

Počiatkovej hodinky
Foto

22.11.2015 22:00

BRATISLAVA – Meno Ivany Počiatkovej (32) je dnes v našich zemepisných šírkach známe snáď každému. A to vďaka jednému z najbohatších slovenských politikov Jánovi Počiatkovi (45), ktorého si v roku 2005 vzala za manžela. A za nejaký čas sa stala jednou z najluxusnejších a najlepšie oblečených žien u nás. Kedysi však taká známa nebola. V sobotňajšej markizáckej ... viac »


Patrik žil v špine a hladoval: Mama alkoholička sa zaujímala len o seba!

Patrik žil v špine

22.11.2015 19:59

BRATISLAVA - Mladý Patrik bol obyčajným chlapcom, no dnes by ho spoznal každý divák relácie V siedmom nebi. Žiaľ, mediálne známym sa stal z negatívnych dôvodov. viac »


Najkrajšie Slovenky po rokoch od súťaže krásy: Takto s odstupom času vyzerajú a tešia sa z prírastkov do rodiny!

Krásne missky Eva Novotná

22.11.2015 12:59

BRATISLAVA - Z najkrajších žien Slovenska sú dnes ešte krajšie maminy. Pozrite si, ako bývalým misskám materstvo pristane. viac »


Česko Slovensko našlo svoj Talent: Diváci nespokojní s víťazkou... A ešte sa aj strápnila!

Česko Slovensko našlo svoj

22.11.2015 06:00

BRATISLAVA - Tak toto príliš nevyšlo! V sobotu večer sa na obrazovkách Jojky a Primy konalo veľké finále televíznej šou Česko Slovensko má talent. Na pódiu sa predstavilo desať najväčších talentov tohto ročníka, no z výhry sa mohol tešiť len jeden z nich. Nakoniec to bola speváčka Gyöngyi Bodišová (22). Jej víťazstvo však mnohých divákov poriadne rozhnevalo. ... viac »


Adela Banášová pred kamerami v ultraMINI šatách: Schovávala, čo sa dalo!

Adela Banášová pred kamerami
Foto

21.11.2015 22:00

BRATISLAVA - Celý čas v strehu! Televíznym moderátorkám mnohé ženy závidia, že sa o ich vzhľad starajú odborníci. Skôr, ako známe Slovenky vystúpia pred kamery, prejdu totiž skrášľovacími procedúrami u maskérov a stylistov. No nie vždy je to výhra. Rozprávať by o tom vedela aj Adela Banášová (35). Tú totiž na natáčanie hudobnej relácie Chart Show obliekli ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Rune of Fate

Rune of Fate

Spájajte rovnaké dvojice.Sieged 2

Sieged 2

Pozor padá koleso!