Streda, 23. júl 2014. Meniny má Oľga, zajtra Vladimír.

Domáci

Rozborilova dcéra prevetrala milenca: Rande v uliciach Bratislavy!

Dcéra Vila Rozborila, Katarína, sa so svojím priateľom vybrala do ulíc Bratislavy.

Dcéra Vila Rozborila, Katarína, sa so svojím priateľom vybrala do ulíc Bratislavy.

Foto
pred hodinou

BRATISLAVA - Hrkútali si! Ako Vilo Rozboril (47) pred časom poznamenal, chlap po 40-ke najviac žiarli na vlastnú dcéru. A on sám na to má veľmi dobrý dôvod. Jeho dcérka Katarína (25) je totiž už nejakú dobu zamilovaná až po uši. S dánskym priateľom sme ju nedávno zastihli aj na rande v uliciach Bratislavy. viac »

Gott v nemom úžase z netradičného darčeku od manželky: Takto Ivanu nepoznáme!

Gott v nemom úžase
Video

15.07.2014 13:00

PRAHA – Dali si záležať! Maestro Karel Gott oslávil včera svoje 75. narodeniny. A hoci dostal od svojich priateľov a známych množstvo kreatívnych darčekov, umelcove ženy sa nepodarilo prekonať nikomu. Manželka Ivana (38) mu totiž spoločne s dcérkami venovala dojemný videoklip, v ktorom sa predviedla nielen v úlohe speváčky. viac »


Pauhofovej zlaté šaty ohúrili Čechy: Za jedinú noc 9 tisíc eur!

Pauhofovej zlaté šaty ohúrili

15.07.2014 11:00

KARLOVE VARY – Na červenom koberci sa nestratila! Herečka Táňa Pauhofová (30) patrí k umelkyniam, ktoré sú obdarené šarmom. Ak by preto aj niekedy chcela splynúť s davom, výrazný zjav jej to neumožní. Keď sa ale počas víkendu objavila na festivale v Karlových Varoch, bola neprehliadnuteľná najmä vďaka hriešne drahému outfitu. viac »


Pamätáte si "depresívnu" Kriss Krimm? Prekvapila veselým klipom z Kostariky!

Pamätáte si

15.07.2014 10:59

BRATISLAVA - Jedným z našich najväčších tohtoročných objavov sa po zverejnení debutovej piesne a klipu A psi brešú na poliach stala mladá speváčka a skladateľka Kriss Krimm. Na článok o nej si vo februári kliklo vyše 20-tisíc ľudí, no viacerí pieseň označili za príliš pomalú a depresívnu. Po piatich mesiacoch sa talentovaná hudobníčka rozhodla ukázať svoju inú tvár. viac »


Hrozné správy pre obľúbeného Slezáčka z Paneláku: Diagnóza RAKOVINA!

Hrozné správy pre obľúbeného

15.07.2014 09:00

BRATISLAVA - Ešte vážnejšie problémy! Začiatkom minulého roka všetci fanúšikovia Paneláku s napätím sledovali správy o zdravotnom stave Juraja Slezáčka (71). Herec totiž podstúpil operáciu ciev a zotavoval sa dlhšie, než sa čakalo. Dnes však bojuje s oveľa horšou diagnózou. Lekári mu totiž našli nádor v ústach. Bohužiaľ sa zdá, že ide o ten horší - rakovinový typ. viac »


Dokonalá Dara Rolins, odvážna Domi Cibulková prekvapila: Vyberte najsexi zadoček šoubiznisu!

Dokonalá Dara Rolins, odvážna

15.07.2014 08:59

BRATISLAVA - Leto so sebou vždy prináša veľa krásnych a nových zážitkov. Okrem toho, známe krásky ukazujú svoje dokonalé krivky na rôznych dovolenkách. Vyberte tú, ktorá svojím pozadím „porazí“ všetky ostatné! viac »


Fontána pre Zuzanu po 30 rokoch: FOTKY, ktoré dnes vyrážajú dych!

Fontána pre Zuzanu po
Foto

15.07.2014 06:00

BRATISLAVA - Ako sa to zmenilo?! Čoskoro to bude už 30 rokov, čo sa v uliciach nášho hlavného mesta nakrúcala Fontána pre Zuzanu. Okolo filmových miest denne prejdú stovky ľudí a možno ani nevedia, že tam v minulosti stáli kamery a zaznamenávali nezabudnuteľný príbeh letnej lásky Zuzany a Olina. Porovnajte si zábery z kultovej snímky s tým, ako vybrané ... viac »


Jojkárka Pavolová s novým milencom: Ona ukázala cici aj rici, on tehličky na bruchu!

Jojkárka Pavolová s novým
Foto

15.07.2014 00:00

BRATISLAVA - Wow, to je dvojica! O tom, že jojkárka Stanka Pavolová (32) patrí k jedným z najsexi žien slovenského šoubiznisu, niet pochýb. A nie je to len vďaka peknej tváričke, ale aj ukážkovej figúre. Na tej si dáva skutočne záležať - pravidelne posilňuje vo fitku. Najnovšie blondínka predviedla postavu v ďalekom Thajsku, kde trávi dovolenku so svojim ... viac »


Miro Žbirka chystá veľké turné: Na Slovensku odohrá predvianočné koncerty

Miro Žbirka chystá veľké

14.07.2014 18:01

BRATISLAVA - Milovník filmov Miro Žbirka strávi jeseň v kinách a v sálach s premietacím plátnom. Nebude tam však sledovať filmy, ale odohrá v nich špeciálne Vianočné Best of Video Tour, ktorého názov je odvodený od DVD, ktoré vyjde na jeseň. viac »


Výber z fotoreportov na Pohode: Pozrite si najlepšie zábery Marka Erda

Výber z fotoreportov na

14.07.2014 15:59

Bažant Pohoda je festivalom, na ktorom sa fotografi najviac nabehajú, no zároveň majú možnosť zachytiť pestrú zmes umelcov a ľudí rôznych kultúr, veku či životného štýlu. Navyše má festival svoju jasnú vizuálnu identitu - pri fotkách z areálu okamžite viete, že ide o Pohodu. Pozrite si, ako 18. ročník vyzeral objektívom Marka Erda. viac »


Slunce, seno... po 30 rokoch: Odvrátená tvár Růžičkovej, drogy a záhadná smrť!

Slunce, seno... po 30

14.07.2014 11:30

HOŠTICE - Trilógia Slunce, seno oslavuje v týchto dňoch 30. výročie. Na natáčanie obľúbených komédií si pri tej príležitosti zaspomínala herečka Veronika Kánska (47), ktorá stvárnila nezabudnuteľnú Blaženu Škopkovú. Tá tvrdí, že jej filmová mama Helena Růžičková (†67) nenávidela mladé dievčatá a bola naozaj zlá. Rovnako prekvapivé ako táto informácia ... viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Lost Probe

Lost Probe

Dostaňte sondu do cieľa cez jaskyňu.Bouncer 2

Bouncer 2

Dostaňte guličku do cieľa.