Utorok, 1. september 2015. Meniny má Drahoslava, zajtra Linda.

Domáci

Najvýraznejšie premeny nášho šoubiznisu: Pár kíl dolu dokáže so vzhľadom zázraky

Najvýraznejšie premeny nášho šoubiznisu:

26.08.2015 05:59

BRATISLAVA – Mali svoje čaro aj predtým, no úbytok kilogramov zapríčinil, že vyzerajú ešte lepšie. Ony samy to cítia rovnako, inak by takto nežiarili, veď porovnajte sami. viac »


Heringhová v bikinách: Fúha, po troch deťoch má takéto telo!

Heringhová v bikinách: Fúha,
Foto

26.08.2015 00:00

MIAMI - Nemá sa za čo hanbiť! Andrea Heringhová (34) sa môže aj po troch deťoch pochváliť výstavnou figúrou. Dôkazom sú aktuálne zábery, na ktorých pózuje partnerka podnikateľa Borisa Kollára (50) na pláži na Miami. Brunetka v sexi bikinách ukázala nielen dlhé nohy, ale aj štíhly driek a plné prsia. Bonusom je zvodný zadoček. viac »


IMT Smile a Lúčnica opäť v Bratislave: Po roku sa vrátia s vynovenou šou!

IMT Smile a Lúčnica

25.08.2015 15:29

BRATISLAVA – Projekt Made in Slovakia kapely IMT Smile a Umeleckého súboru Lúčnica sa po roku opäť predstaví v Bratislave. Ojedinelé hudobno-tanečné predstavenie, ktoré na vlaňajšom predvianočnom turné a tento rok na letných festivaloch videlo spolu už viac než 50-tisíc divákov, sa vo vynovenej verzii 22. decembra vráti do Incheby. viac »


Posledné zábery markizáckeho miláčika žien: Namiesto svadby smrť!

Posledné zábery markizáckeho miláčika
Foto

25.08.2015 13:30

BRATISLAVA - Obrovský smútok! Milo Kráľ (40) v uplynulom období hviezdil v markizáckom seriáli Búrlivé víno a získal si priazeň mnohých diváčok. Dnes je už jasné, že v tomto projekte definitívne skončil. Smrť jeho postavy prišla dokonca skôr, ako stihla prebehnúť svadba, ktorou televízia Markíza ľudí lákala k obrazovkám. Ako sme zistili, hercove posledné ... viac »


Šokujúce odhalenie Celeste Buckingham: Neuveríte, čo skrýva pod tričkom!

Šokujúce odhalenie Celeste Buckingham:
Foto

25.08.2015 11:30

BRATISLAVA - To vážne?! Celeste Buckingham (20) spoznalo Slovensko, keď mala speváčka len 15 rokov. No už zďaleka nie je tým malým dievčatkom, ktoré pred rokmi zažiarilo v speváckej šou SuperStar. V pondelok večer sa totiž konala párty speváckeho projektu a tmavovláska odhalila svoju poriadne divokú stránku - pod tričkom totiž skrýva 7 tetovaní. Veď pozrite sami! viac »


Horváthovej údržba na klinike krásy: Kveta sa dala vylepšiť!

Horváthovej údržba na klinike
Foto

25.08.2015 09:30

BRATISLAVA - Prešla STK-čkou! Moderátorka Telerána Kveta Horváthová (38) patrí k známym ženám, ktoré sa o svoj výzor poctivo starajú. Najnovšie svoju údržbu pleti a tela podporila aj návštevou na známej klinike krásy. A ako sa nám podarilo zistiť, po lete plnom horúcich dní, sa tam markizácka blondínka nechala vylepšiť. viac »


Nečakaný pohľad na hrob Jozefa Bednárika (†65): Presne dva roky po smrti!

Nečakaný pohľad na hrob
Foto

25.08.2015 06:00

ZELENEČ - Prekvapivé! Jozef Bednárik bol skvelý režisér a národom milovaný porotca tanečnej súťaže Let´s Dance. Keď pred dvomi rokmi zomrel, oplakávala ho umelecká obec, ale aj široká verejnosť. O to nečakanejší pohľad sa nám naskytol na mieste jeho odpočinku presne v deň druhého výročia jeho smrti. viac »


Rodičia Šebestová a Ďurica žiaria šťastím: Toto je modelkin návod na prekvitajúci vzťah plný lásky

Rodičia Šebestová a Ďurica

25.08.2015 05:59

BRATISLAVA - Krásna modelka a úspešný futbalista prežívajú najkrajšie chvíle. Tešia sa z dcéry Ninky a ich život v týchto momentoch naozaj pripomína sen. viac »


Zmyselná advokátka zo Súdnej siene: Pozrite, ako vyzerá bez šiat!

Zmyselná advokátka zo Súdnej
Foto

25.08.2015 00:00

BRATISLAVA - Fíha, to je kočka! Petru Palevičovú (39) už niekoľko rokov Slováci nenazvú inak ako pani advokátka. Ryšavka totiž hviezdi v jojkárskej šou Súdna sieň. No zatiaľ čo tam stvárňuje prísnu právničku, v súkromí je to kus zmyselnej ženy. Svedčia o tom fotky, ktoré herečka pred pár dňami zverejnila na sociálnej sieti. Odhodila totiž šaty a priateľom ... viac »


Princ z Popelky sa opäť oženil: Áno povedal svojej štvrtej vyvolenej!

Pavel Trávniček a Monika

24.08.2015 19:00

PRAHA - Český herec Pavel Trávníček a Monika Fialková sa zosobášili. Obrad sa konal dnes po 14:00 v Letohrádku sv. Vojtěcha v Počátkach na Vysočine. Dvojica, ktorá spolu žije už jedenásť rokov, priletela na miesto v helikoptére a následne ich odviezli dva luxusné automobily. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Box Clever - Level Pack

Box Clever - Level Pack

Prejdite každým levelom za pomoci posúvania boxov.Sundrops

Sundrops

Pozbierajte všetky perly.