Pondelok, 1. september 2014. Meniny má Drahoslava, zajtra Linda.

Domáci

Kde nepomohli profesionálni lekári, uspel zázrak: Zvrat v živote markizáckeho farmára!

Láska k motorkám takmer markizáckeho farmára Tibora Repu stála nohu.

Láska k motorkám takmer markizáckeho farmára Tibora Repu stála nohu.

pred 15 minútami

BRATISLAVA - Keby dal na rady odborníkov, všetko mohlo byť úplne inak! Finalista markizáckej reality šou Farma Tibor Repa (48) vie, aké je mať šťastie v nešťastí. Keď pred rokmi prežil hrozivú nehodu na motorke, takmer prišiel o nohu. Lekári mu ju chceli amputovať, no automechanik sa nedal. Rodák z Pustých Úľan sa totiž rozhodol riešiť celý problém ... viac »

Nečakaná situácia v priamom prenose Markízy: Zápala v šoku, blesková reakcia Pietrovej!

Nečakaná situácia v priamom

21.08.2014 11:00

BRATISLAVA - Poriadne prekvapenie! Včerajšie Televízne noviny priniesli moderátorskej dvojici situáciu, s ktorou nerátali. Redaktor Viktor Vincze (23) totiž počas reportáže o takzvanej ľadovej výzve nominoval práve svojich kolegov sediacich v štúdiu. Mária Chreneková Pietrová (29) zareagovala okamžite, no Jaroslav Zápala (47) bol poriadne zaskočený ... viac »


Zmeny v Nákupných maniačkach: Odchod Kimličku a nové pravidlá

Marián Kočišík, Marián Hornyak

21.08.2014 10:59

BRATISLAVA - Obľúbená televízna show Nákupné maniačky pokračuje od septembra novou sériou. Tradičnú trojicu porotcov v zložení Marián Kočišík, Marián Hornyak a Lukáš Kimlička v nej ale už neuvidíme. viac »


Doteraz neznáme FOTO: Takto režiséra Bednárika nepoznáte!

Doteraz neznáme FOTO: Takto
Foto

21.08.2014 09:00

BRATISLAVA - Spoznávate ho?! Predtým, než sa Jozef Bednárik (†65) stal uznávaným režisérom, okupoval javisko ako herec. A na počudovanie stvárňoval nielen komediálne, ale aj tragické postavy. Z tohto obdobia pochádzajú aj fotografie, ktoré verejnosť doteraz nevidela. Zverejnila ich Andrea Coddington vo svojej novej knihe o tomto výnimočnom umelcovi. ... viac »


Známe krásky sa nehanbia vystreliť si samy zo seba: Pozrite si fotografie, ktoré vás pobavia!

Simona Krainová, Monika Bagárová

21.08.2014 08:59

BRATISLAVA/PRAHA - Slovenské a české krásky sa rozhodne nemajú za čo hanbiť. Tieto zábery hovoria o tom, že aj ony sú „iba“ ľudia a neváhajú ani minútu, aby si zo seba urobili srandu. viac »


Jediná fotka a Monika Beňová vyvolala konflikt: Si trápna chudera, odkazuje politička

Jediná fotka a Monika

21.08.2014 06:00

BRATISLAVA - Nenechala to len tak! Monika Flašíková Beňová (45) má na sociálnej sieti veľa obdivovateľov, no jej aktivity tam sledujú aj ľudia, ktorí ju príliš radi nemajú. Búrlivé diskusie najnovšie politička vyvolala fotografiou v spoločenských šatách so zvláštne riešeným vrškom. Jedna zo žien vo svojom komentári nazvala brunetku blbou ženskou a tá ... viac »


Autorka knihy o Jozefovi Bednárikovi (†65) bola online: Čo prezradila o režisérovi?

Autorka knihy o Jozefovi

21.08.2014 00:01

BRATISLAVA - Andrea Coddington patrí k najobľúbenejším slovenským autorkám súčasnosti. Po smrti uznávaného režiséra Jozefa Bednárika sa podujala vytvoriť knihu o tomto jedinečnom človeku. Na zvedavé otázky vám spisovateľka odpovedala v online rozhovore na topkách. viac »


Životná premena herečky z Paneláku: Stačili 4 mesiace a je z nej iný človek

Životná premena herečky z
Foto

21.08.2014 00:00

BRATISLAVA - Wau, to je zmena! Herečka Petra Bubeníková (24), ktorá v jojkárskom seriáli Panelák stvárňuje recepčnú Petru, má za sebou poriadne náročné mesiace. Začiatkom roka sa totiž rozhodla, že zatočí s prebytočnými kilogramami. Začala preto tvrdo makať, čo sa jej aj vyplatilo. Za 4 mesiace schudla 14 kíl a cíti sa lepšie ako kedykoľvek predtým. viac »


Pamätáte sa na Konopnici zo Slunce, seno? Prvá FOTO po rokoch!

Pamätáte sa na Konopnici
Foto

20.08.2014 11:15

BRATISLAVA - Trilógia Slunce, seno... patrí aj po rokoch k najobľúbenejším filmom mnohých Čechov a Slovákov. Veď prostý život na dedine v kombinácii s poriadnou dávkou humoru a klebetnými babkami si ľahko získa srdcia divákov. No zatiaľ čo mnohé staré herečky či neherečky už bohužiaľ nie sú medzi nami, predstaviteľka nezabudnuteľnej Konopnice - Mária ... viac »


Vrazil jej pri nakrúcaní televíznej šou: Krehkú Češku zaliala krv!

Vrazil jej pri nakrúcaní
FotoVideo

20.08.2014 09:00

PRAHA - Toto nečakala! Aj kuchárska súťaž môže byť poriadne tvrdá. Presvedčila sa o tom Češka Michaela v šou televízie Prima Prostřeno. Ako zábavu si totiž pre svojich hostí pripravila kickbox, ktorému sa venuje. Keď sa však oproti nej postavil statný chlap, všetko sa vymklo spod kontroly. Útla blondínka skončila zakrvácaná. viac »


Strašné odhalenie rok po smrti: Posledné chvíle Jozefa Bednárika (†65)!

Strašné odhalenie rok po

20.08.2014 06:00

BRATISLAVA - Jozef Bednárik odišiel z tohto sveta 22. augusta 2013. Po jeho smrti na verejnosť prenikli len niektoré informácie o jeho posledných chvíľach. Všetko, čo sa vtedy za zatvorenými dverami dialo, najnovšie vyšlo na povrch vďaka knihe spisovateľky Andrey Coddington. Tá odhalila, že pomoc pre obľúbeného režiséra meškala niekoľko hodín. Za všetko ... viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

River Game: IQ Test

River Game: IQ Test

Zaujímavý IQ test. Musíte previesť všetky osoby na druhy breh rieky.The Hunting Of The Snark

The Hunting Of The Snark

Nájdite na obrázku jednotlivé predmety.