Štvrtok, 28. máj 2015. Meniny má Viliam, zajtra Vilma.

Domáci

Slovenská herečka výrazne pribrala: Kristína, to brucho je tehotenské?!

Kristíne Svarinskej sa v seriáli Chlapi neplačú akosi zväčšilo bruško.

Kristíne Svarinskej sa v seriáli Chlapi neplačú akosi zväčšilo bruško.

Foto
pred hodinou

BRATISLAVA - Je v požehnanom stave?! Kristína Svarinská (26) sa v markizáckom seriáli Chlapi neplačú objavuje len od septembra minulého roka. No hoci odvtedy prešlo pomerne málo času, brunetka sa od svojej premiéry viditeľne zmenila. Teda aspoň čo sa jej kriviek týka - na televíznych obrazovkách sa totiž aktuálne ukazuje akási pribratá. Pod tričkom ... viac »

Slovenská moderátorka (42) otŕčala zadok na verejnosti: Už si len capnúť!

Slovenská moderátorka (42) otŕčala
Foto

19.05.2015 11:30

PRAHA - Poriadne ho vytrčila! V uplynulých dňoch sa u našich západných susedov konala netradičná akcia - v nákupnom centre sa hromadne cvičila joga. Podujatia sa zúčastnilo aj mnoho známych tvárí. Medzi nimi napríklad moderátorka Jana Adamcová (42), ktorá pochádza zo Slovenska. Tá predviedla svoj pevný zadok tak, že pri pohľade naň mali zrejme mnohí chuť jej po ňom capnúť. viac »


Vulgárna Fialová z Paneláku: Fuj, Zuza, že sa nehanbíš!

Zuzana Fialová
FotoVideo

19.05.2015 09:30

BRATISLAVA - Hrešila ako pohan! Pri každom nakrúcaní vzniká aj množstvo nevydarených záberov a jojkársky Panelák nie je výnimkou. Tvorcovia teraz na fanúšikovskej stránke zverejnili pokazené klapky, v ktorých herci domrvili svoje repliky. Zuzana Fialová (41) si napríklad nevedela spomenúť na svoj text a predviedla mimoriadne tichú chvíľu. Šokujúcejšie ... viac »


Výnimočný stav v markizáckom spravodajstve: Situácia, akú tam ešte nezažili!

Výnimočný stav v markizáckom

19.05.2015 06:00

BRATISLAVA - Toto sa ešte nestalo! Henrich Krejča (41) ako šéf spravodajstva a publicistiky televízie Markíza stojí pred neľahkou úlohou. Čoskoro bude musieť nahradiť viaceré svoje redaktorky. Podľa našich informácií je totiž až päť jeho podriadených tehotných. Medzi nimi aj jeho manželka Ivana (30). viac »


Kontroverzné Slovenky: Tieto na seba pravidelne strhávajú najviac pozornosti!

Kontroverzné Slovenky: Tieto na

19.05.2015 05:59

BRATISLAVA - Nie všetky Slovenky sú len milé a pekné. Niektoré svojím vzhľadom a správaním nedajú ostatným spávať. Ktoré patri medzi tie "najdivokejšie"? viac »


Zabudnutá superstaristka napodobnila slávnu striptérku: Sexi vystúpenie pred cudzincami!

Zabudnutá superstaristka napodobnila slávnu
Foto

19.05.2015 00:00

NEMECKO – Tá sa teda nezdá! Bývalá účastníčka speváckej šou SuperStar Lucia Olešová (27) viac ako svojím spevom zaujala pred rokmi verejnosť prepychovým životom. Ten si užívala vďaka bohatému otcovi Jozefovi Olešovi (48). Neskôr však odišla pracovať do zahraničia. Najnovšie tam pred davom ľudí napodobnila slávnu kabaretnú striptérku Ditu Von Teese. viac »


Paródia na Christovú: Keď bola ešte mladá a štíhla...

Paródia na Christovú: Keď
Foto

18.05.2015 13:30

BRATISLAVA - Spravili si z nej srandu! Už mnohé známe tváre zo slovenského šoubiznisu boli parodované v markizáckom Kredenci. Najnovšie si humoristi zobrali na paškál videoklip Paľa Haberu (53) k piesni Je to vo hviezdach. Po spevákovom boku sa tam vtedy objavila mladučká československá miss Ivana Christová (44), ktorú v televíznej scénke stvárnila ... viac »


Aj Slovensko má modelku s kyprými tvarmi: Pozrite na tú oblú krásu!

Aj Slovensko má modelku
Foto

18.05.2015 11:30

BRATISLAVA - Krásna tvár a ženské tvary! Týmto vo svete modelingu púta pozornosť Slovenka Charlotte Krajčo (22). Nejde však o žiadnu vychudnutú manekýnku. Práve naopak - zvodná tmavovláska je totiž žena krv a mlieko a vďaka jej oblým tvarom sa jej hrnie jedna pracovná ponuka za druhou. Táto fešanda je takzvanou plus size modelkou. viac »


Krásna tvár a dokonalé telo: Nová sexica v slovenskom spravodajstve!

Krásna tvár a dokonalé

18.05.2015 09:30

BRATISLAVA - Bude hlásiť správy! Sexi blondínke Márii Zelinovej (26) okrem krásy nadelila príroda aj dar reči. Ten naplno využíva napríklad pri moderovaní v módnej televízii Fashion TV. Najnovšie však dlhonohá kráska mieri už aj do spravodajstva. viac »


Kamarát slovenských celebrít za mrežami: Za toto si posedí takmer 20 rokov, robil špinavosti!

Henry S.
Foto

18.05.2015 06:00

BRATISLAVA – Poriadne si pokašľal život! Pred pár mesiacmi bola na Slovensku obvinená z falšovania medzinárodná zločinecká skupina. Štyria aktéri momentálne sedia vo vyšetrovacej väzbe. Ako topky.sk zistili, jeden z nich je kamarátom mnohých slovenských celebrít a v minulosti si nenechal ujsť množstvo prominentných večierkov. Druhýkrát ženatému mužovi, ... viac »


Bývalá misska má čoraz viac závideniahodnú postavičku: Vieme, čo všetko sa za tým skrýva

Misska a modelka Kristína

18.05.2015 05:59

BRATISLAVA - Miss Slovensko 2012 Kristína Krajčírová sa nedávno pochválila svojimi bezchybnými krivkami. Mnohí by neverili, čo za tým je. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

H2O

H2O

Nájdite únikovú cestu z miestnosti.Pandemic

Pandemic

Ako nový a neznámy vírus musíte postupne vyhubiť cele ľudstvo.