Pondelok, 19. február 2018. Meniny má Vlasta, zajtra Lívia.

Domáci prominenti

Známa kráska v dráždivej bielizni: Toto telo je voľné!

Sexi kráska dráždi v bielizni.

Sexi kráska dráždi v bielizni.

Foto
pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Predviedla sexi krivky! Slovenská návrhárka a bývalá misska Daniela Kralevich (33) sa vždy pýšila dokonalou postavou. A nie je to inak ani teraz, hoci je to už 15 rokov, odkedy sa objavila v súťaži krásy. V týchto dňoch sa pochválila na sociálnej sieti zábermi, ktoré mnohým mužom bezpochyby vyrazia dych. A nám sa podarilo zistiť, že táto sexi kráska je nezadaná! viac »

Módne (s)hity z Bratislavského bálu 1: Záhradníková v záclone, vulgárna Mia Bella a dokonalá Magálová

Módne (s)hity z Bratislavského

13.02.2018 12:30

BRATISLAVA - Počas víkendu sa v hlavnom meste konal tradičný Bratislavský bál. Mnohí hostia prišli dokonale oblečení, iní zlyhali v detailoch. Dámy aj pánov zhodnotila stylistka Andrea Ziegler. viac »


Šok na Bratislavskom bále: Stálicu Malachovskú vymenili... Toto je dôvod!

Šok na Bratislavskom bále:

13.02.2018 10:30

BRATISLAVA - Roky ho moderovala, teraz chýbala aj medzi hosťami... Reč je o moderátorke Ivete Malachovskej (52), ktorá bola spolu s Vladom Vondrákom roky moderátorskou stálicou Bratislavského bálu. V uplynulú sobotu však ostali mnohí hostia doslova zaskočení, keď akciou sprevádzala úplne iná dvojica. Na rozdiel od Vlada sa Iveta bálu ani nezúčastnila. Čo je za tým?! viac »


Slovenské „Američanky“ ukázali, čo skrývajú pod šatami: Takto vyzerajú ich odhalené...!

Slovenské „Američanky“ ukázali, čo
Foto

13.02.2018 09:00

BRATISLAVA - Známe Slovenky Silvia Šuvadová (44) a Zuzana Belohorcová (41) majú spoločných hneď niekoľko čŕt. Sú krásne, na chrbte majú pripísaný už štvrtý krížik a obidve okúsili rozprávkový život za veľkou mlákou. Okrem toho sa tieto dámy môžu pýšiť aj krivkami, ktoré stále stoja za pohľad. viac »


Soňa Skoncová miluje módu: Jedna vec v jej šatníku však nesmie chýbať už niekoľko rokov

Aj jednoduché rifle sa

13.02.2018 08:59

BRATISLAVA - Soňa je presným príkladom toho, kedy sa z obyčajného kusu oblečenia, akým sú rifle, môže pri správnej kombinácii stať niečo nezvyčajné. viac »


Bývalá hviezda Markízy má nový džob: Neuveríte, čo robí dnes!

Bývalá hviezda Markízy má

13.02.2018 05:45

BRATISLAVA – Toto nik nečakal! Bývalá hviezda Markízy, ktorá roky ohurovala divákov v známej šou Let's Dance svojím tanečným umením i sexi výzorom, má nový džob. Reč je o sexi tanečnici Ivane Surovcovej (30), ktorá sa v lete minulého roka vydala za hokejovú hviezdu Mariána Gáboríka (35). S polovičkou žije prevažne v zámorí, napriek tomu, ako sa zdá, ... viac »


Prvý ročník Trnafského festivalu prinesie výnimočnú koncentráciu hviezd slovenskej a českej populárnej hudby

Prvý ročník Trnafského festivalu

12.02.2018 16:00

TRNAVA – Otvorenie letnej sezóny prebehne v Trnave vo veľkom štýle. Štadión Antona Malatinského bude hostiť v priebehu jedného večera viacero hviezd populárnej hudby z domácej i českej scény a rozširuje tradíciu letných podujatí na Slovensku o Trnafský festival. viac »


Zem spieva: Jana Kirschner si vyskúšala hru na husliach, zaznel aj hit Modrá

Zem spieva: Jana Kirschner

12.02.2018 15:59

BRATISLAVA - Hudobníci v úlohe lokálpatriotov sú v šou Zem spieva príjemným spestrením. Nech sa vo svojej autorskej tvorbe venujú akémukoľvek žánru, sú so svojimi zverencami rovnako naladení a zväčša sú diváci svedkami ich chvíľkového hudobného spojenia. viac »


Potvrdené! Známy český herec (†39) spáchal samovraždu: Takto sa zabil!

Potvrdené! Známy český herec
Foto

12.02.2018 14:00

PRAHA - Spáchal samovraždu! Náhla smrť známeho herca Jiřího Laštovku šokovala všetkých nielen v Čechách, ale i na Slovensku. Podľa najnovších zistení si len 39-ročný umelec siahol na život sám vo štvrtok v jeho dome na Žižkově. Čo ho k tragédii viedlo? viac »


Módne (s)hity: Norisová v čašníckej zástere, retro Šipošová a Kostelný...

Módne (s)hity: Norisová v
Foto

12.02.2018 12:30

BRATISLAVA - Uplynulý týždeň sa v jednom z hotelov na nábreží Dunaja konala tlačová konferencia k druhej sérii seriálu Prázdniny. Tej sa zúčastnili všetci protagonisti jojkárskeho počinu. A ako sa vyobliekali? To zhodnotila módna stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete vyjadriť v ankete pod článkom. viac »


Nová moderátorka SuperStar Jasmina Alagič: Bláznivá Balkánka s dušou chlapca!

Nová moderátorka SuperStar Jasmina
Video

12.02.2018 11:00

BRATISLAVA - Máme sa na čo tešiť! Len nedávno televízia Markíza ohlásila, že novou moderátorkou dlhoočakávanej šou SuperStar bude Jasmina Alagič, ktorá je verejnosti známa predovšetkým z pôsobenia vo Fashion TV. My sme sa s kráskou stretli ešte predtým, ako sa prevalilo, že získala lukratívny džob. Usmievavá moderátorka a príležitostná modelka nám prezradila ... viac »


Najčítanejšie články

Zimné olympijské hry

Pjongčang 2018

Online hry

pauzicka.sk

Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.