Pondelok, 20. november 2017. Meniny má Félix, zajtra Elvíra.

Domáci

Ďalší prominentný rozchod: Známa speváčka opäť sama!

Ďalší rozchod v česko-slovenskom šoubiznise.

Ďalší rozchod v česko-slovenskom šoubiznise.

Video
pred hodinou

PRAHA - S rozchodmi v česko-slovenskom šoubiznise akoby sa v poslednom období vrece roztrhlo. Najnovšie sa na verejnosť dostala správa o krachu vzťahu speváčky Lucie Bílej (51) a jej o 18 rokov mladšieho partnera Radka Filipiho (33). viac »

Špinavé urážky na adresu Gregorovej: Takto sa do nej obula Koptíkova nová milenka

Špinavé urážky na adresu

15.11.2017 18:00

PRAHA - Jedna urážka za druhou! Tak si zrejme Silvia Řeháková (25) a Ondřej Koptík (34) predstavujú cestu za slávou, ktorú si vystavali šplhaním sa po chrbte Hany Gregorovej (65). Kým na výlevy ohrdnutého milenca je už verejnosť viac-menej zvyknutá, najnovšie sa o slovo prihlásila aj jeho nová milenka. viac »


Nový album Hexu je unikátny aj vďaka krstu: Má až desať krstných rodičov!

Nový album Hexu je

15.11.2017 17:59

BRATISLAVA - CD, ktoré má namiesto klasického párstranového bookletu knihu s originálnou poviedkou inšpirovanou pesničkami, nie je celkom bežnou záležitosťou. Skupina Hex si pri novinke dala záležať, aby bol aj krst zaujímavý a nevšedný, preto má album Tebe dvojciferný počet krstných rodičov. Ako sami hovoria, na každú skladbu jeden. viac »


Citové vydieranie na obrazovkách Markízy: Zúfalá farmárka sa vyhráža psychickým zrútením!

Citové vydieranie na obrazovkách
Foto

15.11.2017 14:15

BRATISLAVA - To, že reality šou Farma je skutočne drsná a nekompromisná, si už mohli na vlastnej koži vyskúšať asi všetci súťažiaci. Jej odvrátenú stránku však aktuálne odmieta prijať napumpovaná playmate Petra Palusková (25). Trucovala totiž pri deľbe jednotlivých úloh a svoju nevôľu dokonca vystupňovala aj nepríjemným citovým vydieraním. viac »


Štramák Lasica na obrazovkách Jojky: Fíha, imidž mladíka a... Takto natrel Satinského

Štramák Lasica na obrazovkách

15.11.2017 12:40

BRATISLAVA - To je ale fešáčisko! Keď sa diváci jojkárskeho Super Karaoke dozvedeli, že hosťom najbližšej epizódy bude umelec Milan Lasica (77), vôbec nečakali, ako sa pred kamerami maestro objaví. Zvyčajné elegantné oblečenie a saká totiž vymenil za štýlovú športovú módu a... No teda, vyzeráte skvele! viac »


Módne (s)hity z Markíza párty 2: Nevhodný Brajerčík, Kobielsky ako James Bond a Rolins najlepšie oblečená celebrita

Módne (s)hity z Markíza

15.11.2017 09:00

BRATISLAVA - Pred pár dňami televízia Markíza usporiadala párty, kde nechýbali ich známe tváre, speváci, herci a ďalší prominentní hostia. Odborníčka na módu Andrea Ziegler sa opäť pozrela na ich outfity a takto ich zhodnotila. viac »


Známe Slovenky, ktoré podľahli tradičným krojom: Krásna Silvia Chovancová-Lakatošová vás doslova ohúri

Známe Slovenky očarili v

15.11.2017 05:44

BRATISLAVA - Sila tradícií v sebe skrýva tajomné čaro, ktoré nejde vyjadriť slovami. Rovnaké pocity v nás evokujú tradičné slovenské kroje, ktoré sa opäť dostali do povedomia verejnosti aj vďaka známym Slovenkám. Tieto z nich ich predviedli naozaj bravúrne! viac »


Sexica Vica Kerekes má problém s nahotou: Tieto holé prsia tak skoro neuvidíte!

Sexica Vica Kerekes má

15.11.2017 00:00

BRATISLAVA – Toto by nik nečakal! Herečka Vica Kerekes (35) je známa tým, že sa pred kamerou vyzliekla hneď niekoľkokrát. No ako sa zdá, s pribúdajúcimi rokmi má s tým ryšavka veľký problém. Jej obnažené prsia už tak skoro zrejme neuvidíte. viac »


Kompletne nahá markizácka tvár: Erotické akty, na ktorých vidno (takmer) VŠETKO!

Kompletne nahá markizácka tvár:
Foto

14.11.2017 18:30

BRATISLAVA - Kompletne holá a bez akejkoľvek súdnosti! To, že Petra Palusková (25) nenesie žiaden status svätice, bolo jasné asi každému, kto mediálnu púť tejto odvážnej modelky aspoň ako-tak registroval. O šteklivých aktoch z jej divokej minulosti však pravdepodobne vedel len málokto... viac »


Šokujúci návrat Ďurianovej na televízne obrazovky: Preboha, naozaj ide robiť TOTO?!

Krásna Marianna sa k

14.11.2017 17:00

BRATISLAVA - Dočkala sa! Marianna Ďurianová (40) bola dlhé roky tvárou markizáckeho spravodajstva. Divákom sa z moderátorskej stoličky prihovorila naposledy koncom februára 2014. Odvtedy sa na televíznych obrazovkách ukázala len občas - ako hosť v pár reláciách. Všetko ale nasvedčuje tomu, že už čoskoro sa dočkáme návratu usmievavej blondínky. Dostala ... viac »


Hex nahral veselo-neveselý album s ľahkosťou sebe vlastnou

Hex nahral veselo-neveselý album

14.11.2017 16:59

BRATISLAVA - Zimomriavky pri Hexe? Čo sa to deje? Necelých 40 minút albumu Tebe dokázalo v mojej hlave hneď pri prvom vypočutí spôsobiť slušný výbuch otáznikov s jedinou ucelenou myšlienkou - letný singel Ľahký song zavádza, nová kolekcia skladieb od Hexu vôbec nie je taká bezstarostná, ako sa z rádiového éteru mohlo zdať. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.