Streda, 17. január 2018. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Domáci

Módne (s)hity z Plesu v opere: Absolútny gýč Hrbatej, nevhodný Settele a zaujímavá Cígerová

Nudná Lančaričová, nevhodný Settele a absolútny gýč Hrbatej.

Nudná Lančaričová, nevhodný Settele a absolútny gýč Hrbatej.

pred hodinou

BRATISLAVA – V uplynulú sobotu sa v Slovenskom národnom divadle konala najprestížnejšia udalosť roka Ples v opere, na ktorú zavítalo množstvo známych tvári. Dámy sa predbiehali v tom, ktorá zažiari v tej najkrajšie róbe. Kto sa obliekol a dodržal najlepšie protokol, zhodnotila v prvej časti profesionálna stylistka Andrea Ziegler. viac »

Ťažké lúčenie rodiny s Labudom (†73) v krematóriu: Zrútená manželka aj syn Marián s plačom objímali truhlu!

Ťažké lúčenie rodiny s
Foto

13.01.2018 06:00

BRATISLAVA - V piatok sa slovenská umelecká obec, verejnosť aj rodina navždy rozlúčili s legendárnym slovenským hercom Mariánom Labudom (†73). Pred poludním sa v novej budove Slovenského národného divadla konal oficiálny smútočný ceremoniál a v podvečerných hodinách sa rodina a priatelia presunuli do krematória na pohreb. Pre umelcových najbližších ... viac »


Zrútení a uplakaní herci na poslednej rozlúčke: Takto smútili za zosnulým Labudom!

Zrútení a uplakaní herci
FotoVideo

13.01.2018 05:00

BRATISLAVA - Dnes doobeda sa Slovensko navždy rozlúčilo s hereckou legendou Mariánom Labudom (†73), ktorý skonal minulý piatok pred svojim domom v Borinke, keď chcel autom vyjsť z garáže. Posledné zbohom mu dali smútiaci v novej budove Slovenského národného divadla, kde sa konala s hercom posledná rozlúčka. Tej sa zúčastnila rodina, známi i celá naša ... viac »


Trojpodlažná luxusná vila známeho Slováka na predaj: Krištáľové lustre, solárium i mramorové sochy!

Vila Petra Dvorského
Foto

12.01.2018 18:00

BRATISLAVA- Takto vyzerá nehnuteľnosť vo vnútri! Operný spevák Peter Dvorský (66) žil v bratislavskej Dúbravke v nadštandardnej vile s veľkou záhradou spolu s manželkou Martou 30 rokov. V týchto dňoch sa však rozhodol prepychové hniezdočko, kde nájdete nielen krištáľové lustre, ale aj solárium či mramorové sochy, predať. Aha, v akom prepychu žili! viac »


Slovensko sa rozlúčilo s legendárnym Mariánom Labudom (†73): Rodina v slzách, neutíchajúci potlesk a... Prišiel aj Otík!

Slovensko sa rozlúčilo s
FotoVideo

12.01.2018 17:30

BRATISLAVA - Minulý týždeň Slovensko zasiahla smutná správa o smrti slovenského herca Mariána Labudu (†73). Umelec nečakane skonal v piatok pred svojim domom v Borinke, keď chcel autom vyjsť z garáže. Dnes od 11:00 sa v novej budove Slovenského národného divadla koná s legendou posledná rozlúčka. viac »


Ples v opere 2018: Zajtra sa uskutoční najprestížnejšia udalosť roka!

Ples v opere 2018:

12.01.2018 16:30

BRATISLAVA - V sobotu sa v historickej budove Slovenského národného divadla v Bratislave uskutoční osemnásty ročník dobročinného Plesu v opere. Jeho ústrednou témou bude tentoraz pomoc zdravotne znevýhodneným deťom v oblasti vzdelávania. viac »


Známa Slovenka unesená z americkej hviezdy: Ten ju pozval na večeru...

Známa Slovenka unesená z
Foto

12.01.2018 14:30

LAS VEGAS – Rande s hviezdou! Stretnúť celebritu svetových rozmerov túži snáď každý smrteľník. A keď sa vám to podarí, je to zážitok na celý život. A to nehovoriac o tom, že vás pozve ešte aj na večeru a párty. Takéto šťastie mala v týchto dňoch známa Slovenka, ktorá stretla prominentného Američana a ten ju pozval na rande. Blondínka bola z neho doslova unesená. O kom je reč? viac »


Radikálna zmena imidžu sexi markizáčky: Šmik nožničkami a... Pozrite, ako teraz vyzerá!

Radikálna zmena imidžu sexi
Foto

12.01.2018 09:30

BRATISLAVA - Diana Hágerová sa do povedomia verejnosti dostala pred šiestimi rokmi, keď sa na obrazovkách modro-žltej televízie predstavila ako nová moderátorka rannej šou Teleráno. Odvtedy svoj imidž veľmi nemenila. Po narodení dcérky Izabelky sa však rozhodla trochu zaexperimentovať. Zverila sa do rúk kaderníka a... Pozrite, ako teraz vyzerá! viac »


Ivana Gáborík má nielen krásnu postavu, ale aj nezameniteľný vkus: Inšpirujte sa kúskami jej zimného šatníka

Ivana Surovcová sa aj

12.01.2018 09:29

BRATISLAVA - Manželka hokejistu Mariána Gáboríka, Ivana, opäť raz ukázala, že skutočne vie, ako sa v zimnom období dokonale zladiť. Tanečnica má naozaj nezameniteľný štýl. viac »


Všetky oči na Haline Pawlowskej: Nadrozmerný náklad v podprsenke!

Všetky oči na Haline
Foto

12.01.2018 00:00

BRATISLAVA - V stredu večer sa v jednom z bratislavských nákupných centier konala premiéra novej českej komédie Zúfalé ženy robia zúfalé veci. Predlohou pre toto dielo bola kniha známej Češky Haliny Pawlowskej (62). Spisovateľka preto na bratislavskom predstavení filmovej novinky nemohla chýbať. No a hneď bola stredobodom pozornosti - veď pozrite, v ... viac »


Ako ju Boh stvoril: Partlová v novom videoklipe... Úplne BEZ!

Ako ju Boh stvoril:
Video

11.01.2018 18:30

BRATISLAVA - Mirka Partlová (32) patrí k našim najznámejším muzikálovým herečkám. A hoci je roky verná divadlu, občas si z javiska odskočí pred televízne kamery, či najnovšie aj do nahrávacieho štúdia. Aktuálne totiž svetlo sveta uzrela plavovláskiná prvá pieseň v spolupráci s producentom zo skupiny No Name Zolim Sallaiom (42). A známa Slovenka sa zjavne ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.