Pondelok, 25. september 2017. Meniny má Vladislav, zajtra Edita.

Domáci

Popletená Adela, hádka porotkýň a Evelyn ako femme fatale!

Adela Banášová, Evelyn, Zuzana Fialová

Adela Banášová, Evelyn, Zuzana Fialová

Foto
pred 30 minútami

BRATISLAVA - Štvrté kolo nablýskanej šou Let's Dance prinieslo aj tentoraz množstvo zaujímavých momentov. Pozornosť divákov si bezpochyby vyslúžila najmä známa komička Eva Evelyn Kramerová (27), ktorá sa na tanečnom parkete predviedla ako hotová femme fatale. No a bez povšimnutia zaiste neostala ani hádka porotkýň, či mierne popletená moderátorka Adela Banášová (36)! viac »

Film s Maštalírom kandiduje na Oscara!

Film s Maštalírom kandiduje

21.09.2017 15:30

BRATISLAVA - Slovenským kandidátom na prestížne filmové ocenenie Oscar v kategórii Najlepší cudzojazyčný film sa stala Čiara (2017) režiséra Petra Bebjaka. Rozhodlo o tom hlasovanie členov Slovenskej filmovej a televíznej akadémie (SFTA), ktorí vyberali z jedenástich slovenských filmov spĺňajúcich podmienky americkej Akadémie filmových umení a vied. viac »


Na markizáckych obrazovkách to vrie: Nenávisť medzi ženami!

Na markizáckych obrazovkách to
Foto

21.09.2017 14:00

BRATISLAVA - Nevraživosť na obrazovkách! V dnešnej časti Farmy budú diváci televízie Markíza svedkami ďalšej kovbojky. O poriadny rozruch pred kamerami sa totiž tentoraz postará ženské osadenstvo, ktoré pomaly, ale isto rozbieha hotový maratón intríg a nenávistných poznámok. viac »


Známa milionárska mamička pár mesiacov po pôrode: Fúha, to je ale postavička!

Známa milionárska mamička pár
Foto

21.09.2017 12:30

BRATISLAVA - Wau! Celebritná fotografka Petra Ficová (32) si materstvo užíva plnými dúškami. A hoci od pôrodu jej prvého dieťatka neprešiel ani rok, známa brunetka sa dnes môže pýšiť priam dokonalou figúrou. Pozrite, postavičku má ako lusk! viac »


Erotické výplody Gregorovej exmilenca: Sexuológ má v tom jasno!

Erotické výplody Gregorovej exmilenca:

21.09.2017 11:00

PRAHA – Je poriadne zúfalý! Známa herečka Hana Gregorová (65) dala pred pár dňami kopačky svojmu mladému milencovi Ondřejovi Koptíkovi (34). Hoci to verejnosť prekvapilo, šokovaná ostala až pri reakciách jej odvrhnutého partnera. Ten totiž skúša všetko možné, ako sa dostať späť do jej priazne. Nedávno však prestrelil, keď zverejnil ich intímne fotografie ... viac »


Viete, ktorá slovenská herečka nápadne pripomína Juliu Roberts? Ich úsmevy hovoria za všetko

Viete, ktorá slovenská herečka

21.09.2017 05:44

BRATISLAVA - Podobizeň slovenských hercov s tými zahraničnými môže vyzerať aj takto! Tentokrát sme porovnali známe herečky, ktoré vyzerajú ako dvojičky, o čom svedčia aj nasledujúce fotografie. viac »


Mojsej ožratý na mol naštval Noru: Pi*u si môže robiť z plastelíny, nie zo mňa!

Mojsej ožratý na mol
Foto

21.09.2017 00:00

KOŠICE – Opäť je všetkým na smiech! Braňa Mojseja (49) netreba zrejme nikomu predstavovať. Okrem účinkovania v rôznych kontroverzných šou sa preslávil za posledné roky aj svojím excentrickým a opileckým správaním. A zdá sa, že aj napriek absolvovaniu niekoľkých protialkoholických liečení piť neprestal. Dôkazom jej aj fotografia, ktorú zverejnila v týchto ... viac »


Zdali sa vám husle doteraz príliš staromódne? Mladý Slovák vás presvedčí o opaku, hral aj s Avril Lavigne!

Zdali sa vám husle

20.09.2017 21:59

#Huslová show, akú ste ešte nezažili. Reklama, ktorá Slovensko prezentuje len v tom najlepšom svetle. Aj takto by sme mohli začať článok o Filipovi, ktorý je pôvodom Slovák, avšak aktuálne býva vo Viedni. Filip si husle skutočne užíva a vďaka tomu, že nezostal iba pri klasickej hudbe, ale venuje sa aj moderným žánrom, je jeho hra o to viac zaujímavejšia. viac »


Luxusná vila Mojsejovcov na predaj: Po gýči ani stopa... Takto sa to tam zmenilo!

Luxusná vila Mojsejovcov na
Foto

20.09.2017 19:45

KOŠICE- Fotky, ktoré vás prekvapia! Slávna vila na Pereši vyzerá po rokoch od šou úplne inak. Z gýčového domu najznámejších východniarov a niekdajších manželov Mojsejovcov je dnes krásne a moderné sídlo. A teraz môže byť aj vaše... Dom je totiž na predaj! viac »


Rozvod! Heribanovci šokujú po 40 rokoch manželstva!

Rozvod! Heribanovci šokujú po

20.09.2017 18:00

BRATISLAVA - Je koniec! Moderátorka Alena Heribanová a spisovateľ Jozef Heriban sa rozvádzajú. V manželstve strávili takmer 40 rokov, preto je to pre všetkých obrovským šokom. viac »


Kristína zafarbila Bratislavu prírodnými motívmi. Pozrite si videoklip Mať srdce

Kristína zafarbila Bratislavu prírodnými

20.09.2017 16:59

BRATISLAVA - Speváčka Kristína len nedávno predstavila fanúšikom optimistický singel Mať srdce, ktorý je titulnou skladbou jej najnovšieho albumu. Veselá pieseň z pera jej dvorných autorov Kamila Peteraja a Martina Kavuliča nabáda ľudí, aby sa častejšie riadili srdcom, ktoré je úprimnejšie ako rozum. Tejto filozofii zodpovedá aj čerstvo zverejnený videoklip. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!