Pondelok, 20. november 2017. Meniny má Félix, zajtra Elvíra.

Domáci

Ďalší prominentný rozchod: Známa speváčka opäť sama!

Ďalší rozchod v česko-slovenskom šoubiznise.

Ďalší rozchod v česko-slovenskom šoubiznise.

Video
pred hodinou

PRAHA - S rozchodmi v česko-slovenskom šoubiznise akoby sa v poslednom období vrece roztrhlo. Najnovšie sa na verejnosť dostala správa o krachu vzťahu speváčky Lucie Bílej (51) a jej o 18 rokov mladšieho partnera Radka Filipiho (33). viac »

Kabát-mánia nekončí. Vypredané štadióny sú svedkami prvotriednej rockovej šou

Kabát-mánia nekončí. Vypredané štadióny

16.11.2017 17:59

BRATISLAVA - Turné Kabátu je vždy sviatkom nielen pre zarytých fanúšikov, je zárukou kvalitného koncertného zážitku aj pre nezainteresovaného pozorovateľa hudobného diania. Českí rockeri majú arzenál spoľahlivých, profesionálne odohraných hitov, originálnu pódiovú šou s vypilovaným zvukom a vedia vytvoriť naozaj strhujúcu atmosféru. viac »


Zomrel legendárny český pesničkár: Jeho hit sa stal hymnou trampov

Wabi Daněk

16.11.2017 17:36

PRAHA - Po dlhej chorobe dnes vo veku 70 rokov zomrel Wabi Daněk, folkový pesničkár, autor a pôvodné interpret neoficiálnej trampskej hymny Rosa na kolejích. ČTK o tom informovala rodina zosnulého. Viac informácií rodina oznamovať nebude. viac »


Povedz mi, čo počúvaš: Rudi Rus

Povedz mi, čo počúvaš:

16.11.2017 16:59

BRATISLAVA - Rudi Rus je vo svete hudby známy najmä ako moderátor relácie Headbanger_FM, jedinej metalovej šou v slovenskom rozhlasovom éteri. Okrem toho o tvrdej hudbe píše pre portál Metalopolis.net a časopis .týždeň. Hudbu doslova žerie a to nielen tú, spojenú s ťažkým kovom. viac »


MY SME LES: Osobnosti a milovníci lesov bojujú za zastavenie devastácie slovenských lesov

MY SME LES: Osobnosti

16.11.2017 15:30

Virálnym videom so zábermi na ťažbou spustošenú prírodu štartuje kampaň občianskej iniciatívy MY SME LES, v ktorej sa spájajú ochranári s kreatívcami, herečkami, hercami, moderátormi a inými osobnosťami. Rozhodli sa posilniť povedomie o silnejúcej ťažbe vo vzácnych lesoch, získať záujem ľudí pre túto tému a postupne podporovať a vyvíjať aktivity, ktoré ... viac »


Babička Brychtová odhalila súkromie: Ukázala dospelú dcéru aj vnúčika

Zuzana Mauréry, Katarína Brychtová
Foto

16.11.2017 13:00

BRATISLAVA - Moderátorka Katarína Brychtová (50) je dlhoročnou tvárou televíznych obrazoviek. Aktuálne sa však predstavila v úlohe spisovateľky. V týchto dňoch sa konal krst jej novej knihy s receptmi Moje sladké radosti. Prekvapením bolo, že úlohy moderátorky sa zhostila jej dospelá dcéra Katka (27)... A na akciu dorazila aj so synom a americkým manželom. Pozrite! viac »


Škaredé zranenie na Markíze: Tento muž od bolesti takmer skolaboval!

Škaredé zranenie na Markíze:
Foto

16.11.2017 09:00

BRATISLAVA - Tak toto muselo poriadne bolieť! Deviata séria Farmy priťahuje nešťastné udalosti doslova ako magnet. Neuveriteľnú smolu mal najnovšie najväčší pracant Jožko Bohdan (40), ktorý pri práci s drevom utŕžil niekoľko nepríjemných zranení. viac »


Nechutná minulosť Koptíkovej novej lásky: Šľapka špinavá!

 Ondřej Koptík a

16.11.2017 05:45

PRAHA - Sype sa to na ňu z každej strany! Neslávne známa Silvie Řeháková (25), ktorú v Česku preslávili najmä škandály spojené s pikantnými fotografiami, pornom a chľastom, sa najnovšie opäť dostáva do povedomia verejnosti. Vďačiť za to môže svojmu novému frajerovi Ondřejovi Koptíkovi (34), na ktorého sa samozvaná modelka zavesila po tom, čo ho kade ... viac »


Speváčka Dara Rolins - žena, ktorá je veľkou inšpiráciou: Poznáme tajomstvo jej stále viac sexi postavy

Krásna a úspešná speváčka

16.11.2017 05:44

BRATISLAVA - Krásna a úspešná speváčka Dara Rolins má telo bohyne. Ako to táto žena robí? Odhalili sme jej recept na krásu. viac »


Desmod sa vracia do hry. Molekuly zvuku je prekvapivo vyrovnaná a kvalitná platňa

Desmod sa vracia do

15.11.2017 19:59

BRATISLAVA - Koncom septembra sa na trhu nenápadne objavil nový album kapely, ktorá na Slovensku kedysi patrila k tým mediálne "najobletovanejším", no v posledných rokoch - ak nepočítame Kulyho účinkovanie v rôznych televíznych šou - sa držala tak trochu v ústraní. Samotné zverejnenie novinky Molekuly zvuku zadarmo na Youtube mohlo značiť nízke sebavedomie ... viac »


Známi markizáci dostali stopku: Vyhadzov z televízie!

Známi markizáci dostali stopku:

15.11.2017 18:30

BRATISLAVA – Koniec! Televízia Markíza sa v týchto dňoch rozhodla pre obrovskú a nečakanú zmenu. Exmanželia Miriam Kalisová (32) a Martin Šmahel (35) dostali v Záhorskej Bystrici vyhadzov z projektu, ktorý ale na obrazovkách nekončí. Napriek manželskej kríze a rozvodu boli tvárami obľúbenej markizáckej relácie O 10 rokov mladší, v novej sérii sa však ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.