Streda, 17. január 2018. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Domáci

Módne (s)hity z Plesu v opere: Absolútny gýč Hrbatej, nevhodný Settele a zaujímavá Cígerová

Nudná Lančaričová, nevhodný Settele a absolútny gýč Hrbatej.

Nudná Lančaričová, nevhodný Settele a absolútny gýč Hrbatej.

pred hodinou

BRATISLAVA – V uplynulú sobotu sa v Slovenskom národnom divadle konala najprestížnejšia udalosť roka Ples v opere, na ktorú zavítalo množstvo známych tvári. Dámy sa predbiehali v tom, ktorá zažiari v tej najkrajšie róbe. Kto sa obliekol a dodržal najlepšie protokol, zhodnotila v prvej časti profesionálna stylistka Andrea Ziegler. viac »

Ples v opere 2018: Kollárova kráska s mega výstrihom, Hrbatý ukázal manželku a títo prominenti vyvetrali mladé partnerky

Ples v opere 2018:
FotoVideo

14.01.2018 19:30

BRATISLAVA - Historická budova SND v sobotu už po 18. raz otvorila svoje brány prestížnemu Plesu v opere. Na tejto udalosti nechýbali známe tváre politického, hospodárskeho a kultúrno-spoločenského života. Opäť prišiel politik a multiotecko Boris Kollár, ktorý sa hrdo niesol popri svoje krásnej partnerke, ktorá očarila na červenom koberci v šatách s ... viac »


Ples v opere 2018: Plesové šaty prominentných Sloveniek... Prvé oficiálne FOTO!

Ples v opere 2018:
Foto

14.01.2018 19:00

BRATISLAVA - Sobotný večer sa niesol v znamení charity a noblesy. V historickej budove Slovenského národného divadla sa totiž konal už 18. ročník prestížneho Plesu v opere. Pozvané na túto udalosť boli známe tváre politického, hospodárskeho a kultúrno-spoločenského života. Ako sa na túto udalosť vyobliekali? Prinášame vám prvé oficiálne fotky prominentných ... viac »


Mladý herec zo seriálu Oteckovia má vlastný biznis: Ľudia si myslia, že je to odrb!

Oliver Oswald

14.01.2018 17:59

BRATISLAVA - Slovenský herec Oliver Oswald (17) sa musí stále venovať nejakým činnostiam. viac »


Róby z Plesu v opere 2018: Topmodelka Michaela Kocianová ako bohyňa, Lucia Hablovičová okúzlila v róbe od Hanečku

Ples v opere 2018:

14.01.2018 15:59

BRATISLAVA - Ktorá z dám sa stane našou Kráľovnou Plesu v opere 2018? Pozrite si, ako to prítomným hosťom svedčalo a vyberte tú, ktorá vás svojou vizážou a róbou zaujala najviac! viac »


Zem spieva je späť! Porotu zaujala aj folklórna skupina hudobníkov z Fallgrapp

Zem spieva je späť!

14.01.2018 13:59

BRATISLAVA - Najúspešnejšia a najsledovanejšia pôvodná slovenská televízna šou posledného desaťročia Zem spieva sa včera večer vrátila na televízne obrazovky RTVS. Prvá séria predbehla všetky očakávania a aktuálna druhá nastúpila na svoju niekoľkomesačnú cestu s rovnakými ambíciami. viac »


Príchody na Ples v opere 2018: Dominik Hrbatý v spoločnosti manželky, Vladimír Kobielsky tiež a ďalší

Príchody významných hostí na

13.01.2018 22:06

BRATISLAVA - 18. ročník dobročinného Plesu v opere tradične otvára brány plesovej sezóny na Slovensku. Pozrite si príchody niektorých z hostí spoločenského a kultúrneho života. Dámam i pánom to takto pristalo už na prvý pohľad. viac »


Ples v opere 2018 sa nevyhol nepríjemnostiam: Slováci opäť vytočení do nepríčetna!

Ples v opere 2018

13.01.2018 22:05

BRATISLAVA - Historická budova Slovenského národného divadla dnes už po 18-krát otvorila brány stovkám vplyvných Slovákov, ktorí oficiálne odštartujú tohtoročnú plesovú sezónu. Hoci má veľkolepá udalosť už tradične dobročinný účel, tak ako po minulé roky, i tentokrát sa verejnosť nad organizáciou honosného podujatia poriadne rozčúlila. viac »


Známe Slovenky v lyžiarskych strediskách: Wau, celebritná doktorka má módu v malíčku!

Známe Slovenky v lyžiarskych

13.01.2018 19:59

BRATISLAVA - Sviatky sú síce za nami, ale zima pokračuje vo veľkom štýle, minimálne na horách. Práve v predošlých dňoch sa do hôr a lyžiarskych stredísk vybrali aj známe Slovenky, ktoré sa okrem športu predviedli aj v parádnych kúskoch. viac »


Kveta Horváthová prekvapujúco priznáva: Na toto by som si rozhodne netrúfla!

Kveta Horváthová prekvapujúco priznáva:

13.01.2018 17:59

BRATISLAVA - Slovenská moderátorka Kveta Horváthová hlboko obdivuje mnohých slovenských a českých hercov a herečky. viac »


Ples v opere: TOTO sú vaše kráľovné... Vyhrali vďaka týmto róbam!

Ples v opere: TOTO
Foto

13.01.2018 13:00

BRATISLAVA - V historickej budove Slovenského národného divadla sa dnes už po osemnástykrát koná dobročinný Ples v opere. Udalosť je každoročne prehliadkou krásnych žien a ich plesových šiat. A ktoré boli po uplynulé roky najväčšou ozdobou tejto prestížnej udalosti? Vy ste mali možnosť o tom rozhodovať. A toto sú vaše Kráľovné Plesu v opere! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.