Štvrtok, 23. november 2017. Meniny má Klement, zajtra Emília.

VIDEO

VIDEO Tento unikátny dom vám postavia za šesť hodín: Má to ale jednu obrovskú nevýhodu

Chceli by ste mať taký?

Chceli by ste mať taký?

Video
pred 53 minútami

BRATISLAVA - Toto je inovatívny skladací dom, ktorý stojí v prepočte "len" 28 tisíc eur, a jeho výstavba trvá rekordných šesť hodín. V prípade potreby sa dá dokonca veľmi rýchlo a ľahko premiestniť na iné miesto. Podľa jeho tvorcu vraj nejde o žiadny domček z karát, ktorý sa rozpadne pri prvom sebemenšom záchveve zeme. viac »

Tajomné mesto uprostred oceánu máta vedcov aj obyvateľov: Ak tam strávite noc, zomriete

Tajomné mesto uprostred oceánu
FotoVideo

09.11.2017 14:55

PONJPEI - V blízkosti ostrova Ponjpei v Mikronézii bolo pred časom objavené tajomné mesto. V minulosti ho prví európski dobyvatelia nazvali ôsmym divom sveta. Kvôli záhadným svetelným útvarom, ktoré sa v jeho okolí tvoria, sú domorodí obyvatelia presvedčení, že tam straší a ak tam niekto strávi noc, zomrie. Preto ho nazvali Mesto Duchov. viac »


Dotieravá labuť baví internet: Nechápeš, že sa chcem vyspať?!

Dotieravá labuť baví internet:
Video

09.11.2017 10:22

LANCASTER - Britskému študentovi znepríjemňuje život labuť, ktorá mu neustále vyťukáva na okno a požaduje od neho jedlo. Mladík s ňou už stratil trpezlivosť, jej vyčíňanie si natočil na video a zavesil ho na sociálnu sieť. U divákov však nevzbudil záujem iba nenásytný operenec, ale najmä vtipný komentár autora, ktorý labuti vysvetľoval, že naozaj nie ... viac »


Magor roka: Policajti zverejnili VIDEO zabijaka za volantom, sekundy hrôzy

Magor roka: Policajti zverejnili
Video

08.11.2017 12:14

BRATISLAVA - Polícia zverejnila na sociálnej sieti vskutku zarážajúce video. Kamionista obieha traktor cez plnú čiaru. Vodiča inak ako "magorom roka" nazvať ani nemohli. viac »


Tento hotel je jediný svojho druhu na svete: Ak sa hanbíte ukázať v plavkách, choďte sem

Tento hotel je jediný
FotoVideo

07.11.2017 23:32

ELEUTHERA - Pred dvomi rokmi otvorili na Bahamách netradičný hotel, ktorý je určený výlučne pre ľudí trpiacich obezitou. Súčasťou rezortu sú taktiež rôzne aktivity, vďaka ktorým sa možno niektorým hosťom podarí aj schudnúť. viac »


Odstrašujúce VIDEO: Cestný pirát preletel na červenú, v Svätom Jure zasiahli všetci svätí

Odstrašujúce VIDEO: Cestný pirát
Video

06.11.2017 14:57

SVÄTÝ JUR - Kamery zachytili vážnu dopravnú nehodu na jednej z križovatiek v Svätom Jure. Nezodpovedný vodič nezastal na červenú a nasledoval prudký náraz. viac »


Uniknuté kontroverzné zábery zo slovenského filmu: Z tohto sa vám zdvihne žalúdok!

Uniknuté kontroverzné zábery zo
Foto

06.11.2017 09:30

BRATISLAVA - Špinavé praktiky v podsvetí, drogová mafia a taktiež cirkevný hodnostár, ktorý sa neštíti ničoho! Na svetlo sveta sa dostali mimoriadne tvrdé zábery z poviedkového filmu DOGG, ktorý bude mať premiéru už tento týždeň. Ide o bizarnú poviedku s názvom Grassvater, v ktorej tvorcovia nabúrali všetky konvenčné očakávania. viac »


VIDEO Ženu dlho neznesiteľne bolela hlava: Keď lekár odhalil príčinu, ostal znechutený

VIDEO Ženu dlho neznesiteľne
Video

04.11.2017 20:17

BANGALÚR - Ženu už dlhšie z neznámych príčin bolela hlava, vyhľadala preto odbornú pomoc. Lekárovi sa podarilo odhaliť, čo bolesť spôsobovalo, a bol z toho poriadne šokovaný. Pacientke sa v uchu totiž usídlil pavúk. viac »


Obavy novej hviezdy legendárnych Susedov: Dúfam, že nič nepokazím!

Serial Susedia
Video

04.11.2017 16:00

BRATISLAVA - Má strach! Po 10 rokoch sa opäť začal nakrúcať divácky najúspešnejší sitkom Susedia. Okrem známych hercov sa na scéne objaví aj nová tvár – mladá herečka Dominika Richterová (26), ktorú sme vyspovedali a zistili, že hoci má na konte už niekoľko komediálnych úloh, predsa len má zo svojej roly obavy. viac »


Rodičovská láska nepozná hraníc: VIDEO najkrajšieho vzťahu medzi matkou (98) a synom (80)

Rodičovská láska nepozná hraníc:
FotoVideo

03.11.2017 21:02

LIVERPOOL - Tom Keating (80) z Liverpoolu sa stal rezidentom domova pre seniorov v roku 2016, pretože potreboval starostlivosť a opateru, ktorú mu rodina nevedela poskytnúť. O viac ako rok sa k nemu prisťahovala aj jeho matka Ada (98), aby bola spolu so svojím najstarším dieťaťom. Dvojica je skutočne nerozlučná. viac »


Dcéru (20) oligarchu priviedli na miesto nehody: VIDEO V putách ukazovala, ako zabila 6 ľudí

Dcéru (20) oligarchu priviedli
FotoVideo

03.11.2017 17:00

CHARKOV - Polícia pokračuje vo vyšetrovaní prípadu nehody so smrteľnými následkami, ktorú v polovici októbra spôsobila dcéra ukrajinského oligarchu Aljona Zajcevová v meste Charkov. Po tom, čo prešla na červenú so svojím SUV, nabúrala do Volkswagenu Touareg a jej vozidlo odhodilo do chodcov, ktorí čakali na semafore, aby mohli prejsť na druhú stranu. ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.