Štvrtok, 23. marec 2017. Meniny má Adrian, zajtra Gabriel.

Tvoja tvár znie povedome

Bičan ako gay z Modrej ustrice, vulgárna Fialová a diskoguľa Máziková!

Eva Máziková, Andrej Bičan so Šokom a Zuzana Fialová

Eva Máziková, Andrej Bičan so Šokom a Zuzana Fialová

FotoVideo
20.03.2017 12:00

BRATISLAVA - Zábavná šou Tvoja tvár znie povedome má za sebou tretie kolo. Na pódiu sa aj tentoraz stretla partia spevákov, ktorú stvárnila osmička známych tvárí slovenského šoubiznisu. Okrem pôvodnej zostavy však svojím vystúpením zaujala aj poriadne bláznivá zostavička Andrej Bičan (42) a Juraj „Šoko“ Tabáček (36), ktorí svojím stylingom pripomínali ... viac »

Najväčšia haluz markizáckeho herca, SEXI náklad na pódiu a... Veľký návrat Andreja Bičana!

Najväčšia haluz markizáckeho herca,
Foto

13.03.2017 18:45

BRATISLAVA - Televízia Markíza v nedeľu večer priniesla svojim divákom už druhú epizódu tretej série šou Tvoja tvár znie povedome. Pozornosť všetkých pánov bez pochýb najviac upútala speváčka Lina Mayer (32) s hlbokým výstrihom a sexi tanečníčky vo zvodnom negližé. Herec Peter Brajerčík (29) sa zas postaral o najväčšiu haluz večera a... Pozor, koná ... viac »


Padnete na zadok: Pozrite, na koho sa podobá Bezdeda!

Padnete na zadok: Pozrite,
Foto

13.03.2017 08:55

BRATISLAVA - Tak toto určite neplánovali! Minulý týždeň sa Tomáš Bezdeda (31) v šou Tvoja tvár znie povedome podobal vraj na Adelu Banášovú (36). Túto nedeľu zas okrem samotného Freddieho Mercuryho, ktorého stvárňoval, pripomínal ešte aj vtipnú rozprávkovú postavičku. Viete ktorú? viac »


TOTO si Máziková vydupala v Tvojej tvári!

TOTO si Máziková vydupala

12.03.2017 13:00

BRATISLAVA - Minulý týždeň na obrazovkách televízie Markíza odštartovala už tretia séria obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. Jednou zo známych osobností, ktoré sa prezliekajú za svetové spevácke hviezdy, je aj slovenská diva Eva Máziková (67). No a práve ona si u režiséra vydupala zmenu oproti tomu, čo si vytočila v rulete! viac »


Bezdeda ako klon exfrajerky Banášovej, zmasakrované ruky a nenávisť hneď na začiatku!

Bezdeda ako klon exfrajerky

06.03.2017 18:45

BRATISLAVA - Markizácka šou Tvoja tvár znie povedome v nedeľu odštartovala svoju tretiu sériu. Hoci zostava účinkujúcich nepôsobí na prvý pohľad úplne hviezdne a chýba v nej nejaké moderátorské meno zo samotnej televízie, osmička vybraných dokázala, že za prvými sériami nezaostáva. Bolo sa na čo pozerať a za svoj výkon sa nikto nemusel hanbiť. viac »


Dráma krátko pred štartom markizáckej Tvojej tváre: Mladá speváčka si dolámala obe ruky!

Speváčka Lina Mayer.

19.02.2017 22:50

BRATISLAVA - Už o pár týždňov televízia Markíza prinesie na svoje obrazovky tretiu sériu šou Tvoja tvár znie povedome. V týchto dňoch sa preto vyrábajú už prvé epizódy. Štart projektu však poznamenalo hrozivé zranenie jednej z účinkujúcich - speváčka Karolína Majerníková (32) alias Lina Mayer, sa totiž zranila tak nešťastne, že zrejme nebude môcť v šou pokračovať! viac »


Držte sa, je tam aj Máziková: Kompletný zoznam súťažiacich v Tvoja tvár 3!

Držte sa, je tam

16.02.2017 09:00

BRATISLAVA - Súťažiaci sú už vybraní! Čoskoro Markíza uvedie tretiu sériu šou Tvoja tvár znie povedome. Prvé mená prezradila televízia už pred pár dňami, dnes je už známa kompletná zostava. Dokonca je už nakrútená aj upútavka, ktorá začína tou najväčšou hviezdou - Evou Mázikovou (67)! viac »


Víťaz Tvojej tváre nám odhalil svoje súkromie: Prvýkrát o dcérke, Vianociach a... Už stačí!

Víťaz Tvojej tváre nám
Video

20.12.2016 06:00

BRATISLAVA - Zo speváka Lukáša Adamca (29) sa pred dvomi mesiacmi stal dvojnásobný otec. A hoci verejnosť do svojho súkromia doposiaľ príliš nevpúšťal, nám ho v rozhovore trochu poodhalil. Prvýkrát porozprával o svojej dcérke, o tom, ako budú vyzerať ich Vianoce a... Toto už stopercentne stačí! viac »


Žiarlivostná scéna Banášovej, totálne mešuge na pódiu a... TOTO je absolútny víťaz: Finále markizáckej Tváre!

Žiarlivostná scéna Banášovej, totálne
Foto

07.11.2016 21:59

BRATISLAVA - Je rozhodnuté! Presne 10 týždňov sa diváci televízie Markíza mohli každú nedeľu tešiť na druhú sériu zábavnej šou s názvom Tvoja tvár znie povedome. Včera večer projekt vyvrcholil veľkým finále. Hosťujúca porotkyňa Adela Banášová (36) predviedla pred kamerami žiarlivostnú scénu, po vystúpení Zuzany Vačkovej (47) a Andreja Bičana (41) zavládlo ... viac »


Pyco v prdeli, domina Vačková, Harich s 300 kg navyše a Fialová má v ... na lehátku!

Pyco v prdeli, domina
Foto

31.10.2016 05:45

BRATISLAVA - Markizácka šou Tvoja tvár znie povedome pomaly končí. Druhá séria pokračovala v nedeľu už semifinálovým kolom a diváci sa dozvedeli, kto postúpil do finále. Ešte predtým sa však na javisku vystriedalo 8 umelcov v rôznych maskách, z ktorých Martin Harich mal tú úplne najťažšiu. Čítajte, čo všetko sa pred kamerami odohralo. viac »


Partlová ako chodiaci sex, historický moment s Bičanom a... ďalšie prekvapenie roka v Tvári!

Partlová ako chodiaci sex,
Foto

24.10.2016 18:45

BRATISLAVA - Obľúbená šou Tvoja tvár znie povedome pokračovala v nedeľu ôsmym kolom. O skvelé zážitky sa aj tentoraz postarala osmička známych tvárí, ktorú už nabudúce čaká semifinále. Najväčšiu pozornosť prítomných si v tejto epizóde vyslúžila Mirka Partlová (31) ako maximálne zvodná dračica, svojím speváckym vystúpením všetkých doslova odrovnal mĺkvy ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.