Štvrtok, 22. marec 2018. Meniny má Beňadik, zajtra Adrian.

Tvoja tvár znie povedome

Tragéd roka? Toto si Bezdeda nezaslúžil!

Tomáš Bezdeda

Tomáš Bezdeda

Foto
10.05.2017 12:00

BRATISLAVA - Fúha! Tretia séria Tvojej tváre už pozná svojho šampióna. Diváci si tak v pondelok večer posledný raz vychutnali zábavnú šou plnú veľkolepých premien. Za skvelými výkonmi účinkujúcich sa ale okrem iného skrývali aj hodiny tvrdej driny, či už na speváckej, hereckej alebo tanečnej úrovni. A tak je pochopiteľné, že nie každému sa túto neľahkú ... viac »

Šokovaná Fialová, urevaná Máziková... a nečakaný VÍŤAZ!

Šokovaná Fialová, urevaná Máziková...
Foto

09.05.2017 18:30

BRATISLAVA - Tretia séria šou Tvoja tvár znie povedome dospela ku svojmu koncu. Finále prinieslo divákom kopec prekvapení a jedným z nich bol určite aj víťaz, ktorý na začiatku pôsobil úplne nenápadne a málokto mu dával veľké šance. viac »


Rozzúrení diváci pred FINÁLE markizáckej Tvojej tváre: Všetko malo byť inak!

Rozzúrení diváci pred FINÁLE

08.05.2017 06:00

BRATISLAVA - Zábavná šou Tvoja tvár znie povedome je na konci! Už dnes večer sa totiž na obrazovkách televízie Markíza dozvieme víťaza tretej série. O tento titul zabojuje štvorica známych tvárí, ktoré počas všetkých večerov získali najviac bodov. Diváci však pred bránami veľkého finále zostali poriadne rozzúrení. Zhodujú sa v jednom - všetko malo byť úplne inak! viac »


Útok na Kulyho, alfa samica Lina Mayer a Máziková ukázala pod sukňou... No wau!

Útok na Kulyho, alfa
Foto

01.05.2017 22:00

BRATISLAVA - Markizácka šou Tvoja tvár znie povedome pokračovala v nedeľu deviatym kolom. O neuveriteľné zážitky sa aj tentoraz postarala osmička známych osobností, ktoré už nabudúce čaká veľkolepé finále. Diváci sa tak dozvedeli mená postupujúcich, ktorí si v šou vyspievali popredné miesta v tabuľke. Ani v tejto epizóde však nebola núdza o zaujímavé ... viac »


Psychopat Dangl, extrémne SEXI Lina Mayer a Máziková? Veď tú nemuseli ani maskovať!

Psychopat Dangl, extrémne SEXI
Foto

24.04.2017 17:50

BRATISLAVA - V nedeľu priniesla televízia Markíza svojim divákom ďalšiu epizódu obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome. Podobne ako po minulé týždne, aj tentokrát bola relácia plná zaujímavých momentov. Porotca Dano Dangl (42) sa počas večera predviedol ako čistý psychopat, speváčka Lina Mayer (32) bola extrémne sexi a... Evu Mázikovú (67) nemuseli takmer ani maskovať! viac »


Morbídna a vulgárna Tvoja tvár: Nepodarený vtip, nadávky a... KUK pod sukňu!

Morbídna a vulgárna Tvoja

17.04.2017 22:00

BRATISLAVA - Počas veľkonočnej nedele pokračovala markizácka šou Tvoja tvár znie povedome zaujímavým spôsobom. Hneď na úvod sa podarilo porote vychŕliť urážky a morbídny vtip. Neskôr sa objavila aj nadávka či vulgárne gesto. A nechýbal dokonca ani pohľad pod sukňu sexi tanečnice. viac »


Urazená Fialová, zlatokopka Máziková a trapas na pódiu!

Urazená Fialová, zlatokopka Máziková

10.04.2017 18:45

BRATISLAVA - Zábavná šou Tvoja tvár znie povedome pokračovala v nedeľu už šiestou epizódou. O dych berúce zážitky sa aj tentoraz postaralo osem známych tvárí slovenského šoubiznisu, ktoré sa snažili čo najvernejšie napodobniť svetoznáme hviezdy. Televízni diváci boli však okrem toho svedkom doposiaľ nevídaných momentov. Hneď v úvode šou totiž Kuly (45) ... viac »


Sklamanie pre fanúšikov: Bezdedova Paťa už má frajera... Toto je on!

Sklamanie pre fanúšikov: Bezdedova

04.04.2017 09:00

BRATISLAVA - V uplynulej epizóde Tvoja tvár znie povedome sa exsuperstarista Tomáš Bezdeda (31) objavil po boku krásnej tanečnice Patrície. Tej na parkete venoval okrem romantického vyznania aj množstvo zaľúbených pohľadov. Čerešničkou na torte bol však horúci bozk v závere vystúpenia, ktorý naštartoval špekulácie, či dvojica náhodou netvorí pár aj ... viac »


Preplastikovaná Máziková, krvavá dráma na pódiu Tvojej tváre a... Bezdeda ukázal frajerku?!

Preplastikovaná Máziková, krvavá dráma
Foto

03.04.2017 18:35

BRATISLAVA - Už piatu nedeľu po sebe si diváci televízie Markíza mohli vychutnať bláznivé premeny známych Slovákov na svetové aj slovenské spevácke hviezdy. A podobne ako po minulé týždne, aj tentokrát sa v šou Tvoja tvár znie povedome bolo na čo pozerať. Eva Máziková (67) vyzerala, akoby to prehnala s plastikami, na pódiu sa odohrala krvavá dráma a... ... viac »


Markizák ukázal šunky a strieskal sa rovno na pódiu!

Markizák ukázal šunky a
Foto

28.03.2017 10:30

BRATISLAVA - Odtrhol sa z reťaze! Hoci na prvý pohľad pôsobí herec Peter Brajerčík (29) slušným a reprezentatívnym dojmom, uplynulú nedeľu mal od tohto výzoru poriadne ďaleko. V bujarej nálade sa totiž pred očami televíznych divákov rozohnil natoľko, že sa na pódiu priam ukážkovo strieskal na zem. viac »


Mázikovej prúser, tučná Siposová a VIDEO, z ktorého prasknete od smiechu!

Mázikovej prúser, tučná Siposová
Video

27.03.2017 18:35

BRATISLAVA - Tak toto čakal málokto! V nedeľu markíza opäť priniesla na obrazovky šou Tvoja tvár znie povedome. 4. kolo bolo z pohľadu masiek takmer dokonalé, Zuzana Fialová by maskérom udelila najvyšší počet bodov. Len či si všimla, že Eva Máziková mala v prezlečení za Františka Krištofa Veselého perfektnú ženskú manikúru a nechty nalakované perleťovou farbou... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.