Ficov úrad prehovoril o sexi asistentke, Mária zase o sexe: Milujem, keď ma hryzká do uška! | Topky.sk

Streda, 20. jún 2018. Meniny má Valéria, zajtra Alojz.

Ficov úrad prehovoril o sexi asistentke, Mária zase o sexe: Milujem, keď ma hryzká do uška!

Mária Trošková je novou posilou na Úrade vlády.
Mária Trošková je novou posilou na Úrade vlády., Zdroj: SITA, Topky
04.03.2015 11:28

BRATISLAVA - Premiér si priviedol naozaj zaujímavú posilu na Úrad vlády. Sexi Mária Trošková (28) o sebe prezradila veľmi pikantné podrobnosti. Prinášame vám výber toho najlepšieho zo súkromia novej Ficovej asistentky. Prehovorila aj o tom, aký bol prvý sex!


Po premiérovom boku sa ukazuje nová spolupracovníčka. Mladá, atraktívna a bývalá misska so silikónmi. Jej meno je Mária Trošková z Púchova. Brunetka s vysokou školou z manažmentu sprevádzala premiéra predvčerom vo VOP v Trenčíne a včera s ním bola na kontrolnom dni na Ministerstve školstva.

Ficov úrad prehovoril o
Zdroj: SITA

Mária zaujala najmä výzorom a súkromným životom. V minulosti sa objavila na titulke pánskeho časopisu Brejk. V rozhovore pre časopis prezradila naozaj zaujímavé pikantnosti. Okrem iného aj to, že odmieta sex na jednu noc, no pri milostných hrách má rada, keď sa s ňou partner hrá a hryzká ju na krk. "Sex na jednu noc mi nehrozí, ani keby som mala tri promile," povedala pre časopis. "Mám tiež rada, keď sa so mnou partner hrá, keď mi obhryzkáva krk a ušká..."

Ficov úrad prehovoril o
Zdroj: Facebook, Braňo Šimončík, SITA, Topky, modelmanagement.com

Netají sa ani silikónovými prsiami, ktoré si dala urobiť kvôli sebavedomiu. "Áno, silikóny som si dala urobiť kvôli sebe. Mám teraz toľko sebavedomia, že až!", hovorí otvorene. Na mužoch ju najviac priťahuje zadok. "Vidím príťažlivého muža, poviem si, že má pekný zadok, a idem ďalej." A ďalej dodáva, že jej "nesmrdí žiadna práca."

A necúvla ani pred otázkou o prvom sexe. "Prvý sexuálny zážitok som prežila ako šestnásť-ročná. Už je to dávno... a spomienky nič extra.," povedala v rozhovore spred piatich rokov, pričom najlepšie to bolo pri sladkej hudbe na kožušinách.

Mária fotila aj pre kalendár Zetor v roku 2010
Ficov úrad prehovoril o
Zdroj: Braňo Šimončík

Na Úrade vlády nám potvrdili, že tam kráska pracuje. V štruktúrach úradu došlo k reorganizácii, keď sa vytvorili dve nové pracovné miesta. "K 1. marcu 2015 boli v Kancelárii predsedu vlády SR obsadené dve voľné miesta. Na pozíciu riaditeľa kancelárie nastúpil Roman Šípoš a Mária Trošková pracuje ako radový zamestnanec Kancelárie predsedu vlády. Obaja sú - v súlade so zákonom o štátnej službe - v dočasnej štátnej službe," povedala pre Topky hovorkyňa predsedu vlády Beatrice Szabóová.

Trošková súťažila v Miss Universe z roku 2007. V minulosti pracovala tiež ako modelka, skúšala aj podnikať vo firme M-Gold, ktorá sa zaoberala predajom šperkov. Na internete nie je problém vyhľadať fotky Márie, kde pózuje takmer úplne nahá. Teraz posilnila tím na Úrade vlády.

Ficov úrad prehovoril o
Zdroj: topky

Ficov úrad prehovoril o
Zdroj: topky

Ficov úrad prehovoril o
Zdroj: topky

Ficov úrad prehovoril o
Zdroj: topky

Ficov úrad prehovoril o
Zdroj: topky

Ficov úrad prehovoril o
Zdroj: topky

Ficov úrad prehovoril o
Zdroj: topky

Ficov úrad prehovoril o
Zdroj: YouTube Denník N, Facebook


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: yp
FOTO: Facebook, Braňo Šimončík, SITA, Topky, modelmanagement.com

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články