Horor na vysokoškolskom internáte v Nitre: Afganec (22) zaútočil na spolubývajúceho študenta! | Topky.sk

Pondelok, 18. jún 2018. Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd.

Horor na vysokoškolskom internáte v Nitre: Afganec (22) zaútočil na spolubývajúceho študenta!

Zdroj: SITA
12.02.2016 10:40

NITRA - Na vysokoškolskom internáte na Akademickej ulici v Nitre zaútočil nožom 22-ročný muž z Afganistanu na svojho 23-ročného spolubývajúceho. Dráma sa stala vo štvrtok 11. februára približne o siedmej hodine ráno v izbe na piatom poschodí internátu.


„Ahmad napadol svojho spiaceho spolubývajúceho a nožom mu spôsobil zranenia krku a chrbta,“ informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Renáta Čuháková.

Pred ďalšími útokmi sa poškodený ubránil uzamknutím na toalete. Keď počul útočníka telefonovať, vykradol sa z toalety a chcel sa dostať na chodbu k výťahom. Podozrivý sa mu v tom usiloval zabrániť. Prenasledovanému mužovi sa podarilo dostať na vrátnicu, odkiaľ privolali políciu a záchrannú službu.

Policajné hliadka podozrivého 22-ročnému Afganca na mieste zadržala. Po vykonaní všetkých procesných úkonov vyšetrovateľka Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre obvinila muža z obzvlášť závažného zločinu vraždy v štádiu pokusu. V zmysle trestného zákona hrozí za tento obzvlášť závažný zločin trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov.


Nástroje k článkuZDROJ: TASR
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články