Utorok, 22. máj 2018. Meniny má Júlia, Juliána, zajtra Želmíra.

Herečka odhalila pikantné tajomstvo: TOTO museli rodičia poriadne rozdýchať!

Maritza Rodríguez
Maritza Rodríguez
12.08.2017 11:00

KOLUMBIA - Prekvapila otvorenosťou! Kolumbijská herečka Maritza Rodríguez (41) je známa najmä fanúšikom telenoviel. Slováci ju môžu poznať napríklad z počinov Doňa Barbara, či Pravá tvár vášne, ktoré na svojich obrazovkách vysielala aj televízia Doma. O sympatickej kráske však málokto vie, že jej rodina nie je celkom typická. Umelkyňa to prezradila v nedávnom televíznom vysielaní.


Maritza Rodríguez zavítala do relácie s názvom Se Dice De Mi, kde prehovorila o tom, že je rodičia sa museli vyrovnať s pomerne nezvyčajnou situáciou. Herečkina sestra je totiž lesbička a homosexuálmi sú aj jej bratia - dvojičky. 

Podľa herečkiných slov rodičia spočiatku nevedeli, ako reagovať. Napokon sa rozhodli svojim deťom ich sexuálnu orientáciu tolerovať.

Maritza je od roku 2005 vydatá za viceprezidenta spoločnosti Telemundo - Josuhuu Mintza, ktorému v roku 2014 porodila dvojičky. 

Maritza Rodríguez so svojím milujúcim a tolerantným otcom.
Maritza Rodríguez

Je podľa vás náročné vyrovnať sa s tým, že vaše dieťa je homosexuál?

45 % nie
áno 55 %

Hlasovalo: 446Galéria

Maritza Rodríguez Maritza Rodríguez so svojím Maritza Rodríguez Maritza Rodríguez je hrdou Maritza Rodríguez v seriáli Zábery zo seriálu Doňa

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram,

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články