Utorok, 28. jún 2016. Meniny má Beáta, zajtra Peter a Pavol, Petra.

Vyhrajte s nami

Vyhrajte knihu Klub nenapraviteľných optimistov

22.06.2016 08:00

Paríž 1959. V časoch alžírskej vojny a rokenrolu sa dvanásťročný Michel Marini dostáva do sveta dospelých. V bistre Balto ho viac než stolný futbal priťahuje zadná miestnosť, kde sa stretáva tajomný Klub nenapraviteľných optimistov – emigrantov z východnej Európy, ktorí opustili svoje domovy, rodiny aj staré ideály. viac »

Súťaž s filmom deň nezávislosti: Nový útok

Súťaž s filmom deň

21.06.2016 09:00

Deň nezávislosti režiséra Rolanda Emmericha pred dvadsiatimi rokmi nanovo vymedzil žáner katastrofického filmu a priniesol nový typ celosvetovej katastrofy. 23. júna 2016 sa vracia do slovenských kín, aby dokončil to, čo vtedy začal. viac »


Poznáme výhercov súťaže s kino novinkou OSTRÍ CHLAPCI (Nice Guys)

Poznáme výhercov súťaže s

30.05.2016 08:00

„L.A.sa v 70-tych rokoch začalo pomaly rozkladať, vrstva smogu bola takmer hmatateľná a Hollywood Boulevard sa stal stokou pornografie. A v takomto prostredí sa objavia naše dve stratené existencie, ktoré v prípade rozsiahleho sprisahania zjavne precenili svoje sily. viac »


Poznáme výhercov súťaže o najnovšiu detektívku od Jørna Lier Horsta

Poznáme výhercov súťaže o

11.05.2016 08:00

Pod názvom "Až na samé dno" vychádza v slovenčine už piaty prípad Williama Wistinga. Nórsky vyšetrovateľ musí riešiť veľmi nezvyčajný prípad s časťami ľudských tiel, ktoré sa objavujú na pláži. viac »


Poznáme výhercov súťaže s filmom NÁVŠTEVNÍCI 3: REVOLÚCIA

Poznáme výhercov súťaže s

02.05.2016 08:00

Topky.sk v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Bontonfilm a.s. a Francúzskym Inštitútom na Slovensku pre vás pripravili súťaž o lístky do kina a kurz všeobecnej francúzštiny od úrovne : začiatočník po C2 na zimný semester 2016/2017 (v mestách Bratislava, Banská Bystrica a Košice). viac »


Poznáme výhercov politického thrilleru o boji o Arktídu

Poznáme výhercov politického thrilleru

13.04.2016 08:00

Špicbergy pripadli Nórsku pred takmer sto rokmi. Politický nepokoj sa však presúva aj na ďaleký sever, kam siahajú záujmy rozpínavého Ruska. Ustojí malá krajiny súťaž so silným susedom? viac »


Poznáme výhercov súťaže o DVD OCEĽOVÁ PÄSŤ

Poznáme výhercov súťaže o

11.04.2016 08:00

Orol Eddie - Film inšpirovaný skutočným príbehom vyzdvihuje prístup hlavného hrdinu „Orla Eddieho“ k športu a jeho odhodlanie nikdy sa nevzdávať. Jeho túžba je zdanlivo jednoduchá: Stať sa olympionikom a reprezentovať Veľkú Britániu na olympijských hrách. viac »


Poznáme výhercov súťaže s filmom LONDÝN V PLAMEŇOCH

Poznáme výhercov súťaže s

05.04.2016 15:00

Topky.sk v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Bontonfilm a.s. pre vás pripravili súťaž o skvelé filmové balíčky! viac »


Poznáme výhercov súťaže o filmové ceny s českou komédiou DVOJNÍCI

Poznáme výhercov súťaže o

16.03.2016 08:00

Komédia DVOJNÍCI je príbehom dvoch mužov, ktorí sú si podobní ako vajce vajcu, ale povahou a životnými osudmi sú odlišní ako deň a noc. Nikdy sa nevideli, nevedia o vzájomnej existencii, aj by to tak zostalo, nebyť jednej „náhody“... Topky. sk v spolupráci s filmovou distribučnou spoločnosťou Magic Box pre vás pripravili súťaž o filmové ceny. viac »


Poznáme výhercov jednodňovej súťaže pre kinomaniakov z Bratislavy!

Poznáme výhercov jednodňovej súťaže

15.03.2016 08:00

Topky.sk s Medzinárodným festivalom filmových klubov FEBIOFEST pre vás pripravili súťaž o FEBIOPAS-y! viac »


Poznáme výhercov súťaže s pokračovaním Série Divergencia: Experiment

Poznáme výhercov súťaže s

14.03.2016 08:00

Plný nových postáv, krajín a tajomstiev, Experiment posúva hranice sveta, ktorý dokázal pritiahnuť pozornosť miliónov divákov. "Jedným z hlavných dôvodov, prečo tento príbeh rezonuje u mladých ľudí, je fakt, že ich zaujíma, čo im budúcnosť prinesie," hovorí James. "Či už vedome alebo nevedome, často premýšľajú o tom, v akom svete žijú. A práve to ich na Divergencii priťahuje. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.