Pondelok, 26. september 2016. Meniny má Edita, zajtra Cyprián.

Vyhrajte s nami

Mark Wahlberg a Kate Hudson vo filme Oceán v plameňoch

Traja z vás môžu vyhrať filmové tričko k filmu Oceán v plameňoch

Traja z vás môžu vyhrať filmové tričko k filmu Oceán v plameňoch

pred 6 hodinami

Nakrúcanie filmu OCEÁN V PLAMEŇOCH začalo v lete 2015 v New Orleans v Louisiane. Od začiatku bolo všetkým jasné, že je nesmierne dôležité, aby sa nakrúcanie pod dohľadom ľudí a celej komunity, ktorú udalosti z 20. apríla 2010 tak silno ovplyvnili. viac »

Prázdniny v Provence - vyhrajte s novou českou komédiou balíčky vecných filmových cien

Prázdniny v Provence -

19.09.2016 08:00

Topky.sk v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Bontonfilm a.s. pre vás pripravili súťaž o vecné ceny s motívom filmu Prázdniny v Provence. viac »


Vyhraj s filmom Hra o život

Vyhraj s filmom Hra

14.09.2016 15:00

Si divák alebo hráč? Je na tebe, čím sa rozhodneš byť v hre Nerve, v ktorej hráči hľadajúci vzrušenie prijímajú riskantné výzvy od anonymných divákov, aby vyhrali hodnotné ceny. Neškodné žartíky postupne prerastajú do čoraz nebezpečnejších akcií a diváci to všetko sledujú v priamom prenose cez svoje smartfóny. viac »


Poznáme výhercov s animákom Lovecká sezóna: Strachopud

Poznáme výhercov s animákom

06.09.2016 08:30

Topky.sk v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Bontonfilm a.s. pre vás pripravili súťaž o originálne filmové ceny s animákom o kamarátoch medveďovi Boogovi a jeleňovi Elliotovi. viac »


Poznáme váhercov súťaže s filmom Stevena Spielberga Kamoš Obor

Poznáme váhercov súťaže s

29.08.2016 08:00

Legendárny režisér Steven Spielberg prináša už 1.septembra na plátna kín príbeh z pera Roalda Dahla, ktorý si obľúbili milióny detí a ich rodičov po celom svete Kamoš obor. Môže malé dievčatko zvíťaziť nad hroznými, ozrutnými obrami - ľudožrútmi, ktorí šíria strach po celej krajine? viac »


Poznáme výhercov súťaže s filmom Ben Hur!

Poznáme výhercov súťaže s

25.08.2016 08:00

“Ben-Hur s Charltonom Hestonom patrí k mojim najobľúbenejším filmom vôbec,” hovorí výkonný producent Mark Burnett. “Na tie časy to bolo neuveriteľné. Napriek tomu, čo ten film znamená pre mňa a mnohých ďalších fanúšikov, moje deti o ňom nikdy nepočuli.“ viac »


Súťaž s filmom Star Trek: Do neznáma

Súťaž s filmom Star

15.08.2016 08:00

Priaznivci sci-fi žánru si prídu na svoje už 18. augusta, práve vtedy totiž do slovenských kín prichádza ďalšie pokračovanie úspešnej „startrekovskej“ sci-fi série. viac »


Poznáme výhercov súťaže s filmom ZOZN@MKA!

Poznáme výhercov súťaže s

02.08.2016 08:00

Topky.sk v spolupráci s distribučnou spoločnosťou Bontonfilm a.s. a spoločnosťou Magenta Bratislava pre vás pripravili súťaž o lístky do kina a poukážky na nákup odevov zn. Magenta v hodnote 20 eur. viac »


Poznáme výhercov súťaže s knihou Upratané!

Poznáme výhercov súťaže s

01.08.2016 08:00

Po svetovom úspechu knihy Kúzelné upratovanie prichádza Marie Kondo s bohato ilustrovanou novinkou, kde prináša podrobné tipy a rady na vytvorenie príjemnej domácnosti. viac »


Poznáme výhercov súťaže s filmom Pedra Almodóvara JULIETA

Poznáme výhercov súťaže s

26.07.2016 08:00

Topky.sk v spolupráci s filmovou distribučnou spoločnosťou Magic Box pre vás pripravili súťaž o voľné vstupenky do kina a DVD. viac »


POZNÁME VÝHERCOV SÚŤAŽE S FILMOM DOBA ĽADOVÁ: MAMUTÍ TRESK

Doba ľadová: Mamutí tresk

11.07.2016 08:00

Prichádza piate pokračovanie jednej z najpopulárnejších animovaných filmových sérií – Doba ľadová: Mamutí tresk. Stretneme v nej všetkých starých známych hrdinov a pár úplne nových. 14. 7. 2016 prichádza ľadová udalosť horúceho leta. Stretnete v nej mamuty menom Manny a Ellie, obľúbeného leňochoda Sida, tigra Diega či vačice Crasha a Eddieho. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.