Zahraniční prominenti - svetové celebrity | Topky.sk - Bleskovky

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Zahraniční prominenti

V 90. rokoch valcovala hitparády a dnes... Vyzerá pa-rád-ne!

Paula Abdul

Paula Abdul

Foto
pred 6 hodinami

KALIFORNIA - Do hudobného priemyslu vstúpila Paula Abdul účinkovaním vo videoklipoch iných spevákov. Na prelome 80. a 90. rokov však odštartovala vlastnú kariéru a bola dosť úspešná. Neskôr sa však stiahla do úzadia. Až kým nezačala byť súčasťou poroty súťaže American Idol. Aj v 56 rokoch je to stále kočka! viac »

Herec z Hier o život žiari: Má PIATE dieťa!

Stanley Tucci a Felicity

13.06.2018 16:30

NEW YORK - Americký herec Stanley Tucci sa stal päťnásobným otcom. Spolu s manželkou Felicity Blunt, s ktorou sa zosobášil v roku 2012, privítali na svete druhého spoločného potomka. Ich dcéra Emilia Giovanna Tucci prišla na svet 19. apríla a po narodení mala hmotnosť 2891 gramov. viac »


Odpoveď na Vondráčkovej žalobu: Niekto chodí do kostola, Helena po súdoch...

Odpoveď na Vondráčkovej žalobu:

13.06.2018 13:30

DOLNÍ STUDÉNKY - Speváčka Helena Vondráčková pred pár dňami zrušila účasť na slávnostiach v obci Dolní Studénky. S usporiadateľom sa dostala do konfliktu a manažment speváckej divy sa rozhodol dokonca podať trestné oznámenie. Aktuálne sa k situácii vyjadril aj starosta Radim Sršeň, ktorého sa toto oznámenie týka. viac »


Nechajte ožiť trend inšpirovaný marockou kultúrou: Zažiarte rovnako ako celebrity z červeného koberca

Nechajte ožiť súčasný trend

13.06.2018 13:29

BRATISLAVA - Milujete pestré farby a exotiku? Potom by vám túto sezónu rozhodne nemali v šatníku chýbať kúsky inšpirované orientálnym štýlom Maroka. Nielenže zažiarite, ale budete si pripadať aj ako princezná! viac »


Helena Růžičková by slávila 82 rokov: Viete, ako sa volala vlastným menom?

Helena Růžičková
FotoVideo

13.06.2018 00:00

PRAHA – K neprehliadnuteľným osobnostiam českého filmu patrila dlhé roky Helena Růžičková, ktorá zomrela 4. januára 2004 vo veku 67 rokov. Zjav a herecký prejav ju predurčili pre komediálne role. Treba ale podotknúť, že počas svojej takmer päťdesiatročnej kariéry dokázala, že má oveľa bohatší register. Umelkyňa bola nezdolnou optimistkou a aj počas ... viac »


Narodeniny najsexi hviezdy: Za gratulácie ďakovala holými prsiami!

Kate Upton

12.06.2018 22:00

LOS ANGELES - Oni potešili ju, ona ich! Časopis Maxim každý rok volí najsexi ženu sveta. Tentokrát sa ňou stala modelka Kate Upton, ktorá v uplynulych dňoch oslávila 26. narodeniny. Fanúšikovia ju pri tej príležitosti zahrnuli gratuláciami. Ona sa im odmenila ozaj netradične. Aha! viac »


Ženy celého sveta po ňom šaleli: TOTO je manželka Osobného strážcu!

Kevin Costner a Christine

12.06.2018 20:00

LOS ANGELES - Tejto kráske patrí jeho srdce! Herec Kevin Costner (63) sa na nedostatok fanúšičiek sťažovať nemôže. Pri sledovaní počinu Osobný strážca nejedna z nich túžila byť na mieste slávnej Whitney Houston. Charizmatický umelec však už roky má oči len pre svoju manželku Christine Baumgartner (44). Dvojica sa v týchto dňoch ukázala v spoločnosti ... viac »


Spevák Bradley Cooper pomáha Lady Gage s kariérou: VIDEO Máme tu veľkého adepta na Oscara?

Spevák Bradley Cooper pomáha

12.06.2018 19:59

BRATISLAVA - Hudobných romantických filmov nie je nikdy dosť. O to viac sa tešíme, keď svetlo sveta uzrie projekt, akým je snímka A Star is Born (Zrodila sa hviezda), v ktorom uvidíme perfektnú speváčku a herca, ktorý je miláčikom žien. Pozrite si prvý zimomriavkový trailer. viac »


Zahrá Ivan Mládek na festivale Žákovic Open Metallicu?

Zahrá Ivan Mládek na

12.06.2018 17:49

TRENČIANSKE BOHUSLAVICE - K dobrej nálade na festivale Žákovic Open tento rok prispeje aj legendárny Ivan Mládek, ktorý sa do Trenčianskych Bohuslavíc vráti po troch rokoch. Za ten čas sa toho uňho veľa nezmenilo, no predsalen došlo k jednej udalosti, ktorá v dobrom zmysle slova "zatriasla" jeho kariérou. viac »


Shakira ovládla Londýn: Jej stehná zabrali celé pódium!

Shakira

12.06.2018 17:00

LONDÝN - Bolo sa na čo pozerať! Slávna speváčka Shakira (41) v rámci svojho turné zavítala aj do Veľkej Británie, kde mala koncert v pondelok večer. Ako prezrádzajú zábery z neho, fanúšikovia si ozaj prišli na svoje. Blondínka sa s nimi ochotne objímala a okrem spevu im dopriala aj príjemný vizuálny zážitok. viac »


Ariana Grande je zasnúbená!

Ariana Grande

12.06.2018 16:00

LOS ANGELES - Americká speváčka Ariana Grande sa zasnúbila s hercom a komikom Peteom Davidsonom. Informoval o tom magazín People, ktorému to prezradil zdroj blízky dvojici. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.