Streda, 17. január 2018. Meniny má Nataša, zajtra Bohdana.

Domáci

Módne (s)hity z Plesu v opere: Absolútny gýč Hrbatej, nevhodný Settele a zaujímavá Cígerová

Nudná Lančaričová, nevhodný Settele a absolútny gýč Hrbatej.

Nudná Lančaričová, nevhodný Settele a absolútny gýč Hrbatej.

pred hodinou

BRATISLAVA – V uplynulú sobotu sa v Slovenskom národnom divadle konala najprestížnejšia udalosť roka Ples v opere, na ktorú zavítalo množstvo známych tvári. Dámy sa predbiehali v tom, ktorá zažiari v tej najkrajšie róbe. Kto sa obliekol a dodržal najlepšie protokol, zhodnotila v prvej časti profesionálna stylistka Andrea Ziegler. viac »

Nora Mojsejová opäť na súde, pokračovalo pojednávanie v kauze DPH

Nora Mojsejová na súde

včera o 16:00

KOŠICE – Na Okresnom súde Košice I. sa v piatok konalo pojednávanie s obvinenými v tzv. DPH – čkárskej kauze. Spoločne s Norou je obvinených 11 ľudí. Podľa vyšetrovateľov figuruje v organizovanej skupine, ktorá falšovala doklady a podávala nepravdivé daňové priznania. Na odpočtoch DPH mali obvinení takto získať vyše milión eur. Hrozí im 7 až 12 rokov väzenia. viac »


Flašíkova tajná oslava 60-tky: Takto to na nej vyzeralo!

Flašíkova tajná oslava 60-tky:

včera o 14:00

BRATISLAVA - Známy podnikateľ Fedor Flašík oslávil počas uplynulého víkendu okrúhle jubileum 60 rokov. Pri tejto príležitosti sa zišli jeho najbližší, aby mu pogratulovali. Topkám známy Slovák prezradil, ako to na jeho oslave vyzeralo i to, či mu zablahoželala jeho exmanželka Monika Beňová (49.) viac »


VIDEO: Očarujúca Lucia Hablovičová je stálicou Plesu v opere: Takto sa vyvíjal jej štýl šiat od Borisa Hanečku

Lucia Hablovičová tentokrát vyzerala

včera o 13:59

BRATISLAVA - Bývalá riaditeľka Miss a moderátorka sa na plese každý rok objaví v skutočne skvostnej róbe. Inak tomu nebolo ani tentoraz. viac »


Balúchová a Kollár v sobotu v spoločnosti: Ona v krásnych šatách, on plesal s inou!

Balúchová a Kollár v
Foto

včera o 12:30

BRATISLAVA – O zábavu mali postarané! Počas uplynulej soboty sa podnikateľ Boris Kollár (52) a matka jeho posledného dieťaťa Alexa Barbora Balúchová (30) zabávali v spoločnosti. Speváčka zažiarila v krásnych čiernych šatách, politik sa zabával však s inou kráskou. viac »


Českom otriasol obrovský škandál: Lucie Vondráčková obeťou hnusného podvodu!

Českom otriasol obrovský škandál:
Foto

včera o 10:35

PRAHA - Ostala v šoku! Lucie Vondráčková (37) sa v týchto dňoch stala obeťou hnusného podvodu. Jej meno bolo totiž zneužité na reklamné účely, o ktorých doteraz ani len netušila. Za nekalé praktiky chce známa speváčka podniknúť aj právne kroky! viac »


Módne (s)hity z premiéry: Cool Pawlowská, výborný Mitaš a Hrčka... To je lekársky plášť?!

Módne (s)hity z premiéry:
Foto

15.01.2018 09:00

BRATISLAVA - Pred pár dňami sa v jednom z bratislavských nákupných centier konala slávnostná predpremiéra novej českej komédie na námet knihy Haliny Pawlowskej - Zúfalé ženy robia zúfalé veci. Do kina pri tejto príležitosti prišlo niekoľko známych tvárí. A ako sa obliekli? Na to si posvietila známa slovenský stylistka Andrea Ziegler. Vy svoj názor môžete ... viac »


Takto skončil Ples v opere 2018: Kollár v náladičke, gentleman Mňahončák a Malachovskej nehoda!

Takto skončil Ples v
Foto

15.01.2018 05:45

BRATISLAVA - V sobotu večer sa v historickej budove Slovenského národného divadla uskutočnila jedna z najprestížnejších a najočakávanejších udalostí roka. Pozvanie na Ples v opere 2018 prijali približne tri stovky prominentných Slovákov, ktorí sa spolu v exkluzívnych priestoroch bavili až do skorých ranných hodín. No a keď sa naše celebrity rozhodli, ... viac »


VIDEO: Manželia Danglovci na Plese v opere 2018: Beáta sa drží pri výbere róby každý rok jedného pravidla

Herec Dano Dangl s

15.01.2018 05:44

BRATISLAVA - Na 18. ročníku významnej udalosti Ples v opere nechýbali ani stálice tejto spoločenskej udalosti, ktoré si opäť nenechali ujsť odštartovanie plesovej sezóny. Za jednu z nich sa dá považovať aj sympatická dvojica manželov Danglovcov, ktorej to opäť nesmierne svedčalo. viac »


Ples v opere 2018: TRAPAS hneď na úvod... Toto sa ako mohlo stať?!

Ples v opere 2018:
FotoVideo

14.01.2018 22:00

BRATISLAVA - Ples v opere sa na Slovensku považuje za najvýznamnejšiu spoločenskú udalosť roka. A kráčanie po červenom koberci do historickej budovy Slovenského národného divadla patrí bez pochýb k najčarovnejším momentom večera. Aktuálny ročník však hneď na úvod poznačil trapas. Ako sa toto mohlo stať?! viac »


Ples v opere 2018: Známe tváre sa pochválili prvými momentkami... Takto vyzerali!

Ples v opere 2018:
Foto

14.01.2018 20:00

BRATISLAVA - Prvé momentky! Historická budova SND v sobotu už po 18. raz otvorila svoje brány prestížnemu Plesu v opere. Na tejto udalosti roka nechýbali známe tváre z politického, hospodárskeho a kultúrno- spoločenského života. Mnohé z nich sa už stihli pochváliť prvými fotkami z tejto prominentnej akcie na sociálnych sieťach. Pozrite sa, ako sa zabávali ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.