Pondelok, 20. november 2017. Meniny má Félix, zajtra Elvíra.

Domáci

Ďurianovej nový flek v televízii: Šport je len dočasný, vracia sa do večerných správ!

Marianna Ďurianová sa vracia na televízne obrazovky.

Marianna Ďurianová sa vracia na televízne obrazovky.

pred hodinou

BRATISLAVA - Jeden šok za druhým! Len minulý týždeň prasklo tajomstvo, že niekdajšia televízna hviezda Marianna Ďurianová (40) sa opäť vracia na obrazovky. Nastúpiť má ako moderátorka relácie Góly, body, sekundy, kde nahradí Jarmilu Lajčákovú Hargašovú (50), ktorá odišla do Ameriky za svojím manželom. To však ani zďaleka nie je všetko! viac »

Miriam Kalisová sa po boku Dušana Pašeka mení: Aj takto jej to v novom vzťahu neskutočne pristane

Miriam a Dušan sa

17.11.2017 05:59

BRATISLAVA - Krásna moderátorka je už niekoľko mesiacov partnerkou Dušana Pašeka. Je zjavné, že jej tento vzťah neskutočne prospieva. viac »


Nová tvár televíznych obrazoviek: Rozhodnite, ktorá bude moderátorkou!

Nová tvár televíznych obrazoviek:

16.11.2017 20:50

BRATISLAVA - Televízia Fashion Tv už niekoľko týždňov vysiela reality šou, počas ktorej si preveruje rozličné zdatnosti svojich potenciálnych moderátoriek. Do samotného záveru projektu sa dostala štvorica ambicióznych Sloveniek a Češiek, ktoré majú šancu stať sa novou tvárou módnej televízie. O tom, ktorá z nich tento titul získa, môžete rozhodnúť aj vy! viac »


Jojka naštvala divákov: Toto naozaj nikto nečakal!

Jojka naštvala divákov: Toto

16.11.2017 18:30

BRATISLAVA - Podpásovka! Diváci televízie Joj ostali v stredu večer nepríjemne prekvapení. Obľúbený seriál Za sklom totiž kompetentní zrazu stiahli z vysielania. Fanúšikovia tohto počinu tak sedeli pred obrazovkami zbytočne. Zaujímalo nás, prečo ho vedenie zrazu nedalo do vysielania. Aký je dôvod zmeny vysielacieho času? viac »


Náhla smrť odrovnala Rozborila: Obrovský smútok a slová plné bolesti

Náhla smrť odrovnala Rozborila:

16.11.2017 18:00

BRATISLAVA - Smrť si nevyberá! Zdrvujúca správa ohľadom nečakanej smrti nedávno zasiahla aj známeho moderátora Vila Rozborila (50). Zákerná rakovina zobrala život mladému 21-ročnému Mirovi, ktorému chcel Vilo pomôcť aj v relácii V siedmom nebi. viac »


Kabát-mánia nekončí. Vypredané štadióny sú svedkami prvotriednej rockovej šou

Kabát-mánia nekončí. Vypredané štadióny

16.11.2017 17:59

BRATISLAVA - Turné Kabátu je vždy sviatkom nielen pre zarytých fanúšikov, je zárukou kvalitného koncertného zážitku aj pre nezainteresovaného pozorovateľa hudobného diania. Českí rockeri majú arzenál spoľahlivých, profesionálne odohraných hitov, originálnu pódiovú šou s vypilovaným zvukom a vedia vytvoriť naozaj strhujúcu atmosféru. viac »


Zomrel legendárny český pesničkár: Jeho hit sa stal hymnou trampov

Wabi Daněk

16.11.2017 17:36

PRAHA - Po dlhej chorobe dnes vo veku 70 rokov zomrel Wabi Daněk, folkový pesničkár, autor a pôvodné interpret neoficiálnej trampskej hymny Rosa na kolejích. ČTK o tom informovala rodina zosnulého. Viac informácií rodina oznamovať nebude. viac »


Povedz mi, čo počúvaš: Rudi Rus

Povedz mi, čo počúvaš:

16.11.2017 16:59

BRATISLAVA - Rudi Rus je vo svete hudby známy najmä ako moderátor relácie Headbanger_FM, jedinej metalovej šou v slovenskom rozhlasovom éteri. Okrem toho o tvrdej hudbe píše pre portál Metalopolis.net a časopis .týždeň. Hudbu doslova žerie a to nielen tú, spojenú s ťažkým kovom. viac »


MY SME LES: Osobnosti a milovníci lesov bojujú za zastavenie devastácie slovenských lesov

MY SME LES: Osobnosti

16.11.2017 15:30

Virálnym videom so zábermi na ťažbou spustošenú prírodu štartuje kampaň občianskej iniciatívy MY SME LES, v ktorej sa spájajú ochranári s kreatívcami, herečkami, hercami, moderátormi a inými osobnosťami. Rozhodli sa posilniť povedomie o silnejúcej ťažbe vo vzácnych lesoch, získať záujem ľudí pre túto tému a postupne podporovať a vyvíjať aktivity, ktoré ... viac »


Babička Brychtová odhalila súkromie: Ukázala dospelú dcéru aj vnúčika

Zuzana Mauréry, Katarína Brychtová
Foto

16.11.2017 13:00

BRATISLAVA - Moderátorka Katarína Brychtová (50) je dlhoročnou tvárou televíznych obrazoviek. Aktuálne sa však predstavila v úlohe spisovateľky. V týchto dňoch sa konal krst jej novej knihy s receptmi Moje sladké radosti. Prekvapením bolo, že úlohy moderátorky sa zhostila jej dospelá dcéra Katka (27)... A na akciu dorazila aj so synom a americkým manželom. Pozrite! viac »


Škaredé zranenie na Markíze: Tento muž od bolesti takmer skolaboval!

Škaredé zranenie na Markíze:
Foto

16.11.2017 09:00

BRATISLAVA - Tak toto muselo poriadne bolieť! Deviata séria Farmy priťahuje nešťastné udalosti doslova ako magnet. Neuveriteľnú smolu mal najnovšie najväčší pracant Jožko Bohdan (40), ktorý pri práci s drevom utŕžil niekoľko nepríjemných zranení. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?