Svet šoubiznisu u vás doma | Topky.sk - Bleskovky

°C

Štvrtok, 4. jún 2020. Meniny má Lenka, zajtra Laura.

Štúdio Topky - O svete celebrít vieme všetko

Kolosálny trapas na Plese v opere: Tento spevák odignoroval dresscode a dal si dole... To snáď nie!

Český spevák počas Plesu v opere absolútne odignoroval dresscode!

Český spevák počas Plesu v opere absolútne odignoroval dresscode!

FotoVideo
12.01.2020 21:22

BRATISLAVA - Dobročinný Ples v opere 2020 je už za nami a opäť sa nezaobišiel bez toho, čo sme od neho všetci očakávali. Či už charitatívneho účelu, veľkolepých rób a výnimočného progamu. Ani tento rok sa však nezaobišiel bez menších trapasov. A o jeden taký sa postarala jedna z najväčších českých hviezd! viac »

ŠTÚDIO TOPKY Úspešný spevák otvorene prehovoril o nevere: Správy od obdivovateliek kontroluje manželka!

ŠTÚDIO TOPKY Úspešný spevák
Video

12.12.2019 09:00

BRATISLAVA - Finalista prvej série speváckej súťaže Zem spieva Štefan Štec (32) si odvtedy stihol získať nielen množstvo skalných fanúšikov, ale za svoj debut tento rok dostal aj dvojnásobnú platinovú platňu. Spevák priznal, že v rusínčine, ktorá znie v jeho piesňach, je dokonca viac doma ako v slovenčine. V našom štúdiu prezradil aj niečo zo svojho ... viac »


ŠTÚDIO TOPKY: Máriu Čírovú na koncerte zradili šaty... Skončila takmer holá!

ŠTÚDIO TOPKY: Máriu Čírovú
Video

05.12.2019 05:45

BRATISLAVA - Najnovšie do Štúdia Topky zavítala Mária Čírová. Tá sa počas dňa takmer nezastaví. Okrem starostlivosti o dve deti stíha hudobnú tvorbu, koncerty a z času na čas dokonca niečo odmoderuje. Ako priznala, je rada, keď veci nie sú presne nalinkované, no niekedy sa jej nevyhnú ani situácie, ktoré už nie sú vôbec príjemné. V našom štúdiu porozprávala, ... viac »


ŠTÚDIO TOPKY: Hex a Para si skočili do vlasov, Peter Nagy končí s hudbou a... TOTO si neodpustí Karin Haydu!

ŠTÚDIO TOPKY: Hex a
Video

03.12.2019 05:45

BRATISLAVA - Aj tento týždeň sme s kamerou Štúdia Topky zachytili to najzaujímavejšie zo slovenského šoubiznisu. V dnešnej časti sa dozviete napríklad to, že Karin Haydu nezvláda diéty. Spevák Peter Nagy na rovinu priznal, že chce seknúť s hudbou. Cíti sa lepšie v úlohe herca? Nechýbali sme ani na veľkolepom koncerte kapely Hex, ktorá si pri príležitosti ... viac »


ŠTÚDIO TOPKY: Cibulková konečne prehovorila o bábätku, Haasovej osr*la knihu sova a... Mirgová otvorene o nenávisti v slovenskom šoubiznise!

ŠTÚDIO TOPKY: Cibulková konečne
Video

28.11.2019 09:00

BRATISLAVA - Uplynulé dni sa niesli v znamení krstov. My vás zoberieme hneď na tri. Počas krstu svojej knihy Dominika Cibulková nielen oznámila koniec tenisovej kariéry, ale priznala aj to, že sa s manželom konečne pustili do rodinných plánov. Dominika Mirgová sa na krste albumu svojej kolegyne neudržala a odhalila, ako je to s nenávisťou medzi slovenskými ... viac »


ŠTÚDIO TOPKY Plačková o svojej novej reality šou: Ľudia ma berú ako brzdu!

ŠTÚDIO TOPKY Plačková o
Video

27.11.2019 09:00

BRATISLAVA - Na Slovensku sa hádam nenájde nikto, kto by nepoznal Zuzanu Plačkovú. Kedysi hviezdička reality šou Hotel Paradise sa postupom času vypracovala na kráľovnú slovenského Instagramu a najnovšie sa na televízne obrazovky dostane jej vlastná reality šou, ktorá zmapuje nielen jej instagramový život, ale aj realitu, ktorá ho sprevádza. Čo všetko ... viac »


ŠTÚDIO TOPKY: Známa kráska priznala závislosť na afrodiziaku, Haberova kritika bývalého superstaristu a... Grecová opäť bez Pašeka!

ŠTÚDIO TOPKY: Známa kráska
Video

19.11.2019 10:00

BRATISLAVA - Aj uplynulé dni boli bohaté na šoubizové udalosti. To najlepšie z nich vám opäť prinášame v pravidelnej relácii Štúdio Topky. Dozviete sa napríklad to, že bývalá víťazka Miss Slovensko Veronika Vágnerová (32) nedokáže odolať pochúťke preslávenej svojimi afrodiziakálnymi účinkami. Ďalšiu z radov najkrajších žien Slovenska, Dominiku Grecovú ... viac »


ŠTÚDIO TOPKY: Čerstvý víťaz markizáckej Tváre Dávid Hartl plánuje svadbu!

ŠTÚDIO TOPKY: Čerstvý víťaz
Video

14.11.2019 09:00

BRATISLAVA - Našim najnovším hosťom v Štúdiu Topky bol aktuálny víťaz markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome, herec Dávid Hartl (26). Porozprával nám nielen o čerstvých pocitoch, ktoré v ňom účinkovanie v zábavnej súťaži zanechalo, ale aj o svojich divadelných či filmových úlohách, na ktoré sa pripravuje naozaj svedomito. Dávid je tiež už viac ako ... viac »


Najčítanejšie články