Ples v opere 2019. Pozrite si najkrajšie róby plesu. | Topky.sk - Bleskovky

Utorok, 20. august 2019. Meniny má Anabela, zajtra Jana.

Ples v opere 2019

Rozhodli ste o Kráľovnej Plesu v opere 2019: Najkrajšou dámou večera sa stala...

Nová kráľovná Plesu v opere.

Nová kráľovná Plesu v opere.

17.01.2019 09:00

BRATISLAVA - Je rozhodnuté! Uplynulý víkend sa všetky pohľady upierali na historickú budovu Slovenského národného divadla, kde sa konala najprestížnejšia spoločenská udalosť roka, 19. ročník Plesu v opere. Ako už býva zvykom, pozvaní hosti sa na túto príležitosť poriadne pripravili. Predovšetkým dámy, ktoré aj tento rok očarili nádhernými plesovými ... viac »

Lucia Hurajová otvorene o Plese v opere: TOTO nedokázala spracovať!

Lucia Hurajová otvorene o
Video

16.01.2019 14:30

BRATISLAVA - Moderátorkou Plesu v opere 2019 sa stala Lucia Hurajová (42). Šarmantná herečka prítomným nevyrazila dych len veľkolepou róbou, ale aj bezchybným prejavom. V rozhovore nám prezradila, ako sa na túto prestížnu udalosť pripravovala a či nemala pred svojím plesovým moderátorským debutom obavy. viac »


Módna polícia: Youtuber si podal róby z Plesu v opere... vesmírna žena a párty po drogovom úlete!

Módna polícia: Youtuber si

15.01.2019 14:30

BRATISLAVA - Po sobotňajšom Plese v opere sa s módnymi políciami akoby roztrhlo vrece. Outfity hostí už zhodnotilo množstvo renomovaných stylistov či módnych návrhárov. Aký je ale pohľad nezainteresovaného chlapa, ktorý sa móde profesionálne nevenuje? Pozrite si nové video od Sketch Bros! viac »


Módne (s)hity z Plesu v opere 1: Premotivovaný gýč, vražedná Mutňanská a... tejto chýbala už len tekvica!

Módne (s)hity z Plesu

15.01.2019 09:00

BRATISLAVA - V sobotu večer sa v priestoroch SND konal 19. ročník Plesu v opere. Ani tentokrát nechýbali známe tváre slovenského šoubiznisu a množstvo prominentných dám, ktoré predviedli prekrásne honosné róby. Pozrite sa, ako outfity zhodnotil Marián Hornyák! viac »


Kráľovná Plesu v opere 2019: Hlasovanie ukončené!

Kráľovná Plesu v opere

14.01.2019 15:00

BRATISLAVA - Sobotný večer patril najprestížnejšej plesovej udalosti. Na 19. ročníku Plesu v opere sa zúčastnilo 300 párov osobností zo sveta financií, politiky, športu či šoubiznisu. Dámy si dali záležať, aby sa ukázali v tom najlepšom a najkrajšom svetle. My vám prinášame možnosť zvoliť si za kráľovnú plesu dámu, ktorá vás najviac očarila. viac »


Komička Evelyn prehovorila: Úprimne o prezidentskej kandidatúre!

Komička Evelyn prehovorila: Úprimne

14.01.2019 14:00

BRATISLAVA - Keď sa Evelyn v sobotu večer objavila na Plese v opere, všetkým naokolo okamžite vyrazila dych. Komička vymenila pohodlné outfity za prekrásnu róbu, ktorá ju v kombinácii s bezchybnou vizážou zaradila medzi najväčšie hviezdy večera. Blondínka však nežiarila len na prestížnom plese. Darí sa jej aj v ďalších smeroch... viac »


Takto sa skončil Ples v opere 2019: Džentlmen Kollár zbieral dcére šaty zo zeme, Černý nechal ženu samu vo dverách!

Takto sa skončil Ples
Foto

14.01.2019 05:45

BRATISLAVA - Slovenská smotánka sa v sobotu zabávala na prestížnom 19. ročníku Plesu v opere, ktorý mal rovnako ako aj po iné roky, charitatívny rozmer. Mnohé známe tváre prijali pozvanie a prišli podporiť myšlienku inkluzívneho vzdelávania detí. Osobnosti sa zabávali do noci. No všetko sa raz končí a inak to nebolo ani s udalosťou, ktorá otvorila plesovú sezónu na Slovensku. viac »


Veľká FOTOgaléria z červeného koberca: Kövešová aj hviezda z markizáckych Mileniek... Ej, dievčatá, ale toto je FAUX PAS!

Veľká FOTOgaléria z červeného
Foto

13.01.2019 21:59

BRATISLAVA - Rovnako ako po minulé roky, aj tento rok plesovú sezónu na Slovensku odštartovala najprestížnejšia udalosť roka - Ples v opere. Hostia do historických priestorov Slovenského národného divadla začali prichádzať po 19-tej hodine... A ako príchod na honosnú udalosť zvládli? Prinášame vám veľkú fotogalériu z červeného koberca. viac »


Ples v opere 2019: Prvé oficiálne FOTO... Takéto róby mali prominentné Slovenky!

Ples v opere 2019:

13.01.2019 13:15

BRATISLAVA - Druhá januárová sobota sa niesla v duchu plesania, noblesy a charitatívnej pomoci. Osobnosti spoločenského diania otvorili plesovú sezónu na 19. ročníku Plesu v opere. Medzi pozvanými sa objavili nielen herci, ale aj športovci, politici či významní funkcionári. Ako býva dobrým zvykom, každý sa podľa etikety snažil zažiariť. Komu sa to podarilo ... viac »


Prvé momentky z Plesu v opere 2019: Kollárova dcéra (17) s pohárom v ruke, Evelyn ako ružová diskoguľa... Kövešová išla s TÝMTO na hlave!

Prvé momentky z Plesu
Foto

13.01.2019 05:00

BRATISLAVA - Najočakávanejšia plesová udalosť roku 2019 otvorila dnes o 19-tej svoje brány a privítala osobnosti slovenskej politickej, kultúrnej či spoločenskej scény. Mnohé celebrity sa dôsledne pripravovali na Ples v opere a nezabudli sa pochváliť aj prvými zábermi! viac »


Ples v opere 2019: Boris Kollár absolútne nepripravený... Len tak tak, že si nevyrobil TRAPAS!

Ples v opere 2019:

12.01.2019 20:30

BRATISLAVA - Ples v opere je už tradične udalosťou roka, ktorá otvára plesovú sezónu na Slovensku. Desiatky známych tvári svojou prítomnosťou podporujú aj dobrú vec a už niekoľkýkrát po sebe nechýba ani dnes multiotecko Boris Kollár (53). Ten si však dal tentoraz načas a takmer si vyrobil poriadny trapas! viac »


Najčítanejšie články