Aktuality z vyšetrovania vraždy novinára Jána Kuciaka | Topky.sk

°C

Piatok, 14. august 2020. Meniny má Mojmír, zajtra Marcela.

Vražda Jána Kuciaka

VRAŽDA KUCIAKA Problémy v senáte? Dôvodov na odročenie rozsudku môže byť viac, zhodli sa právnici

Obžalovaní si vypočujú rozsudok v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka až v septembri.

Obžalovaní si vypočujú rozsudok v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka až v septembri.

Foto
06.08.2020 12:50

BRATISLAVA - Verejnosť stále špekuluje nad tým, prečo predsedníčka senátu Ružena Sabová odložila vynesenie rozsudku v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka až o mesiac. Podľa právnika dôvodov, pre ktoré došlo k odročeniu, môže byť viac. viac »

Rozsudok sa posúva: Senát nemá jednoznačný názor! Ďalší mesiac bude pre nás rok, tvrdí Kuciakov brat

Obžalovaní si vypočujú rozsudok
Foto

05.08.2020 05:55

PEZINOK - Dnes mal byť deň, kedy sa malo Slovensko po vyše dvoch mesiacoch dozvedieť, či senát Špecializovaného trestného súdu odsúdi obžalovaných z vraždy novinára Jána Kuciaka. No súd sa večer pred pojednávaním nečakane posunul. viac »


Súd nečakane odložil zajtrajšie rozhodnutie o treste v kauze vraždy Kuciaka a Kušnírovej

Pojednávanie v kauze vraždy

04.08.2020 17:45

BRATISLAVA - Predsedníčka senátu Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) Ružena Sabová zrušila stredajší (5. 8.) termín pojednávania v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka z dôvodu nutnosti pokračovania porady senátu o pripravovanom rozsudku. Novým termínom hlavného pojednávania je 3. september. Informovala o tom hovorkyňa ŠTS Katarína Kudjáková. viac »


Rozsudok si vypočujú o tri dni: Úprimné slová Kuciakovho brata! Nenávisť a urážky na dennom poriadku

Ján Kuciak a Martina

02.08.2020 18:29

BRATISLAVA - Rodina Kuciakovcov a mama Martiny Kušnírovej Zlatica sa posledného pojednávania vo veci vraždy ich detí nezúčastnili. No aj oni s napätím čakajú, ako rozhodne senát, ktorému predsedá Ružena Sabová. viac »


Finále MEGAPROCESU sprevádzali silné emócie: Szabó neudržal slzy! Zsuzsová rečnila takmer 3 hodiny

Finále MEGAPROCESU sprevádzali silné

01.08.2020 15:47

PEZINOK - Po vyše dvoch rokoch sa blíži rozsudok v najväčšom procese v histórii Slovenska. Na poslednom pojednávaní predniesli svoje záverečné reči obžalovaní v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka. A niektorí sa neubránili ani slzám. viac »


VRAŽDA KUCIAKA Najdlhšia reč Zsuzsovej! Chrapúň Andruskó, obula sa aj do senátu: O vine je rozhodnuté

Pojednávanie v kauze vraždy
FotoVideo

31.07.2020 09:00

PEZINOK - Dokazovanie v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka je ukončené. Na poslednom pojednávaní predniesli svoje záverečné reči prokurátor a splnomocnenci poškodených. Dnes sú na rade obhajcovia obžalovaných aj samotní obžalovaní. viac »


Novocký: Vyšetrenie vraždy Kuciaka sme považovali za vec profesionálnej cti

Novocký: Vyšetrenie vraždy Kuciaka

31.07.2020 08:15

PEZINOK – Všetci, čo sa podieľali na vyšetrovaní vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, považovali potrebu zistenia a usvedčenia páchateľov za vec osobnej a profesionálnej cti. Uviedol to prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) a nový európsky prokurátor zastupujúci SR Juraj Novocký. viac »


Už dnes večer! Česi uvedú kontroverzný film o pozadí vraždy Jána Kuciaka

Už dnes večer! Česi

26.07.2020 08:15

BRATISLAVA - Film slovenskej dokumentaristky Zuzany Piussi Ukradnutý štát bude mať televíznu premiéru dnes o 23:20 v Českej televízii. Autorka sa v ňom vydáva okrem iného po stopách zdrojov zavraždeného investigatívneho novinára Jána Kuciaka, ktorého smrť a smrť jeho snúbenice spustila zmeny v slovenskej spoločnosti. V tieto dni vrcholí proces s ich ... viac »


Slovenský MEGAproces: Rozsudok už o pár dní! Nikto nemal tak silný motív zabiť Kuciaka, ako Kočner

Slovenský MEGAproces: Rozsudok už

24.07.2020 05:55

PEZINOK – Dvadsiatym prvým dňom sa skončilo dokazovanie v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. V úvode opäť vypovedal znalec z odboru IT Dušan Mikulaj. Po jeho výpovedi predsedníčka senátu Ružena Sabová zamietla všetky ďalšie navrhnuté dôkazy. Hlavné pojednávanie sa tak dostalo do fázy záverečných rečí. Rozsudok v najsledovanejšom procese ... viac »


VRAŽDA KUCIAKA Dokazovanie je skončené! Budú sa prednášať záverečné reči

VRAŽDA KUCIAKA Dokazovanie je
Foto

23.07.2020 14:04

PEZINOK - Dnes opäť pokračuje súdne pojednávanie v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. V pondelok vypovedal Zoltán Andruskó, ktorý uviedol, že obvinený nitriansky podnikateľ Norbert Bödör mal byť tým, ktorý chcel zahladiť stopy po vražde. Dnes vypovedal znalec z odboru IT. Po jeho výpovedi sudkyňa Sabová zamietla všetky ďalšie dôkazy a ... viac »


VRAŽDA KUCIAKA Andruskó opäť usvedčoval Kočnera! Zsuzsovej hlasný smiech aj ďalšie obvinenie Bödöra

Dvadsiaty deň pojednávania v
FotoVideo

21.07.2020 05:55

PEZINOK - Pojednávanie v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej senát Špecializovaného trestného súdu prerušil do štvrtka, keď hodlá vypočuť opätovne kriminalistu z odboru IT Dušana Mikulaja. viac »


VRAŽDA KUCIAKA Andruskó ukázal tvár! Zsuzsovej nadávky, prestrelka s Kočnerom: Vytiahol aj Bödöra!

Zoltán Andruskó prišiel na
FotoVideo

20.07.2020 10:52

PEZINOK - V kauze vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa dnes pred senát Špecializovaného trestného súdu opätovne postaví už odsúdený Zoltán Andruskó. Jeho svedeckú výpoveď spochybňujú Alena Zsuzsová aj Marian Kočner. Predvolaný je znova aj kriminalista z odboru informačných technológií Dušan Mikulaj. viac »


Megaproces v prípade vraždy Kuciaka pokračuje už zajtra: Opätovne bude vypovedať Zoltán Andruskó

Megaproces v prípade vraždy

19.07.2020 10:53

BRATISLAVA – V kauze vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa v pondelok (20. 7.) pred senát Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) opätovne postaví už odsúdený Zoltán Andruskó. Jeho svedeckú výpoveď spochybňujú Alena Zs. aj Marian K. Predvolaný je znova aj kriminalista z odboru informačných technológií Dušan Mikulaj. Potvrdila to Zuzana Zvalová z kancelárie predsedu ŠTS. viac »


AKTUÁLNE V Sociálnej poisťovni zasahuje NAKA! Akcia súvisí s lustráciou novinárov

Ďalšie pojednávanie v prípade

30.06.2020 11:15

BRATISLAVA - Národná kriminálna agentúra opäť zasahuje v Bratislave, tentokrát v centrále Sociálnej poisťovne. Razia má súvisieť s nezákonnou lustráciou novinárov, ktorú si mal podľa svedectva Petra Tótha objednať obžalovaný Marian Kočner. viac »


Threema 2 odhaľuje nové podozrenia! Kočner posielal predtým, ako ho zbalili, ďalšiu smrtku

Obvinený Marián Kočner opúšťa

30.06.2020 11:12

BRATISLAVA - V polovici mája 2020 prenikla na verejnosť dovtedy nezverejnená komunikácia Mariana Kočnera. Ide o správy, ktorými v oficiálnych spisoch nedisponovala ani polícia. Ide o takzvanú Threemu 2. Topky.sk získali doteraz nezverejnenú komunikáciu z Kočnerovho telefónu. Pri jej analýze sme narazili na niekoľko šokujúcich správ. Tak ako v Threeme ... viac »


VRAŽDA KUCIAKA Zsuzsová sa pri výpovedi rozohnila! VIDEO Tebe neodpoviem na nič, odsekla Lipšicovi

Ďalšie pojednávanie v prípade
FotoVideo

29.06.2020 13:30

PEZINOK - V kauze vraždy novinára Jána Kuciaka dnes pokračuje hlavné pojednávanie pred senátom Špecializovaného trestného súdu v Pezinku. Podľa prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry Juraja Novockého sa dokazovanie chýli ku koncu. viac »


Ďalší zásah NAKA v kauze lustrácie novinárov: Vorobjov strávi noc v cele!

Ďalší zásah NAKA v

24.06.2020 15:32

BRATISLAVA - Polícia zadržala bývalého šéfa finančnej spravodajskej jednotky NAKA Pavla Vorobjova. Je podozrivý z nezákonného lustrovania novinárov, vrátane Jána Kuciaka. viac »


Kočner na súde spomenul aj vešticu, sledovanie hodil na Tótha! Zsuzsová počas výpovede zvyšovala hlas

Pojednávanie v kauze vraždy

19.06.2020 18:00

PEZINOK - V piatok pokračuje hlavné pojednávanie v kauze vraždy Jána Kuciaka, pri ktorej zomrela aj jeho snúbenica Martina Kušnírová. Pred senátom, ktorému predsedá Ružena Sabová, bude vypovedať Marian Kočner. viac »


Kočnerova prvá výpoveď pred súdom! Rozbor Kuciakových článkov aj šokujúce slová o bývalom kamarátovi

Pokračuje pojednávanie na Špecializovanom
FotoVideo

18.06.2020 14:56

PEZINOK - V stredu na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku pokračovalo hlavné pojednávanie v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Vypovedať sa rozhodol aj obžalovaný Kočner, urobil tak prvýkrát. viac »


KAUZA KUCIAK Pred súdom vypovedá Kočner: Drsné slová o Tóthovi! Je to spisovateľ a klamár

Pojednávanie v kauze vraždy
FotoVideo

17.06.2020 14:51

PEZINOK - V stredu a v piatok pokračuje hlavné pojednávanie v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice pred senátom Špecializovaného trestného súdu v Pezinku. Zo strany obžaloby zostáva vykonanie vecných dôkazov, ktoré boli zhabané u obžalovaných, splnomocnenci poškodených chcú zase vykonávať dôkazy z telefónu Mariana Kočnera. viac »


Vražda Jána Kuciaka: Súd bude zajtra a v piatok pokračovať v dokazovaní

Vražda Jána Kuciaka: Súd

16.06.2020 19:27

PEZINOK - V stredu (17. 6.) a v piatok (19. 6.) pokračuje hlavné pojednávanie v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice pred senátom Špecializovaného trestného súdu (ŠTS). Zo strany obžaloby zostáva vykonanie vecných dôkazov, ktoré boli zhabané u obžalovaných, splnomocnenci poškodených chcú zase vykonávať dôkazy z telefónu Mariana K. viac »


Najčítanejšie články