VIDEO | Topky.sk - Bleskovky

Nedeľa, 23. september 2018. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

VIDEO

Hanba ako hrom: Známy herec VYŽIERAL jedlo v reštaurácii rovno z hrncov!

Známy herec VYŽIERAL jedlo v reštaurácii rovno z hrncov!

Známy herec VYŽIERAL jedlo v reštaurácii rovno z hrncov!

Video
pred 15 minútami

BRATISLAVA - Hostia boli totálne v šoku! Tí, čo sa pred niekoľkými dňami rozhodli najesť v reštaurácii na nábreží Dunaja, zostali počas večere poriadne zaskočení. Objavil sa tam totiž aj známy slovenský herec, ktorý si vyslúžil poriadnu hanbu... Tak toto budú prítomní predýchavať ešte poriadne dlho! viac »

Moderátorka s odhaleným zadkom, Prachařovej presvitajúca bielizeň, Sajfova EX s výstrihom až po...!

Moderátorka s odhaleným zadkom,
Foto

31.08.2018 13:30

PRAHA - Vo štvrtok večer sa v Španielskej sále Pražského hradu konalo česko-slovenské finále modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look. Galavečer si nenechalo ujsť množstvo známych tvárí. Medzi nimi aj moderátorka Zorka Hejdová (28), ktorá predviedla svoj šťavnatý zadok v transparentnej sukni, spodnú bielizeň v priesvitných šatách ukázala aj ... viac »


Fascinujúce VIDEO: Nad Austráliou explodovala obloha, vodičom pred očami preletel meteorit

Nad Austráliou preletel meteorit.
Video

30.08.2018 19:00

PERTH – Austrálčanom sa v utorok v noci naskytol neuveriteľný pohľad. Vodiči, ktorí v tom čase prechádzali mestom Perth, opísali, že nočnou oblohou preletela obrovská žeravá guľa, ktorá rozžiarila celú oblohu. Nevídaný úkaz zachytili autokamery. viac »


Chlap odpílil strom a zostal ako obarený: Vyliezlo z neho nechutné prekvapenie na VIDEU

Chlap odpílil strom a
Video

29.08.2018 09:48

BRATISLAVA - Bizarné video pochádzajúce zo Spojených štátov zaznamenáva prekvapenie, ktoré muž zažil pri pílení stromov. Z diery v strome totiž vyskočí hadia príšera, ktorej chýba časť tela. S najväčšou pravdepodobnosťou išlo o nejedovatého hada, ktorý sa vyžíva v plazení po stromoch. viac »


Mladík sa zobudil po prepitej noci na festivale a zistil strašnú vec: Prečo ste mi to spravili?!

Mladík sa zobudil po
Video

28.08.2018 08:52

BEAULY - O tom, aké to je zobudiť sa na letnom festivale a byť sám ako vojak v poli, sa rozrozprával istý Škót. Prebudil sa totiž na opustenom mieste, ktoré bolo iba pár hodín predtým preplnené návštevníkmi festivalu. Teraz sa smutne pýta, prečo ho nikto nezobudil. viac »


VIDEO šialeného incidentu v zápche na rýchlostnej ceste: Vodiči vystúpili z áut a...

VIDEO šialeného incidentu v
Video

28.08.2018 08:50

LONDÝN - Dvaja muži v rokoch si vymenili "zopár" úderov počas bitky uprostred diaľnice. Čo tam po tom, že sa okolo nich premávali kamióny, oni veselo pokračovali ďalej, akoby boli v ringu a nie na rušnej ceste. viac »


VIDEO Chlapcov odraz v zrkadle naháňa strach: Najprv robí opičky, potom sa stane niečo desivé

VIDEO Chlapcov odraz v
Video

27.08.2018 13:42

SAN ANTONIO - Na internete sa objavilo znepokojujúce video, na ktorom je zachytený chlapec, ako robí opičky pred zrkadlom. Niečo tu však nesedí. Odraz v zrkadle sa totiž pohybuje rýchlejšie než samotné dieťa! viac »


Svadba len mesiac po pôrode: Zo známej markizáčky je už vydatá pani!

Svadba len mesiac po
FotoVideo

27.08.2018 12:30

KLASOV - Len pred niekoľkými týždňami prežila jeden z najkrajších dní vo svojom živote a krátko nato sa dočkala ďalšieho. Exfarmárka Nikol Máčeová (28), ktorá začiatkom júla priviedla na svet dcérku Chantal, sa už oficiálne pýši titulom manželka. Aha, ako na svadbe vyzerala! viac »


Nové hniezdočko lásky Andreja Bičana a mladej milenky: Komplikácie s kúpou... Vieme, prečo nemôže byť jeho!

Nové hniezdočko lásky Andreja
Video

27.08.2018 05:45

CHORVÁTSKY GROB - Koncom minulého roka sa na verejnosť dostala informácia, že Andrej Bičan (43) už viac nežije v spoločnej domácnosti so svojou manželkou Editou a tvorí pár s mladučkou kráskou Miškou. No a dvojica si v týchto dňoch zaobstarala nové hniezdočko lásky. Informoval o tom sám moderátor v piatok na sociálnej sieti Instagram. Už tam záhadne ... viac »


Nevydržala to! Kmotríková sa spustila v priamom prenose, musel ju zachraňovať kolega!

Nevydržala to! Kmotríková sa

27.08.2018 00:10

BRATISLAVA - Tak toto tu ešte nebolo! Diváci jojkárskeho spravodajstva sa pred svojimi televíznymi prijímačmi dočkali poriadne nečakaného momentu. Počas vysielania správ sa Adriana Kmotríková (48), vždy prvotriedna profesionálka, spustila tak, že situáciu musel rýchlo zachraňovať jej kolega Ľuboš Sarnovský (42). viac »


DOD v Markíze: Zdravotné problémy Juraja Loja, zmenený imidž fešného herca a... Ošiaľ kvôli hviezde Skrytej vášne!

DOD v Markíze: Zdravotné
Video

26.08.2018 22:00

BRATISLAVA - Rovnako ako po minulé roky aj tento raz Markíza otvorila svoje brány fanúšikom z celého Slovenska. Na veľkolepej akcii nechýbala azda žiadna veľká televízna hviezda. V Záhorskej Bystrici sa ukázal napríklad Juraj Loj (35), ktorého poriadne potrápilo zdravie. Prišiel aj herec Matúš Kvietik (26), ktorý od čias seriálu Kukučka radikálne zmenil ... viac »


VIDEO Kamionistovi skoro oči vypadli: Ženy v červenom mustangu predviedli pikantnú šou

VIDEO Kamionistovi skoro oči
Video

25.08.2018 18:24

ARKANSAS - Dve neznáme ženy poriadne spríjemnili deň kamionistovi v americkom štáte Arkansas. Počas jazdy mu predviedli poriadne pikantné divadlo plné nahoty a dokonca nechýbali ani lesbické scény. viac »


VIDEO Žaneta zverila svojho syna (2) kamarátovi: Osudná chyba, k chlapcovi sa zachoval zversky

VIDEO Žaneta zverila svojho
Video

24.08.2018 19:43

RADOM - Desivé video pochádzajúce z Poľska je už predmetom vyšetrovania tamojšej polície. Zachytáva bezcitné správanie mladíka, ktorému kamarátka zverila svojho dvojročného synčeka. Po prezretí záberov zostáva dúfať, že sudca neprejaví pri posudzovaní tohto prípadu žiadnu ľútosť. viac »


VIDEO Slovák sa pred priateľmi tváril, že dovolenkuje v luxusnom rezorte: Spôsobil si totálny trapas!

VIDEO Slovák sa pred
Video

24.08.2018 15:00

CHORVÁTSKO - Klamať sa nemá! Svoje o tom vedia aj youtuberi Sketch Bros, ktorí nakrútili video poukazujúce na chválenkárskych Slovákov, ktorí sa pred svojím okolím tvária, že sú niečo viac. Skutočnosť je pritom ale často úplne iná... viac »


Hollywoodsky herec John Malkovich šokoval: Na Slovensku má rodinu, nikdy ju nevidel!

Hollywoodsky herec John Malkovich

24.08.2018 12:02

BRATISLAVA - Prišiel sem pracovne a našiel stratených príbuzných! Keď na Slovensko doletel hollywoodsky herec John Malkovich (64), absolútne netušil, že tu na neho čaká aj niečo úplne iné, ako len povinnosti. Nachádzajú sa tu totiž jeho rodinní príslušníci, ktorých nikdy nevidel! viac »


Vedci zverejnili unikátne VIDEO izolovaného amazonského kmeňa: S ľuďmi nechce mať nič spoločné

Vedci zverejnili unikátne VIDEO
Video

24.08.2018 09:57

RIO DE JANEIRO - Brazílskym úradom sa podarilo s pomocou drona odfotiť izolovaný kmeň žijúci v juhozápadnej časti štátu Amazonas. Fotografie spravili minulý rok, no zverejnili ich až teraz. Členovia kmeňa vraj o mestách a farmách nachádzajúcich sa v ich blízkosti vedia, no úmyselne sa im vyhýbajú. viac »


Najčítanejšie články