VIDEO | Topky.sk - Bleskovky

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

VIDEO

Chlap odpílil strom a zostal ako obarený: Vyliezlo z neho nechutné prekvapenie na VIDEU

Video
pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Bizarné video pochádzajúce zo Spojených štátov zaznamenáva prekvapenie, ktoré muž zažil pri pílení stromov. Z diery v strome totiž vyskočí hadia príšera, ktorej chýba časť tela. S najväčšou pravdepodobnosťou išlo o nejedovatého hada, ktorý sa vyžíva v plazení po stromoch. viac »

Toto je ten ich luxus?! Známy herec prichytený pri nakupovaní FEJKOV!

Toto je ten ich
Video

13.06.2018 12:00

BRATISLAVA - Tak ten sa s tým nepára! Lukáš Pavlásek (31) je divadelný a televízny herec, ktorý je verejnosti známy aj vďaka svojim častým vylomeninám. Nemá problém pobehovať pred stovkami ľudí v ružových tangáčoch, či pokúšať sa dostať na Ples v opere bez toho, aby naň dostal pozvanie. Temperamentný umelec sa najnovšie postaral o ďalšiu poriadnu kauzu. ... viac »


Muž skontroloval bezpečnostnú kameru a zostal ako obarený: Pri jeho dome sliedilo čudo na FOTO

Muž skontroloval bezpečnostnú kameru
Foto

12.06.2018 21:17

AUSTRÁLIA - Po tom, ako nemenovaný muž zbadal na bezpečnostnej kamere zvláštneho živočícha, ktorý sa pohyboval v blízkosti jeho domu, požiadal užívateľov sociálnej siete, aby mu pomohli ho zadefinovať. Z toho, čo sa dozvedel,však nie je oveľa múdrejší, ako bol pred zverejnením príspevku. viac »


Obrovská dráma jojkárskej hviezdy v Chorvátsku: Myslela, že sa domov už ani nedostane!

Obrovská dráma jojkárskej hviezdy
Video

12.06.2018 13:30

BRATISLAVA - Prešla si obrovskými nepríjemnosťami! Česká kráska Nela Slováková (28) je verejnosti známa najmä ako víťazka jojkárskej šou Hotel Paradise a nejaký ten čas už aj ako úspešná podnikateľka. Blondínka sa pred niekoľkými dňami objavila v našom hlavnom meste, ktoré navštívila pri príležitosti prehliadky finalistiek Miss Carat Tuning 2018. V ... viac »


Dvojicu načapal, ako súloží na hrobe: Po zverejnení VIDEA vyšla najavo ďalšia šokujúca vec

Dvojicu načapal, ako súloží
Video

12.06.2018 13:25

SHAW - Za poburujúce a hlavne primitívne možno označiť správanie dvojice, ktorú koncom mája natočil náhodný okoloidúci v anglickom meste Shaw v grófstve Greater Manchester. Bez hanby sexovali priamo na poslednom mieste odpočinku nejakého miestneho obyvateľa. viac »


VIDEO Pohľad na zaplakanie: Orangutan sa zúfalo snaží odohnať buldozér, ktorý ničí prírodu

VIDEO Pohľad na zaplakanie:
Video

12.06.2018 11:22

BORNEO - Orangutan sa zúfalo snaží zabrániť tomu, aby buldozér prestal s ničením prírody, v ktorej žije. Proti človeku a jeho mašinérii však nemal a nemá šancu. Je už naozaj najvyšší čas si uvedomiť, že táto planéta ľuďom nepatrí, len ju spolu s ďalšími živými tvormi obývajú. viac »


VIDEO Muža desať dní bolel nos: Keď videla sestrička, čo mu lekár z neho vytiahol, skoro odpadla

VIDEO Muža desať dní
Video

11.06.2018 20:42

BEIHAI - Nechutný nález vytiahol lekár z nosa muža v čínskom meste Beihai. Životaschopná pijavica usídlená v útrobách mu síce spôsobovala bolesti a krvácanie, ale do nemocnice sa rozhodol prísť až na desiaty deň po upozornení manželky, že mu občas niečo zvláštne vytŕča z nosa. viac »


Finalistky Miss CARat Tunning 2018: HLASOVANIE... Ktorá sa vám páči najviac?!

Finalistky Miss CARat Tunning
Foto

11.06.2018 13:30

BRATISLAVA/PIEŠŤANY - Už tento víkend sa na letisku v Piešťanoch koná obľúbené podujatie všetkých motoristov Car at tunning párty. Jeho súčasťou je každý rok voľba kráľovnej krásy. O titul Miss CARat Tunnning 2018 bojuje desiatka krásnych dievčat. Pozrite si ich sexi fotky zo sústredenia v Tunisku a hlasujte za svoju favoritku! viac »


VIDEO Rak bojovník valcuje internet: V snahe zachrániť sa pred uvarením urobil šialenú vec

Rak bol jedným klepetom
Video

11.06.2018 08:56

BRATISLAVA - Čínsku sociálnu sieť Weibo valcuje statočný rak, ktorý bol jedným klepetom v polievke. V snahe zachrániť si holý život, si obarené klepeto odcvakol. Keď čľuplo do hrnca, zutekal ostošesť. Celá kuriozita z kuchyne je zachytená na krátkom videu, ktoré vás zaručene pobaví. Raka bojovníka si vzal pod ochranné krídla samotný autor videa. viac »


Dráma v známom slovenskom divadle: Do poslednej chvíle nevedeli, či ho zachránia!

Dráma v známom slovenskom
Video

11.06.2018 05:45

BRATISLAVA - Minulý týždeň bratislavskú Novú scénu zasiahla mimoriadne nepríjemná situácia. Extrémne búrky, ktoré v stredu vytopili niekoľko častí hlavného mesta, sa totiž nevyhli ani nákupným strediskám, podzemným parkoviskám či školám. Poriadna záplava postihla aj spomínané divadlo, ktoré museli pracovníci zachraňovať od skorého rána. viac »


Masaker po búrke v Slovinsku: Z týchto VIDEÍ mrazí, obrovské krúpy zanechali spúšť

Masaker po búrke v
FotoVideo

09.06.2018 20:39

BRATISLAVA - Slovincov aj Chorvátov včera poriadne potrápilo počasie a počas víkendu ich čaká odstraňovanie následkov mohutných supercelárnych búrok. Tie so sebou priniesli obrovské krupobitie, ktoré ničilo majetok aj úrodu. Niektoré krúpy mali pritom priemer až 10 cm. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.