Aktuálne novinky – voľby 2016 | Topky.sk
Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

Novinky v predvolebnej kampani

VEĽKÝ PREHĽAD NA GRAFOCH Takto dopadli voľby v krajoch: Pozrite si bašty Smeru, SaS a Kotlebu!

07.03.2016 12:30

BRATISLAVA - Horúcu sobotňajšiu noc máme za sebou. Prinášame vám preto prehľad, ako Slováci hlasovali v jednotlivých krajoch. Kde prepadol Most-Híd? Ktorý kraj bol baštou kotlebovcov? Komu najviac priala Bratislava? Pozrite sa s nami aj na to, ako volil aj váš kraj! viac »

Danko otvorene o spolupráci s inými stranami: Zradu nechcem, radšej odídem z politiky!

Andrej Danko

14.02.2016 16:21

BRATISLAVA - Partnerom SNS na diskusiu bude každá strana, ktorá sa po marcových voľbách dostane do parlamentu. V dnešnej diskusnej relácii TA3 V politike to povedal predseda SNS Andrej Danko. viac »


Bugár má pred voľbami vážne obavy: Spojenie týchto strán by bolo tou najhoršou vládou!

Béla Bugár

14.02.2016 14:05

BRATISLAVA - Najhoršia vláda, ktorá môže po voľbách vzniknúť, je vláda Smeru-SD a SNS. Druhá zlá alternatíva je vláda jednej strany. V dnešnej diskusnej relácii TA3 V politike to povedal predseda Mosta-Híd Béla Bugár, ktorý preferuje pravicovú vládu. viac »


Stabilná dvojkoalícia alebo pravicový zlepenec? My ale so Smerom do vlády nepôjdeme!

Robert Fico

14.02.2016 12:08

BRATISLAVA - Na politickej scéne sú dve alternatívy - stabilná dvojkoalícia za účasti Smeru-SD alebo široký pravicový zlepenec. O tom, kto bude po voľbách vládnuť, rozhodnú voliči. Povedal to v dnešnej diskusnej relácii televízie TA3 V politike premiér a šéf Smeru-SD Robert Fico. viac »


Biele vrany sa v kauze Matovič zmenili na čierne: Smer znovu nemá s kým viesť konflikt

Robert Fico

12.02.2016 14:45

BRATISLAVA - Biele vrany, ktoré kandidujú do parlamentu vo farbách hnutia OĽaNO-NOVA, sa svojím postojom ku kauze šéfa hnutia Igora Matoviča zmenili na čierne. Odkázal im to premiér Robert Fico (Smer-SD) v reakcii na ich kritiku, že predseda vlády porušil zákon a ohrozuje demokratický štát, lebo zverejnil daňové informácie o Matovičovi, čo je podľa nich protizákonné. viac »


Kaník má rázne riešenie pre učiteľov a zdravotníctvo: Takto by som to spravil ja!

Ľudovít Kaník

11.02.2016 12:20

BRATISLAVA – Učitelia, zdravotníci a živnostníci sú oprávnene nahnevaní na vládu, ktorá sa k nim správa ako k nepriateľom. Tvrdí to predseda mimoparlamentnej strany Demokrati Slovenska – Ľudo Kaník a nezaradený poslanec Národnej rady SR Ľudovít Kaník, ktorý pre tieto skupiny navrhuje výrazné zvýšenie platov a zníženie odvodov. viac »


Ambícia Smeru je jasná: Fico prezradil plán, takto vidí svoje miesto po voľbách

Ambícia Smeru je jasná:

06.02.2016 14:40

BRATISLAVA – Premiér Rober Fico pripúšťa, že po parlamentných voľbách bude pôsobiť ako opozičný poslanec. Po parlamentných voľbách bude stranu Smer-SD čakať personálny snem. Na ňom zhodnotí voľby a zistí, či súčasné vedenie má, alebo nemá dôveru. viac »


Najlepší program v zdravotníctve má Most-Híd: Výsledok Smeru poriadne zaskočil!

Béla Bugár

06.02.2016 12:45

BRATISLAVA – Najlepšie volebné program pre oblasť zdravotníctva majú podľa Health Policy Institute (HPI) strany Most-Híd a SaS. Obe strany získali po 35 bodov. O štyri body menej získala strana Šanca. KDH na štvrtom mieste získalo 28 bodov. Naopak, najmenej bodov získala strana Smer-SD, ktorá podľa HPI nemá volebný program, ale len stručne pomenované... viac »


Aktivisti spustili kampaň Hráme o veľa: Zapojili sa do nej aj tieto známe osobnosti

Aktivisti spustili kampaň Hráme

06.02.2016 09:14

BRATISLAVA - Mesiac pred parlamentnými voľbami spustili aktivisti kampaň Hráme o veľa. Hlavným cieľom je zmeniť náladu ľudí, ktorí sú presvedčení, že voľby nie sú dôležité, že nemajú koho voliť alebo že všetci politici sú rovnakí. viac »


Je nezodpovedné, že Smer nemá podrobný program, tvrdí šéf IVO

Je nezodpovedné, že Smer

05.02.2016 12:45

BRATISLAVA - Za nezodpovedný prístup považuje prezident Inštitútu pre verejné otázky (IVO) Grigorij Mesežnikov fakt, že vládna strana Smer-SD nemá podrobne rozpracovaný volebný program. viac »


Veľký predvolebný rozhovor, Juraj Miškov zo SKOK!u bol ONLINE: Chceme ľuďom hovoriť pravdu

Veľký predvolebný rozhovor, Juraj

03.02.2016 11:55

BRATISLAVA - Jeho strana sa pohybuje v prieskumoch okolo 3 percent. On však stále verí, že svojim programom a liberálnymi hodnotami osloví voličov vo voľbách. Na topkách máte možnosť sa pýtať priamo predsedu strany SKOK! Juraja Miškova, aké návrhy by mohli zmeniť Slovensko na krajšiu a lepšiu krajinu na život. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

ďalšie hry
Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.


Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.