Komentáre k aktuálnym témam | Topky.sk - Bleskovky

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Komentáre

FOTO Kočner a Rusko terčom posmechu Slovákov: Najlepšie vtipy, život je zmenka

Pavol Rusko i Marián Kočner

Pavol Rusko i Marián Kočner

23.06.2018 07:35

BRATISLAVA – Slovenskú verejnosť v stredu podvečer prekvapilo nečakané zadržanie podnikateľa Mariána Kočnera v kauze zmenky. Polícia však nelenila a o deň neskôr sa do jej rúk dostal aj exminister hospodárstva a bývalý riaditeľ TV Markíza Pavol Rusko. viac »

Komentár Petra Králika: Štyria americkí vojaci na Slovensku očami transatlantického skeptika

Peter Králik

22.06.2018 12:26

BRATISLAVA - Hlasovanie o štyroch amerických vojakoch v NR SR je nepríjemným odkazom našim zahraničným partnerom, že konsenzus v zahraničnopolitickej orientácii Slovenska v NR SR prestal dávno existovať. No najhoršie sú vnímaní tí, ktorí sa v tomto hlasovaní zdržali, teda poslanci hnutia Sme rodina s výnimkou Milana Krajniaka. viac »


VIDEO Politický bizár v parlamente: Kažimírov odkaz Beblavému, premárnená šanca

Peter Kažimír a Miroslav

21.06.2018 21:35

BRATISLAVA – Obrovská premárnená šanca Miroslava Beblavého. Zakladateľ strany SPOLU sa v parlamente od ministra financií Petra Kažimíra (Smer-SD) dozvedel, že tým, že odišiel zo Siete a odmietol post ministra školstva vo vláde Roberta Fica, urobil chybu. viac »


Kaliňák bráni políciu v kauze brutálneho zásahu: Tvrdý status, ide o hystériu

Robert Kaliňák

20.06.2018 22:35

BRATISLAVA – Veľký policajný zásah spred piatich rokoch v Moldave nad Bodvou je opäť v centre pozornosti. Najnovšie sa do neho zapojil vtedajší minister vnútra Robert Kaliňák, ktorý sa zastal polície – a pustil sa do mimovládok a novinárov. viac »


Správa Reuters o médiách: Najdôveryhodnejšia TA3, TOP v online Topky a nástup fake news

Inštitút Reuters

20.06.2018 15:15

BRATISLAVA – Renomovaný Inštitút Reuters pre štúdium žurnalistiky aj tento rok prišiel so správou o médiách z vybraných 37 krajín sveta – a nechýba medzi nimi aj Slovensko. Z prieskumu vyplýva niekoľko zaujímavých skutočností. viac »


KOMENTÁR Petra Králika: Merkelová s Macronom niečo vymysleli. Čo na to naši?

Peter Králik

20.06.2018 09:15

BRATISLAVA - Nemecko a Francúzsko súhlasili s vytvorením rozpočtu pre eurozónu. Finančné prostriedky by sa mali použiť na investície na podporu ekonomickej konvergencie krajín eurozóny, uviedla v utorok nemecká kancelárka Angela Merkelová po konzultáciách s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom v zámku Meseberg pri Berlíne. Informuje rakúsky Der Standard. viac »


FOTO Matovič páli na všetky strany: Hlina vrátil úder za útok na kandidátku KDH

Alojz Hlina a Igor

19.06.2018 22:16

BRATISLAVA – Vo forme už v pondelok. Šéf OĽaNO Igor Matovič sa po víkende, zrejme plný síl, pustil do veľkej kritiky svojho kolegu z opozície Milana Krajniaka (Sme rodina) a spojenca z regionálnych volieb Alojza Hlinu (KDH). Šéf kresťanských demokratov však ranu vrátil. viac »


KOMENTÁR Petra Králika: Vláda ukazuje našim pracujúcim v zahraničí prostredník

Peter Králik

19.06.2018 08:00

Aktuálne dala vláda SR do pripomienkovacieho konania materiál “Komplexný postup pre návrat Slovákov pracujúcich v zahraničí späť na Slovensko”. viac »


FOTO Odkaz protestujúcich učiteľov ministerke školstva: Začnite konať, Lubyovú odmietli

Protest učiteľov

18.06.2018 23:05

BRATISLAVA – Iniciatíva slovenských učiteľov a študenti z iniciatívy Nie je nám to jedno protestujú pred ministerstvom školstva a žiadajú odpoveď na 11 otázok. viac »


KOMENTÁR Petra Králika: V Európe vznikajú nové pieskoviská, my sa hráme na svojom

Peter Králik

18.06.2018 09:30

BRATISLAVA - Slovenská politická scéna je ako nepodarený vtip. Je jedno, či hovoríme o koalícii, alebo opozícii. viac »


Komentár Milana Kuruca: Úrady práce sú peklo

Milan Kuruc

15.06.2018 19:05

BRATISLAVA - Peklo pre uchádzačov, aj pre pracovníkov úradu. A ako každé peklo, aj toto vzišlo z narcizmu a egoizmu. Peklo proste vždy začína tam, kde vás prestane zaujímať ten druhý, a jediný, kto vás zaujíma ste vy sám. A úrady práce sú toho nešťastným príkladom. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.