SMER - sociálna demokracia - Voľby 2012 | Topky.sk - Bleskovky

°C

Streda, 19. február 2020. Meniny má Vlasta, zajtra Lívia.

SMER - sociálna demokracia

Kaliňák sa o Lipšicove vyšetrovanie Penty nezaujíma

Robert Kaliňák

Robert Kaliňák

18.04.2012 14:16

BRATISLAVA - Minister vnútra Robert Kaliňák sa zatiaľ nezaujímal o prípad Privatbanky, patriacej do portfólia skupiny Penta, v súvislosti s ktorou exminister vnútra Daniel Lipšic začiatkom apríla informoval, že kontrolóri finančnej polície pri druhej kontrole v Privatbanke narazili na dve podozrivé transakcie. viac »

Po Dzurindovi zažil trapas na hokeji aj šéf Smeru: Plagát Fiko je cocot visel iba pár sekúnd!

Robertovi Ficovi sa na
Foto

23.02.2012 19:02

TRENČÍN – Šport a politika majú v predvolebnom období spoločného viac, než by sa dalo čakať. Na hokejový štadión v Poprade si to nasmeroval najprv šéf SDKÚ Mikuláš Dzurinda, v stredu zase na trenčiansky predstavitelia Smeru! Kým Dzurindu v Poprade vypískali a posielali za mreže, šéfovi Smeru Robertovi Ficovi sa ušlo nie veľmi lichotivé pomenovanie. ... viac »


VIDEO Pozrite si hviezdy smeráckeho mítingu: Weiter, Nikodým a mladé tanečníčky!

VIDEO Pozrite si hviezdy
Video

20.02.2012 20:30

BRATISLAVA - Predvolebné mítingy strany Smer-SD sú v plnom prúde. Sociálni demokrati si pre svojich priaznivcov pripravili program, ktorý zaujme predovšetkým staršiu generáciu voličov. Martin Nikodým ako moderátor, vystúpenie speváka Otta Weitera, detských tanečných skupín či skupiny Drišľak. Najväčším ťahúňom však zostáva Michal David, ktorý sa predstaví ... viac »


Martin Glváč zo Smeru bol online: Nech Radičovú nenapadne uchádzať sa o prezidentský post!

Martin Glváč zo Smeru

20.02.2012 10:00

BRATISLAVA – Ako prvý predseda v sérii predvolebných online rozhovorov so šéfmi strán odmietol účasť predseda Smeru-SD Robert Fico. Miesto neho tak príde bratislavský krajský predseda strany Smer Martin Glváč. Ten je zároveň už tretie volebné obdobie poslancom Smeru. Jeho priority sú v oblastiach, ktoré najviac trápia Slovensko, spravodlivosť a hospodárstvo. ... viac »


Firmy by nemali finančne podporovať strany, tvrdí Maďarič

Marek Maďarič

19.02.2012 15:00

BRATISLAVA - Podpredseda Smer-SD Marek Maďarič by bol za väčšiu spoluúčasť súkromného sektora, resp. verejnosti na financovaní politických strán, ale nemali by sa na nej podieľať právnické osoby. viac »


Slovan zrušil zápas so Smerákmi: Široký sa od akcie dištancuje!

Slovan zrušil zápas so

17.02.2012 20:05

BRATISLAVA - Avizovaný priateľský exhibičný hokejový zápas medzi HC Slovan Bratislava a predstaviteľmi politickej strany Smer-SD sa neuskutoční. Pri oznamovaní podujatia pod názvom "Prázdniny na ľade", ktoré má byť v nedeľu 26. februára v Ružinove, došlo k nedorozumeniu ohľadom použitia oficiálneho názvu klubu. viac »


Širokého predvolebná pomoc Ficovi: Slovanisti si zahrajú so Smerom!

Tím Roberta Fica si

17.02.2012 17:05

BRATISLAVA – Smer vsadil na hokej, podobne ako jeho rival v národnostných otázkach, SNS. Poslanci Smeru si totiž už o pár dní zahrajú v Bratislave exhibičný zápas s hráčmi Slovanu. Zaujímavé je, že majiteľom bratislavského klubu je práve Juraj Široký, ktorý je podľa medializovaných informácií údajným sponzorom strany. viac »


Fico: Musíme skočiť na krk bankám a finančným inštitúciám

Fico: Musíme skočiť na

17.02.2012 07:34

RUŽOMBEROK – Solidarita bohatých a silných k slabým a chudobným musí byť podľa predsedu strany Smer-SD Roberta Fica oficiálnou politikou novej vlády, ktorá vzíde z blížiacich sa parlamentných volieb. viac »


Fico má svojho Obamu: Politik čiernej pleti v jeho tíme zasiahne do volieb!

Fico má svojho Obamu:

14.02.2012 10:23

BRATISLAVA – Stretnúť politika čiernej pleti na slovenskej politickej scéne je pre väčšinu Slovákov veľkou neznámou. Po Ibrahimovi Maigovi, ktorý pred pár rokmi kandidoval vo voľbách do europarlamentu za Stranu demokratickej ľavice, sa v rámci strany Smer politicky angažuje ďalší černoch. viac »


Okruh strán pre budúcu vládu sa podľa Fica zužuje

Okruh strán pre budúcu

04.02.2012 14:01

BRATISLAVA – Charakter politiky a toho čo nás čaká v najbližšom období postupne podľa predsedu Smeru-SD Roberta Fica zužuje okruh politických subjektov, ktoré môžu byť súčasťou budúcej vlády. viac »


Podozrenia z provízií možno podľa Fica riešiť preukázaním majetku

Podozrenia z provízií možno

29.01.2012 12:57

BRATISLAVA - Predseda Smeru-SD Robert Fico si myslí, že policajti nedokážu získať dôkazy, potvrdzujúce transakcie pri starších podozreniach z kupovania poslancov alebo dávania provízií pri privatizácii. Prípady sa totiž vzťahujú na obdobie rokov 2005, 2006. viac »


Najčítanejšie články