Pondelok25. september 2023, meniny má Vladislav, zajtra Edita

Pozrite si nové Topky, hlasujte v anketách a vyhrajte exotický zájazd na Srí Lanku

Srí Lanka Zobraziť galériu (4)
Srí Lanka (Zdroj: BUBO)

Vždy aktuálne spravodajstvo, dôležité informácie zo sveta, rozhovory s politikmi, ale aj exkluzívne novinky zo showbiznisu nájdete teraz na Topkách v novom dizajne.

Denne na Topkách publikujeme niekoľko článkov s anketami na rôzne témy. Ak sa do ktorejkoľvek ankety zapojíte, a necháte nám na seba v registračnom formulári kontaktné údaje, tak vás zaradíme do žrebovania v našej súťaži. Pokojne sa môžete zapojiť do viacerých ankiet a zvýšiť tak svoju šancu na výhru.

Tou je exotický jedenásťdňový zájazd na Srí Lanku od cestovnej kancelárie BUBO. Výhra je pre 2 osoby a trvanie zájazdu je 11 dní. Termín si môžete vybrať v ľubovoľnom voľnom termíne podľa kalendára v ponuke cestovnej kancelárie, okrem termínov počas Vianoc, Silvestra a Veľkej noci až do 30. júna 2024. Cena výhry je 6 004,- EUR a presná špecifikácia zájazdu je uvedená na tejto adrese: https://bubo.sk/zajazd/sri-lanka

Vyhrajte zájazd na Srí
Vyhrajte zájazd na Srí Lanku  (Zdroj: Topky.sk, BUBO)

Termín súťaže je od 23. augusta do 2. októbra. Pravidlá súťaže nájdete na tomto odkaze. Akékoľvek otázky súvisiace s našou súťažou, môžete posielať na adresu srilanka@topky.sk.

Srí Lanka
Zobraziť galériu (4)
Srí Lanka  (Zdroj: BUBO)

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program
Článkov: 8

Ďalšie zo Zoznamu