Victoria v koncoch: David si užíval s milenkami po hoteloch! | Topky.sk

Piatok, 20. júl 2018. Meniny má Iľja, Eliaš, zajtra Daniel.

Victoria v koncoch: David si užíval s milenkami po hoteloch!

Victoria a David Beckhamovci
Victoria a David Beckhamovci
30.11.2010 18:00

LOS ANGELES – Vyťahujú špinavé detaily! Victoria Beckham (36) síce zvestiam o nevere svojho manžela Davida (35) nie a nie uveriť, vydavatelia bulvárnej tlače si však stoja za svojím a súdu prezrádzajú aj šťavnaté pikošky. David, neprihára ti pod zadkom?


Bez vetra sa ani lístok nepohne! Či je toto porekadlo pravdivé aj v tomto prípade, nie je celkom isté, pravdou však zostáva, že David sa už minimálne raz skutočne pošmykol a Victoriu podviedol. Od tejto udalosti už síce prešlo pár rôčkov, dnes však otec troch synov rozvíril stojaté vody šoubiznisu opäť!

Najskôr basketbal, potom radovánky v hoteli! V súdnom spise vydavateľ magazínu In Touch uvádza, že tri nezávislé zdroje opísali zvláštne správanie sa futbalistu v dvoch rôznych hoteloch, v ktorých podľa ich pocitu „trávil čas so ženami, ani jedna z nich však nebola jeho manželka.“ Svojou troškou do mlyna prispela aj opatrovateľka Beckhamových detí, ktorá vraj videla „sugestívne esemesky“. Mala z nich pocit, že známy futbalista si užíva s mamou spolužiakov svojich synov.

Blízki priatelia rodiny však vidia celú vec úplne inak: „Celá táto vec je postavená na vode a pred súdom nemá šancu na úspech.“ Victoria a David sa v súčasnosti prezentujú ako jeden z najspokojnejších párikov vo svetovom šoubiznise. Čas ukáže, či David od bulvárnych magazínov vysúdi svojich dvadsaťpäť miliónov za zverejnené lži, alebo, naopak, bude terčom hanby a posmechu, ak by sa obvinenia tlače naozaj potvrdili!Myslíte si, že David Victoriu naozaj podvádza?

15 % nie
áno 85 %

Hlasovalo: 319Galéria

Nástroje k článkuFOTO: isifa©, SITA;
ZDROJ: Topky.sk, radaronline.com

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články