Braňo o finalistoch: Chceli od nich sex! | Topky.sk

Piatok, 17. august 2018. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Braňo o finalistoch: Chceli od nich sex!

09.06.2005 00:01

BRATISLAVA/KOŠICE - Aféry okolo finalistov reality show Mojsejovci nemajú konca-kraja. Niet dňa, počas ktorého by na povrch nevyplávala nová špinavosť alebo pikantné odhalenie.


Kým František Versače Kabrheľ (29) mal podľa scenára "len" rozbíjať parfumy a trhať kožuch Nory Mojsejovej, Pavol Petrík, zvaný Model, (23) dostal oveľa vážnejšiu úlohu! Bývalá dramaturgička programu Adriana Kronerová mu vraj "nadirigovala", aby sa s Versačem vyspal!

"Po odhalení podvodu s hlasovaním sa jazyk rozviazal každému finalistovi. Boli sme šokovaní, keď nám Model povedal, na čo ho dramaturgička navádzala. Mal sa vraj vyspať s Versačem!" rozhorčoval sa Braňo Mojsej, ktorý, ako tvrdí, má už podvodov okolo relácie plné zuby a nevie sa dočkať momentu, keď o pravde raz a navždy rozhodne súd. "Všetko, čo som o Adriane Kronerovej povedal, malo svoje príčiny. Tvrdenia Modela sú jednou z nich. Finalistov nahovárala na nechutné veci, čo určite nie je normálne a podľa môjho názoru je to úchylka," chrlil zo seba domáci pán z Pereša. Jedným dychom dodal, že svoje odporúčania pre ňu a moderátora programu Vila Rozborila, aby sa dali vyšetriť na psychiatrii, vôbec nemyslel zle. "Tak ako ja som neveril tomu, že som alkoholik a dokázali mi to až lekári, to môže byť s kýmkoľvek a určite sa to týka aj psychických ťažkostí," vysvetlil Braňo.

Ako na údajnú pochybnú sexuálnu požiadavku Kronerovej zareagoval samotný Model sa dozvieme až vtedy, keď po druhýkrát opustí zlatú klietku. A čo na to hovorí Versače, ktorý sa mal stať jeho sexuálnym terčom? "Nemám slov. Nechápem, ako môže niekto od niekoho takúto vec chcieť," konštatoval výstredný exfinalista, chránenec domácej panej Nory Mojsejovej.


Nástroje k článku


ZDROJ: Nový Čas

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články