Talianska kráska Bellucci (45): Čaká druhé dievčatko! | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Talianska kráska Bellucci (45): Čaká druhé dievčatko!

Monica Bellucci
Monica Bellucci
07.01.2010 18:00

RÍM - Talianska herečka Monica Bellucci, ktorá je v treťom mesiaci tehotenstva, čaká druhé dievčatko. Napísal to dnes taliansky server sorrisi.com, ktorý sa špecializuje na správy zo šoubiznisu.


Štyridsaťpäťročná filmová hviezda má so svojim o dva roky mladším manželom, francúzskym hercom Vincentom Casselom, už päťročnú dcéru Devu. Keď ju v roku 2004 čakala, zapózovala nahá pre talianske vydanie časopisu Vanity Fair na protest proti talianskemu zákonu, ktorý zakazoval používať darcovské spermie.

Bellucci, ktorá zažiarila napríklad v úlohe Márie Magdalény v biblickej dráme Umučenie Krista alebo v sci-fi Matrix Reloaded, sa za Cassela vydala v roku 1999. Zoznámili sa o tri roky skôr pri nakrúcaní francúzskeho filmu Byt. Od tej doby spolu natočili niekoľko snímok.

Ich manželstvo je považované za jedno z najpevnejších v súčasnom filmovom svete. Pre taliansku krásku to bol už druhý sobáš. V 90. rokoch bola krátko vydatá za talianskeho módneho fotografa Claudia Carlosa Bassoa, ich zväzok ale zostal bezdetný.

Galéria

Monica Bellucci Monica Bellucci Monica Bellucci

Nástroje k článkuZDROJ: ČTK
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články