Štvrtok, 20. január 2022. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Koniec "upírskej" lásky: Sladký Robert Pattinson dostal kopačky!

Robert Pattinson a Kristen StewartGaléria fotiek (10)
Robert Pattinson a Kristen Stewart

LOS ANGELES - Dôvod na radosť v srdciach miliónov tínedžeriek! Mladý hollywoodsky idol Robert Pattinson (23) je totiž opäť voľný. Filmová partnerka Kristen Stewart (19), s ktorou tvoril pár aj v súkromí, mu povedala zbohom. Pýtate sa prečo? Vyľakala sa a vzala nohy na plecia!


Informáciu o rozchode prominentnej dvojice priniesol na svojich stránkach magazín OK! v najnovšom vydaní. Podľa blízkych priateľov hrdinov snímky Súmrak je dôvodom Robertova nedočkavosť. Údajne zobral ich ľúbostný vzťah príliš zhurta a zatúžil po odvážnom kroku vpred -  mladučkú Kristen sa snažil dostať pred oltár!

"Rob už hovoril o svadbe," povedal zdroj spomínaného časopisu. Ten zároveň prezradil, že ich vzájomné spolunažívanie zamestnávalo Kristeninu pozornosť natoľko, že si už nedokázala nájsť čas na svoju rodinu a priateľov. Situáciu preto riešila pomerne radikálnym spôsobom. "Povedala mu, že chce pauzu," dodal zdroj.

Či sú fámy o konci vzťahu zamilovaných "upírov" naozaj pravdivé, je nateraz otázne. V internetových diskusiách sa totiž fanúšikovia búria a slovám magazínu ani trochu neveria. Isté však je, že Robert a Kristen už majú za sebou zopár zásadných výmen názorov. Doteraz sa, napríklad, nevedeli zhodnúť na spoločnom bývaní. Zatiaľ čo tmavovláska sa snaží Roberta udržať v Los Angeles, on ako britský rodák túži po domove mimo hollywoodskeho pozlátka.{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}
Koniec "upírskej" lásky: Sladký Robert Pattinson dostal kopačky!

ReproFOTO: OK!, SITA; ZDROJ: Topky.sk, showbizspy.com Nahlásiť chybu

Súvisiace články

Najčítanejšie články