Mojsej opäť útočí: Mokrý, si riťolezec! | Topky.sk

Nedeľa, 24. jún 2018. Meniny má Ján, zajtra Tadeáš.

Mojsej opäť útočí: Mokrý, si riťolezec!

Braňo Mojsej a Juraj Mokrý
Braňo Mojsej a Juraj Mokrý
02.10.2009 06:00

BRATISLAVA – Návrat kontroverznej postavičky! Braňo Mojsej (41) sa stal prvým „poprázdninovým“ hosťom jojkárskej relácie Webmaster, ktorú moderuje Matej Sajfa Cifra (30). Prostoreký Košičan nezostal počas nakrúcania nič dlžný svojej povesti a pustil sa do podpichovania slovenských celebrít.


Braňo Mojsej sa vôbec nezmenil! Môžete sa o tom presvedčiť už v pondelkovej časti relácie Webmaster. Najznámejší obyvateľ Pereša si počas nakrúcania neodpustil niekoľko uštipačných vyjadrení na osobnosti nášho šoubiznisu.

Na paškál si vzal aj Juraja Mokrého. „Každý z celebrít potrebuje vliezť niekomu do riti. Dobrý príklad je Ďuro Mokrý. To je riťolezec ako oči! Proste to je presne ten, ktorý ti zapasuje tam, kde chceš,“ vysvetľoval moderátorovi Matejovi Sajfovi Cifrovi.

Topky.sk oslovili na základe tohto vyjadrenia aj samotného Juraja Mokrého. Chceli sme od neho vedieť, aký má vzťah s Mojsejom. Zaujímal nás aj jeho názor na Braňove posmešky v štúdiu Webmastra. Expartner Diany Mórovej však nemal žiadnu potrebu vyjadriť sa k tejto téme. Uvidíme, či sa rozhýbe po odvysielaní tejto časti relácie.

 VIDEO: Braňo Mojsej sa naváža do Juraja Mokrého.Súhlasíte s výrokmi Mojseja na adresu Mokrého?

73 % nie
áno 27 %

Hlasovalo: 2547Galéria

Moderátor Matej Sajfa Cifra Braňo Mojsej v relácii Braňo Mojsej v relácii Braňo Mojsej v relácii Braňo Mojsej v relácii Braňo Mojsej v relácii Braňo Mojsej v relácii

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: tv Joj, Peter Frolo;
VIDEO: tv Joj

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články