Z Jackových vlasov chcú vytvoriť diamanty! | Topky.sk

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Z Jackových vlasov chcú vytvoriť diamanty!

Michael Jackson
Michael Jackson
26.07.2009 17:00

LOS ANGELES - Americká spoločnosť vyhlásila, že z vlasov zosnulého Michaela Jacksona vyrobí limitovanú sériu diamantov. Ako uviedla, získala niekoľko vlasov, ktoré Jacksonovi zhoreli počas nakrúcania reklamy v roku 1984.


"Toto je celkom skutočné," povedal Dean VandenBiesen, zakladateľ spoločnosti, ktorá má patent na procesy získavania uhlíka z vlasov a jeho ďalšiu kryštalizáciu na vysokokvalitné laboratórne diamanty. VandenBiesen pre spravodajskú agentúru Reuters povedal, že by mohli vyrobiť približne desať diamantov.

Podobný proces urobili v roku 2007 z Beethovenových vlasov a jeden kus predávali po 200-tisíc amerických dolárov. Od Jacksonovej smrti 25. júna sa objavujú rôzne neoverené správy o jeho súkromí a smrti. Podľa niektorých informácií mal Kráľ popu umelý nos, ktorý mu chýbal po prevoze do márnice v Los Angeles.

Iné médiá priniesli správy aj o jeho údajnom štvrtom dieťati - 25-ročnom Omerovi Bhattim.

Počuli ste horúce „pikošky“ o osobnostiach či udalostiach nášho šoubiznisu? Podeľte sa s nami o ne! Posielajte SMS a MMS na 0910 177 023 alebo nám napíšte e-mail na tipy@topky.sk!


Galéria

Michael Jackson Michael Jackson Michael Jackson

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články