Mojsejovci v kríze: Ľudia nám nosili peniaze! | Topky.sk

Sobota, 21. júl 2018. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Mojsejovci v kríze: Ľudia nám nosili peniaze!

Braňo a Nora Mojsejovci
Braňo a Nora Mojsejovci
15.07.2009 07:59

KOŠICE – Nezostali bez povšimnutia! Manželia Nora (50) a Braňo (41) Mojsejovci dostali počas uplynulých týždňov jednu trpkú podpásovku za druhou. Boháči z Pereša sa však krušným obdobím nemuseli pretĺcť sami.


Obvinenie z faktoringového podvodu, zadržanie peňazí z daňového preplatku, či fámy o pomoci psychiatra! To všetko sú udalosti, ktoré v poslednom čase skúšajú Noru a Braňa Mojsejovcov. A celé to nemožno nazvať inak ako zlý sen. Ich trápenie ale nenechalo ľahostajnými niektorých ľudí, ktorí manželskému páru podali pomocnú ruku.

„Máme podporu takú, ktorú som nečakal,“ netajil topkám prekvapenie Braňo. „Ľudia nám nosili peniaze, nosili nám koláče, potraviny, všetko,“ povedal ďalej. „Samozrejme, že sme to odmietali, pretože máme aj obchod otvorený, kde je každý deň tržba, z ktorej zatiaľ žijeme veľmi slušne,“ priznal vo videorozhovore spevák.

Vyzerá to teda tak, že bývalé hviezdy televíznej obrazovky momentálne biedu netrú. „Žijeme z tej tržby dennodennej, takže nič nám nechýba. Nie sme nijako obmedzovaní,“ prezradil topkám Mojsej to, ako si spolu s Norou práve nažívajú.

„Ja, ako uvedomelý občan si musím strpieť, takisto Nora strpieť, tieto úkony, kým sa to všetko vysvetlí,“ pozrel sa spravodlivosti do očí Braňo a pokračoval: „Veci, ktoré sa majú, nech sa vysvetlia, došetria a bude svätý pokoj.“ Kedy celá kauza skončí, si netrúfol odhadnúť. „Neviem, ale verím, že čím skôr,“ uzavrel Mojsej.

Sledujte TOPKY TV: Braňo Mojsej otvorene o tom, od koho dostal on a Nora pomoc!


Galéria

Nora a Braňo Mojsejovci Nora a Braňo Mojsejovci Nora a Braňo Mojsejovci

Nástroje k článkuZDROJ: Branislav Šanta
FOTO: TV Markíza; Kamera: Branislav Šanta

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články