Kraus: Prichytený s blondínou! Andy, kto je tá šťastná? | Topky.sk

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Kraus: Prichytený s blondínou! Andy, kto je tá šťastná?

Andy Kraus
Andy Kraus
09.05.2009 11:00

BRATISLAVA – Známy vorkoholik Andy Kraus (41) si vie kúsok svojho voľného času aj poriadne užiť. A to v dobrej spoločnosti. Nedávno mu ju robila táto plavovláska!


Kraus: Prichytený s blondínou!

Práca, práca a potom relax v obklopení žien! Seriálový mág Andy Kraus sa veru nemá na čo sťažovať. Darí sa mu v televíznom biznise a rozhodne zle nevyzerajú ani pauzy počas pracovnej vyťaženosti.

Šikovnému čitateľovi topiek sa totiž podarilo známeho humoristu prichytiť na stretnutí v jednom z bratislavských podnikov so sympatickou blondínou. Andymu sme spomínanú snímku ukázali a opýtali sa na zaujímavú ženskú spoločnosť.

„Išlo o narodeninový obed jednej mojej kamarátky,“ povedal topkám Kraus. A akú plavovlásku mal po svojej pravici? „Bol som tam s manželkou Danielou,“ prezradil nám zabávač.

Ten je ukážkovým príkladom toho, že aj zaneprázdnený chlap si vie nájsť pár minút na príjemné posedenie so svojou polovičkou.

Počuli ste horúce „pikošky“ o osobnostiach či udalostiach nášho šoubiznisu? Podeľte sa s nami o ne! Posielajte SMS a MMS na 0910 177 023 alebo nám napíšte e-mail na tipy@topky.sk!Tiež si nájdete čas na obedňajšie posedenie s partnerkou?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 507Galéria


Nástroje k článkuZDROJ: Branislav Šanta
FOTO: čitateľ topky.sk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články