Utorok, 11. máj 2021. Meniny má Blažena, zajtra Pankrác.

Sládečková poza chrbát Markízy: Tajné kšefty s Jojkou!

Marta Sládečková na stretnutí v Joj-ke.
Marta Sládečková na stretnutí v Joj-ke.
Zdroj: Peter Frolo
27.03.2009 09:00

BRATISLAVA – Zlanária aj ju?! Herečka Marta Sládečková (50) v posledných rokoch zabávala predovšetkým divákov Markízy ako Susedka alebo Priateľka. Včera sme ju ale prichytili v Jojke. Chceli sme preto vedieť, či plánuje vymeniť Záhorskú Bystricu za Kolibu tak, ako to urobili jej hereckí kolegovia Andy Kraus (41), Viki Ráková (27) a Zuzana Tlučková (46).


Všetko nasvedčuje tomu, že vedenie televízie Joj chce pod svoju strechu dotiahnuť osvedčené sitkomové zloženie. Po tom, ako pred pár mesiacmi získali do seriálu Kutyil s.r.o. herečku Zuzanu Tlučkovú, si zrejme zobrali najnovšie na mušku Martu Sládečkovú. Ak nerátame Petra Marcina, tak táto „pojašená“ suseda je posledná z osvedčeného hereckého zloženia, ktoré zabávalo televíznych divákov v seriáli Susedia.

Známu herečku sme včera prichytili na stretnutí na Kolibe. Chceli sme preto vedieť, či má aj ona v pláne zakotviť v Jojke. „Pani Sládečková bude hrať v Paneláku. Určite nejde o jednorázovú záležitosť,“ povedala nám hovorkyňa televízie Tatiana Tóthová. Ako sme sa od nej ďalej dozvedeli, v dennom seriáli si zahrá postavu Imrovej (Braňo Bystriansky) mamy.

Tvorcovia sľubujú, že Marta Sládečková poriadne zamotá dej. Bližšie informácie o jej roli nám však už nechceli na Kolibe prezradiť. Nechajme sa teda prekvapiť, aké plány s ňou má vedenie. Možno ju neskôr budeme vídať spolu s Andym Krausom, Viki Rákovou a Zuzanou Tlučkovou aj v seriáli Kutyil s.r.o..

Počuli ste horúce „pikošky“ o osobnostiach či udalostiach nášho šoubiznisu? Podeľte sa s nami o ne! Posielajte SMS a MMS na 0910 177 023 alebo nám napíšte e-mail na tipy@topky.sk!

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Galéria

Obľúbená herečka sa včera Obľúbená herečka sa včera Hlavu jej zakrývala kapucňa Marta Sládečková prebehla do

Nástroje k článkuZDROJ: Martin Janáček
FOTO: Peter Frolo

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články