Utorok, 7. február 2023. Meniny má Vanda, zajtra Zoja.

Paveleková: Narodeninovú slivovicu nikomu nedám!

Magda PavelekováGaléria fotiek (6)
Magda Paveleková

Magickú sedemdesiatsedmičku oslávila včera Magda Paveleková (77) hlavne prácou. No aj tak dostala zaujímavé darčeky. Napríklad päťdesiatdvaročnú slivovicu či koniec šou Áno, miláčik.


Sobota mala byť výnimočným dňom Magdy Pavelekovej, keďže v ten deň oslavovala svoje sedemdesiate siedme narodeniny. Keď sme sa jej rozhodli zablahoželať, zastihli sme ju v divadle. „Oslavujem prácou, ako sa patrí na poriadnu herečku,“ povedala nám pani Majda, ako ju volajú kamaráti. A tí na ňu veru nezabudli.

„Od garderobiera som dostala moju obľúbenú päťdesiatdvaročnú slivovičku a nikomu z nej nedám. Po predstavení si urobím doma pohodu a budem z nej cuckať. Je to liek na všetky choroby,“ prezradila s úsmevom.. Samozrejme, nezabudol na ňu ani manžel Štefan. „Vyhnala som ho do kúpeľov a odtiaľ mi doniesol nádherný sveter. Je krásny, lebo som schudla a zmestím sa do neho,“ zasmiala sa.

Do smiechu jej však nebolo, keď sa dozvedela, že šou Áno, miláčik, v ktorej účinkuje, končí. „Bolo ťažké učiť sa toľko textov, ale robila som to rada. Televízii však nestačila sledovanosť,“ povzdychla si herečka nad jediným smutným darčekom. 
 

Najčítanejšie články