Sobota, 20. august 2022. Meniny má Anabela, zajtra Jana, Johana, Noema.

Karel Černoch: Jeho smrť utužila rodinné vzťahy

Karel Černoch († 64)Galéria fotiek (5)
Karel Černoch († 64)

PRAHA - Až smrť speváka Karla Černocha († 64) vyplavila na povrch tajomstvá o skutočných vzťahoch v jeho rodine. Všetko nasvedčuje tomu, že spevák a jeho súčasná rodina boli so synom z jeho prvého manželstva Markom na nože.


Rodinné vzťahy upevnil až spevákov boj s rakovinou, ktorý prehral pred necelými dvoma týždňami. Černochova smrteľná diagnóza podľa všetkého začala rodinu tmeliť. "Karel si uvedomil, že rodina je to najdôležitejšie, čo má. A od tej doby to medzi nimi začalo fungovať. Marek sa dokonca začal baviť aj s Terezou a veľakrát o nej hovorí ako o sestre," uzavrel kamarát.

Spevákov syn však o vzťahoch v rodine diskutovať odmieta: "Je to bolestivé. Otca si nesmierne vážim. Pre mňa to bol neuveriteľný bojovník, o svojej chorobe nikdy nechcel hovoriť a ja na ňom tú jeho vnútornú silu obdivujem." Po smrti slávneho otca však priznal, že sa s ním dosť zblížil. "O tom, ako vychádzam s rodinou sa však baviť nemienim, nehnevajte sa," dodal k citlivej téme. Marek sa mal od otca cítiť odstrčený najmä kvôli jeho druhej žene a dcére, ktorú mu priviedla na svet. Bitku, ktorá sa odohrala pred krematóriom počas pohrebu, komentovať odmietol: "Viem len, že sa také niečo stalo. Počul som za dverami hluk, ale to je všetko," dodal. 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články