Mojsej posiela výhražné esemesky! | Topky.sk

Piatok, 17. august 2018. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Mojsej posiela výhražné esemesky!

Mojsejovci tentoraz podľa vyjadrení ľudí z Jojky zašli priďaleko.
Mojsejovci tentoraz podľa vyjadrení ľudí z Jojky zašli priďaleko.
22.01.2007 12:00

KOŠICE - Medzi košickými boháčmi a televíziou JOJ sa rozhorela krutá vojna!


Po odvysielaní prvej časti nachytávky v jojkárskej relácii Nikdy nehovor nikdy ostal Braňo Mojsej (39) príliš zaskočený a potupený na to, aby nekonal. Ľuďom, ktorí sa podieľali na príprave celej šou, preto rozposlal výhražné esemesky s tým, aby si dávali pozor na svoje ženy.


Spevák Braňo Mojsej nemôže preglgnúť potupu, ktorú jemu aj jeho manželke Nore (49) uštedrila televízia JOJ. A preto sa rozhodol konať a celému mužskému osadenstvu, ktoré sa podieľalo na jeho zosmiešnení, poslal esemesku. Tentoraz však Mojsej zašiel priďaleko! Zaťal totiž do toho najcitlivejšieho a verbálne ohrozil nežnejšie polovičky členov štábu.

„Mám nahratú celú našu komunikáciu od Vášho príletu do Ke. Ak nedôjde k dohode, podáme trestné oznámenie na Vás. A keďže ste si vystrelili z Nory, musím vyrovnať skóre a Vaša manželka sa určite bude tešiť. Pročko nemá náš súhlas, zámerne sme zle podpísali zmluvy. Do nedele počkám, v pondelok konám! To bola posledná výzva! Mojsej.“

Pracovníci Jojky, ktorí sa podieľali na výrobe a nakrúcaní Pročkovej šou, však toto považujú za „prisilnú kávu“ a podľa toho sa rozhodli konať. „Tieto esemesky sme postúpili našim právnikom a čakáme, aké odporučenie nám dajú,“ potvrdil pre Nový Čas hovorca televízie JOJ Ľudovít Tóth a nevylúčil, že možno budú celú kauzu riešiť aj trestným oznámením. Druhú časť nachytávky odvysiela Jojka už dnes večer!


Galéria

Nástroje k článku


ZDROJ: Nový Čas

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články