Mojsejovci Jojke: Za tú hanbu zaplatíte! | Topky.sk

Piatok, 17. august 2018. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Mojsejovci Jojke: Za tú hanbu zaplatíte!

Braňo Mojsej včera krátko pred 14. hodinou svoj úmysel aj realizoval a trestné oznámenie podal priamo na košickej prokuratúre.
Braňo Mojsej včera krátko pred 14. hodinou svoj úmysel aj realizoval a trestné oznámenie podal priamo na košickej prokuratúre.
09.01.2007 14:00

KOŠICE - „Srandu si z nás nikto robiť nebude,“ zúria manželia Mojsejovci, z ktorých si TV JOJ pred pár dňami poriadne vystrelila.


Z prisľúbenej spolupráce sa nakoniec vykľul žart a ešte aj ohavná verejná potupa. Keď sa už boháči stali obeťami tohto nechutného fóru, teraz ho mienia aspoň speňažiť. A žiadajú od televízie osem miliónov! Mojsejovci sa s verejným ponížením len tak ľahko nevyrovnajú. A hlavne, ak hrozí, že túto blamáž chce TV JOJ aj odvysielať! Známi obyvatelia košického Pereša sa rozhodli konať a včera podali na jedného z členov jojkárskeho manažmentu trestné oznámenie. „Mám podozrenie, že jeho konanie bolo podvodné, keďže on ako štatutárny zástupca televízie nám sľúbil osem miliónov,“ vysvetľuje dôvod podania trestného oznámenia nahnevaný spevák.

„Netušíme, prečo by sa ktokoľvek z vedenia TV JOJ mal stať predmetom trestných oznámení pána Mojseja, a ani sa tým nemienime zaoberať,“ stroho konštatuje hovorca Jojky Ľudovít Tóth. Mojsejovci, ktorí sa nikdy netajili tým, že svoje tváre predávajú len za tučný balík peňazí, ani teraz neurobili výnimku. Od Jojky žiadajú to, čo im sľúbila. „Dali verejný prísľub na osem miliónov, tak nech ich zaplatia,“ hromží Mojsej. Podľa jeho slov si so zástupcami televízie tľapol on sám a náhradu škody bude preto žiadať aj na súde.

Nástroje k článku


ZDROJ: Nový Čas

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články